Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
21. sep 2009

ewelyn tak too obdivujem leboo moja prisavka by sa kojila asi do 15 😀

marhulka20
21. sep 2009

Ahojte včera som sa Vám ani neozvala lebo som aj zabudla na Vás dr.mi včera povedal,že nie dvojky ale trojky tak to ešte spracuvávam ani nespím 😔 neviem ako to zvládneme

olifcek
21. sep 2009

marhulka wow...si po umelom? co na to polovicka?

len som citala, uz aj utekam do mesta xo)

martulanr
21. sep 2009

marhulka tak super sprava hlavne nech su zdraveee 😵 a kludne spavaj

zucana
21. sep 2009

marhulka ty brdo tak drzim palce 🙂
neboj to bude krasa....

martulanr
21. sep 2009

idem s malym von este sa staviim 🙂

marhulka20
21. sep 2009

Nie nie som po umelom ja tomu neviem pochopiť 😅 nejako to hádam zvládneme už viem aj pohlavie všetkých troch 😵 chcete vedieť? 😀 priateľ sa najskôr začal smiať po chvíľz keď ja som mala až slzy v očiach mu to začalo dochádzať a teší sa 😵 tak aj ja celkom keď aj on no a od vtedy rozpr=ava o svadbe 😀

marhulka20
21. sep 2009

Musím končiť tak Vám napíšem baby A girl baby B boy and baby C girl 😵 😵 pá

zucana
21. sep 2009

supis marhulka gratulujem a nech vam to teda vyjde aj so svadbou aj s trojickami 😎

ewelyne
21. sep 2009

marhulka, no wow 😅 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujeme, viem, ze to bude tazke, ale zvladnete, zvladli aj ini a potom bude dobre 🙂 tri male slniecka, jej no uplna nadhera a este prirodzene.
Inak mala je nadherna a na tej fotke s kabelkou, ako z caspisu, normalne baby model 🙂
a budete sa svadbit? same dobre spravy, ze 😉
opatrujte sa a pekny dnik

joanna333
21. sep 2009

marhulka, gratulujem. ty to mas 3 v 1 😉

olif, prijmi aj odo mna co najsrdecnejsie blahozelanie k stavu manzelskemu...

blumka
21. sep 2009

marhulka, wau, wau, wau...normalne mi dosli slova 🤐 ..tolko stastia naraz... 😵 😵 😵 budes to mat pestre, ale krasne...

mmaarrttiinnaa
21. sep 2009

blahozelam marhulka k trojcatam budete mat vela starosti ale aj vela vela radosti 🙂

olif aj tebe blahozelam k stavu manzelskemu 🙂 🙂 🙂

ja som dnes ako z mechom udreta vsetko ma boli hlava nohy ruky no cely clovek a to mi zajtra treba ist na cely den do skoly uz sa tesim 😒 😒

zucana
21. sep 2009

marti a naco chodis do skoly?
mna zasa boli fur chrbat ale tam jak su prsia...asi su tazke...neviete co mam robit? robim macacie chrbaty ale zeby mi to pomahalo...

blumka
21. sep 2009

zuci, na chrbat chcem aj ja radu 😅
macacie chrbty su dobre aby sa babo otocilo dolu hlavkou, takze cvic dalej 😉

zucana
21. sep 2009

aj teba blumi boli tam hore jak su prsia?

blumka
21. sep 2009

mne skor krize...

zucana
21. sep 2009

na krize je to co mam v albume na nohavickach ta taka guma...skus sa na to na SK popytat...ja potrebujem radu na horok 😀

alex
21. sep 2009

marhulka trojičky, woooow 😵

Olifka, gratulujem k stavu manželskému, tak som na teba v sobotu myslela 🙂

ewelyne
21. sep 2009

zucana, aky horok? 😕

blumka, na tie krize je super plavanie, ja som prve chodila cele, keby sa ti dalo aspon 2 krat do tyzdna na hodku a manzel by bol s Tete... myslim niekde v KE- plavaren. 😉 na nezaplatenie naozaj 😉

lulupopo
21. sep 2009

Ahojte tehulky,
ja som teraz v 18 tt a je mi stale zle, a k tomu mi pribudli bolesti v podbrusku.... dnes som tu prvy raz, dokonca nemam ani fotku babatka, lebo doktorka ma vraj pokazenu tlaciaren:((((((((((((((( takze som asi aj mimo temy teraz:(

alex
21. sep 2009

lulupopo, to je nepríjemné, keď je ti stále zle. Lekárka ti na to nič nedala?

Baby ja mám pocit, že som cítila drobčeka šťuchať 😵

lulupopo
21. sep 2009

alex dala mi torecan, ktory nezabera... superr, ze stucha asi sa uklada spinkat🙂 🙂

zucana
21. sep 2009

ewe no hore jak su prsia ma boli chrbat asi mi zatazuju prsia chrbat ...

alex
21. sep 2009

hmm... tak to je naprd, keď nezaberá. Ja mám také bezproblémové tehu, že sa až čudujem. Dúfam, že to tak aj naďalej bude.
Neviem, možno sa mi to len zdalo, ale bolo to také šťuchnutie, nie ako keď sa ti črevá vrtia, tak uvidíme, či aj nabudúce bude niečo také.
Ty už cítiš pohyby?

alex
21. sep 2009

a tatinko dnes kúpil Kubkovi krásnu deku, takú mackovú, ako máme overal zimný 😵

lulupopo
21. sep 2009

no ak j to take ake si to popisala, tak som take pocitila minuly tyzden v stredu prvy krat 🙂 ale fakt netusim, ci je to ono, kedze som prvy krat takto dlho tehotna🙂

alex
21. sep 2009

no veď aj ja neviem... uvidíme či sa to bude opakovať 😉

lulupopo
21. sep 2009

no budeme to pozorovat 😉

lolka
21. sep 2009

lulupopo, je to na prd, ked ti je stale zle, poznam to 😒 mne to preslo v takom 17-18 tt, ale rannajsie grcanie mi este zostalo. tiez som mala 😒 Torecan, zabral mi len na zaciatku, potom ani nie. skus este homeopatika, mozno ti zaberu 😅
alex, to bude ono, kopanceky, ja som ich tiez zacala pocitovat v 18tt 😉 je to velmi prijemny pocit 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre