Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
28. feb 2011

@svetlankat
jeeeeee, akurat som ti sla volat, e nam sa to dnes nehodiô.... si predstav, aka som zienka, vcera vecer sme zistili, ze mm nema na pracovnu cestu ani kosele, ani tielka, tak som prala, vesala dookola po tych nasich 2 radiatoroch a este v noci zehlila, tak som K.O. 🙂

a streda by bodla, to by som dosla k nasim autom a z mesta by som sla uz rovno k nim 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
28. feb 2011

@katka888 ok tak potom tu stredu sa dohodnime, ja dnes nestiham, Miska este stale spinka od deviatej a to este potrebujem nieco vybavit, tak by som mala fofri. Takze sa tesim v stredu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
28. feb 2011

@rivatha nie je.ani cukor len je to z koncentratu

olifcek
28. feb 2011

pekny den mamicky x;o)

co mate noveho? dajte nejaky vycuc 🙂

@laxity vdaka za ten recept na francuzske, boli super 😉

fiiiha, okruhlica v prispevkoch

zoska
28. feb 2011

@zucana daj tam trochu vodu aby ju neprehnalo, podla mna sa nic nestane..ja som tiez malej dala odpit jabkoveho happy day zriedeho vodou- dokonca ani prevarena nebola, lebo to som si sebe 😝 a trosku ju striaslo akoze kysle, ale keby pytala tak jej dam napit 😉
pozdrav @maculik, ze im prajem peknú dovolenku

aj tu je fakt nádherne, mala spinka a poobede pojdeme trosku na prechadzku, aj ked ma sople, ale je uplne bez teploty..v noci jej zacali sople, ani odsat sa nedali, brblalo jej to tam pri dutinach a chrapala, no moc sme sa nevyspali, ale ako prislo rano je bez soplov, tak snad nic vazne...aj som myslela ze zo zubov, ale bolo to take ako zacinajuca choroba, hadam nie :-/

avaka
28. feb 2011

caute kocky 🙂

@rivatha ,ta torta je fakt uzasna....si velmi sikovna 🙂 aj motiv velmi pekny
inak ano nasej jablckova nechutila,polovica sa zjedla na party a druhu polku som zjedla vacsinou ja 😅

baby,ja som tie papuce bola vratit 😅 ako ,ved ju ten jazyk tlacil,cely naskrcany tam bol,co boli tak siroke....a ked uz som isla,tak som vymenila aj tie topanky,za take ,ked bude teplejsie,lebo v tamtych by jej bolo v maji asi riadne teplo a boli dost tazke,ledva v tom nozku zdvihla,takze mame ine a namiesto papuc som zobrala letne sandale,ale to bude mat na doma,tak dufam,ze to moze bytt,lebo uz mi z toho sibe...

mne mala dnes pri uspavani zdrha z postele a buchala na dvere tata tata...tak sme museli vstat a zaspala az o 13-+tej 😕

avaka
28. feb 2011

a tie sandale samozrejme chlapcenske,lebo ine neboli ,no super vyber....ze som tam ja vobec chodila... 😒

zucana
28. feb 2011

@avaka aj my mame sandale na doma na nejakej foto je ich aj vidno....
no a tu topanok nastastie dost ved italy 😀

@zoska pozdravim ideme sa stretnut po 16tej teraz nam mali spia 😉

olifcek
28. feb 2011

@avaka esteze v ke mame super vyber topanociek 😵 😵

@rivatha torta je prekrasna
@zoska ved deticky mozu 100% dzusik, len pomer 1:1 s vodou riedeny 😉

svetlankat
28. feb 2011

@olifcek 🙂 😝

olifcek
28. feb 2011

@svetlankat 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
28. feb 2011

ahojte 🙂
@rivatha prosíme si nejaký dôkaz /foto, video/ alebo čestné prehlásenie 😀 , že tú tortu si robila ty. Krásna je 😵 , lebo ak som dobre čítala, tak tvoja prvá, ale fakt vydarená, niektoré cukrárky takú neupečú 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
28. feb 2011

@rivatha ty brdo, ja normalne ziram, mne sa taka pekna este nepodarila a kedze som antitalent na modelovanie tak asi taku s postavickami mat nikdy nebudem 😀 😅
fakt si sikula , na prvy raz je to viac ako skvele, udelujem ti velmi vyznamnu pochvalu 🙂 😀
a plnka bola nakoniec aka?

zucana
28. feb 2011

@zoska Aj ty si sikulka ved si mala 2 poschodia 😉
A pozdravuje maculik

avaka
28. feb 2011

@rivatha ,ani ja nerozumiem... 😅 ,proste som sa nechala zblbnut,znama mi povedala,ze vraj sa im hned vypredaju... 🙄 ,isla som povodne na papucky a kupila som aj jarne..marec-april,ak by nechodila,mala by v kociku,lenze boli tazke,tak som ich vymenila za lahsie,ale v tych by bolo v taku skoru jar zima... 🙄 no a peniaze by mi nevratili..asi si otvorim obchod s dets.obuvou,uz mame par kuskov... 😅

zucana
28. feb 2011

@avaka jeden par ti prispejem 😅

avaka
28. feb 2011

@zucana dakujeme,a ako bolo?

avaka
28. feb 2011

@zucana no srandu si rob 😀

avaka
28. feb 2011

@zucana ale take podobne som tusim kupila... 😅
aha

zucana
28. feb 2011

@avaka super bolo....sice poprchalo ale boli sme v dome sv. antona a po namesti. zajtra mame ockovanie teda vikinka tak podla nej sa ideme dohodnut ci pojdeme na pizzu alebo uvarim veceru ja...ale vidim to na veceru u nas nech je viki vklude po ockovani...no a ak bude teplota tak nincem....
v stredu pojdu asi do benatok potom vo stvrtok do verony a rozmyslame ci nepojdeme na vikend spolu na hory...no ale to zavisi aj od toho ci my podpiseme zmluvu alebo nie...ci budu korunky 😒
ale cez vikend ma byt 16 stupnov 😝
@avaka tak otvorime predajnu s jarno-letnou obuvou 😀

avaka
28. feb 2011

@zucana tak super ste si to uzili 🙂 ,tak,nech Vam to vyjde,aj Viki nech je v pohode,aby Vam vysiel aj vikend a tiez pozdravujeme 😉

svetlankat
28. feb 2011

bru baby

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
28. feb 2011

Bru bru
Viki ma nechce nechat kukat fotbal s mm a mm je Aj rad 😠

svetlankat
1. mar 2011

Dobre ranko baby, ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre