Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
7. sep 2009

hmm taku sacher by som si dala..ja coko zakusky mozem velmi, vlastne celkovo sladkosti milujem a kazdy den musim mat minimalne jednu sladkost...

teplotu nemam takze lieky nejem, len kvapky do nosa si davam, snad to prejde...dnes som si povybavovala vsetko a zajtra budem lezat cely den

nedockava4
7. sep 2009

olif....no, znie to dobre...ja by som velmi chcela ist, len samej sa mi neceee

zucana
7. sep 2009

len pekne lezkaj....ja tiez milujem sladke ale poobede mi nejak byva z nich nanic...aj dnes....
inak som sa pytala lekara kamosa slovaka porodnika na med a ze toxo nie ale ze alergeny by tam mohli byt tak radsej nemam vela...no tak a potom ze med je liek...inak med vraj isto nie babatku do 6 mesiacov....
no idem uz makat 😀

zucana
7. sep 2009

nedockava otvor si fotku cez paint resp. kreslenie a uloz ako jpg sa ti to zmensi automaticky alebo potom hore mas ze obrazok a to ked kliknes tak das predimenzovat resp.zmenit velkost a tam zmenis velkost v % takch 🙄

olifcek
7. sep 2009

nedockava ja jej zajtra, alebo este dnes zavolaaaaam a opytam sa, ci mozem x;o)

olifcek
7. sep 2009

juuuj, prave i priniesli pizzzuuuu, mnam, mnam....so syrovym okrajoooom 😉

blumka
7. sep 2009

mnaaaaaaaam olif...odkial objednavas? ja milujem pizzu so syrovym okrajoooom...

olifcek
7. sep 2009

blumik odtialto

http://www.lacucaracha.sk/

dala som si Rolo Gargano + kukurica, mlask, mlask x;)

blumka
7. sep 2009

olif, nerob mi chuteeee 😀

zucana
7. sep 2009

cafte baby dala by som si veru pizzu...pojdeme asi v piatok 🙂
inak som dorobila tie veci a zistila,ze letne veci a letne topanky si uz nemozem kupit lebo mam toho tolko ze to nevynosim do konca zivota....jedine co by som teda mohla su jedny jesenne a nejake svetriky 😀

olifcek
7. sep 2009

blumi, chi x;o)

zuci 😅

zucana
7. sep 2009

olif a muzika maskde? ten moj mi volal ze koncom mesiaca pojdem s nim...no tak budem musiet 😔

olifcek
7. sep 2009

zuci, prave prisiel. bol u rodicov tej moje kamosky, zapojit im pocitac, vysvetlit nejake vexci a priviezli ho nazad x;o)

a kam to pojdes s drahym? x;O)

zucana
7. sep 2009

do bolzana...
a pizzu si mu nechala?
tlacim sa cipsami mnam 😎

olifcek
7. sep 2009

zuci myslela som si, ze tam, kde je teraz x;o)

jasneee, nechala, i ked..priznam sa, len 3 trojuholnicky...ale ked...tak moc mi chutillaaaaaaaaaa ako uz davno nie x;O)

bru chut, zuci...resp, bre maskrtenie x;O)

zoska
7. sep 2009

tak ten moj uz je v lietadle a leti smerom finland ☹
Bavili sme sa ze ak to do konca roka neprestane tak asi sa zacne pozerat po inej praci, lebo ani on neratal ze to cestovanie bude az take caste...aj ked je to naprd lebo taky dobry job a hlavne za take money tazko zozenie ☹

akurat odisla mamča so segrou, prisli na navstevu, tak sme pokecali 🙂
doniesli mi tlakomer aby som si kontrolovala tlak...inak mala som dost nizky 103/63 😕

janielah
7. sep 2009

ahojky kocky 🙂
tak si vas tu citam pomaly...mna zajtra zasa caka skola..
inak k tomu meraniu brusiek, ja neviem, ci sa nebudem hanbiit ... uz som ako olif 😖

olifcek
7. sep 2009

zoska, len...peniaze ozaj niesu vsetko... ved si viac sama ako s nim. takto neuvidi male ani rast, hech..

jj, i mne fajne skace tlak....raz je vysoky, raz nizky, potom takmer dobry, glg

zucana
7. sep 2009

no uz som to musela ist odlozit som zjedla polku sacku...ale toto su take dobre a zlozenie : zemiaky, olej, sol 😉
este pijem ananasovy dzusik a budem pozerat filmik ...pekny vecer babce

olifcek
7. sep 2009

jani neboj, niesi, hehehe..../viem, viem, ako si to myslela, ale preco nepozartovat, hehe/

zucana
7. sep 2009

jani a ty aj pracujes popri skole?
vydrz to este ...ved uz koncis? anehanbi sa ! olif sa akurat prestava 😉

zoska
7. sep 2009

olif, no ved prave preto si asi zacne hladat cisi nove, aby bol s nami a nie furt prec.... no a peniaze jasne ze nie su vsetko, lenze u nas on momentalne taha financne vsetko

jani a kam to ty chodis do skolicky? a mam stredu zapis a zacinam az 21.9 a rovno si chcem vybavit individualny plan...

janielah
7. sep 2009

uz som piatacka, takze je to mierne finale, aspon co sa prednasok tyka...inak som popri skole pracovala, to sa zmenilo zial zaciatkom roka, kedy som o pracu prisla...ale teraz mi to vyhovuje, i ked som casto sama...

olif...budem sa, asi sa budem, fakt 😉

olifcek
7. sep 2009

zosi ved az budeme na MD, za kazdu to budu nasi muzi tahat, zvladneme to, to je jasne x;O) ved ked budeme doma, ani tolko neminieme, ako ked chodime do prace, ci sa flakat do mesta, chi x;o)

ach baby, ja som pracovala i vysku si robila, a prve tri roky som vystriedala tri prace, takze to bolo dost o drzku...tazke to bolo, ale nechcela som sa vzdat skoly uz, a prace som nemohla, kedze som si skolu platila, hehe...le nelutujem, fajne som urobila....

ale neviem si predstavit studovat, pracovat a aj babatko nosit v brusku...

no uvazovala som, ze ked pojdem na MD, urobim si PhD., hehe...no rozhodla som sa, ze sa radsej budem ucit anglinu vzdy, ked sa bude dat...a snad sa bude dat..x;O) po MD a RD chcem uz anglicky vediet, nebat sa anglicky hovorit a mozno i pracu paq zmenit, kto ho vie? x;o)

zoska
7. sep 2009

ja toho uz tiez teraz v piatom rocniku nebudem mat vela co mi teda dost vyhovuje 😉
len som prekvapena ze som uz si zacala so semestrom, nepoznam nikoho komu uz zacala skola

janielah
7. sep 2009

oli, ty sa podobas na jednu americku herecku, len si neviem spomenut na meno...
zoska, ja chodim na sociologiu tu v bratislave, velmi ma to bavi, len sa strasne bojim, ako bud.rok zvladnem statnice... 😒
zuzi....a nebojis sa sama v dome??

zoska
7. sep 2009

sorry pisem ako hotentot 😅

zoska
7. sep 2009

jani o statniciach mi ani nehovor...ja si chcem junovy termin posunut na august, snad to pojde...
lebo teraz som bola u znamej co ma dvojmesacneho chlapceka a teda vravela ze prvy mesiac si zvyka na novy zivot a bola nonstop nevyspata a druhy mesiac si pomalicky zvykla na rezim a bola stastna ked sa poobede mohla prezliect z pyzama...

kamoska studovala sociologiu a tiez hovorila ze ju to bavilo, ale ona bola v TT

zucana
7. sep 2009

aj ja som pracovala pocas vysky lebo som si ju tiez platila a kedze to bola maericka skola tak to bolaina palka...ale nastastie som pracovala aj v USA a na slovensku ucila anglictinu a potom pocas MBA aj robila v skole....
jani praveze bojim..aj svokrovci su prec.... 😖 pozrem film a zabarikadujem sa a zapnem alarm 😉
jaj baby vedla v dome byva taka rodina origos stari z juhu a dcera s muzom a 2ma detmi..ten mensi ma 3 roky a vrieska cely den..ale tak ako ked sa niekto boji tak uplne na plne pecky..ked proste nieco nedostane, nieco sa mu nepaci alebo len tak...nechapem ako moze este vediet hovorit.kazdy den baby prisaham dnes cely den...ja mat takeho syna tak ho dam asi na psychiatriu ked si s nim ta matka nevie rady a to je prosim ucitelka v skolke....hrooooooooooza

blumka
7. sep 2009

babule, nebojte..zvladnete skolu 😉 isto budete mat kludne babatka, takze o nic ani nebudete vediet a budete sa moct ucit 🙂
zuci, tak to si ani neviem predstavit..ja som z tichej rodiny a zatial aj Tete je taky kludny tip 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre