Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lalipop
17. feb 2011

@lucia411 no ja som rodila vcera pred rokom 😀 o 21.15 a to sme boli v ten den 6-te babetko, tak si doktor ani nevydychol

garonka
17. feb 2011

@laxity pre Tobiho bude čokoladovy korpus s vanilkovym kremom a čučoriedkovy džem, a brat mal svetly korpus a čokolad. krem a aj višňovy džem, mňam

ale ja keď som bratovu tortu videla prvykrat skoro som odpadla 😅

laxity
17. feb 2011

@garonka ti verím 😀 fakt krásna

@lalipop tak aj vám dodatočne prajem krásny prvý rôčik 🙂

lalipop
17. feb 2011

@laxity dakujeme 🙂 a zajtra mam narodky zase ja, tak to aspon oslavime spolu

garonka
17. feb 2011

@lalipop aj my blahoželame k narodeninkam 😉

jaja32
17. feb 2011

Všetko najlepšie dnešným oslavencom 🙂

lalipop
17. feb 2011

@garonka dakujeme 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
17. feb 2011

zajtra ideme na ockovanie. neviete mi poradit ake homeopatika su dobre alebo co ste davali detickam? ja som dala vzdy len nurofen.

andrea2603
17. feb 2011

@lalipop všetko najlepšie 😵 , ak som dobre čítala tak aj Laure aj tebe 🙂
A 19. má moja Lenka 6 rokov 😵 . Ty máš 5 ročného syna, ide už do školy v septembri?

garonka
17. feb 2011

@lalipop ja davam stale tieto ak ideme na očkovanie

http://www.docsimon.cz/zbozi/thuya-occidentalis...

nam doktorka odporučila davkovanie pred dňom očkovania rozpustiť 3 guličky v malom množstve vody , potom zopakujeme v deň očkovania a deň po očkovani a klop klop teploty neboli

maculik
17. feb 2011

@lucia411 aj my sme mali malicku oslavu, kedze cela rodina je na Sk 🙂
A sestra dokedy ostane? Ona je studentka ci len nerobi, takze u vas moze byt tak dlho?

@laxity ved ja viem, ze ma este casu a casu 🙂 Ja som rada, ze vobec lozi, aspon si posilni chrbatik a ved ked niekam sa potrebuje dostat, tak bud prelezie alebo si tlaci pred sebou nieco (stolicku, Adelkin hraci domcek apod) alebo sa odvezie na odrazadle.

idem ja pomaly prec, mm este isiel prehodit sedacky do mojho auta, lebo si berie na Sk jeho auto, je vacsie. Vyraza o polnoci, joj, neznasam, ked takto chodi...

Tak dobru noc 🙂

andrea2603
17. feb 2011

@maculik dobrú a nech Ti Petrík dopraje trošku viac spánku 🙂

katka888
17. feb 2011

@lalipop
ja som malej nedavala nic pred ockovanim a nastastie nemala nidy horucky po ockovani.... ale tie homeopatika zneju zaujimavo....

matesl
17. feb 2011

@maculik uz asi neskoro, ale ja zemiaky vobec nevarim, robim ich bud v janskej mise ale najradsej v remoske a krasne sa uvaria a zapecu 😉

matesl
17. feb 2011

oslavencom blahozelame aj my 😵

matesl
17. feb 2011

inak neviem co sa deje ale 2 noci maly celkom super spi, alebo ja som taka unavena ze ani neviem ze som hore 😀 ale mam pocit ze sa budi len ked kasle...inak ani nie a to aj sam zaspinka, vcera vecer som za nim ani nemusel aist a dnes zatial ziez nie a doobeda spal 2 hodky potom este 2 poobede v kociku
zeby sa po roku konecne stav znormalizoval? 😅

alex
17. feb 2011

@matesl aj u nás je to tiež celkom fajn. Keď sa zobudí, pošlem k nemu mm, ten mu dá čajík, alebo dudku a malý spí. Aj teraz bol hore, išiel k nemu a dal mu čajík a malý hneď zahajal a to spí už od 19:15.

avaka
17. feb 2011

ahojte,
vsetko najlepsie dnesnym oslavencom,malym aj velkym..... 🙂
@alex,
@maculik ,mna tusim tiez uz konecne mala prestala hryzt....ja som jej stale vysvetlovala 🙄 a jej to bolo smiesne),do ramena ma tak kusla,ze ma to 3 dni bolelo a pred 3 dnami,ma tak isto ako teba maculik,zo zadu na nohu,no tak som vykrikla hrozne auuuua uplne reflexne som mykla nohou,ona sa asi zlakla toho vykriku,a zaroven ,ako sa ma drzala a mykla som,tak spadla na 4 kukala ako puk 😕 ,tak tuk tuk....odvtedy nekusla,sice zopar krat akoze zahryzla,ale len jemnucko....asi sa spamata hned... 😅

@svetlankat...tiez mala stale za mnou chodi,aj na wc-ko,ked sa postavim k linke,stale ma drzi za nohu...nemozem sa pohnut....vecer,ked ju mm vezme,uz place a taha sa za mnou....ale teraz som zacala chodit na ten kurz a maju sa tu super spolu,ani si nespomenie 😵 ,ale ked pridem,uz pisti... 😅

@jja ,Kajka Ti podla mna sama nepojde dole,ked nevie zliezat....myslim..sice,ja ked som to malu zacala ucit,tak o 2 dni som ju nasla na zemi,ale neviem,ci zliezla,ci spadla-neplakala...ja sa skor bojim,ze si zle sadne na kraj postele,lebo vymysla a padne dozadu....ale to nie po spanku,ked spi,tak si sadne,zakrici na mna a caka,ked nepridem v momente,tak ide ku tyckam postielkovym(vies ako ich mame pri dverach )a kuka,kedy otvorim... 🙂

a teraz ma zabavu velku stale vyliezat na gauc,no ale ked ju vidim zliezat... 🙄 ,tiez aj hlavou dole hocikedy.....alebo bokom....

lalipop
17. feb 2011

@andrea2603 no nase starie deti si junove a do skoly som ich dala normaln. ani u psychologicky sme neboli a v skolke su sikovny. tak naco odklad.

lucia411
17. feb 2011

no baby presne pred rokom o takomto case mi Celi uz lezkala na hrudi a kraaaaaaaaaaaaaasne vonala...len ten porod uuufff....nemam pekne spomienky, len na malicku ked uz bola na svete...preto ani o druhom bejbulku ani nesnivam momentalne.....maculik sestra dala vypoved v praci na SK a prisla k nam na pol roka...u nas si lepsie zarobi ako na SK, a je jej u nas fajn a mne ani nehovorim ze je pri nas a pomaha nam...vsetko je take jednoduchsie. Tu kamaratky robia oslavy nenormalne, aj 25 ludi pozyvaju...tak sa smejem ze preboha ved to je dieta este nechape ani co je oslava...ale kazdy si robi ako chce a ako sa mu paci...tak idem ja baby spinkat, mala je chorucka, kasle, soplikuje a na tyzden mame rocne ockovanie, tak nech je fit aby ju zaockovali...ja este zajtra do prace a viiiikend tesim sa strasne...zelam pekny vecer a dobru nocku ahojte

lalipop
17. feb 2011

@garonka tak tie homeopatika uz nestihneme dat 😨

lucia411
17. feb 2011

a inac dakujeme dievcatam za gratulacie 🙂

katka888
17. feb 2011

@lucia411
vidis, a nas caka oslava na 3x ... raz krsni rodicia, 2x u nasich / my mame maly byt a tym obmedzeny pocet ludi co sa k nam dokazu nasackovat 🙂 / a 3x u svokrovcov 😀
ale niekde som citala, ze pre babo je dobr e1. rok oslavit s menej ludmi a menej darcekmi, tak 1-2 ks, pretoze ked toho bude na neho vela, nebude mu to robit dobre ci co..... tak my kuskujeme.... 😀 😀 😀

katka888
17. feb 2011

@lucia411
a vsetko najlepsie... najma nech ste zdravi a stastnucki 🙂

lalipop
17. feb 2011

tak u nas ziadne darceky nehrozia-my uz mozme doma ovorit hrackarstvo. mala dostane peniazky a ja jej nieco potrebne kupim

katka888
17. feb 2011

@jja
nasu cez den davam do postielky, ja som mala stale obavy, a u svokrovcov a u nasich zatial spala v strede postele oblozena perinami s vysielackou.... a vcera... expertka... som ju pocula plakat, priletim do izby, ona nejak presla cez perinu a lezala na bruchu vedla nej na kraji postele, dole hlavou z postele / pol telicka jej vyselo dole /.
ucime ju, ako ma schadzat z gauca a postele a mam pocit, ale to je len pocit, ze sa mozno snazila otocit, aby zisla "zadkom" dole, ale jej v tom zavadzala prave perina... esteze nebola uplne pri okraji, inac by sa z nej asi zosmykla uplne dole....
ale uz ju tak u svokrovcov nenecham... oni su v dome, a dobehnut do spalne je ovela dalej ako u nas v byte....

lalipop
17. feb 2011

@katka888 nasa spi cez den najlepsie na cerstvom vdduchu- zaparkovana na balkone. 😀 spi aj 3 hodiny

svetlankat
17. feb 2011

bru baby, MIsa mala dnes tri spanky, tak som zvedava aka bude noc,
@katka888 urcite sa oplati ucit, ako zliezt, ja som tiez Misu ucila a uz to krasne vie, aj ked davam pozor, lebo sem tam ked je rozkekesena, tak nedava pozor, ale dole hlavou uz davno nechodi. Ale Misa sa to naucila u nas v obyvacke, kedze sa stale vytrepe na nabytok tak sme ju to museli naucit, ci sa nam paci alebo nie.

lalipop
17. feb 2011

@katka888 my sa vacsinou hrame a cikame na nasej manzelskej postli a odkedy vie zlizat tak ju tam nemozem udrzat. musim tam byt pri nej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre