Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. jan 2011

@laxity 499, zatial som spokojna,aj teraz beha po byte, ja som chora ked mam po byte omrvinky a hlavne tie male cierne bodky co su vzdy na puzzle: Ano ono sato dapovysavat a poumyvat, ale preco si neulahcit zivot.Ja osobne som za aby si clovek ulahcil zivot ked sa da. A teda tento inteligent je pomoc

jaja32
10. jan 2011

@blumka My sme tiez dostali do daru novu drevenu stolicku 🙂 je pekna, ale pre natalku asi nie dobra. My sme doteraz pekne papkali v kuchyni v stolicke, ale uteka mi z nej. Nechcem aby papala v stoji a niekde v obyvacke. Teraz som ju posadila do stolicky a ledva dojedla jogurt a sup von.

@rivatha dakujem 🙂 uz som na nervy zo stolicky. Musim urobit prieskum aj v obchodoch na okoli.

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 mymametuistu co ma blumka,je s tou chicconajlepsia a najstabilnejsia. su drahsie, preto hovorim, ze v ba ponukaju za polovicnu cenu a vyzeraju ako nove. Ja by somkupila pouzivanu, keby som ju mohla vidiet. Ale vsetk yboli v BA.

dorotka2
10. jan 2011

@rivatha normalne tam nasyp tu sol do vody,ona tu vodu odtial v podstate vytlaci, neboj sa toho. Co sme mali umyvacku u nasich, tamsommala aj tay nadstavec,co sa dal na tu dieru na sol, takze sa sypala len tam, doma ju nemam, tak potom trochu nahanam sol aj po dnemycky, ale zase nejak moc sami nevyplavi, takze pohodka 🙂

laxity
10. jan 2011

@rivatha tá voda, že tam je, to je v poriadku. A pomocou pribaleného lievika čo bol k umývačke, treba tam soľ pridať 🙂

laxity
10. jan 2011

@svetlankat baby to používajú aj na sedačku 😀 , to tiež nie je zlý nápad, tam sa tiež nachádza veľa omrviniek 😅

dorotka2
10. jan 2011

@laxity fakt odporucam, my ju mame v hlohovci, papa len v nej a je v pohode,mozno nie je taka pohodlna, ale naozaj,na to,aby sa tam napapala staci. A nebudempredsa kupovat tri stolicky 😀

laxity
10. jan 2011

@jaja32 my máme tiež tu Chicco polly 2 v 1 a je super 🙂

jaja32
10. jan 2011

@svetlankat dakujem, nie som z ba, ale nieco vymyslim

svetlankat
10. jan 2011

@laxity ja planujem pouzit na manzelsku, tak potom dam vediet, ze ako, ty si neskusala?

svetlankat
10. jan 2011

@rivatha tak akopisu baby, ta soltyvodu vytlaci, ale potom ked zavries daj pozor aby ti vonku neostalo vela soli, vies vysypanej, aspon v mojom navode na to upozornuju

jaja32
10. jan 2011

@svetlankat @laxity @rivatha vyzera super. V ČR stoji 2490 kc, mozno objednam ak nekupim

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 ok, sorry, ja obcas stracam prehlad kto je odkial, fakt prepac, ja som sola z tych stoliciek na prasky, az sa mi v noci o nich snivalo 🙂 ale neboj, kupis dobru. Akurat ja som o tej FABULE citala, dost zle recenzie, tak tej som sa vyhla.

dorotka2
10. jan 2011

@jaja32 ja mam tiez peg perego, ale prima papa newborn, ta je draha,ale dobra, no chcela somprima papa diner, len dam dali tuto omylom a mm sa tonechceloist vymenit. Takmame tuto,ale som spokojna, ma aj plusy oproti diner,no asi je to bezpredmetne, kedzse je draha ako fras,no pouzije pri druhom, lebo to je od 0 mozne tamdieta davat a ma kolieska, cize vyhoda oproti tomu lehatku 🙂 A babomozepozerat,co maminka v kuchyni robi 😀

jaja32
10. jan 2011

@svetlankat v pohode, ved do ba mam hodinu a pol cesty... dalo by sa aj tam ist, ale to co by som dala za cestovne, dam na stolicku radsej

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 ono ta chicco a peg perego, su na rovnako, aj stabilitou a aj kvalitou, ja osobne co som studovala a dost intenzivne. tak by som vyberala z tych, ale aj ked vyberies lacnejsiu nic sa nestane.Ja som vyberala, ze mozno aj pre druhe babo, tak preto sme zainvestovali

dorotka2
10. jan 2011

@svetlankat ano, je to podla mna zlekoli umyvaniu,keby bolo vela soli,zostali by flaky na riadoch

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 tak ako pises, to sa ti neoplati cestovat

jaja32
10. jan 2011

@svetlankat som sa rozhodla pre tu chicco, urobim prieskum 🙂

dakujem vam za odpovede

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 dobre si sa rozhodla

laxity
10. jan 2011

@svetlankat neskúšala som zatiaľ 😀

juliakocka
10. jan 2011

ahojte, chcem sa spytat, chcela by som odnaučit malu od cumla, ma 11 mesiacov, neporadi niekto?

laxity
10. jan 2011

@svetlankat mne tiež Peg Perego a Chicco prídu veľmi podobné, to som už dávnejšie tiež písala...len značka 🙂

teuska
10. jan 2011

@juliakocka preco ju chces odnaucit od cumla? Ako casto ho mava? Mne maly teraz zacal sam odmietat cumel, ale ja som ho s nim len uspavala a mal ho len v noci.

Babenky ako vam spavaju deticky. Lebo Petko sa zacal casto budit a kedze odmieta dudel, tak sa kojime aj kazde dve hodiny, ako ked bol babo 😝 Dufam, ze casom ho to prejde a nebude z toho zlozvyk.

juliakocka
10. jan 2011

@teuska ...no nema ho často, iba pri zaspavani večer, cez den jej zasadne nikdy nedavam, aby nebola zavisla, ale už ju chcem odnaučiť, lebo nechcem aby mala krivé zuby a nepáčia sa mi veľké deti s cumlom, tak radsej chcem teraz odnaučiť.........kojit, už našťastie nekojím, takže ku prsníku sa nevráti

svetlankat
10. jan 2011

@teuska podla mna to nie je v cumly, Miska ma cumel a aj tak sa mi zacala budievat, tuto noc kazdu 1,5 hodiny. Ono su tie nase deturence teraz v takom veku. Mne Miska viete co zacala robit? V noci sa postavi v posielke a do vtedy vresti,kym ju nevyberiem a nedam k nam, ked je uz medzi nami, je kludna a spi dalej a to mi zacala robit aj po kojeni, nakojim ju, dam ju do postielky a po 10 minutach uz stoji a vresti, mm sa vcera smal, lebo vrestala a ked videla ze uz k nej vstavam, odrazu bola ticho. Potom ju prelozim az ked tvrdo zaspi, ale to onedlho vstavame opat
@juliakocka ja neporadim, lebo my dudlujeme o sto sest, dokonca sa naucila, ze si ho sama vyberie z postielky

svetlankat
10. jan 2011

@jaja32 vsetko naj naj naj princeznicke

jja
10. jan 2011

Ahojte dievcence....zase k vam idem pre radu...ake pouzivate kremiky pre deticky? ja som doteraz pouzivala johnsons, ale posledne sa mi mala po nom vyhadzuje po tvaricke. ked dam pauzu, zmizne a tak dookola...preto sa pytam cim natierate vy?

teuska
10. jan 2011

@svetlankat no uplne presne aj u nas 😅

@juliakocka asi ti neporadim, mne dcerka mala cumlik do roku a pol na spanie, potom sa kamoske narodilo babo, tak sme cumlik darovali 😅 a zuby nema krive

svetlankat
10. jan 2011

@jja my nepouzivame ziadny tak neporadim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre