Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
22. feb 2011

oslavencom vsetko najlepsie 🙂
hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky 🙂
dodatocne aj tým, co sme nestihli, kedze tu nie sme stale 😉 😉

dorotka2
22. feb 2011

@laxity @mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @maminka vetko naj vasim drobcekom, nech su deticky zdrave, stale take krasne a uzasne poslusneako doteraz. 😉

svetlankat
22. feb 2011

vsetko naj naj naj oslavencom

blumka
22. feb 2011

@laxity @mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @maminnka vsetko najlepsie drobcekom...pozeram ze plodny den dnes bol..a krasny datum 😉

alex
22. feb 2011

Dobré ránko, krásny dátum je dnes, @matesl @lenica81 @laxity @maminnka @mmaarrttiinnaa ,drobcom všetko len to najlepšie prajeme,nech sú zdravý a šťastný!

jaja32
22. feb 2011

@blumka Natalka @maminnka uz mala rocik, ci nie?

Všetko naj oslavencom 🙂

blumka
22. feb 2011

@jaja32 ano? kurnik ked tu je tolko deti ze nestiham...ale tak nezaskodi este raz poblahozelat 😀

alex
22. feb 2011

Hups, miesto @maminnka tam malo byť @zuzulik 🙂

jaja32
22. feb 2011

@blumka 😀 😀 pamatam si, ze sa vtedy robila jablckova torta 🙂

maculik
22. feb 2011

Dobre ranko, tak najprv prajem krasny narodeninovy dnik vsetkym dnesnym oslavencom @mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @laxity @zuzulik 😵

my noc klasika otras, nekomentujem, co tento zavislak zase vyvadzal 🙄
Plus ma sopliky, asi z tych zubov, lebo fakt neviem, kde by chytil, dufam, ze mu to prejde, kym pojdeme v nedelu do toho Tal., lebo ved sa chceme stretnut so @zucana a Viki, tak aby sme ich nenakazili ☹

Teraz sa tu hra, ideme von, je sice len 1st, brr, nechce sa mi ani, ale svieti slniecko, tak aspon na cca hodku zajdeme pozriet auticka a do lesa psikov.

Kocky, vasi mali znesu rukavice? Lebo Petrik celu zimu nie, este ked bol mensi, tak vydrzal mat ruky skryte, ale teraz ich furt vytahuje z fusaku a potom ich ma ako lad. Ale rukavice nehrozi, aby som mu dala, to sa mece tak, ze ani natiahnut neviem.

jaja32
22. feb 2011

@maculik mne Natalka rukavicky vydrzi mat....sice tak smiesne potom drzi rucicky ale ma ich. Ked je velmi zla....co teda mi dlho nevydrzime v kociku, tak jej ich rychlo dam dole a sup nejaku hracku a vydrzi aspon cestu domov.

maculik
22. feb 2011

@jaja32 no ja len kvoli tomu, ci mu to nemoze nejako zle spravit. Ved ich ma potom vzdy este pol hodku ladove, ked dojdeme dnu, mu ich sucham, nech sa zohreju, ale to si tiez necha tak minutu a uz uteka.
tak papa zatial, ideme, lebo uz tu zase vymysla, skusa vyliezt na kolieskove kreslo, len cakam, kedy kydne na nos 😒

garonka
22. feb 2011

@mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @laxity maminky vašim drobčekom k dnešnemu sviatku všetko naj naj najlepšie ♥

andrea2603
22. feb 2011

ahojte 🙂
my sa tiež pripájame a všetkým dnešný 1ročným oslávencom želáme všetko len to najlepšie 😵 🙂

laxity
22. feb 2011

ďakujeme krásne

@maminnka má 16.2. teda myslím 🙂

@zuzulik aj vám všetko najlepšie 🙂

andrea2603
22. feb 2011

Dnes sa fakt veľa detičiek narodilo a zaujímavé, že 14. na Valentína nemáme tu nikoho. To asi len Puškárová vtedy rodila 😅

garonka
22. feb 2011

@andrea2603 jasne Puškarova na valentína a Belohorcova 12teho veď my sme tiež celebrity 😀

andrea2603
22. feb 2011

@garonka 😀 a ešte aké 😉 😵

laxity
22. feb 2011

@andrea2603 😀

lenica81
22. feb 2011

@mmaarrttiinnaa @matesl @laxity vsetko naj drobcom, ktori maju taky kuzelny den narodenia a zaciatok rodneho cisla... 😕 😀 hlavne zdravie a stastie na ceste zivotom... 😵

katina2209
22. feb 2011

@mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @laxity @zuzulik vsetko najlepsie k narodeninkam

zoska
22. feb 2011

@mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @laxity @zuzulik vsetko naj, naj, naj vasim drobcom 🙂

mne dnes pre zmenu nejde net, tak som rychlo vyuzila notebook od mm kde ma modem 😅
dnes mame ockovanie 😖
malej idunzuby cely den by sa len nosila a teraz uz spi... ach jaj

nemozem ani fotky dat nic sa mi nedari, ale nasla som u mm aspon jednu foto torty 😉
s odstupom casu uz mi az taka hrozna nepripada, asi aj kvoli tomu ze ludom chutila, ale do buducna dam upiect na taku velku prilezitost predsa len profesionalovi 😉

zucana
22. feb 2011

@maculik juuuj tak snad vam to prejde lebo my mame 1.3. ockovanie 😒
inak som celu noc nespala....myslim na robotu a stale sa mi neozvali este....
no co uz
idem docitat doteraz som sa hrala s viki a objimala a teraz kuka mickeyho a ja tu kuknem a varim ...
@zoska krasna torticka 😵 sikula si

zucana
22. feb 2011

a samozrejme @laxity @mmaarrttiinnaa @matesl @lenica81 @maminka vetko naj vasim anjelickom najma zdravicko a lasocku 😵

zucana
22. feb 2011

baby zeler uz mozem ?

olifcek
22. feb 2011

vsetko naaaaaj oslavencekom mamickyyy 😵 😵 😵 😵

my od vcera uz krokujeme x;o) urobime dva krociky, bez opory, zastavime sa, zatlieskame si a dalsi krok... toto sme vcera robili cele poobedie a vecer 😉

maminnka
22. feb 2011

@alex @blumka @jaja32 @laxity kocky, Natalka mala rok 16., ale mate ciastocne pravdu, planovany datum porodu bol 22.2, cize v niektorych tabulkach to tak este asi figuruje 🙂

matesl
22. feb 2011

@maculik mame to podobne moja, moj sa prisava uz aj cez den stale, aj sople zas...akurat rukavice znesie 😀

jaja32
22. feb 2011

@maminnka no ved mne bolo cudne hned 🙂 dobre som si pamatala, ved si tortu robila 🙂

jaja32
22. feb 2011

@zoska krasna torta, nadherna....ako lepis tie ozdobky na tortu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre