Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
26. jún 2009

cukrus, neboj, všetko bude ok.
No veď som skoro na zadok padla, keď mi to sestrička hovorila.

cukruska1920
26. jún 2009

kolko ste sa vlastne snazili??? co si pamatam tak asi dlho

alex
26. jún 2009

dlho, asi 5 rokov, z toho skoro dva aj cez lekára.
Pred týždňom mi volala sestrička z centa, že máme schválenú žiadosť na IVF a ja ho už ani nebudem potrebovať.

cukruska1920
26. jún 2009

tak to je super... ja som zvedava kedy mi da doktor termin..dufam ze dnes sa to dozviem...

alex
26. jún 2009

potom podaj hlásenie 😉

cukruska1920
26. jún 2009

no ked budem mat ake tak podam... boze uz ma aj s....a chyta

alex
26. jún 2009

no mňa čaká lekár v pondelok, tak tiež budem nervózna jak hovado 🙂

cukruska1920
26. jún 2009

ja som bola naposledy pred 3 tyzdnami a vtedy som videla len dutinku...tak si vies predstavit

kika58
26. jún 2009

Gratulujem ALEX, strasne vam to zelam po tolkom snazeni

zucana
26. jún 2009

ahoj alex vitaj ja som bola na hcg v 7 tyzdni a mala som hcg 97532 a dvojky som nevidela na sone ani doky tak snad je to cislo ok 😒
ja idem v utorok aj s vysledkami za nim a na meracku lebo vraj som bola v 7mom este aj pozadu 😔

lienka2
26. jún 2009

ahojte, mozem sa pridat? termin mi sice vychadza zaciatkom marca, ale to mam len podla poslednej mrchy, som po ivf takze neviem ako presne sa to rata v takom pripade.. na usg idem v pondelok a zacinam byt nervozna, ci bude vsetko ok 😅

alex
26. jún 2009

ďakujem baby za privítanie. Zucana si ma potešila 😀 ja si neviem predstaviť, že by som mala mať dvojky.

Lienka vitaj 😉

olifcek
26. jún 2009

zucana: mne by uz HCG malo byt ukradnut, ze? ci sa mylim? 😉

olifcek
26. jún 2009

zusika: ahaaa, task nad tou knihou asi fakt pouvazujem

hajdy: hmm...mne to lizatko asi itak netreba, negrckam...nastastie...aspon, zatial nie

cukru: tak ako to dopadlo u doktora?

ewelyne, alex ahojte x;O)

lienka2
26. jún 2009

vidim ze vy ste tu plne radosti.. nemate ziadne obavy ci je vsetko ok? nechcem vyzerat ako nejaky pesimisticky naladeny clovek, ja len ze sme sa snazili o babo vyse troch rokov a teraz mam asi prehnany strach.. 😒

alex
26. jún 2009

no v pondelok budem múdrejšia, hádam bude na sone už niečo vidieť.

olifcek
26. jún 2009

lienka: ja nechcem byt zla, ale, nie, nemam obavy, my sme mali to stastie, ze sa nam to podarilo na prvy krat...nase prve milovanie po tom, co sme si povedali, ze ano, chceme babatko, vyslo..verim, ze bude i zdravucke, ved sestra ma 4zdrave deti, brat jedno, tiez zdrave...pokial mi lekari nepovedia, ze sa treba cohosi obavat, nebudem sa stresovat...x;O)

olifcek
26. jún 2009

alex: ja som bola na vnutornom ultrazvuku v stredu, a videla som srdiecko ako bije, i 9mm babatko a vyzivu i ochranny vacok x;o)

23.07. idem znova k doktorovi a uz snad to srdiecko aj pocut budem 😉

olifcek
26. jún 2009

nerozumiem ale o akych dvojkach pisete ☹

lienka2
26. jún 2009

olifcek, tak to ste mali fakt stastie 🙂
no ale vidim, ze nebudem kludnejsia skor ako v pondelok, ked mam ist na ultrazvuk.. 😅

ewelyne
26. jún 2009

Ahojte všetci, vďaka za privítanie 🙂 jasom ešte nebola u lekárky, lebo jeden termín len na odber, čo som mala som prepásla, lebo mi bolo tak zle, že som bola mimo provoz, a chodiť tam ako na klavír, zvlášť na odber a zvlášť na USG... keby to dali naraz... tak pojdem až sa vrátime z dovolenky... v kt. týždni mi to dajú teh. knižku? ja som už zabudla....

ewelyne
26. jún 2009

olifcek, neboj ani ja nerozumiem tomu Hcg a jeho hladine a ako sa to berie, ze je to na dvojky.... 😒

olifcek
26. jún 2009

ewel:mne ju daju v 12tt

olifcek
26. jún 2009

lienka: ano, uvedomujem si to veru, fuuu...

ewel: ale ked som uz babatko potvrdene mala i ultrazvukom, tak to HCG je pre mna asi bezpredmetne, ze? lebo to je len hormon, ktory urcuje, ci sme tehu alebo nie, abo? x;O) na zdravie babatka to nema ziaden vplyv, ze? x;O)

olifcek
26. jún 2009

ja mam tiez kusok problem so zapchou...ale mliecne mi moc dobre nerobi...no nastastie zeleninka je dost vlakninova 😉

ewelyne
26. jún 2009

tak to este pockam... a pojdem az v 12 tt. 😀

ewelyne
26. jún 2009

hmmm, ja nemozem poriadne ani nic jest, takze zapcha vobec nehrozi... pri prvom som to take vobec nemala. ze ranajky po 14:00 a obed okolo 17:00 😀

olifcek
26. jún 2009

ewel: no, ale to dovtedy uz mozes mat prvy odber krvi zasebou a prvych 10 testov z nej urobenych, len pekne chod skor x;o) ja idem v pondelok len na krv, ale uz toho 23.07. budu komplet vysledky a pojdem i za lekarom, on urobi dalsich par veci a daju mi i knizkuuuu 😉

ewelyne
26. jún 2009

hmm, jasne... mas pravdu. to je tych testov az tak vela?

olifcek
26. jún 2009

ewel: ja som ale tento problem mala vzdy, ked som sa nehybala...i preto som mala 6 dni v tyzdni pohybovu aktivitu, a teraz nic x;o( lebo mi je kusok podivne...je mi zeleno, ci co...babo ma asi uci, co si prosi a co nie...no pomaly mi vychadza, ze len zeleninu chce...sladke nemozem, co je ale prima, no nie? ale ani kysle moc...

hlad mam asi len okolo obeda, rano mi je divne, ale musim si dat vzdy aspon krajec chlebika, lebo si po ranajkach davam femibion800, a vecer mi je tiez divne, ale to si dam cosi male a je lepsie x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre