Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. jan 2011

@zucana neboj, toto bude v pohode.. mne je proti srsti to, ze to pichaju do noziciek... blbe je, ze uz deticky chodia a pri chodzi ich to zrejme bude boliet x;o((

olifcek
20. jan 2011

@zucana len dufajme, ze nebude teplotka a Vikinka skoro zabudne..

loginka
20. jan 2011

baby riesili sa tu topankove diskusie, my este nemame ziadne, na doma ale stacia papucky, take vyssie, ze?
velkost mam zmerat? nechcem malych vlacit po obchodoch

olifcek
20. jan 2011

@zucana ked mas moznost, daj Vikinke pred ockovanie homeo Thya 15 CH 5granul, den pred uz nestihas, a den po ockovani, malo by to predist neziaducim ucinkom...

lolka
20. jan 2011

@olifcek ja som sice komenty nedala, ale album som kukla, mala je nadherna 🙂 a z ociek je srsi veeeeelke sibalstvo 😵

ozaj, chcela som sa vas opytat......budete davat deti ockovat proti kiahnam ? doki mi povedala, ze sa mam rozhodnut, je to nepovinne a ockuje sa to spolu s MMR v 15 m. este je sice cas, ale ....hm, neviem, bolo plno clankov proti ockovaniam...

idem k Viki drichmat, tuto noc zasa 1,5 hodiny vystrajala a jasila sa 😅

olifcek
20. jan 2011

toto mi napisala jedna baba ku mmr vakcine

firma remedia vyraba potencovane vakciny priamo k danym ockovaniam.to je ale dost drahe.tak som sa obratila na boiron sk a tam mi poradili par lekarov homeopatov,im som napisala a pytala som si info o tom.vsetci odporucali homeopatika thuya 15ch,morbillinum 15ch a silicea 15 ch.tie dostanes bezne v nasich lekarnach a jedna tubicka stoji asi 2,50euri
mam tri sposoby davkovania.vsetky ucinne a bezpecne.
prvy :thuya 15 ch 5 guliciek raz denne den pred ockovanim,raz denne v den ockovani a raz denne den po ockovani
druhy:thuya 15ch rano den pred ockovanim+morbillinum 15ch vecer den pred ockovanim
thuya15ch rano v den ockovania +morbillinum 15ch vecer v den ockovania
thuya 15ch rano den po ockovani+morbillinum 15ch vecer den po ockovani
potom presne tyzden po ockovani este raz podat morbillinum 15ch .
treti :dva dni pred ockovanim rano thuya 15ch,na obed morbillinum 15ch a vecer silicea 15ch
v den ockovania rano thuya 15ch ,na obed morbillinum 15ch a vecer silicea 15ch
dva dni po ockovani rano thuya 15ch,na obed morbillinum 15ch a vecer silicea 15ch
potom pokracovat treti ,stvrty ,piaty....den po ockovani raz denne morbillinum 15ch az kym sa cela tuba nevyminie
ja som sa rozhodla pre ten druhy sposob.pride mi setrnejsi.taka zlata stredna cesta u nas sa homeopatika velmi osvedcili.aj ked malemu zubky idu,tak nic ine iba chamomilla zaberie.tazke ja mam velku doveru v homeopatika.
ja verim tomu,ze keby bolo mmr ockovanie take nebezpecne,tak by nebolo zaradene medzi povinne ockovania,ale max medzi volitelne,ci by bolo uplne zakazane.to ockovanie je plne hradene,takze zisk z toho predsa nie je,tak naco by to detom nasilu davali,keby neboli presvedceni o tom,ze to je dobre?

tak ak sa rozhodnem dat zaockovat, urobim, co i ona x;o) teraz som zacala studovat homeo, som z nich nadsena

olifcek
20. jan 2011

@lolka ja nedam 😉

olifcek
20. jan 2011

@lolka a dakujeeeeeeeeem

lolka
20. jan 2011

@zucana tak nech to Viki dobre zvladne.......my sme teplotovali 😖
zevraj toto 3. preockovanie deti najhorsie znasaju, aj u nas to tak bolo, prve 2 nist a teraz teploty.
@loginka asi najlepsie pomerat a tak ist kupovat. mne povedali, ze ma mat dieta 1cm rezervu.

olifcek
20. jan 2011

@loginka ak chces papucky na chodenie, vezmi i drobcov, musia sadnut... ale ked este nechodia viac, nez sedia, tak stacia ponozky... my uz vacsinu dna len chodime, ale opanocky davam fakt malokedy.. len som chcela, aby si zvykla.. 🙂

olifcek
20. jan 2011

@lolka u prvych topanociek maju byt vraj ako usite na mieru, a ked uz chodit vedia, tak vtedy ze sa odporuca 1.5-2cm vacsie kupit x;o) ze pri uceni sa to nie je vhodne, lebo by zakopavali len

lalipop
20. jan 2011

@loginka aj my zatial topanocky nepotrebujeme, chodime len po byte a na to stacia papucky. vonku vacsinou spime a do tej zimy by som malu nevy tiahla z kocika,aby si pobehala. pri kupe topanociek radsej vsad na kvalitne kozene tie su vacsinou site na velkost nozicky.

garonka
20. jan 2011

@olifcek citam z MT a kuk ze sa tu spomina homeo. Ja davam pred ockovanim, potom v den ockovania a den po ock. presnettu thuyu ale 3 granulky. Tie gulicky s rozpustia v troche vody. Nasa doktorka radsej namiesto liekov dava homeo co som rada. A ta thuya fakt zabera.

olifcek
20. jan 2011

@garonka a dolezita vec je vraj nerozpustat ich na kovovej lyzicke ale v plastovej x;o) mne sa ale chamobilla nerozpustila uplne dnes, a pritom ot bolo dost dlho na lyzicke, tak som dala ako to bolo x;)

garonka
20. jan 2011

kristepane ked som po sebe precitala prispevok hroza. Ale dotykov display mam no 😀

olifcek
20. jan 2011

@garonka ja som zatial len na zubky pouzila... ale asi i na tretie ockovanie pouzijem

garonka
20. jan 2011

@olifcek ja rozpustam v stamperliku 😀

olifcek
20. jan 2011

@garonka mne kamarat lekarnik, ze nech dam len tolko vodicky, ktora pokryje gulicky, ze viac ee , tka robim ako poradil, no x;o )

garonka
20. jan 2011

@olifcek fakt zabera nebnli ani opuchy, teplota a tobi bol culy .

garonka
20. jan 2011

@olifcek no sak tak tak aj do poharika je to oki len ja potom vodu dolejem lebo tobi pyta 😀

olifcek
20. jan 2011

@garonka no my sme po ockovanie tiez nemali opuchy, ani zacervenanie a spala len kym sme domov neprisli, tu vstala a hned duracelka 😀 😀 😀 takze toho tretieho sa nejak neobavam, ale mmr jo a moc... preto studujem homeo teraz 😵

olifcek
20. jan 2011

@garonka hej, pyta, bo to sladke je 😵 😵 i Oliv to chuti, hehe

garonka
20. jan 2011

@olifcek som nechutnala ale okostujem. Zo stamperlika lubi cistu vodu tak aj tie tabletky na zubky dostava. Ah jaj ta porazena sklovina.

garonka
20. jan 2011

k topanockam tak my nemame ale kupime nech si zvyka aj nam krstna priniesla ale male.

olifcek
20. jan 2011

@garonka nosicmi lieku su mliecny a trstinovy cukor 😉

zucana
20. jan 2011

My homeo neviem ci mame a itak nestiham a mm je nastavy lebo som ho poslala dole spat mooc kychal

garonka
20. jan 2011

@olifcek jaj tak bodaj by im nesmakovalo ale to fluoratum je hnus.

No letim do perin a pre mm nech vypne pc.

olifcek
20. jan 2011

@garonka bru noc.. nasa Oliv uz ma oci ako cinan, ale spat ee... saq ona bude rano plakat, ked ju budem budit...
@zucana hech... noa? aspon sa vyhajas, hehe

lalipop
20. jan 2011

@olifcek a co ze mala ti nemoze zaspat? ten lipanek jej aky davas?

olifcek
20. jan 2011

@lalipop ja som dnes dala len 2.x a vanilkovy... mne Oliv take moc nechce, radsej ma biely vrch zo sabi jogurtov 😵 no a spat? kym nebude jedna, tak ona spat nemoze proste... tak je nastavena... a dnes mi uz o deviatej vstala, hech... paq kusok hajala poobede, ked sme boli vonku, hajala asi od 16.00-17.00, no a odvtedy ee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre