Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
14. apr 2011

inak, chystate sa na dovcu... ak ano, kam... 😕

blumka
14. apr 2011

@lenica81 my do Chorvatska, este sme tam neboli 😅 ale nevim kde, kamoska s rodinou ide s nami, oni chodia na jedno miesto tak pojdeme s nimi...

garonka
14. apr 2011

@hajdylca u nas je so spanim take všelijake raz ma jeden spanok a raz ma dva spanky ale ak ma jeden spanok do večera mi nevydrží a nedaj bože ak ideme v aute zaspi hneď už sa stalo aj to, že zaspal v aute a mm sa s nim šiel previezť do Levoče 😅 tak dve hodinky spanku mu stačili 😅
inač u nas sa spi len hodinku viac nepotiahne ale zato spi celu noc nerušene

katina2209
14. apr 2011

@garonka jaj moja to ti v dobrom zavidim s tym spanim my sme kazdu noc 3 krat hore,ale ty uz asi nekojis ze?Matko sa budi na pricucnutie

garonka
14. apr 2011

@katina2209 ale nie nezaviď nieje čo 🙂 cez deň mi spi veľmi malo tak si to asi vynahradza v noci, jasne kojime sa stale pred spanim a tak vstane až rano 🙂

lalipop
14. apr 2011

@lenica81 my ideme v auguste na dovolenku na liptov, vyzera to tam super, je tam bazen, pre ockov silnovna a pinpongovy stol a je tam cela terasa zakryta, tak keby zacalo prsat mozme kludne sediet tam a maju tam aj hojdacku - nasa miluje hojdanie. doma ju hojdam aj pol hodinu a vobec nechce ist z nej von. ja si zatial aspon navarim a obcas ju rozhojdam. boli sme aj na blink v chorvatsku, ked bola este v brusku, ale teraz by som este pri more nesla. predsa, keby sa nieco stane tak mozme hocikedy ist domov.

lalipop
14. apr 2011

@lenica81 my ideme v auguste na dovolenku na liptov, vyzera to tam super, je tam bazen, pre ockov posilnovna a pinpongovy stol a je tam cela terasa zakryta, tak keby zacalo prsat mozme kludne sediet tam a maju tam aj hojdacku - nasa miluje hojdanie. doma ju hojdam aj pol hodinu a vobec nechce ist z nej von. ja si zatial aspon navarim a obcas ju rozhojdam. boli sme aj na blink v chorvatsku, ked bola este v brusku, ale teraz by som este pri more nesla. predsa, keby sa nieco stane tak mozme hocikedy ist domov.

lalipop
14. apr 2011

omylom je to dvakrat 🙂 co uz, ked ten konik akurat zamrzol 😀

katka888
14. apr 2011

objavila som uzasny nabytok do detskej izby, s vymenitelnym prednym obrazkom:

http://www.adeny.eu/

katina2209
14. apr 2011

@garonka my cez den spime dva krat po 45 minut tak to vela nestiham dnes som zacala umyvat zem a ked som bola v chodbe tak sa maly zobudil prisiel za mnou a ja mu hovorim pockaj matko maminka to tu ma este mokre no zlaty bol posluchol no len potom si to vynahradil pozeram co su po byte same mlacky a to on vylieva kade chodi cajik tak sme zase tam kde sme boli 😀

maculik
14. apr 2011

Ahojte 🙂
tak mne je uz trosku lepsie, atb asi zaberaju.
@blumka aj my ideme do Chorv.a tiez s este jednou rodinkou, boli sme uz min.rok s nimi, ideme na to iste miesto. Nevies, kam idete vy? My k Porecu.

my spime uz len jeden spanok, ale keby ho dam skor, ako o tej pol12, tak zaspi aj skor, len neviem, ci by potom este aj poobede chcel spat. Takze aj ked sa mu ziva, vzdy ho nejako zabavim, nikdy sa nestalo, ze by nevydrzal. A ked ho okolo tej pol12 dam do postielky, zaspi hned a dnes spal 3h 🙂

a musim vam napisat, stalo sa mi uz viackrat, ze som nemala hore nic, ze by ma niekto spominal a potom som v texte nasla, ze hej, no a dnes, ked som sa zobudila poobede a kukla sem, tak mi nesvietila uz ani IP posta - mam tam stale vyznacenu ako neprecitanu jednu spravu do zucana, s takym receptom, tak ze nech to rychlo najdem. A este doobeda to tam svietilo, zrazu o hodku nie. Tak som pisala adminom, ci sa mohlo stat, ze by sa niekto prihlasoval pod mojim menom, odpisali, ze ak mam lahke heslo, tak to mohol niekto uhadnut, tak som si uz zmenila za uz hadam neuhadnutelne 🙄 A este mi dali link, nech si zistim svoje cislo IP, to som im poslala a oni mozu vraj zistit, ci sa teda naozaj niekto prihlasil pod mojim menom. Tak som fakt zvedava 😝

blumka
14. apr 2011

@maculik oni chodia k Pakostane..neviem ako sa to pise 😅 ani neviem kde to je...ale vraj je tam dobre a hlavne blizko k vode

olifcek
14. apr 2011

@maculik podla mna len kon zblbol 😀 daj vediet, co odpisali

olifcek
14. apr 2011

ja len dufam, ze chori budu do chaty zdravi a zdravi ostanu zdravi.... my paq ideme na zapad hned... 😵

jja
14. apr 2011

@maculik no to nieje sranda ak ti niekto zistil heslo....

@olifcek kedy idete na zapad? aj sa zastavite v TN? uz ked mne nevyjde chata, aspon takto by sme sa mohli stretnut, co ty na to...teda ak budete mat cas, samozrejme....urcite sa aj @avaka prida..

olifcek
14. apr 2011

@jja jeeeeeej, ja bych strasne rada, uvidim, co na ot povie mm, ale myslim, z enebude namietat, alurat, ze asi s nami pojde, nenecha ma ist samu, ved... ja bych sa i stratit mohla, hehe x;o) dam vediet dnes, alebo zajtra, dobre? 😵 😵

a ideme hne dpo chate, cize 01.05. a budeme az do 08.05. s tym, ze 07.05. ideme na oslavu 70tky v rodine do piestan x;)

alex
14. apr 2011

ahojte,
@lenica81 my tento rok dovču asi nie. Ideme na chatu a chceli by sme ísť za kamošmi do Manchestru, v máji sa im narodí synček, tak v septembri sme ich chceli ísť pozrieť, ale uvidíme, ako na tom budeme s peniažkami, ale taká fakt letná dovolenka pri mori asi nebude.
@katka888 pekný nábytok, len trošku dosť stojí. My sa chystáme malému zariadiť izbičku, tak sa po niečom obzerám, ale asi nakúpime normálne klasický a nejaké pekné nálepky a mu to oblepím, nech mu to skrášlim.

Kočky @blumka a ostatné, čo máte staršie detičky, kedy je vhodné dať detičky na normálnu posteľ? Chcela by som Jakubkovi kúpiť normálnu posteľ a namontovať zábranu, že či tak v lete už by mohol na nej hajať? Inak teda on dosť cestuje po manželskej. Dúfam, že tá zábrana je postačujúca a nepreletí mi cez ňu.

lalipop
14. apr 2011

dievcata tak aj ja som nieco chytila- len neviem ci to od toho pocasia alebo to decka zo skoly a skolky doniesli. nastastie ja nemavam teploty, zato ma riadne skriabe hrdlo, tak sa liecim. malinka tiez trochu sopli, ale zda sa mi, ze to bude zo stoliciek. v noci spime nastastie dobre, zato cez den je na mne furt nalepena. vydychnem si len, ked je na hojdacke- to je cca 3-krat za den a ked spinka cez obed.

katka888
14. apr 2011

@alex
hej, ceny su vyssie ☹ .... ale ja som umelecky antitalent, a zaujal ma tym, ze z jednej strany dame detsky dekor a z druhej uz menej detsky, ze po rokoch otocim a akoby som kupila novy nabytok. hadam ho deti neznicia 😉 az tak velmi.

blumka
15. apr 2011

@alex podla mna to je velmi individualne, pre mna osobne je rok a pol malo...terezka bola takmer do 2 a aj by tam ostala keby sa nenarodila juli....ale vravim velmi individni

blumka
15. apr 2011

@katka888 ak mozem poradit, kup radsej 2x lacnejsi nabytok ako raz drahsi s tou vierou ze ti ho deti neznicia...deti nicia vsetko co vidia a mozu a rodicia len kricia potom po nich aby nenicili...akoze jasne, treba ucit poriadku, ale niekedy sa to prehana...my mame napr. momentalne vsade lacnejsi variant, gauce v obyvacke mame napr. kuene od znamych, uz pouzivane..takze ma nebude mrziet ked po par rokoch to bude znicene a kupim si znova nieco nove...

blumka
15. apr 2011

a mimochodom dobre rano vsetkym 😀

katka888
15. apr 2011

@blumka
ano, este zvazime 😉 detsku budeme zariadovat az v septembri po prestavbe tak uvidime dokedy ma bude ten nabytok drzat 😀 😀
vychadzam len z toho, ze my sme mali s bratom cely zivot jeden nabytok, je pravda, ze vekom "odchadzali" urcite policky a casti nabytku, a my sme si ich oblepovali somarinkami... takze este pokukame po niecom lacnejsom , porovnam a taks a rozhodnem.
aj svagrina vravi, ze by kupila obycajny a polepila foliami, ale ako poznam moje zrucnosti, tak by som minula peniaze na folie, nabytok a este aj na opravu tej skazy, co by som na tom nabytku narobila 😀 😀 😀

blumka
15. apr 2011

@katka888 kati, aj my s bratom sme mali cely zivot jeden nabytok, dokonca u nasich stale je.....ved nie je vylucene ze prave tvoje deticky neznicia, mozno budes sama prekvapena, len proste ak znicia potom co? ja stale hovorim, ze veci maju sluzit nam, nie my im 😉

alex
15. apr 2011

dobré ránko, @blumka no tak uvidime ako s tou postelou, vyskúšame to, a ak sa mu nebude páčiť, tak bude hajať v postieľke. @katka888 hádam až taký antitalent nie si, že by si pár nálepok nenalepila, ale inak to dobre vymysleli s tými panelmi.

svetlankat
15. apr 2011

@katka888 v dnesnej dobe su nadherne dekoracne nalepky a za lacny peniaz, aj Miska ma obycajny nabytok a oblepili sme ho nalepkami, tie nalepky idu lahko dole a nenechavaju lepidlo, takze uplne pohoda, akurat Miska je teraz v takom stadiu, ze zo stien mi to zacala zlepovat, ale nevadi, neskor kupime take, ktore si uz sama vyberie

svetlankat
15. apr 2011

@alex ja si neviem predstavit dat Misku este na normalnu postel, ona tak putuje po postielke ze stale je nejak inac otocena, cize ja sa bojim ze nam ta zabrana aspon nateraz nepomoze. My budeme Miske robit postel, zajtra ideme kupit drevo

katka888
15. apr 2011

@blumka
@svetlankat
@alex
baby diky za info, pokukame aj taku moznost a dam to v najhorsom nalepit svagrinej. lebo neuverite, ale ja nemam ziadne estet citenie, aj tento byt farebne ladil mm, a aj ten co ideme prerabat farebne a priestorovo riesi mm 😀 😀 😀

svetlankat
15. apr 2011

@katka888 Kati u nas je to presne tak isto, ja tiez nema, mna ked sa nieco mm opyta, ani mu neviem poradit, ja musim vidiet a na zaklade toho poviem, ci sa mi to paci alebo nie, ale pokial nevidim, tak si to neviem ani predstavit. Tie nalepky nalep spolu s Viky a budes prekvapena ake maju deti esteticke citenie 😉

lenica81
15. apr 2011

caute baby... dnes sme mali budicek o 3/4 na 6... 🙄 uz som si odvykla...

@alex my ideme akurat dnes kupit tuto postel pre Vilka... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7012... lebo on sa uz tak roztahuje, ze spime s mm na 1 posteli a rano som dolamana, no hruza... furt mam nieco niekde zaseknute... 😔 nalepiek mame habadej, sme dostali uz davno od segry a jednej kamosky, tak nejako pokombinujeme... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre