Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. jún 2009

na druhu stranu...denne umiera vela ludi, a okrem rodiny a blizkych si na nich nik nespomenie. osobne by som nevenovala az tolko pozornosti umrtiu osobnosti, ved je to len smutne x;o( smrt vsade okolo nas...

zusika
autor
26. jún 2009

no to mas uplnu pravdu.... ale toto rezonuje celym svetom..... no dost uz....
veru piatok, som taka priserne unavena..... dnes sa mozno drahy chysta oslavovat, tak si v pokoji upracem a pojdem skoro spat.....lebo zajtra bude rusny den....

hajdylca
26. jún 2009

ahoojme, no dnes je otrasny den, zle mi bolo tak isto ako vcera hned ako som sa zobudila, myslela som ,ze to tou hnackou prejde, zjedla par bebekesov, popozerala emaily, a potom mi prislo zle od zaludka, tak lahka, a nejako sa mi chcelo spinkat, tak ze si dam tie lieky (ten du...) zapijem, pohladala som si lizatko (v lekarni mi ho predali, ze to je proti rannym nevolnostiam) a a po ceste do postele ma naplo, tak skoncila klacacia pri wcku... no som rada, ze som doma, v robote by na to wc nestihla ani dobehnut... a pri mojom stasti by boli obsadene... prajem Vam aby takto zle nebyvalo nikomu, lebo to nie je nic prijemne... a mam teraz dilemu, ci si mam dat dalsi liek, lebo ten urcite isiel prec.. ach joj.

kika58
26. jún 2009

no to na akuze smutnu temu sa bavite? 😕
je to smutne a je to jasny dokaz, ze ani vsetkymi peniazmi sveta si zdravie nekupime.... to je jedina spravodlivost, ktora plati pre vsetkych rovnako ....
no huraaaaaaaaaa, ze je piatocek, aj ked to mam v praci pohodove, predsa sa vzdy tesim na vikendik

momentalne sa citim fajn a vyjedam zasoby so šupličku a rozmyslam co si nakupim,ked pojdem z prace
😝

ozaj olifcek ty si mala vcera tak trosku oslavovat, lebo ak budes mat dievcatko, tak malo včera meninky
😀

olifcek
26. jún 2009

hajdy: podla mna na tom letaciku k tomu du...pisu, ze ci mas pozit dalsi, ak si mala hnacku x;o) skus precitat x;o) na inych liekoch to totiz je 😉 ja teraz neberiem ziadne lieky, ale v minulosti, ked som cosi musela, alebo som niekomu davala nejaky, tak to tam vzdy bolo x;O)

jo, nezavidim Ti tie nevolnosti x;o( ale aspon viem, ze existuje lizanka na nevolnost, hech x;O) dakujem za info

olifcek
26. jún 2009

kika: jj, aj ja mam momentalne pohodu v praci, ale vikend je vikend, chi x;o) mne je dnes tiez fajn, ked soms a vcera s drahym rozpravala, vysvitlo toti, ako som tu uz pisala, ze malicke ma chute po nom, hehe...a tak som si nakupila paradajky, ktore ma drahy rad a aj babo sa nadomnou zlutuje, ked jednu zjem, a nerobi mi zle 😉 a kedze drahy moc nemusi uhorkovu stavu, tak ju nemusi ani male, hehe...a pod. sranda 😉 uz aby i tak uzasne rozumne a pokojne to babo bolo ako moj drahy a budme najstastnejsi clovek na svete 😉

jo veru, slavit...s drahym sme si otvorili ten dezertik, co mi dal pan doktor, a par jogurtik, ale tak mi zacalo byt nedobre...mna nenapina na zvracanie, len...je to podobny pocit, ako ked cosi zle zjete a mate pocit, ze ste zelene...tak tak mi zacalo byt...akurat, ze neviem, ci zo sladkeho a ci z toho jogurtu ☹ ved zistim 😀
drahy mi ale dal kusok zo zeleninoveho salatu, co som urobila a hned mi bolo dobre, hech, samozrejme, ze v nom boli aj paradajky 😉

kika58
26. jún 2009

no paradajky beru aj mne hlavne tie cherry, a moj drahy je mäsovy, on veruze vela zeleniny a ovocia nepoje (aspon ostane mne 😅 ) aj ked velmi dobre vie, ake to je zdrave, pokial nema kus masa, den sa mu
nerata 😀

zoska: zelam vela chuti do ucenia, veru nezavidim ti, som nedavno dostudovala a staci mi, teda aspon na nejaky dlhsi cas, teraz budem s velkou chutou studovat maminkovsku literaturu

Ozaj holky, dajte nejaky dobry tym na knihy o tehotenstve 😵

hajdylca
26. jún 2009

olifceke nechcem Ta sklamat, ale to lizatko.. ako chuti ako obycajne roksove lizanky... sice je pravda, ze vracat som uz druhy krat nebola... ale co javiem, ze by mi bolo nejako lepsie... a to mam ist za hodinku do Ba, a potom do skoly... no uvidim... krasny den Vám prajem...

kika knizocky Ti ja asi tazko poradim, ale skus si nieco vyguuglit 🙂)

olifcek
26. jún 2009

hehe, na masko som naucila draheho ja, on to predtym moc nepapal 😉

ja mam knihu : devat mesiacov otazok a odpovedi

je fajn, myslim si, len ju nejak zatial nestiham citat v takej miere, v akej by som chcela, ale vikend to istiii 😉

olifcek
26. jún 2009

hajdy: jo, skola...kedy to mas posl. rok? teda statnice?

zusika
autor
26. jún 2009

kika mne sa strasne paci velka kniha o matke a dietati http://www.martinus.sk/?uItem=3836
naozaj je uuuzasna...mam ju zatial iba pozicanu, ale chcem si ju urcite kupit.....

zusika
autor
26. jún 2009
olifcek
26. jún 2009

ja si tu knihu chcem kupit az neskor, az bude mimino takmer na ceste x;o)

kika58
26. jún 2009

ked pojdem z prace pojdem cez knihkupectvo a nieco pokukam a v juli ma prist sestra, tak este od nej povyzvedam 😀

zucana
26. jún 2009

cafte babci tak zdravim nove tehulky ako kazdy den 😉 twiti tak snad nam to vyjde ... ty si na rizikovom alebo beries duphaston? ja som domka ale duphaston nemam
olif no ja sa moc tesim ze je piatok lebo je to blizsie k utorku kedy idem k dokmu 😎
inak vy ste tu zas popisali.idem si precitat o jacksonovi ....
a co sa tyka titulov, ja mam MBA a tu v taliansku je mi to na dve veci.... 🙄
zoska drzi palce na skuskach aj segra ma teraz a studuje pravo ale ta je len druhacka...a na tej sukromnej dialkovo
no a ja som sa dnes zobudila o 6 rano lebo ked som si vystrela nohy tak ma pri pupku pichalo a pocula som ako mi skvrka v bruchu.... tak som si uvedomila ze je to asi zapcha a sla som si dat actimel a pomohlo...co myslite baby moze byt? 😒

zusika
autor
26. jún 2009

zuzi, tazka otazka....ja ale pijem kazde rano acidko a nemam ziadne problemy.... neviem ci je to tym, alebo nie..ale uskodit nemoze...
co sa tej knizky tyka olif, tak tam je vsetko popisane uz od zaciatku tehu.... po tyzdnoch . co sa s telom deje, ako sa vyvija babo....vaha....co sa meni..su tam rady...a potom ze co porod....a co potom, ako vyberat vybavicku..myslim, ze je vhodna od sameho zaciiatku, je to viac menej o tehotenstve a preto sa mi paci....

ewelyne
26. jún 2009

ahojte baby, aj ja sa pridavam do vasho klubu 🙂))

cukruska1920
26. jún 2009

Ahojte... dievcata som taka nervozna... za hodinu a pol idem k lekarovi...sa bojim ako to dopadne... ☹ drzte mi palce

zucana
26. jún 2009

zusik aj ja pijem kazde rano aktimel acidko tu v it nemame 😠
mozno to bolo tym ze som jedla pizzu vecer a mi to trosku zastalo 😖
a kniziek mam ja vela este z min.roku 😢

ewelyne
26. jún 2009

no mne ja ale tak zle, ze normalne neviem fungovat do 14:00 vtedy mozem ranajkovat a vecer okolo desiatej to zacina zasa... nepomaha mi nic, skusala som vsetko mozne...

zucana
26. jún 2009

neboj cukrus vsetko bude supis podaj spravu pak 😉

ja jdu v uteri 😝

zucana
26. jún 2009

a v ktorom si tyzdni? vypln si tabulku ewelyne a vitaj 🙂

cukruska1920
26. jún 2009

zuci...jasne..potom napisem..ale mam strasne zmiesane pocity... ☹

ewelyne
26. jún 2009

aha, no uz som si vyplnila 🙂

zucana
26. jún 2009

nemboj nebud jak ja 😀

cukruska1920
26. jún 2009

zuci...no to ma este nepoznas...ja som teda riadne stresmenka... a ten moj doky ma obrazovku len pre seba..ja nevidim...takze ked bude do toho kukat a bude ticho tak ma tam aj natiahne

alex
26. jún 2009

Ahojte kočky, môžem sa pridať 😉

cukruska1920
26. jún 2009

Ahoj alex...no jasnacka ze ano..... 😉

alex
26. jún 2009

ja sa tak teším. A čo u lekára?
Ja som dnes bola na krvi, HCG 3498, dúfam, že to nebudú dvojky.

cukruska1920
26. jún 2009

este len pojdem..mam tam byt o 13.15 a som nervozna jak svina...dufam ze bude vsetko v poriadku... inak to tvoje hcg je pekne vysokeee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre