Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. apr 2011

@lenica81 hech 😅 zajtra skocis kupit druhu, nooo 😉

lolka
24. apr 2011

Ahojte, aj ked trosku oneskorene - prajeme vsetkym krasne sviatky a zajtra vela sibacov a oblievacov 😀 😀
@olifcek ja som tu sporadicky, vonku je krasne, tak sme stale niekde. Viki od rana bucha do kocika a nosi mi topanky, takze sa snazime rychlo vychystat a ficat von. A ked je mm doma, tak comp ani moc nezapinam, alebo len nakuknem. Vcera aj dnes sme boli na opekackach, Viki furt v pohybe,esteze nas bolo viac tak sme sa pri nej striedali, lebo ona sa pusti aj takym terenom, ze len cakam kedy sa niekde zrype a rozbije hlavu 😅

@lenica81 Vilko spoznava vsetko postupne, ved ma cas, chodit bude cely zivot 🙂
my ako sme zacali s chodenim, tak sa nevie zastavit, len beha a beha...
@alex si bola zurovat ? no super, urcite to dobre padlo a chlapi to zvladli .....treba si to zopakovat 🙂

vidim, ze sa tu pecie vo velkom............ja som nerobila NIC 😅 ved sme aj tak furt prec...

olifcek
24. apr 2011

@lolka jo, i my, ked sa da, travime vonku i 8-9hodin vkuse 😅 ale leto nechcem, toto pocasie je tak akuraaat 🙂

svetlankat
24. apr 2011

@mimisash dakujem, urcite ho skusim,
@olifcek @garonka my sme boli v piatok a kupili sme taku drevenu mysku na pruzinke a tiez vrtulku, balon sme nebrali, aj my sme krmili zvieratka a najviac daniele, kupili sme v automate to krmivo, tak im velmi chutilo

mimisash
24. apr 2011

@svetlankat tak daj vediet ako to dopadlo 😉

svetlankat
24. apr 2011

@mimisash jasne dam,len musime dojest to, co mame terza napecene a potom sa pustim do toho tvojho

olifcek
24. apr 2011

@svetlankat 😵 😵

maculik
25. apr 2011

Ahojte kocky,
prajem pekny Velkonocny pondelok, aby ste si uzili krasny, slnecny dnik s rodinkou 🙂
Mne vcera odisla sestra, tak uz mam trosku viac casu, aj ked mm je este doma, tak na pc ani nie som, az od zajtra zase.
CHodime vela von, aj dnes asi pojdeme niekam, a cez tyzden uvidim, Adelka ma prazdniny, tak musim vymysliet. No a vo stvrtok rano uz letime 😵

Tak pekny den zatial 🙂

blumka
25. apr 2011

@alex @avaka @andera2603 @lenica81 @zoska @lolka @maculik @mmaarrttiinnaa @maminnka @teuska @olifcek @svetlankat @katka888 @hribikana

baby, od zajtra az do buduceho pondelka som bez pc, ak nieco budete potrebovat ohladom chaty, dajte vediet olifcek, ona sa so mnou skontaktuje a ja to uz poriesim....
a vidime sa na chate...pa

😉

mmaarrttiinnaa
25. apr 2011

@blumka teším sa na teba aj ostatne baby 🙂

olifcek
25. apr 2011

@maculik uz sa tesiiiim, az Ta osobne spoznaaaam x;o)

@mmaarrttiinnaa 😵 😵
@blumka 😉

maminnka
25. apr 2011

fuu, ved to uz je tento tyzden!

maculik
25. apr 2011

@olifcek aj ja 🙂

@maminnka veru, leti to 🙂

kocky, davate uz kratky rukav? Ja som doteraz davala aj v tom teple dlhy, ale rozmyslam, ci uz dnes nedam kratky. Vyrazame asi o 20min.

Inak, Petrik mal teraz zase hnacku, dufam, ze sa mu to nevracia 😝 ☹

olifcek
25. apr 2011

@maculik Marci, my sme mali uz kratky rukavik, bolo to minuly tyzden 😉

olifcek
25. apr 2011

@maminnka veru, veru, cim dalej tym viac sa tesiiiiiim 🙂

raa2
25. apr 2011

ahojte!
@svetlankat mozem ta poprosit recept na tie mufinny co robila blumka? dakujem, idem Vas pocitat. My sme uz v ZA, v BB bolo dobre, som aj obliata bola, teraz som prejedena, od zajtra drzim dietu 😀

svetlankat
25. apr 2011

@raa2 kuk predchadzajucu stranu, tam je receptik

raa2
25. apr 2011

@svetlankat dakujem a kolko ich tak bude z tohto mnozstvo, ako kusov, lebo mam len jeden plech, tak neviem ci sa to moze aj na dva krat robit, alebo mam dokupit 😉

svetlankat
25. apr 2011

@raa2 je to na jeden plech, 12 ks

raa2
25. apr 2011

@alex matko tak isto, chodit vie, ale este sa boji pustat , ale to uz dlho nepotrva a oni naberu odvahu 🙂

teuska
25. apr 2011

caute babenky 😅
Dlhsie som tu nebola, boli sme pracovat na chate, mame staru chalupu na Kysuciach, tak prerabame, dam fotku ako Petko usilovne pomahal. Vcera vecer sme prisli domov a dnes sme tiez vyoblievane obe a maly chodil s muzom a vsade plakal chudacik, lebo sa bal aj toho ked niekoho striekali vonavkou. 😕
Ako to dopadlo s tymi postielkami? Nakoniec by nam mala ostat?

teuska
25. apr 2011
andrea2603
25. apr 2011

ahojte.
my sme sa nedávno vrátili, boli sme 4 dni u svokry, zajtra dočítam, dúfam, že sa podarí, lebo budem vybaľovať a prať, aby som mohla znovu baliť na chatu. Tak sa majte zatiaľ pekne a dúfam, že bolo veľa vody, baby 😀 , Lenka sa 7 krát prezliekala, ona len vodou chcela a riadne vedrom na dvore 😀 , voňavka sa jej nerátala 😀

olifcek
25. apr 2011

@teuska super foto

svetlankat
25. apr 2011

@teuska no aky usilovny robotnik

olifcek
25. apr 2011

@andrea2603 😀 😀

avaka
25. apr 2011

caute kocky 🙂
myslela som ,ze ani nedocitam,ale tak podarilo sa 🙂 my sme boli cez sviatky prec,tak az dnes vecer sme sa vratili,tak mam abstak pocitacovy 😀
pozeram,ze tu sa uz pomaly chysta na chatu,ja ma pocit,ze nic nestiham... ale vikend sme si uzili,bolo krasne,az dnes prsalo.Boli sme na prechadzkach,grilovali,opekali,hralo,boli pozriet koniky,videlo sme sliepky,kravy...no zazitkov....mala aj zo sna kricala na na (sliepka 😀 )
takze som tu nebola@olifcek 😉
@lenica81,ja som tiez prvy krat skusala rajcinivu a chutila,som bola prekvapena
@blumka,@svetlankat,skusim aj ja tie muffiny,ja som robila podobne,a to bolo jedine,co som robila na velku noc,kedze sme neboli doma...a tiez mi mala zacala neskor spavat,ale aj rano neskor vstava,tak jej to musim posunut do starych kolaji asi,lebo dnes drychmosila do 8:30 😅
@alex,to uz pojde rychlo,ked sa Jakubko rozbehol,vy ste vlastne skoro o mesiac mladsi,takze zacal asi ako nasa a teraz uz ide celkom 😉

katka888
25. apr 2011

ahojte baby, co chystate na chatu?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
26. apr 2011

ahojky, hlásim, že počasie na víkend pre Liptovský Mikuláš by malo byť, piatok 15 stupňov, prehánky a sobota 13 stupňov a občasný dážď, takže nie veľmi dobré, ale kašlať na počasie, dobre bude aj bez slniečka. Len ten gril by mohol byť pod nejakou krytou teraskou. Takže oblečenie treba teplučké. @lolka je tam aj nejaká spoločenská miestnosť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre