Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
13. jan 2011

Dobré ránko baby, dala som videjko na fb, ked mate chut mozte kuk.
No a len taky mini postreh zo vcerajsej debatky. My tu riesime uspavanie, ocakavame od nasich deti, ze ich ulozime a oni budu tichucko hned spinkat, ked my same sme to nerobili. Ani ked sme boli starsie. Tak TICHO TU 😀 😀 😀

laxity
13. jan 2011

@svetlankat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maculik
13. jan 2011

@svetlankat veeeelmi dobry postreh takto na rano 😀 😀 😀 😀

inak, dobre ranko.
tu prsi, nastastie mm ostal s P., kym som nezaviedla A.do skolky, lebo prsiplast na kocik sme zabudli v Peg Peregu, ktory ostal na Sk a mm ho dovezie az bud.tyzden.

@blumka aj Adelka sa rada nosi,a v novembri u nasich ju mama naucila, ze do postele ju nosila na chrbate, tak to mi trvalo, kym som ju zase odvykla :D
a rada pride ku mne a povie ze "maznat sa" , tak to si mi lahne do narucia a zavrie oci a ja ju hladkam po hlave a hovorim ze spinkaj, babatko mojeee a pod 😀

blumka
13. jan 2011

@maculik 😀 tie deti su rovnake...terezka hocikedy pride a mamka ja som babatko..tak ju musim zobrat na ruky (alebo si s nou rovno uz sadnem a drzim ju) a musim jej spievat a hladkat ju...ale napr. kazde rano ked je este taka rozospata tak sa pyta odniest do kuchyne alebo do kupelne, alebo ked ma zly den a je umraucana, tak len chodi za nami s mm a ze "zober maaaaa" tak ju nosime...

@svetlankat dobry postrech 😀
a inak som si prave na teba spomenula...dala som juli do kocika, unavena jak fras, vypila mlieko, kocikujem ju a ona si zacala brblat, rehotat sa, skopavat deku..tak som po 15 minutach odisla, zapla vysielacku a som sa naranajkovala, kavu uvarila a ona si tam brblala stale a hucala a plula adt...tak som mala chut jej zakricat ze TICHO TAM 😀 no akurat zacala mrnkat tak som sla ku nej, 2 min som ju povozila a uz spi 😀

baby, tak uz mam konencu sumu sumarum za chatu...kopcim do chatovej temy

svetlankat
13. jan 2011

@maculik jej ja osobne na to uz strasne tesim, ked to aj Miska takto bude robit, ked mi to bude vediet povedat. Jej

blumka
13. jan 2011

@alex @andera2603 @avaka @lenica81 @lienka2 @jja @lolka @mmaarrttiinnaa @maculik @maminnka @teuska @zoska @olifcek @raa @rivatha @svetlankat pozrite si kalkulaciu a ak je vsetko ok, tak by sme mohli rieist uz tu zalohu

zucana
13. jan 2011

@blumka S viki som bola na rizikovom kvoli MA predtym a teraz tiez budem a este aj 😖 do toho Ale nemala som problemy iba na zaver zatka odtekala divne a o 2 tt skor porod tazky...
No Ale najprv sa musim dat do poriadku pre zmenu mam herpes a vika ma horucky. Aj v noci to' som nic nedala Ale rano ked mala v zadocku 38.5 Po odcitani som dala cipok spinka tak snad jej to' prejde

blumka
13. jan 2011

@zucana aha zuci, vedela som o MA len som nevedela ze to je dovod na rizikove... tak sa rychlo preliecte a sup sup pracovat na babatku 😉

blumka
13. jan 2011

@zucana aha zuci, vedela som o MA len som nevedela ze to je dovod na rizikove... tak sa rychlo preliecte a sup sup pracovat na babatku 😉

zoska
13. jan 2011

cafte 😉
ja teraz tak uplne od veci idem napisat...smutna som lebo te saty co som chcela kupit su na postavu max 165cm 😒 pritom dlzka bola uvedena 160cm, som myslela ze ich budem mat po zem a ono je to uplne inak a taaak som sa tesila...
nakoniec budu tieto...jedine vraj na moju vysku, tak uvidime...ak budu kratke tak sa mi snad podari najst kupcu 😕

zucana
13. jan 2011

Ten herpes mam asi aj zo stresu a chora som stale asi ajz kojeni Ale co uz...
A vika spinka dnes bola hore len pol hodku snad jej to' prejde... Inak nic iba sem tam kychne Ale to' kazdy den... Zeny zuby?

zucana
13. jan 2011

Ten herpes mam asi aj zo stresu a chora som stale asi ajz kojeni Ale co uz...
A vika spinka dnes bola hore len pol hodku snad jej to' prejde... Inak nic iba sem tam kychne Ale to' kazdy den... Zeny zuby?

zucana
13. jan 2011

Ten herpes mam asi aj zo stresu a chora som stale asi ajz kojeni Ale co uz...
A vika spinka dnes bola hore len pol hodku snad jej to' prejde... Inak nic iba sem tam kychne Ale to' kazdy den... Zeny zuby?

zoska
13. jan 2011

no a teraz aj k veci by som cosi mala 😅
@svetlankat Miske dodatocne vsetko naj 🙂
@loginka aj tvojim drobcekom vse naj dodatocne, vela zdravicka hlavne 🙂 a pytala si sa na papanie... Ja davam Nelke rano mlieko, potom spapa na desiatu kusok rozka a zapije cajom, a pred spanim jej davam polievocku, alebo trosku hlavneho jedla (ked sa mi nechce polievku robit)...proste aby nesla spat s prazdnym bruskom, po zobudeni nechce hned jest, ale potom popapa cca200-250g zeleniny s masom, na olovrant cca300g. ovocia a pred spanim kasa, medzitym pije caj, v noci je bez pitia...obcas ked je moc umraucana tak jej dam cajik, troska cucne a spi dalej, ale nechcem aby si na to zvykla....to som len teraz ked bola chora jej dala 😉
@zucana joj chuda Viki, co to? zda sa ti ze zubky sa tlacia? moze to byt aj ono, ale v podstate hocico...hlavne nech pije, ked ma horucku, drzim palce aby to preslo rychlo...a tebe ten herpes tiez, to uz asi aj imunita oslabena aj unava ☹ uz nech je jar a slnko, lebo akosi vela chorob sa tu vyskytuje 😒

no a k zaspavaniu, ja uz som pisala, nam to vyriesila nemocnica... po kasi dam do postielky chvilu hladkam a sama zaspi...ale teraz ako sa jej zle dychalo tak som si ju brala k ebe do postele, lebo sa casto budila tak aby som ju mohla hned utisit..cumlikom, pohladkanim...
poobede tiez zaspinkava sama, rovnako ako vecer

zucana
13. jan 2011

@zoskaai tieto su nadherne ;) budes krasna
a super 3krat to' th mate 😀

laxity
13. jan 2011

ahojte

@zucana tiež mi to napadlo, že asi z kojenie bo bývaš tuším častejšie a aj herpes 😕 ...čoskoro sa vyzdrav 🙂

ak dávate máslový chlebík, tak aké maslo?

svetlankat
13. jan 2011

@zoska su krasne a dakujeme

svetlankat
13. jan 2011

@zucana nech vam to cim skor prejde

zoska
13. jan 2011

@laxity my kupujeme tu modru ramu s omega3, takze ja davam s tym...niekde som citala zeby sa malo pouzivat najskor rastlinne maslo a nie obycajne zo zivocisneho tuku....takze my takto
ale minule sa tu bavili kocky z rama je fuj fuj, teda chutovo, tak mozno ti poradia cosi lepsie 😅

garonka
13. jan 2011

@laxity ja dam obyčajne maslo ale nech ma tuk 82 % 😵

garonka
13. jan 2011

@zoska šaty su naramne sexy a prekrasne 😵 budeš v nich cool 😉

lienka2
13. jan 2011

@laxity ja tiez davam obycajne maslo

alex
13. jan 2011

@zoska tieto šaty sa mi páčia ešte viac ako tie predošlé, budeš kočka na svadbe 🙂 My ideme tiež na svadbu tento rok, len ja musím dovtedy zhodiť, lebo neviem, čo si dám na seba inak....

@laxity ja dávam obyčajné maslo, rajo.

svetlankat
13. jan 2011

@laxity ja davam tiez obycakne, ale sem tam dam aj perlu maslovu, ked potrebujem rychlo natriet. Lebo to obycajne sa tak zle natiera. Och joj.

olifcek
13. jan 2011

@laxity ma sa davat obycajne maslo, taku informaciu mam od lekarok, kam chodime s Oliv...

@zoska saty su uzasne...
@zucana mne, ked sa urobil v nemocke hnusny kutik, vraveli mi, ze mam malo vitaminu B, ze i herpes sa vtedy robi ze ked odsavam, alebo kojim, ze je ho menej niekedy... ja som herpes nikdy nemala, takze toto sa mi nerobi, ale ked neberiem vitaminy, tak sa mi urobi kutik... beries vitaminy popri dojceni alebo aspon to B?

laxity
13. jan 2011

@zoska @garonka @lienka2 @alex ďakujem mám obyčajné maslo 82% tak skúsim 🙂

@zoska oboje boli alebo teda sú krásne, hlavne, aby si sa v nich dobre cítila 🙂 , my ideme v lete na svadbu, tak som zvedavá do čoho sa ja navlečiem, keď mám takéto katastrofálne brucho 😀

laxity
13. jan 2011

@olifcek ja si osobne myslím, že žena by mala užívať nejaké produkty, keď kojí 🙂

svetlankat
13. jan 2011

@laxity vies co ja ich aj beriem a prd mi to pomaha. Ale mozno keby som nebrala bolo by to horsie 🙂 bohvie. Ja osobne tie doplnky moc nemusim, och joj

lenica81
13. jan 2011

@zoska rastlinne maslo nie je maslo... 🙄

garonka
13. jan 2011

@laxity ja ak dam tobimu na desiatu alebo olovrant rožok alebo chlebik s maslom tak maslo vyberiem skôr ale neraz sa mi stalo, že ja truba som maslo položila na radiator a zabudla na neho, a ten bordel z toho 🙄 všetko maslo mi vytieklo dolu radiatorom na podlahu 🙄

laxity
13. jan 2011

@svetlankat tak mne to problém nerobí s užívaním, venujeme sa čínskej medicíne, tak by bol hriech ich neužívať 😀

@garonka 😀 ty si expert 😀

lenica81
13. jan 2011

@zucana na herpesy najlepsia kura z pivnych kvasnic... pangamin sa to vola... nasadis po 5 kuskov 3x denne a rychlo to prejde... moj mm ma s tym problem... mne sa minule robil na oku, a ani sa nedorobil... sice nesmakuje to, ale zabera... 😀

@zoska saty su krasne... aj my by sme mali ist na svadbu, teda jednu urcite... 😵

@laxity som skusila ako @maminnka hovorila smaslom a uhorkou postruhanou, lebo sak mame len 2 zuby stale, a to ti mu straaaaaaaaaaasne chuti... dnes som skusila s avokadom natriet, neprotestoval... 😅

lenica81
13. jan 2011

@garonka 😀 prepac... ja som tak minule na pokrievke na hrnci trochu povolit dala... ale som sa pozabudla, i ked som pri tom stala... 😀

svetlankat
13. jan 2011

@garonka och joj 😀 😀 😀
@laxity to unie zaujimavo cinska medicina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre