Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
5. mar 2011

@zucana idem robit dnes prvy raz lasagne... tak mi drz palce... ty davas uvarene alebo neuvarene cesto... a vytieras spodok maslom, olejom... no... som zvedava... 😅

zucana
5. mar 2011

@lenica81 varim cesto a vytieram olejom a navrh masla trochu 😉

laxity
5. mar 2011

ahojte

krásny dník...Naty je už dve hoďky vonku s kamoškou, boli sme všetky, ale teraz som už vybehla variť obed a oni sú stále vonku...krásne spí zlatko moje 🙂

@lenica81 ja keď som robila lasagne, tak som minútku povarila 🙂 a mm móóc chutilo...ja som veľmi nie na také 😕

My ideme dnes na 30-tku, tak sa teším, Natálka sa bude varovať u svokrovcov, tak si aspoň v kľude posedíme 😀

pekný víkend prajem 🙂

andrea2603
5. mar 2011

ahojte 🙂
tu sa víkenduje 😕 ?, ja som celé poobedie triedila hračky, 3 odpadkové vrecia vyhadzujem 😅 . Liv pomáhala o sto-dvesto 😀 , čo som ja vyhodila, to ona vybrala a čo som ja chcela nechať, to ona vyhodila 😀 , aj preto nám to trvalo 4 hodiny 😝 . Super zábava, odporúčam 😉

A posledné dni robí to, že keď ju za niečo hreším, tak príde ku mne a pusinkuje ma a potom všetkých členov rodiny doradu 🙂

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 nevyhadzuj 😀 daj do domova 🙂

zlaté aj ja chcem také pusinkovanie 🙂 , ale keď si pekne vypýtam, tak dá 🙂

svetlankat
5. mar 2011

Misa ked ju karham tak tiez pusinkuje, ale ked si vypytam, tak niekedy da aniekedy nie. Ale ked neda, tak sa skeri, ze aka sranda

laxity
5. mar 2011

@svetlankat 🙂

zoska
5. mar 2011

caute,
takze Neli uz chodi z izby do izby sama 😅 dnes za mnou prislaz obyvky do kupelne, skoro som infarkt dostala..som ju nevidela a nepocula a otocim sa a dieta stoji a kuka na mna 🙂

dnes sme boli s mm a malou vonku, bolo krasne a ja som potom isla na masaz
na obed som robila chili con carne, ktore chutilo 🙂

@andrea2603 mala si super pomocnicu na upratovanie 😀 a fakt nevyhadzuj, daj do domova alebo skolky alebo jasliciek, mne by bolo luto vyhodit 😉
pekny vecer vsetkym

jaaaaaaaaaj som zabudla vcera Neli prespala prvyraz celu nooooc 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
5. mar 2011

@zoska veľká gratulka 🙂 , šikulka veliká 🙂 a krásne spinká 🙂 a aj ja chcem masáááááž 😀

olifcek
5. mar 2011

i OLiv je betarica, ked cosi, rychlo dava pusinky maminke 😀 😀 😀

dnes som ju naucila hlupost a tak mi treba... ze ked sa schova zospodu pod tricko, ja na nu viem zhora pod trickom urobit kukuk, tak sa mi tu toho domaha, hehe...

@zoska super, gratulujem x;o))

my sme dnesnu noc tiez uzasne hajali, na mm sme len 2x maminku vyrusili zo spanku 😵 😵 😵 😵 i to druhykrat vlastne uz rano bolo, okolo 6tej 😵 😵 😵

svetlankat
5. mar 2011

@zoska jej super sikula, tak a zacina rusno.

My sme spali na h... kazdu hodku hore ☹

laxity
5. mar 2011

@svetlankat aj u nás už bude čoskoro rušno, ako to tak vidím 🙂 a čože ste nespali? 😕 Naty spala sama s tatom 🙂

Natálka všetky hračky hádže na zem, je to normálne? 😕 chytí do výšky a trésk na zem 😅

andrea2603
5. mar 2011

vyhadzujem zničené hračky, napr. vysávač, ktorý má dolámanú hadicu, plyšáci, ktorý majú 100rokov a párajú sa, prasknutý kávovar,... do škôlky ide pár kusov Ponny poníkov, tam pravidelne prispievam 😉

@zoska 😵 , Liv zatiaľ 3-5 krokov a dá sa na štyri, ešte tak neisté sú tie krôčiky
@olifcek tak aj u vás sa noci zlepšujú 😵 ?

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 asi sú ešte opatrné, teda aspoň Naty je veľmi 🙂 , ale keď ma zbadá, tak sa pustí a vyberie sa za mnou...je to milé

andrea2603
5. mar 2011

@laxity Liv keď hodí hračku o zem, tak ju vždy upozorním, že to sa nesmie, teraz je hračke smutno, tak nech ju poľúbi a ona hneď pusinkuje ... my sa na nej tak rehoceme, lebo fakt má také obdobie - bozkávacie 😀

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 veru veru a krasne sa to lepsiiiii 😵 😵 i skor sa hajat chodi... poobedny spanok mi oliv zaspinka a ja i odist z izby mozem a hajinka, ked vstane, len sa ozve a caka, vita ma s usmevom.... i rano, ked odidem, kludne hajinka dalej... ona vie, ze ked jej budem chybat, zavola ma a ja priiidem, pomojkame sa, vypusinkujeme sa, i hodku sa takto mojkame kazde rano 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svetlankat
5. mar 2011

@laxity @andrea2603 coskoro to bude,

jaja32
5. mar 2011

@zoska super, blahozelam ku krockom...vlastne k chodeniu 🙂 My si chodenie uzivame ale vonku sa este drzi za ruku.

Dnes sa Natalka aj bicyklovala s tatickom, sedela ako torta na tacke. Len este je zima, to bola len skuska sedanky. A skusili sme vonku aj trojkolku, pacilo sa jej ale nie dlho.

svetlankat
5. mar 2011

@laxity ja neviem co to, uz sa ten spanok zlepsoval a opat toto, tak neviem ci tie nestastne ocaky ci co

andrea2603
5. mar 2011

@olifcek super 😵 . Liv už hajá od 19.45 a včera tiež takto zaspala a zobudila sa až o 2.30, ale potom už tak každú hodinku chce cecnúť a budíček je o 6.00 😝

andrea2603
5. mar 2011

@jaja32 a prilbu ste už kúpili? už aj ja chcem bicyklovať, dúfam, že sa Livke bude páčiť.

svetlankat
5. mar 2011

@jaja32 ked sa pusti sama chodit, trojkolke odzvonilo.

Inac baby, nas uz chodenie po rovinke nebavi, po schodoch sa nam zachcelo, ked zbada niekde schody, tak len chodime hore dole. 🙂

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat vidis? ocaky... my uz mame obe horne trojky vonku 😵 😵 este tie 4 stvorky

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat parada! Miska je neskutocne sikovne dievcatko

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 ja sa tiez tesim na skorsi budicek, mali sme uz obdobie, ked sme pravidelne vstavali o 8.00, ale tento tyzden oLIV POTIAHLA I DO 9.00... hajat chodi niekedy uz i o 22.30 😵 😵 😵

jaja32
5. mar 2011

@svetlankat my uz chodime uz asi 2 tyzdne 🙂 , len predsa chodnik je hrbolaty a tam ma este neistu chodzu. Na ceste jej to ide slusne.

@andrea2603 nekupili sme este, nestihali sme mesto. MM sa s malou previezol len na ulici pred domom. Skuska. 🙂

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek je to certik, nie dievcatko

andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat tak tohto sa ja už neviem dočkať, bývame na 4.posch.bez výťahu a stále ju nosiť na rukách 😝 ... už nech bežká sama 🙂

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 rodinka sportovcov 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre