Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
28. mar 2011

@laxity fakt.....vcera som sa uz informovala u znameho chirurga, ci mozem ja nieco ako injekciu na tu bolest ruky...ked stale kojim...

laxity
28. mar 2011

@jja to ti z mlieka tak priberá? ja odpadnem 😀 , ti verím, že to musí byť riadna záťaž a odporučil ti niečo? 😕

blumka
28. mar 2011

@jja, pani, tak to teda mas co nosit 😕
@maculik ved podla mna petko nie je malicky...tak akurat..to len ostatne deti su vacsie na svoj vek 😉

jja
28. mar 2011

@laxity no asi z mlieka 🙂 ked som iba kojila do 6 mes. islo to tak isto rychlo....
nepytala som sa priamo jeho, ale cez svokra..isli k nemu na navstevu tak som nakazala vyzistit..a potom pojdem aj osobne za nim ak volaco odporuci..

laxity
28. mar 2011

@jja 🙂

laxity
28. mar 2011

@blumka múdro napísané pre @maculik 😀

laxity
28. mar 2011

@jja si pamätám u nás to na začiatku išlo čo mesiac to kilo...teraz som rada, ak za mesiac priberie 100g niekedy aj za dva 😕

jja
28. mar 2011

@laxity hlavne ze su zdrave a zive tie deticky, ze? 🙂 moze byt aj takato baculka, ale ked vidim ze jej nic nechyba som pokojna 😎

blumka
28. mar 2011

@laxity 😀

blumka
28. mar 2011

@jja ale vy ste predpokladam aj s manzelom z tych vyssich, ze? alebo v rodine mate niekoho vysokeho...moje deti budu drobne obe, aj ked juli je teraz vacsia ale ono sa to zastavi...my s mm sme krpati obaja

jja
28. mar 2011

baby , poviem vam co som zazila cez vikend u svagrovcov....svagrinina sestra ma maleho chalana.ma 2 mesiace...a boli aj oni tam, a ta mamicka "musela" nieco surne robit na pocitaci, nejake papiere..lenze maly zacla plakat ...a plakal asi aj pol hodinu vkuse a mamicka nic. dalej si robila. otec uz nevedel co s malym...mne to nedalo, tak som ho zobrlaa na ruky ze skusim ja ponosit..a maly sa zacla krutit k mojmu prsu..asi zacitil mliecko 🙂 tak som odisla na poschodie a dlaa som mu prso 🙂 a maly zaspal..a aspal 3 hodiny.....mamicka sa ma potom pyta ked sa zobudil cely ruzovucky a vysmiaty co som s nim spravila, ze doma spi tak max. hodinu a to sa zobudi s placom....ja som sa toitz nepriznala ze som mu dala prso, lebo mamicka predtym na mna reagovala naco davam kajke stale prso ked je nervozna, potom je preto taka tucna-.doslovne...no ale pri malom to pomohlo 🙂 viete ako mi to dobre padlo na moju dusicku 🙂 proste taky pocit ako som malinkemu pomohla ked mama na nho kaslala a sedela pri kompe...

jja
28. mar 2011

@blumka no vyssi..ja mam 170 a mm 186....a aj rodicia su tak ako my vysoki..jedine svokra je krpata🙂 ale surodenci su vysoki 🙂

laxity
28. mar 2011

@jja určite, že to je najhlavnejšie, že sú zdravé a spokojné 🙂

blumka
28. mar 2011

@jja no tak to ma po vas...my s mm sme 165 obaja 😀

nikietka
28. mar 2011

@jja
Och, tak klobúk dole, si veľmi zlatá. Chúďa malinké s takou mamou, ako je sestra švagrinej..

jja
28. mar 2011

@blumka a ked pozeram fotky z mojho detstva tak Kajka nezaostava vo vahe🙂 tiez som bola macko...ale nizsi macko 🙂

laxity
28. mar 2011

@jja a tá mamička nekojí? mňa by to asi nenapadlo dať moje prso...nikdy by ma to nenapadlo 😕

jja
28. mar 2011

@laxity koji...vsak nechcela mu dat prso na ukludnenie lebo uz jedol pred pol hodinou....mne to napadlo preto lebo sa sam zacal vytacat k takej polohe ako ked som kojila Kajku ked bola malinka a pusinkou a jazyckom zaclaa smukat 🙂 a ked tak srdcervuco plakal..az mne to trhalo srdce ☹ a vidis...pomohlo 🙂

blumka
28. mar 2011

@jja no vidis 😉 zacne behat tak sa to trosku zastavi 😉 juli tiez pribera o chvilu dobehne terezku ale ona je celkovo taka spokojnejsia, nie je taka vrtula ako bola terezka, aj viac spi, nechodi este, tak preto jej tie kila tak nabiehaju

jja
28. mar 2011

@laxity prosim ta, ja som uz kojila aj synovca dalsieho svagra ktory je na UM 🙂 boli raz u nas, tak sme chceli s jeho mamou vyskusat ci sa chyti...najprv nechcel , nevedel..ale nakoniec sa chytil ked som vytlacila mliecko na bradavku 🙂
ja odkojim aj pol ulice ak treba🙂 tolko mam mliecka🙂

laxity
28. mar 2011

@jja jasné 🙂 , tak nie každá matka je také, že radšej dá prso na ukľudnenie u nás to tiež vždy pomohlo, keď Naty nemala svoj deň...teraz keď mrnčí, tak smola nemá ani dudel ani prso

😀

maculik
28. mar 2011

kocky diky 🙂
@blumka veru, asi je to tak 😀
@jja ale ak si pamatam z fotiek, tvoj mm je taky riadny chlap, nemoze byt Kajka po nom? Inak, vysoka je riadne, ved Adelka ma 91cm, to je fakt ako 2rocna 🙂

jej, a s tym kojenim... krasne si to napisala, chudacik malinky, ved take babo papa kazdu chvilu, ono to nie je vzdy od hladu, ale na ukludnenie, este mam v zivej pamati, ako som Petika niekedy aj kazdu pol hodku kojila, lebo proste chcel cuckat. no super mama, ked nereaguje na babatko.... Potom nech sa ona necuduje, ze jej doma spi len hodku, ked ma k nemu takyto pristup :( :(

inak, Petrik uz buva, ja idem nachystat veci na cvicenie a papat, dnes varit nemusim, mame od vcera. Vonku je krasne, ale teda este chladno bolo, ta hodka citit..

zucana
28. mar 2011

babce vidite niekto riesi ze velka druhy ze mala a hlavne ze su deticky stastne a zdravucke 😵
este 15 minut 🙄

andrea2603
28. mar 2011

ahojte.
ďakujem za priania pre Branka, keď príde zo školy, odovzdám 😉
Doobeda som bola kúpiť Liv topánky, lebo zimné už odložím a čo má také koženné od RAKa, tak už sú len tak-tak. A kúpili sme tieto http://www.peddy-obuv.cz/katalog/velikost-18-30...[show]=detail&tx_odcatalog[uid]=14989,
ľúbili sa mi ešte jedny od Protektiky, také koženné, , ale boli o 10 EUR drahšie, tieto stáli 16,50 a keďže jedny koženné už má, to sú také poltopánočky k sukničke a za ušami mi pišťala Lenka, že ona by veľmi chcela kopačky, tak som urobila kompromis, že Liv kúpime lacnejšie a Lenke kopačky 😉 😀 a najbližšie je na rade Branko 😎
Nejdem dočítať, lebo periem a vešiam a tak, ale ma napadla tá chata, že dajte niekto zoznam, @olifcek,@blumka, že kto ide, nech viem, lebo už nejak neviem 😅 .

lalipop
28. mar 2011

@andrea2603 pozerala som, su pekne. a tvoja lenka je riadna fotbalistka, ked jej kupujes kopacky 🙂 ja som tiez minule videla v obchode take 5-rocne dievcatko, co chcelo kopacky a bolo to zabavne sledavat ako prosika maminu, aby jej ich kupila. nas matus este kopacky nema, ale co nebolo moze byt. my sme skor cyklisti. u nas treba len dobry bicykel a prilby.

blumka
28. mar 2011

@andrea2603 ja hodim do chatovej temy vecer moj zoznam ked budem na mojom pc 😉

zucana
28. mar 2011

@andrea2603 aj ja sa pridavam este oneskorene k blahozelaniu brankovi
inak ja som kupila viki topanky ale boli drahe tak rozmyslam ked najdem podobne na sk za lacnejsie tak kupim tie a tieto vratim...

olifcek
28. mar 2011

@zucana na sk tak okolo 20-30eur kupis...teda, take beznejsie znacky...protetika, sante, elefanten, richter... samozrejme su i drahsie ... ale ja viac ako 30eur za topanocky olivke zatial nedam...

a uz ked si kupila, tak to nechaj tak... nabuduce kupis ine

olifcek
28. mar 2011

@andrea2603 pekne su... i ked ja olivke ruzove ani ine cukrikove nekupim, nie, kym si sama o take nepovie, na co mame ale este casuuuuuuuu 😉

olifcek
28. mar 2011

@zucana teda drahsie i z tych znaciek, co som spomenula 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre