Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
16. sep 2009

kocky....tak tie ktore chcete - podte v pondelok 21.9. do bazena - SNOP na Zahradnickej v Ba... ja som uz prihlasena....
sice vraj treba volat po 15.0, ale vybavila som uz teraz..... zatial maju prihlasene iba 2mamicky+ja... tak vas tam rada uvidim.... nech mi nie je smutno.... cena za jeden vstup je 4,50€ ... raz skusim a potom si kupim permanentku..... juj, tesim sa!!!

no a babymarket http://www.babymarket.sk/index.php?page=info je za polusom, uz takmer pred zlatymi pieskami....smerom od polusu po lavej ruke.... jasne oranzove farby maju na budove....

alex...blahozelaaaam... synator.....
uz aj ten moj manzel hovori o synovi ako o hotovej veci....sa pobavim ked 25.9. neuvidi pipika 🙂

alex
16. sep 2009

jani, tak si tých drobcov vymeníme 😉
Ale neboj sa, dievčatko je tiež super, také prítulnejšie. Ak náš drobec bude po tatovi, tak sa mám na čo tešiť 😅

loginka
16. sep 2009

zusi, super, asi sa pridam 🙂

janielah
16. sep 2009

logi vies, ja druhe dieta mat nebudem, v tom mame jasno od zaciatku, takze preto...
alex, keby to tak slo vymenit...skoda ze nemozme mat to, co si zelame....akokeby za trest, alebo co.,.,.ja som velmi chcela aby bol malinky ako tatinko...takto nic z toho...

zusika
autor
16. sep 2009

logi, tak daj vediet.... poslem ti cislo na mobil do IP a blizsie sa dohodneme....staci, ak mi das vediet v pondelok, ze ci ides ci nie... 🙂

alex
16. sep 2009

jani, my tiež len jedno plánujeme, takže určite trošku sklamaná som, ale som rada, že vôbec nejaké bábo je 🙂

tweety22
16. sep 2009

ahojte, sorry, ze sa vam sem zamiesam ale k tym kocikom... ja som pri prvom mala asi 8 kocikov - casualplay S4, S6, peg perego, chicco, concord fusion atd. ... casualplay by som nemenila za nic na svete, trojkolka je vynikajuca, ci je mala neviem, maleho som tam vozila asi do 1.5 roka a nemal ziaden problem, len my hrozne vela cestujeme a cez sedanovy kufor auta tento kocik neprejde, resp. doskriabete cely kufor ako my ☹ teraz pri dvoch detoch na to nebudem mat cas, nervy, trpezlivost tak hladam nieco lahsie, spratnejsie, jednoduchsie... concord fusion je tiez super, ten sme mali pozicany asi 2 mesiace, dost vrzgali kolieska ale inak pohoda... kociky ako quinny buzz, bugaboo cameleon atd... ja neuznavam kvoli sportovej casti kde sa babo nemoze ani vystriet ale vec nazoru a vkusu 🙂 teraz uvazujeme nad graco tak uvidime 🙂

zusika
autor
16. sep 2009

baby a to uz teraz na 100% viete, ze druhe nebude....? co ak sa vam to zapaci po rokoch? nikdy nehovor nikdy, ako sa vravi 🙂

janielah
16. sep 2009

uhm...ale tvoj muz chcel chlapca urcite radsej nie? a ty sa nechystas plavat?

alex
16. sep 2009

jani, hej, on chcel veľmi chlapca, od začiatku vravel, že to bude chlapec, preto som sa s tým už zmierila, lebo vždy je to tak, keď on niečo povie. A aj mi to vychádzalo vo všetkých tabuľkách, takže som od začiatku s tým zmierená. Baba by ma len milo prekvapila.
Ja sa chystám na cvičenie, ale až po amnio, keď budem fit.

blumka
16. sep 2009

baby, ten kocik, co som dala link..on je super ako hlboky..velke kolesa, takze je vhodny do kazdeho terenu, velka vana, takze babo sa tam natrepe aj s fusakom, je k nemu taska , takze sa babo da super prenasat...ale...ako sportovy som ho mala raz a nikdy viac, tym ze sa otoci rucka je nenormalne tazky, neda sa s nim dobre manevrovat..aj moj manzel mal s nim dost co robit... 😉
alex, gratulujeeeeeeeeeeeeem....

blumka
16. sep 2009

babule, ja viem ze sa mi lahko hovori, asi aj ja budem trolililililinku sklamana ked nam povedia ze cakame druhe dievcatko, ale hlavne, fakt hlavne ze su zdrave...a radosti a starosti vam bude robit rovnako baba ako chalan 😉
vela ludi deticky mat nemoze a my sme z tych stastnych tak sa tesme 😉

zoska
16. sep 2009

Ahojte,
alex gratulujem k chlapcekovi 🙂

inak dobre vediet ze na babysmile sa neda prikliknut vajicko...to som netusila a tento kocik bol tiez v nasom vybere...teraz ostava uz teda jane nomad a implast...ale dnes tu prebehlo tolko infosiek, ze idem popozerat aj tie vase typy 😉

ozaj- baby co ste boli na morfo- robili vam ho niektorej sondou zospodu?

janielah
16. sep 2009

zoska, to sa robi uz len cez brucho, nie zospodu..
zusi, ja viem nikdy nehovor nikdy, ale niektore veci si v zivote proste zariadis...
alex a kedy amnio? to ti budu robit tiez tam u nas?

zucana
16. sep 2009

baby tak ja tu furt riecim tie kocare a stale mi to vychadza na ten casualplay 😒
zajtra idem do jedneho obchodu pozriet tak uvidim ci tam budu vludnejsi lebo vcera ma uplne znechutili....
inak ja som tiez trochu smutna ale nie zeby ja som sa netesila ale kvoli tomu svokrovi....a neviem ci je to vsade tak ale tu v IT proste dievcata nejak neuznavaju..doktor ze vsetko v poriadku az na to pohlavie 😀 ze velmi vtipne....

matka331
16. sep 2009

ahojte dievcata soms i kupila farbu an vlasy myslite si si ze tehotne zeny by si nemali farbit vlasy?lebo som pozerala telerano a tam davali ze sa to len tak hovori ale ze mozme si farbit vlasy tak neviem

janielah
16. sep 2009

zuzi.... ☹
matka, ja si davam pravidelne vlasy do poriadku....takze tak..

vevoncek
16. sep 2009

Ahojta ja som tu dlho nebola, lebo sme mali pokazený najskôr PC potom net no hroza keď sa to pokazí tak potom poriadne, ale už som tu

budúci týždeň ideme na poradňu už sa hádam aj pohlavie dozvieme ale zatiaľ dve baby čo poznám čakajú dievčatká z toho jedna vo februári tak som zvedavá aj ja a konečne sa dozviem ako dopadol ten test na AFP

ja už kočiare ani neriešim ja si počkám kým pôjdeme do polska tam pozriem a keď mi nepadne žiadny do oka tak asi si to hodím 😀

inak manžo včera prvý krát cítil rukou kopance tak sa tešil z toho ako malý 🙂

zoska
16. sep 2009

jani dakujem 🙂
matka, vlasy sa farbit mozu, tie farby aj ked obsahuju amoniak tak je to v takom mnozstve ktore neskodi, ak chces mat klud tak si farby vlasy bezamoniakovymi farbami....
ja idem zajtra na melir 😉

zoska
16. sep 2009

farbi vlasy... 😀 tsss aka hrubka...uz mi makne mozog

loginka
16. sep 2009

fuuu, baby, baby, fakt keby ste nemohli otehotniet aj skoro 6 rokov ako my, neviem co by ste hovorili
takze sklamanie si ja skromne myslim, ze nie je celkom namieste 😉 ale chapem, ze clovek chce stale nieco ine ako ma

komarik
16. sep 2009

ahojte, ja vás stále čítam od A po Z a nejako neprispievam, tak som sa rozhodla to napraviť.

Dnes som cítila kopančeky a to som ani ruku na brušku nemala položenú. Len som ležala na gauči a zrazu také tri kopance z vnútra. Normálne mi skoro slzy vyhŕkli od radosti. Konečne. A manžel mi závidí. Stále mi na bruško dáva ruku a nikdy nič necíti. Ale 29.9. ideme do poradne tak malé aspoň uvidí a povedala som mu nech sa on spýta na pohlavie. Taký bol rád že som ho zapojila do vyšetrenia 😀 😀

Gratulujem všetkým ktoré už vedia čo čakajú. Je to super čítať ako sa všetky z toho tešíte. 😵

matka, kľudne si vlasy zafarbi len si pozri ako vravela zoska či obsahujú amoniak. Aj ja idem ku kaderníčke 28.9. - ona vie že som tehu a už sme to viac krát preberali že sa farbiť vlasy môžu. 😉

komarik
16. sep 2009

loginka, aj my sme sa snažili 7 rokov.

loginka
16. sep 2009

komarik, je to super, aj ja uz chceeem 🙂 moj sa im prihovara svojim basom tak su potom ticho 😉

komarik
16. sep 2009

asi je to pre nich čudné počuť taký hrubý hlas 😀 😀 😀 Dvojky čakáte po IVF alebo prirodzene?

janielah
16. sep 2009

logi, vies co, ja keby som sest rokov nemohla mat dieta, tak sa s tym zmierim, ze mi to neni sudene....
ved zivot je aj o inych veciech...
ja beriem len to, co prichadza...ja som otehotnela (ano, vdakaBohu) tak ako sa mi zachcelo, co je super, ale nie je to chlapec ako sme si vsetci priali, tak som sklamana...to je vsetko.

loginka
16. sep 2009

no kazdy a kazda sme ini, je to tak 😉

loginka
16. sep 2009

a este poznamocka, v tejto dobe ma problem otehotniet kazdy 5-6 par, a stale sa to zhorsuje, takze o par desiatok rokov keby si zeny povedali, ze im to nie je sudene tak je ludstvo na peknej sanci pomaly vymriet
ale to tu az tak nepatri ...

janielah
16. sep 2009

ja toto dokonca studujem...ale musim povedat, ze sa mylis...no nechajme to tak, nakolko je to skutocne do inej tematiky...

nedockava4
16. sep 2009

ahojte, tehulky....ako sa tu mate?...ja som dnes bola na cievnom....od 9h do 16h...hroza...
jani...nebud smutna... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre