Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
7. sep 2009

ja mam taku paniku z toho...ani nie zo statnicovych predmetov, ale skor z tvorby diplomovky.... 😖
a svokrovci su kde zuzi?
baby...inac, ja furt jem dneska...furt...otrasne....

blumka
7. sep 2009

jani, nebooooooooj...diplomka je ok 😉 citas si, pises si, konzultujes 😉 😀

zucana
7. sep 2009

jani svokor je na juhu na svadbe a svokra na sardinii....a diplomka je supis daj tam vela grafov a obrazkov 😉

blumka
7. sep 2009

zuci, presne tak..grafy a obrazky 😀 😀

zoska
7. sep 2009

blumiii 😀 chcela by som aby sa do mna prevtelil tvoj optimizmus 🙂
U nas je matica slovenska-narodna kniznica a bola som tam 2 tyzdne dozadu a na moju diplomovku som nasla 1 knihu a ked som sa dostala do podstaty mojej diplomovky tam som prisla na to ze som sa okaslala riadne...bude to tazsie nez som si myslela 😖
ale mam zlateho mladeho sikovneho konzultanta (ak sa pocas leta nezmenil) tak snad bude ochotny mi pomoct ked tam doletim za nim, ze pomoooc 😀

zoska
7. sep 2009

baby a ake grafy do založneho prava a exekucii ? 😀 😀 ale ved nejake vymyslim, ci?

janielah
7. sep 2009

tak dik babky, jasnacka, diplomovku zmaknem, ucit sa budem pri mojom kludnom tichom babenku a ked to vsetko zvladnem, tak vas pozyavm ku mne na sampanskeeee....

blumka
7. sep 2009

zoska, ja si pamatam aka som bola ja vyklepana pre piatimi rokmi 😀 😀 preto teraz ten optimizmus...
ale zvladnete...mozno trosku tazsie ako ostatni ludia, kedze uz budete mat babo, ale zvladnete 😉

blumka
7. sep 2009

zoska, zaklad je nejaky dotaznik a z toho graf 😉 😀

zucana
7. sep 2009

oki jani beriem 😀
a ja idem kukat film...a je mi zle...som sa prejedla hovadin zas raz 😒

zucana
7. sep 2009

moja mam dostudovala ekonomicku narodohospodarsku ked som mala 4 roky 😎

zoska
7. sep 2009

no jo zvladneme ved co nam ostava... a teraz na konci to nevzdame, ze jani? 😉

zucana
7. sep 2009

lebo mna mala hned po mature 😀

blumka
7. sep 2009

a moj ocino, dostudoval Technicku univerzitu ked som ja mala 6 rokov a brasko 9 😉 pamatam ako som bola na jeho promociach 😉

zucana
7. sep 2009

aj ja som bola na promociach mam foto aj pekne satky 🙂

blumka
7. sep 2009

ja si matne pamatam obrovske okna v tej miestnosti a nic ine 😀 😀 a fotky nemam ☹

janielah
7. sep 2009

jasne ze zvladneme zosi 😉

a moja mamina nas mala dve pocas mediciny a kvoli mne musela cakat cela aula a predstavenstvo kym sa zacne slavnost, lebo ma musela dokojit a az potom bola oficialne pani doktorka 😉

my sme vzdelane mamicky, vzdelanych mamin, so vzdelanymi buducimi babatkami 😉

zucana
7. sep 2009

😀
jani tak tvoja mamina je doktorka a aka? to nam moze niekedy poradit 🙂 😉

blumka
7. sep 2009

no akurat som sa to chcela spytat 😉 lekar v rodine to je super, ne?

olifcek
7. sep 2009

moja mamka nedokoncila strednu x;o( ona mala sam ejednotky a chcela ist na gympel a odtial na vysku, no jej otec ju dal vyuzit sa za predavacku, a oba to v tretiaku vzdala...ale mala v 19tich mna, chi, mile zlate planovane dieta som x;oD

ale baby fakt, davam klobuk dolu, ze popri babatku budete koncit skolu, a v tehu chodit do skoly, ste jednicky 😉

jani jo, uz mi raz niekto povedal, ze sa podobam na nejaku herecku, ale myslela som si, ze to len nafukuje, a tak som, ked to hovoril, pocula, ze bla, bla, bla, takze nefjem, ake meno to bolo, hehe

zuci a uz mas zapnuty alarmiq? x;O)

zucana
7. sep 2009

uz idem hore...zapnem alarm a kuken telken a knizken
cafte zajtra

olifcek
7. sep 2009

zuci papa..x;o)

ja asi pojdem pomalinky hajat, ale este predtym urobim tu druhu tabulku na bruska a datum narodenia x;o) rok tam pisat nemusime x;O)

blumka
7. sep 2009

aj ja sa lucim idem kukat flm..papa a bruuuu

janielah
7. sep 2009

baby, ja nielen maminu mam doktorku, ale aj ocina, nevlastneho ocina, babku, dedka atd...no viete...taka zdrava rodinka 😀
a poznate to??? obuvnikove deti bose... . ...aaaaaale nie, ked nieco treba poradit, tak nieje problem 😀

zoska
7. sep 2009

dobru nocku kočky..tiez pomalicky idem do sprchy a do perín 🙂

olifcek
7. sep 2009

zacala som robit tabulku na bruska...len pagol gmail, tak snad sa mi to aj ulozilo....zatial je tam vytvorenych 30tt x;o), mozete zacat doplnat, no bruska az od zajtra rana x;o)

dostanete sa tam ako doteraz, akurat, ze je dole zalozka bruska x;o)

hajdylca
7. sep 2009

olif prave pozeram tabulku, a asi tam na nej nieco pracujes normalne vidim ako sa to tam hybe 😀 😀

olifcek
7. sep 2009

oki, mate tabulku, prihlasite sa rovno do nej, ta povodna je sheet s nazvom my-1.kolo

olifcek
7. sep 2009

hajdy jj, vidim Ta tam x;o))) ale uz koncim, idem do hajan x;o) ved rano vstavat treba x;O)

bru nocku baby a piiiiste do tabulky bruska z rannych merani, a datum narodenia....schvalne je to rozdelen do roznych stlpcov, aby sme to mohli filtrovat podla mesiacov x;O)

bru nocku 🙂

hajdylca
7. sep 2009

jj, ja idem tiez pomalinky hajat... len ja nemerala brusko doteraz a doma ani meter nemam, tak neviem ako budem zapisovat 😲 bru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre