Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
21. sep 2009

lolka hej, bolo to také jemnučké, ale krásne 😵

zuzulik
21. sep 2009

ahojte, pekny vecer..
gratulujem olifke a tiez marhulke k trojickam 😀 😵 , hlavne nech su zdrave 😵
Lolka ahoooj, pozdravujem Ta

zuzulik
21. sep 2009

inak ja este nic necitim, ale uz teraz sa na to tesim 😵

lolka
21. sep 2009

ahoj zuzulik, je to supeeeer pocit a ked to budes citit aj na dotyk, takje to uzasne 🙂

zuzulik
21. sep 2009

uz sa tesim 😵 , v piatok mam poradnu, verim, ze uz budu vysledky z tripple testov a ze dopadli dobre 😉

loginka
21. sep 2009

cafte, dnes aka sprava - marhulka blahozelam k trojickam, verim, ze mas co rozdychat, ale hlavne nech je vsetko ok a urcite to zvladnete!

inak vo vodicke bolo super, som zvedava ake svaly sa ozvu zajtra 🙂
ewe chodime do SNOPu

kupila som si tehu vankus v LIDL za 12 eur 🙂

lolka
21. sep 2009

marhukka, gratulujeeeeeeem, teda, to musel byt sok !!! z dvoch srdiecok su zrazu 3 😉
olif, gratulujem k svadbe 😉
zuzulik, ja ma vo stvrtok morfo, tak dufame, ze bude vsetko ok a ukaze sa nam 😉

ruzi23
21. sep 2009

caute kocky, rada by som pridala k vasmu foru, kedze mam termin takisto vo february 2010, povodne 3.2 ale po dnesku mozno aj o tyzden neskor, ved uvidime. Vidim, ze su tu mamicky cakajuce aj viacero deticiek tak vam blahozelam 🙂 Je niektora z vas aj z Trnavy?

zoska
21. sep 2009

ahojte,
no olif tak gratulujem este raz pani mladomnzelka a tiez netrpezlivo cakam na detaily tvojho velkeho dna 😵

inak mna konecne asi prestava boliet hlava 🙂 huraa

no marhulke gratulujem velmi...hlavne vela zdravicka prajem... fuha trojicky, no bude to asi tazsi zaciatok, ale na druhej strane krasna velka rodina 😉

vitam ta medzi nami ruzi 🙂

lolka
21. sep 2009

ruzi, vitaj 😉
logi, ja sa tiez chystam ist plavat. aj v hotely Nivy je zevraj dobry, cisty bazen.

martulanr
21. sep 2009

lulupopo presne viem ako sa citis mne pri prvoom bolo tiez takkto zle do 36tt a teraz pri druhom to skoncilo po 3 mesiacoch 🙂

ruzi vitaj 😉

mmaarrttiinnaa
21. sep 2009

vitam dalsie nove tehulky 🙂
mne je uz trosku lepsie len keby este hlava prestala boliet 😒
zuci do skoly chodim iba na jeden rok tento v maji budem koncit robim si take specializacne studium vies v zdravotnictve sa stale treba vzdelavat a mna to este k tomu aj bavi

idem ja si lahnut prajem vsetkym dobru nocku
zajtra tu nebudem buedm v skole tak sa majte pekne

andrea2603
22. sep 2009

Dobré ránko.
Marhulka - veľké gratulujem. A hlavne držím všetky palce, nech Ti to všetko pekne vyjde podľa tvojich predstáv, aj svadba.
Olif pripájam sa k ostatným dievčatám - všetko len to naj v manželstve.
Ja dnes idem na poradňu a ultrazv. a ešte aj k zubárke. To je môj program na 1/2 dňa.

Pekný deň! 🙂

lulupopo
22. sep 2009

Ahojte, gratulujem k trojickam,
martulanr si ma teda potesila:(((, ale nic ine mi nezostava, len vydrzat🙂, ruzi23 ja som z Trnavy.

blumka
22. sep 2009

krasny prvy jarny den kocky 😉
nechcem to zakriknut, ale zda sa mi ze uz sople terezke prechadzajuuuu 😉 a to moje sidlo sa asi vcera nastvalo na odsavacku a zacala tak silno fukat nos, ze uz dokaze vyfukat takmer vsetko 😅 sikovnica moja 😀

alex
22. sep 2009

Dobré ránko maminky!
🙂

matka331
22. sep 2009

ahojte ja idem dnes na poradnu a aj na morfo....tak sa uz tesiiim .....morfoogicky utz neni vaginalny vsak nie?

komarik
22. sep 2009

andrea a matka, držím palce aby v poradni bolo všetko v poriadku 🙂

ruzi23
22. sep 2009

dobre ranko 🙂 Vsetko dobre v poradni, ja som bola vcera tak som este dneska taka blazena, ze som videla mimco.
lulupopo, pozeram ze mas termin mesiac po mne. Chystas sa rodit v TT? A ktora cast TT, zatial nemam nikoho s kym budem kocikovat, kedze v TT vela ludi nepoznam, som pristahovalec, aj ked uz 5 rokov.

matka331
22. sep 2009

aky je ten morfologicky utz.....cez brusko alebo vaginalny?prosiim

maculik
22. sep 2009

matka, cez brusko.

maculik
22. sep 2009

a dobre ranko 🙂

maculik
22. sep 2009

ewelyn, a myslis, ze aj ja mozem malej na chvilu nedavat jogurty, ked ma uz asi 2t sopliky? Len neviem, ci to pomoze, ked bez mlieka sa ona nezaobide, papa vecer pred spanim a rano pred skolkou. Tak ci aj tak to bude mat efekt na to odhlienenie.... A mozes mi poslat do IP, ake soli si to spominala?

Ja zijem v Luxemburgu, ale koncom roka sa stahujeme naspat do Bonnu, kde zase zije manzel. Pracujem od maja, v aprili sme do jasliciek chodili na privykanie. Tu sa chodi do prace najneskor od 6mes (niektore zeny davaju deticky uz v 3mes...), no to sa mi zdalo veeelmi skoro, tak som si vybrala vsetko mozne volno, co som mohla, aby Adelka isla "az" tesne pred 9.mes. Jasne, ze zaciatky boli hrozne, Adelka plakavala, najprv stale, potom uz len pri prichode, odchode a trochu cez den, no a tera uz asi mesiac je to uuuuplne super (teda az na spanok, tomu tam moc neda). Klop klop. Najprv tam byvala len 6h, teraz budem mesiac robit na plny uvazok, tak bude dlhsie. Ale velmi je tam teraz spokojna, a uz aj ja 🙂 No nebolo to lahke, rozmyslala som najprv aj nad vypovedou, ale sme si povedali, ze vyskusame a uvidime. A oplatilo sa.

matka331
22. sep 2009

dakujem maculik .....

maculik
22. sep 2009

fiha, prave som si precitala, ze marhulka ma z dvojiciek zrazu trojicky, no uplne ma az zimomriavky prechadzaju 😵 🙂 Tak aj ja budem drzat palce, nech vsetko dobre dopadne a babatka donosis co najdlhsie a ste vsetci zdravi. Doma budes mat riadny babinec, aspon ze ten chlapcek to ockovi trosku vyrovna 😉

a vitam nove tehulky 🙂

maculik
22. sep 2009

matka, acka, potom dajte vediet, co a ako a ci sa drobec ukazal 🙂

blumka, veru aj u nas to vyzera, ze je jar a nie jesen 🙂

inak, manzel bol teda vcera s malou a si predstavte, spala mu 3h, co mne zatial iba raz, vacsinou je po 1.5h hore. Ona je uplne ina, ked je s ocinkom, opica mala 🙂

vevoncek
22. sep 2009

ahojte 🙂

vevoncek
22. sep 2009

aj ja sa pripájam ku gatulácii k trojke 😀

zusika
autor
22. sep 2009

ahojte kocky....
lolka, ale v SNOPE je take cvicenie pre tehulky v bazene - nie iba plavanie ako take.... bolo to vcera super...dokonca nemam ani svalovicu, citila som sa vyborne vcera...aj dnes.... len akosi vela vody sa mi zdalo 🙂
Logi, ty ako dnes? a vankus v LIDL? super cena - mne sa tych 30€ co za to inde chcu zda strasne vela....
😒

trojicky, marhulka.... no blahozelaaam.... viac starosti, ale aj o to viac radosti vam to prinesie do zivota... len sa musis teraz este viac setrit.... 😉 Drzim ti palce

kocky z TT - ja som z HC, takze to nemam k vam daleko.... ale ak nebudu problemy - rizika pre mimi, porod v TT rezolutne odmietam....
neviete aj v TT o nejakom cviceni pre tehulky?? hladam nieco na november, ked uz zrejme nebudem chodit do BA, ale TT alebo PN prichadzaju do uvahy... Dajte vediet, ak nieco vypatrate 🙂

zucana
22. sep 2009

dobre ranko..ruzi a tebe vcera nepovedali ze co cakas? dns skusam novu podprdu tak uvidim ci bude chrbat bolliet menej ale uz teraz zacina krucinal....
muz je akurat na stretnuti kvoli tomu bytu tak som zvedava..vcera sme mali vaznu debatu ze musime zacat setrit a muzik hlavne vsetky kreditky si vyplatit...on je totiz ten rozhadzovacny typ a ja ten sporivy a po vcerajsku to musim vziat vsetko do svojich ruk..... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre