Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
6. sep 2009

tak alex uz ta mam 🙂

rifle som objavila v C&A v avione, na prvy pohlad ani nevyzeraju ako tehotenske, budem ich moct nosit asi do 6 mesiaca potom uz nebudu stacit, cize su take prechodne

alex
6. sep 2009

zosi super, ja mám v C&A vyhliadnuté jedny nohavice čierne. Koľko stáli tie rifle? Ja mám sľúbené rifle od kamošky, tak nechcem zbytočne kupovať, ale ak náhodou nebudú dobré...

zucana
6. sep 2009

ja uz nekupujem...mam slubene vela veci od kamosky talianky co rodila v januari pred 2 rokmi... 🙂

olifcek
6. sep 2009

ja zase len dufam, ze i mne bude mat kto co dat, nech nemusim vsetko kupovat, glg...

olifcek
6. sep 2009

blum ako je dnes? 😕

olifcek
6. sep 2009

halooo, kde ste kto? 😕

zoska
6. sep 2009

alex, tie rifle boli za 35 eur, co je dost, ale nemozem chodit stale s rozopnutymi nohavicami 😅
Tricka a kosele mi podarovala svagrina a kamaratka, ale nohavice od nich mi nesedia, lebo jedna je odo mna o dost nizsia a druha sirsia, takze tak

zoska
6. sep 2009

hoj olif, sme naraz napisali 🙂
mali sme navstevu necakanu, tak som bola off
dnes je take pocasie na spanie, nic sa mi nechce 😒

olifcek
6. sep 2009

ja som si vcera kupila v sekaci tehu riflove tristvrtaky, tehu koselu, a tehu triko, dokopy za 17,30EUR, nacky H&M MAMA x;o) nohavice su kusok na stehnach sirsie, ale to neva, chcem nedorast, ale asi dorastiem, chi, ale uz teraz sa v pohode daju nosit x;o) ja som itak hruskovy typ, a teraz som sa uz nevyhla tomu, aby som nepribrala do stehien a preto nohavice raz dva znicim medzi nohami, hech, sa osucha latka, no x;o)))

ideme pozerat serialiq...

dnes ma vykolajil otec...volal mi kvoli tomu, ci maju auto na svadbu, tak som povedala, ze jo, ze to je zariadene, paq sa pytal, ci nemoze ist barborka /moje krsniarko/ povedala som, ze nie, ze bola dohoda, ze ziadne deti /moja segra ma okrem barborky i dalsie tri deti, co by slo jednak do penazi, a jednak by nebola pohoda na svadbe, a hanbit sa odmietam za vrieskanie po detoch x;o)/, a proste, uz keby mohla ist barborka, kludne mohli ist aj ine deti...potom som mu povedala, ze je uz aj uzatvoreny pocet ludi, tak rypol, ze by som mala ist z bytu od nich, a nie odtial z podnajmu, tak som mu povedala, ze toto je uz davno dohodnute, ze oni pridu k nam, budu tu i draheho rodicia a pojde sa odtial..tak zacal, ze ale vies, ze to je sprostost, a ja, ze nie nie je, je to nasa svadba a my to tak chceme...a rozlucila som sa...paq i rozculila 😅

nastvalo ma, ze nebol uplne triezvy...grrrrrrrrrrr...vtedy je najmudrejsi na svete, a ja to nemam rada...

olifcek
6. sep 2009

zosi tak hybaj haji x;)))

my ideme serialiq kukat a ako sa poznam, i zaspim rovno, hehe 😀

zucana
6. sep 2009

babce ja som od druhej do teraz zaspala....juj ale som bola unavena ani neviem z coho ...jedine som vstavala namiesto deiatej o osmej tak asi preto 😉
olif urobte si ako chcete a netrap sa a nerozculuj! a my sme inak tiez povedali ze ziadne deti a 2 museli prist lebo vraj ich nemali kde dat ...jedno malo 6 mesiacov druhe 2 roky a este si tam doniesli aj deku a urobili im zahradku zabavny park a doslo mi to tak luto voci tym ostatnym ktori mali vsetci deti...ale to zahlsili na poslednu chvilu tak to sme ani nic povedat nemohli...
takze hlavu hore a ako ste sa dohodli tak dufam,ze bude 😉 😎

zoska
6. sep 2009

jaaj olif z takych reci si nic nerob...
inak my sme mali tiez dohodu ze deti nebudu, lebo, tie deticky s ktorymi sa navstevujeme a ktorym kupujeme aj darceky na vianoce a sviatky tak take tam nesli, lebo sa ich rodicia chceli zabavit, tak ich nebrali

a deti od zvysku rodiny a vlastne ani s tou castou rodiny sa nestretavame...takze sme ich ziadali aby prisli bez nich...nikto s tym nemal problem az na jednu, ktora tam dovliekla aj deti, ani neviem ako sa volaju 😅 a cely cas sa tam nudili a pytali sa kedy uz poijdu k babke...no uzas, odvtedy sa vyhybam kontaktu s nou a mam na nu svoj nazor 🙄 (je to muzova sesternica)

aky serial pozeravas...
inak v telke dnes nic nieje a mam chut na nejaky dobry film ☹

olifcek
6. sep 2009

zoska pozeravam ,,how I am met your mother,, ale s titulkami x;o)

teraz kukam barrandov x;o))

zuci jj, presne tak aj bude...x;) inak by musela ist pesi, alebo ujedat inym z taniera...asi krute, ale ja to mienim urpobit spravodlivo x;o) a je to nasa svadba a bude ako chceme x;) 

matka331
6. sep 2009

ahojte ja som tu tiez cez vikend nebola ale som vas stihla docitat ..ako s amate?

mmaarrttiinnaa
6. sep 2009

ahojte ja som si dnes dobre oddychla teraz som si zacvicila asi by som bez toho ani nezaspala a som tu

olif len si stoj za svojim vsak ostany na svadbu po case aj zabudnu ale pre teba to bude spomienka na cely zivot a nechces spominat na to ako si sa zlostila alebo s niekym hadala urob vsetko pre to aby si ty bola spokojna 😉

zucana
6. sep 2009

juj baby ja som dostala taku chut na sisky tak sme isli do mesta hladat a nasli...ale nie take ako nase slovenske 😒 ale aspon nieco 😎

loginka
6. sep 2009

my sme naopak mali deticky na svadbe a aj som to chcela, boli rozkosne, dvojrocny v obleciku a 2 male princezne 🙂
nikomu neprekazali a ani do penazi to moc neslo

baby ja som dnes doobeda asistovala a kibicovala v zahradke, nic tazke, ale taka som bola dolamana a znicena, mna vsetko tak unavi, to je hrozne a krize boleli neskutooocne 😒

zucana
6. sep 2009

logi ti verim ja som unavena a to mam v brusko len jedno babenko 😉

blumka
6. sep 2009

ahojtee...
my sme dnes boli na krstinach malej Timky 😵 ...to je dieta za odmenu, spala od desiatej a este ked sme o pol siestej od nich odchadzali tak driemala..a vrraj v noci tiez dobres spinka 😉
celu noc som nespala, stale som pocuvala ci muz aj Terezka dychaju...ale ked uz manzel zacal chrapat tak paradoxne ma to upokojilo tak som zaspala...no ale na obed som spala s Tete 😀
co sa tyka svagriny...koncime s nou..ja a manzel...takze uz bude len lepsie..uz si ju do zivota nepustim
a dakujem za podporu babule 🙂

olifcek
6. sep 2009

vcera mi sla okolo 15.00-18.00 hlava prasknut, dnes mi je na blinkanie...co to? bleee...ani od hladu, ani od smatu to byt nemoze...dokonca ani ginger nepomaha ☹

aleeee, mala inak uz vie kopnut...x;O)

matka331
6. sep 2009

olif ty uz citis pohyby?

olifcek
6. sep 2009

Matka jo veru x:o) niekedy mi spat neda, hehe. Ked sedim, ci chodim, tak nic necitim, ale ked lezim na chrbate, tak vzdy sa prejavi x;o)

olifcek
6. sep 2009

Na chrbte, nie chrbate x;o) ale dnes poobede ma tak kopla, akoby za trest, hehe...

olifcek
6. sep 2009

Inak...ze je to mala a nie len creva, som si uvedomila v piatok vecer

zucana
6. sep 2009

olif a kde to citis?
lebo ja este nic a uz mi svici 20ty 😒 dnes som zacala

zucana
6. sep 2009

zacala 20ty nie citit pohyby ☹

martulanr
6. sep 2009

ahoojte aj ja uz pohyby citim len sa obavam lebo nepriberam a to neviem preco ☹ k dokimu az 21.9

matka331
6. sep 2009

olif tesim sa stebou....ja vecsinou citim dole ako ma kope ...

olifcek
6. sep 2009

zuci, ked si lahnem na chrbat, tak to o chvilu pocitim. citim to tak pod pupkom na lavej strane, prevazne na lavej strane x;O) ked si dam ruku na brucho, tiez to citit. ked nemam na bruchu ruku, tak to citit, akoby sa pingpongova lopticka nafukla, hech...x;O)

ja som sa bala, ze to nepoznam, lebo ved na bruchu je i tepna, ktora riadne pracuje, ale jo, je to rozdiel...i creva inak pracuju x;o)

martu i ja mam zatial 3kg navyse x;o)

olifcek
6. sep 2009

matka jj, tak pod pupkom naavo to citim..je to este dost nizko x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre