Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
8. feb 2011

@zusika myslím na teba a verím, že už to máš za sebou...potom čakáme na fotečky...drž sa 🙂

laxity
8. feb 2011

@lolka nie nechcem, to som len posielala link holky čo robí objednávky na Next 😉

laxity
8. feb 2011

@lolka u tejto holky to vyjde 24,30 😕

lolka
8. feb 2011

@laxity aha 😅 cez vikend sme malej v Nexte kupili saty a dostali sme zlavu 15 eur pri nakupe nad 30 eur cez ich stranku, plati to do konca februara, tak chcem malej nieco kupit, lebo ved treba vyuzit nie ? 😵

maminnka
8. feb 2011

@lolka vsetko najlepsie Vikinke k narodeninam! velmi rychlo to uslo, vsakze?

maminnka
8. feb 2011

@matesl @lolka dakujem za tipy!

@laxity uz som nasla, takto budu nase deticky vyzerat na karnevale:

lolka
8. feb 2011

@maminnka dakujeme 😉
woow, deti budu rozkosne 😉

jaja32
8. feb 2011

@lolka Vikinke vsetko najlepsie k narodeninám 🙂

maculik
8. feb 2011

ahojte 🙂
tu to vcera zilo, pozeram 😀
tak najprv @lolka Viki prajeme vsetko naj k prvym narodeninam, nech je zdravucka a spokojna a robi maminke a ockovi stale taku radost, ako doteraz 😵

Ja som akurat ulozila Petrika, este si tam vykrikuje, ale pomaly to ustava, tak hadam zaspi. Idem popratat kuchynu a uvarit asi brokol.kremovu poliekvu, mama mi poslala recept, vraj vynikajuca, tak som zvedava.

Je tu dnes krasne, obloha bez oblacika, slniecko, asi pojdeme za mm do roboty, ked sa P.zobudi, najeme sa tam a je tam velky park, tak sa prejdeme popri Ryne. Mohlo by uz takto pekne byt stale az do jari 🙂

lolka
8. feb 2011

@maculik dakujeme pekne, ten rok neskutocne rychlo uletel 🙂
aj u nas je krasne, slnecno, ale chladno. vcera bolo zasa teplo ako na jar.....a potom ze su chripky 😖
ja som Viki odovzdala svokre, isli sa poprechadzat, skocila som do Billy na nakup, po ceste si kupila narcisky (uz ked ide ta jar🙂 a idem piect........vecer dojdu nasi a svokrovci zablahozelat oslavenkyni 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. feb 2011

@maminnka krasne masky 😵 u nas v skolke tiez bude karneval, no este neviem kedy...a tu maju zvyk ze je vyhlasena nejaka tema a podla nej by mali byt masky..tak som zvedava 😅

katina2209
8. feb 2011

@dorotka2 vidis ake mas dobre dievcatko som rada,ze ste stihli to ockovanie...
@lolka vsetko najkrajsie k 1 rociku do zivota prajeme....

olifcek
8. feb 2011

@lolka krasny prvy rocik prajemeeee spolu s Olivkou

@rivatha my sme vrtali, nepostastilo sa nam zohnat tu tycku, ktoru ma @jaja32, @svetlankat maju plne zarubne, tak oni vrtali do zarubne zospodu, paq tam maju haciky a na tom hojdacku zavesenu, my mame zarubne dute, tak sme vrtali do steny, asi 15cm nad zarubnou, dali sruby, cez ne lanka, poistili to matickami, a na lanku visi hojdacka, ale este kupime haciky a az na tie dame hojdakcu, nech sa skoro neznicia lanka x;o)

baby, my sme sa dnes v noci kojili len 3x 😵 😵 ja som spala vkuse 4hodky a paq, ze sakra, som vyspana, co teraz?

\olivka mi hajinka i teraz, sama... sli sme haji okolo pol jednej a krasne taha, vcera sme boli hore o osmej uz... na to, ze sme sli haji neskoro, to bolo fakt skoro... ale dnes dospinka babatko moje x;o)

idem dalej upratovat, len som nakukla a uz som na nete asi i 10 minut, tak padam prec 😵

katina2209
8. feb 2011

@maminnka no nadherne budu tvoje deticky potom posli fotky 🙂

maculik
8. feb 2011

@maminnka a kam idete na karneval? Ci v jaslickach budu mat?

matesl
8. feb 2011

@katina2209 a co keby si sa konecne pridala k nam pri kocikovani a dam ti to vonku 😀 pojdeme na kolacik

katina2209
8. feb 2011

@matesl a kedy idete ja dnes idem s markon na trening futbal, ked sa Matko zobudi idem dnes mamine na obed,lebo dnes sme boli 8 krat hore a rano som sa zobudila a bolo mi normalne zle, teraz mi Matko spi skusala som aj pred spanim davat umele mliecko a nic ani cuc ja som uz z toho taka nestastna,to mliecko predsa potrebuje a nechce.... neviem kedy by som mala este vyskusat mu dat....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
8. feb 2011

@katina2209 chodime tak okolo 14.00, tak ked tak sa ozvi 😉
no tak to sme dnes boli rovnako na tom, nevedal som sa prebrat, a hlava sa mi tocila, ale uz som sa nejak zobudila, chcela som doobeda s malym pospat ale nestihla som ani lahnut a bol hore, tak nic, no.
maly bol do pol noci 5x hore po pol noci tiez tak ☹
mne maly dal to mlieko napr vonku v kociku na olovrant, vyskusaj niekde inde ako doma...fakt skus na prechadzke ked bude hladny aj 😉
a ani mne maly neda tolko mlieka co by mal, a vody alebo caju da tak 150 za den, vecer mlieka 150 ale kolko si pri tom este z prsa potiahne neviem, to dostava len v noci alebo pred spanim...doobeda..ale to su take prazdne 😅

matesl
8. feb 2011

baby, maly sa vcera 5x pokakal, dnes uz 3x, ritku ma cervenu jak ruska vlajka, chudatko 😔

katina2209
8. feb 2011

@zucana este nie som rozhodnuta,ale do konca februara dam vediet blumka mi pisala,ze sa treba rozhodnut do 15.3.2010 napisem este do temy chata,lebo sa chcem este na nejake veci popytat 🙂

andrea2603
8. feb 2011

@lolka Vikinke želáme len to najlepšie 😵 k 1.rôčku 🙂

katina2209
8. feb 2011

@matesl ja mam uz tiez nejake prazdne prsia uz sa mi tak nenalievaju ja davam pred poobednym spankom cucnut, no len to by som si mala zadovazit nejaky termo obal aby bolo to mlieko teple...ty si niekde kupila?

katina2209
8. feb 2011

@matesl moj matko tiez tak kakava aj 4 krat no teraz ked tak malo papa tak dva krat

matesl
8. feb 2011

@katina2209 ja ma v kocikovej taske termoobal, ale lepsia je klasicka termoska, teplu vodu si tam das a zarobis pred podavanim 😉

avaka
8. feb 2011

ahojte 🙂
@lolka,vsetko naj Vikinke k 1.rociku 🙂 ,pekne oslavte..
my uz nemame teplotku,bola len mierne zvysena....pozerala som vrchne dvojky vyzeraju ze za to mozu... 🙂
robila som malej telacie masko na cibulke s hraskom a mrkvickou a tarhona,maminnka ma minule inspirovala 🙂 ,dufam,ze bude chutit,tarhonu som normalne nemohla zohnat... 😕 ,nakoniec v bille mali...a minula som posledne telacie z mrazaku,tak zase budem musiet pozhanat...

@katina2209 ,maly si urcite nejake mliecko vytiahne...myslim,ze nevadi,ked nechce UM,asi fakt kojenym detom nechuti,a asi mu Tvoje staci,ci uz chces odstavovat?

dorotka2
8. feb 2011

@matesl @katina 2209 ano, to je asi najlepsie, s termoskou, ja tak robim malej rano, vecer si pripravim vodu a rano len zamiesam. 🙂 Je mi luto babenky, ze vam tak zle spinkaju, nam sa spanokpolepsil, teda vratil do starych kolaji, odkedy sme na um

matesl
8. feb 2011

@avaka moj maly napr da aj um aj mm, ale rto asi ze bol od narodenia nauceny na flasku, nevedel sa prisat atk cca 2 mesiace som len odsavala, tak mi aj um vezme z flase, ale nutrilon nie, ani bebu...sunar a milupu da 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre