Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. jan 2011

pisem uz o deviatej, vzhladom k to mu, ze o jednej zaspala... spala malo.. ale co uz..

alex
20. jan 2011

@olifcek kukla som foto, malá je strašne krásna. A teda, už je z nej riadna baba 🙂

lalipop
20. jan 2011

@olifcek ja som bola dat malej dudlik,asi sa jej nieco snivalo.dufam,ze bude spat lepsie ako vcera. este sa kojite?

olifcek
20. jan 2011

@alex dakujem x;o) vsak? krasne dobehla stratene, som velmi stastna, ze to dobehla do roka a nie do dvoch, ci troch ako zvyknu 😵 😵 je to nasa babika veru, nas maly velky sef 😀

avaka
20. jan 2011

@lolka ,u nas to bolo opacne.. 😕 po prvom ockovani mala teploty niekolko dni a teraz po poslednom len den po...asi si uz zvykla... 😅
@laxity,dik za link 🙂 ,vyzera super,ale fakt je drahsia...ja som chcela,lebo segra chcela nieco kupit,ale to by mi bolo blbe za taku cenu pytat... 😒
my sme mali avokado vcera,nam som spravila so syrom a trosku cesnaku a male avok + maslo,to jej smakuje a pecivo uz davam kazdy den(vacsinou),lebo jej chuti,bud na ranajky,alebo veceru(castejsie),dnes som 1.x skusila lucinu 🙂
zoska,ze spravala sa ako bocian.. 😀
a vidis aky receptik si vymyslela 🙂 ,skusim aj ja....a ten lipanek aky drahy... 😕
no ked pisete rozdiel medzi milacikom,tak ani ten nema konzerv,latky atd...?tak aj ten je dobry?ci?,lebo nekupujem...

olifcek
20. jan 2011

@lalipop no my posledne tri noci velmi zle spime, neviem, kedy ma byt spln, ale asi teraz niekedy, ze? i so @svetlankat ked sme boli v meste sme videli uz pekne okruhly mesiac.. no a my okolo splnu spime velmi zle, kazdu polhodku sme hore... teda prehadzuje sa Oliv, mrnci, stazuje si, nevie proste hajat, az rano paq... veru kojime sa x;o) a moc si prajem, aby sme sa este dlho kojili... uvidime, ci i OLiv bude chciet dlho x;o)

olifcek
20. jan 2011

@avaka ja milacika nekupujem ani sebe ;o) a uz i mm presiel na lipanka x;o) viac nam chuti a nema konzervanty

avaka
20. jan 2011

@zucana,nech mate dobre tie vysledky....to by ste mohli potom uz mlieko?

olifcek
20. jan 2011

no, asi sa lucim na dnes , ideme viac pracovat na uspavani, hehe...

avaka
20. jan 2011

@olifcek ,dik 🙂

olifcek
20. jan 2011

Oliv sa inak zbozbnuje hrat tak, ze pri mnne stoji, a fuka mi do nohy, co robi take tie zvuky ako pri prdkani, hehe

olifcek
20. jan 2011

uz nech jew koniec apriiiiiiiiiiLa

lalipop
20. jan 2011

@avaka nam milacik smakuje. zje jeden a este caka,co bude, tak vacsinou otvorim aj druhy.

avaka
20. jan 2011

baby a MILSY Banovecky smot.jogurt?tie su dobre nie?som kupila,teraz som otvorila vanilk.je vyborny...chcem malej skusit,lebo neochuteny nezje,zoskrabuje ho z jazyka a ovocny tiez vyplula....ale aspon nieco by si mala zvyknut jest,nie?ani acidko...nic

lalipop
20. jan 2011

@olifcek tak presne vcera bol spln

alex
20. jan 2011

@olifcek to prdenie ústami robí aj malý mne, na ruke, nohe, tvári, no kde sa mu podarí. A aj nasilu sa smeje, tak so zavrtou pusou, len tak zachrapčí. No herec je to veľkýýýý.
Inak spln je tuším dnes.
Mne malý furt len prso chce, keď sa zobudí, dudel dávam a ten vypľúva, čajík tiež nechce, alebo cucne, ale potom aj tak pýta prso. Nemyslím si, že od hladu. Ale on sa tak ukludní na ňom. Niekedy je to po hodinke, niekedy vydrží aj tri hodiny.

avaka
20. jan 2011

@lalipop u nas sa momentalne lyzicka uplne bojkotuje 😒 ,ale dnes sami podarilo,dat jej na jazyk trochu kase,tak potomsi dala potvorka 🙂 ja chcem toho lipanka skusit,ten je vychvaleny...

@olifcek 🙂 ,aj my prdime....a v poslednej dobe sa chce nosit 😅 ,ked ju chcem polozit,obopne ma nohami ako opicka a drzi sa ako kliest 😀

lalipop
20. jan 2011

@avaka my musime jest aspon na veceru nieco mliecne a mala si nevybera-chuti jej krupica aj puding, ale davame aj mliecne kase a activiu.

alex
20. jan 2011

no mala by som využiť že malý spí a ísť aj ja. No ale ja nejako neviem zaspať v poslednej dobe... vždy sa prehadzujem a ráno som ako mátoha.

alex
20. jan 2011

@lalipop ako robíš puding? robíš taký s vodou, či s mliekom čo sa zarába a akú značku? Ja som tiež už pozerala v obchode po pudingoch, len sa neviem rozhodnúť, že aký.

avaka
20. jan 2011

@lalipop ,ja jej zatial take nedavam,este kojim ,chcela som ten jogurt,ale nechce.. 😒 ,to ma asi po mne,tiez nejem...ale tento teraz je fakt mnam 🙂
@alex ,ja chodievam zase neskoro spat,ale tiez uz idem...aspon ze mala nevstava rano skoro 😅

lalipop
20. jan 2011

@alex ja som zvykla aj starsim robit pudingy dr. oetker cokoladovy alebo vanilkovy, tak som ho vyskusala dat aj malej a chutil jej. zarabam ho s normalnym mliekom a davam aj cukor.

avaka
20. jan 2011

@lalipop a puding robis?ci kupeny?

avaka
20. jan 2011

aha,odpoved 😉
@lalipop

lalipop
20. jan 2011

@avaka normalne ho uvarim s pol litra mlieka, starsim tiez chuti.

alex
20. jan 2011

@avaka ani mne malý nevstáva skoro. No teda dnes vstal o siedmej, nebol ale dlho hore a potom sme ešte spali do deviatej. A ja som ešte driemala a on sa hral v posteli ešte asi do jedenástej. Bol aj taký nalomený, že by ešte spal, ale nakoniec nie...
@lalipop aha, tak ja ešte neplánujem z mlieka klasického robiť. Aj keď do roka nám chýba už len mesiac, tak by som mohla.

lalipop
20. jan 2011

@alex ja som kojila do 10-tich mesiacov,ale teraz mam uz malicko mlieka a to mame len na noc. tak som cez den presla na obycajne a pijeme len z poharika. ja uz umele mlieka kupovat nebudem, kad uz mame skoro rok.

avaka
20. jan 2011

@lalipop ,
@alex ,ja tiez skusim najpr toho lipanka pomalicky....z mlieka tiez este nebudem,aj kase robim len nemliecne...

@alex mjoj,to nasa zase oz do 11 nie... 😀 ,ale min,tyzden potiahla do 10-tej,teraz do 7:30 🙂

avaka
20. jan 2011

dobru nocku 🙂

alex
20. jan 2011

@lalipop no my sa ešte kojíme a ešte plánujem potiahnúť, nie som pevne rozhodnutá do kedy, ale bojím sa toho odstavovania, tak to oddiaľujem a tajne dúfam, že sa malý odstaví sám, o čom ale silno pochybujem, lebo je to veľký závislák 😀
Cez deň pijeme doobeda, keď sme ešte v posteli, poobede keď sme doma a ide haji, tak cucká a večer a v noci. Takže v podstate ešte často a mliečka mám našťasite dosť. Uvidíme do kedy potiahneme.

ok idem ja haji, lebo budem nútená ráno vstať, idem s neterkou k špeciálnej pedagogičke, tak sa nebudem môcť vyvaľovať do dvanástej v posteli. 🙂

dobrúúúúú nocku

lalipop
20. jan 2011

@alex jej ake pekne stretko 😅 😅 :- 😅 a kde ste to mali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre