Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
16. sep 2009

http://www.trendsforkids.com/
ten joggster je fajn, len to treba objednavat z ebay a nemecka. tu som ich nevidela.
hajdylca, bertini nepoznam, ale suseda ma naucila co to , ta vystriedla pri druhom 22 kociarov a naj boli,
concord fusion, jane slalom a tfk buggster-ale ten je sportiak. jej sa zasa gesslein nepacil dizajno tak ho ani neskusala...

ewelyne
16. sep 2009

takze ja bud ten tfk, alebo gesslein. na tfk sa daju pozit sedacky maxi cosi, romer a recaro.

kakatka1
16. sep 2009

Jaj veru dilema kocikov, ale kazde babo je ine. Mne ked Simi zaspal tak som ho v pohode mohla prenasat hore-dolu, dokonca aj vyzliect a spal dalej.

ewelyne
16. sep 2009

hajdylca, myslis ten gesslein? na tom prave je dobra ta prenosna vanicka, to by simusela vidiet na zivo, tie navetty su zbytocne male a tazke a babu potom tesne, tie prenosne fusako tasko vanicky v gesslein, su priestranne, hlavne lahke, budes mat co nosit, neboj. a potom, ked dieta sedi, vystuzenie das prec, a je to fusak, velmi sikovne,aby si mohla polohovat. ani nanoznik nepotrebujes to je vsetko v jednom. vbudovana sietka proti hmyzu, plastena a autosedacka v cene. jedine tasku je potrebne dokupit. no a kopec prevedeni aj s potlacou. A ked mas babo v autosedacke, tak tu vanicku s taskou das prec a nakliknes autosedacku. my sme pri prvom mali obyc. bez naklikavania a stale ho prekladat a budil sa, a potom robil bordel, ked sme sli napr. nakupovat, a tak by vydrzal v tom vajicku a pekne hajal.
no a moj favorit joggster, mame buggster sportiak a ten je lahky, skladny, lahko manipulovatelny no su super tie tfk.

ewelyne
16. sep 2009

svagrina ma cam cortina a ta nevetta bola tazka malemu rychlo mala a ten kociar je tazky a vyzera ako tank.. no strasne. ja osobne by som tu navetu s dietatom nechcela nosit, som si to skusila a dakujem pekne , same o sebe tu tazke a este to naklikavat aj s babom, no.

hej ten nas sa nedal prekladat, lebo bol hned hore ani dotknut sme sa ho nemohli, a o vyzliekani ani nehovorim.... 😀

hajdylca
16. sep 2009

hej hej ewelyn, myslim ten gesslein, uz som ho ja manzelovi poslala, som zvedava, co na neho povie, sice mne sa tiez moc ta konstrukcia nepaci, ale pre mna je dizajn na tom poslednom mieste, hlavne chcem nieco v com sa babo dobre vyhaja... budem ho musiet ist fakt niekam omrkat, lebo je uplne ze super, az nechapem 😲 takze velke vdaka🙂

hajdylca
16. sep 2009

mne sa inak paci aj concord fusion, len ten sa mi zda dost drahy novy, a ten bertiny je to australska znacka, a stoji 600eur- aj vanicka, aj vajicko aj sportak+ fusak.. len som citala, ze ma malinky priestor ta sportova cast ze ani nie 30 cm...

ewelyne
16. sep 2009

mne ho previedli na dunajskej v ba vo for baby a u nich je to na SK najlacnejsie lebo su vyhradni dovozcovia pre sk, musis vidiet nazivo. co sa s tym da robit ako to vyzera, skusit si ho. uz aj mne je jedno ako vyzera, aj ked sa mi pacia dizajnoco ine, ale ide o pohodlie mimiho, ze? 😉 a ta strieska sa da uplne sklopit ako na peg peregach, ked fuka a tak 🙂

ewelyne
16. sep 2009

no ten concord fusion aj mne, ale nie je do terenu a na gessleine prehodis predne kolesa a sup ho aj na plnu cestu 😉 a preto aby si videla, aky priestor ma dietatko aj vo vanicke aj v sportovej casti, je to lepsie vidiet nazivo. a aby sa dal rozlozit a pekne poskladat. a hlavne aby bol aj pre teba dobre manipulovatelny.

ewelyne
16. sep 2009

ja ale skusim najst najskor z druhej ruky, keby sa podarilo, su dost drahe vsetky tie kociare. 😒

hajdylca
16. sep 2009

no zajtra to asi skocime omrkat... lebo som normalne nenormalne zvedava 😀 inak som nasla, ze ho maju aj v ivanke pri dunaji aj tuto akciu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6516538 len priamo na ich stranke som nenasla ze kolko vlastne stoji, a tiez skusim pohladat uz pouzivany, aj concord som hladala, ale som nenasla 3 kombinaciu 😖 tak tak pohodlie baby je naj naj naj 🙂

zusika
autor
16. sep 2009

evi noo....to neviem ako je to pri babysmile s tym klikom vajicka...dobre vediet....na co sa mam sustredit...
ozaj, chcem ist do kocikova co je v Ivanke....ma to vyznam, poradi mi tam niekto?? a boli ste uz v babymarket na vajnorskej??
no a na dunajskej ten obchod for baby - co tam maju....??

lienka2
16. sep 2009

vidim ze tu rozoberate kociky, ja tiez vyberam a rozmyslam, ale viem akurat to, ze ma mat 4 kolesa nafukovacie a prehadzovaciu rucku.. neviem ci kupit kombinovany alebo iba hlboky a potom na jesen sportovy.. ako dlho vlastne babo potrebuje hlboky kocik? 😅

blumka
16. sep 2009

no ako ste sa rozkocikovali..az mi je luto, ze ja ziadny nehladam ☹ 😅
a to s tou naklikavacou autosedackou je fakt super...my to tak mame pri peg peregu, takze ked sme niekde sli a mala zaspala, supli sme ju s celou autosedackou do kociara...a ked aj nahodou prsalo ani ten igelit nebolo treba, lebo som zavrela do polovice striesku autosedacky z druhej strany striesku kocika...a ked bola nakliknuta tak sedela oproti mne, takze aj ked sa zobudila bola tam spokojna 😉

blumka
16. sep 2009

lienka ja mam dva kociky..hlboky a sportovy...do sportoveho som Terezku davala zhruba od 5 mesiacov ale len poleziacky a ked uz sama vedela sediet tak uz aj sediet 😉

lienka2
16. sep 2009

akurat ze cisto hlboke asi nemaju prehadzovaciu rucku, teda este som taky nevidela..

blumka
16. sep 2009

su take, ktore maju prehadzovaciu rucku ale ked tu rucku prehodis uz je z toho kvazi sportovy kocik...take nieco mam ja...je tazky ako hovado a nevidim zmysel velmi v tom aby mal hlboky prehadzovaciu rucku, kym je babo malicke, chce pozerat na teba, ked ho uz zacne zaujimat svet das ho do sportiaka, kde su uz baba otocene v smere jazdy alebo si kupis sportiak s prehadzovacou ruckou 😉

lienka2
16. sep 2009

blumka, a to mas co za kocik? mne sa paci gesslein trend, ale je dost drahy.. lacnejsi variant dema star..
http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-star
no fakt som z toho mimo.. 😖

hajdylca
16. sep 2009

zusika ja som bola v ivanke, a tazko povedat, ci to ma zmysel a ci nie, zalezi to od toho co chces, kocikov tam mali dost, ale my sme boli uz vtedy zamerany len na jeden, takze ja som ine nepozerala... a kde je ten obchod na vajnorskej? pri ci pred polusom? alebo niekde pri slimaku?

blumka
16. sep 2009

lienka to je z polska, http://www.junior.biz.pl/sk/index.html
inak nad gessleinom som uvazovala v prvom tehu aj ja...odradila ma cena...

lienka2
16. sep 2009

mna tiez odradza ta cena, hoci manzel povedal ze kupime 🙂 ale taky drahy nechcem..
ten tvoj je podobny ako dema.. mne sa tie kociky pacia viac ako tie malicke co predavaju teraz, tie mi pripadaju take nestabilne..

alex
16. sep 2009

Ahojte, tak som už doma, čakáme Jakubka 🙂

zucana
16. sep 2009

alex gratulujem 🙂
inak tu fakt kazdy ma to ine co si praje 😀
baby neviete kde v BA sa da ist pozriet do predajne casualplay? chcem poslat mamci 😉

lienka2
16. sep 2009

tusim uz len ja neviem co cakame.. nechce sa ukazat 😅

hajdylca
16. sep 2009

alex gratulujem 😀 😀 aspon bude mat moj kamosa 😀 ked pojdem nasim do petrzky 🙂 logi neboj triple vychadzaju kadejako, isto je vsetko v poriadku 😉 zuci ja vobec neviem, kde a ake kociky predavaju... inak kde v Ba je nejaky obchod pre tehu, taky nie moc drahy, a kde maju aj take vacsie velkosti ??

alex
16. sep 2009

ďakujem babule, ja som to tušila, takže ma to neprekvapilo a tešíme sa veľmi. No a manžel už sa teší, ako s ním bude vyvádzať.

joanna333
16. sep 2009

mne sa tiez paci baby smile, kamoska ho ma a o tyzden rodi tak som zvedava na jej referenciu...
blumk,aj tvoj sa mi paci. my sme tiez zvazovali z polska, a ako hovoris, ze hlboky vlastne potrebujeme len nn pol roka. v lete uz budu v sportovych...

janielah
16. sep 2009

kokos Alex, ako ti zavidiiiim, gratulujem, uz som ti ani odpisat nestihla, ze to robia no tom istom ultrazvuku 😒
ja som mala kocik vybrany, skoro dva mesiace sme ho nahanali vsade na svete, lenze bol pre chlapceka...tak teraz mozem zacat s hladanim odznova, lenze uz nemam prilis chut...sa mi nechce

joanna333
16. sep 2009

blumka, a ten z polska nemozes vyuzivat ako sportovy?

loginka
16. sep 2009

baby, uz mam vysledky - skring sa neda vyhodnotit pre vysoke hcg ...
co je pri dvojickach vyssie, ale ja mam este viac vyssie, AFP vraj celkom ok
takze idem na genetiku

janielah to fakt az taka nechut ... neblbni ved je o prve baby, a pri prvom je to dost jedno, ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre