Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
23. sep 2009

ahojte 🙂

blumka
23. sep 2009

dobre ranko...
granado, no coooo? to nemozes tak napisat ze hadajte a odist 😠 😀 ...na 50% chlapec 😀

joanna333
23. sep 2009

dobre ranko

granado, ja tipujem dalsieho futbalistu...

marti, si tu malo, asi mas vela toho...

logi, ano, volaj dr., nie je to sranda s tvojimi rukami

kakatka1
23. sep 2009

Ahojte! To co je ake napinanie 😀 Ja si myslim ze dievka a isla to hned zapit 😀

granado
23. sep 2009

Ahojte no blumka najskôr ja musím napísať že vy ste už asi všetky spali. Tak ako správne tušíte má to byť dievka vysoká 😀 a ja som tomu aj vždy verila, ale teraz keď som sa chválila v školke tak hneď 2 mi povedali že aj oni o tom boli do 7 mesiaca presvedčené a bol to opak. A ja som sa táááááááák strašne chcela ísť svokre pochváliť, lebo tá mi povedala že určitenám to nebude dievka a ja že určite bude/ona má sam. vnukov/. 😀Inak píšem ako hotentot a mám neskutočnú sklerozu. K tomu trpnutiu rúk určite to treba nahlás. dokimu, mna sa vždy pýta či mi netrpnu tak asi sa je to časté.

blumka
23. sep 2009

granado tak gratulujeme 😉

granado
23. sep 2009

Kujéééééém 😀

alex
23. sep 2009

granado gratulujem k babuľke 🙂

granado
23. sep 2009

Ďakujem alex. Akurát sa snažím objednať na 3D a stále majú obsadené moje nervy. 😠

loginka
23. sep 2009

granado, super, gratulace 🙂

moja dr isla k porodu, takze zavolam neskor

alex
23. sep 2009

no to poznám, ja tiež niekedy volám pol dňa, kým sa dovolám lekárovi.

andrea2603
23. sep 2009

granado, aj ja ti želám, aby to bolo na 100% dievčatko. Mne keď sa nar.Lele, mne tiekli slzy šťastia/samozrejme,že aj preto že všetko bolo o.k./, že naozaj to je princezná ako mi hovoril gyn.podľa ultrazv. Určite by som sa tešila aj chlapcovi, ale toto bola ešte o kúsok väčšia radosť.

granado
23. sep 2009

Ďakujem ste strašne zlaté a práve som sa rozhodla že idem k tej svokre. Ja ju chcem tak naštvať, že sa nám to podarilo 😎

blumka
23. sep 2009

granado, ze nastvat 😀 😀 ..ja ked nahodou budem cakat chlapca, tak nam asi nik neuveri 😅 ...no a ked bude dievca tak sa nikto nad tym nepozastavi, a reakcia bude asi taka, ze ved to bolo jasne 😀

alex
23. sep 2009

granado len sa jej pekne pochvál, nech si nemyslí, že vždy bude tak, ako ona povie! 😀

Ja sa budúci týždeň dozviem, či teda je to na 100% chlapček, v piatok mi budú brať tú krv z pupočníka a plodovku a z toho je to už 100% isté.

granado
23. sep 2009

alex presne tak a už sa na ňu teším. No tak to ano, budeš to vedieť na 100%.Budem držať všetky palce a poviem aj Nelke aby sa pridala. Jaj Nelka to je tá v brušku, teda asi 😀

blumka
23. sep 2009

granado, pekne meno 😉
a co povedal lekar? nebol si isty?

alex
23. sep 2009

ďakujem. Nelka je krásne meno, aj ja som chcela Nelku, no mužík nechcel, tak sme sa potom dohodli na Lucke, no ale dievčenské meno nám tentokrát netreba... možno nabudúce.

granado
23. sep 2009

Moj lekár si nebol isty minule tak mi povedal že na budúce mi to už určite povie. Ale manžel mi vravel že doki niečo aj vedel ale radšej chcel mať istotu. A teraz že si je už istý a ukazoval mi tam čiaročky ale poviem vám ja som z toho prd videla. Ale verím mu a snáď ak mi niekto dvihne telefon na tom 3D tak si to ešte aj potvrdím 😉 Nelku mám zatial ja vybratú ale už mi to napísal aj na sonovú foto, ale Matúško príde každy deň s iným menom, podla toho ktorá je na dnes jeho frajerka takže neviem ako ďalej 😒

andrea2603
23. sep 2009

Keď už o tých svokrách, moja je presvedčená že to bude chlapec, hlavne že ja ani nemám najmenšie tušenie, ale ona to tak povie akoby to bola hotová vec - že chalan.
Ináč je fajn - len niekedy šokuje! 🙂

maculik
23. sep 2009

Ahojte kocky, dnes som tu len na chvilu, lebo o 12.15 idem s malou na kontrolu k dr, uz 2t jej neprestava kasel a sopliky, tak nech jej da nieco ine. A vcera mala vecer aj teplotu, neviem, ci zo zubkov alebo co, no radsej nech to skontroluje, nech to neprerastie do nieco vaznejsieho.
Takze teraz idem usilovne dorobit par veci a prip.pred odchodom este nakuknem.

Dufam, ze vcera adka a matka kontroly ok 🙂

granado
23. sep 2009

No aj moja je faj hlavne ak sa vidíme 3 krát do roka. Ale teraz tam idem pozrieť aj jej ďalšieho vnúčika/3 chalanov má jej dcéra tak po sebe/ tak asi pre to ani my nemôžeme mať dievčatko. 😀 Ale ja ho mať určite budem a stráášne som vyškerená ako take slniečko na hnoji 😀

lulupopo
23. sep 2009

ahojte tehulky,
andrea2603 moja svokra vehementne tvrdi, ze to bude dievca, esteze mi nevieme nic, ani lekar, ale ona to vie, acch jaaaj

alex
23. sep 2009

no mojej svokre to bolo jedno, je to prvé vnúčatko, tak asi preto.

andrea2603
23. sep 2009

lulupopo, naše svokry sú asi veštice 😀

maculik, moja má sople tak 5krát za rok, potom jej to steká dole a kašle, hlavne ráno, ale vždy sa zaobídeme bez antibiot., stačí Sinupret a morská voda - zatiaľ vždy zaberú. Dr. povie, že deti v takomto veku nevadí že sú občas choré - aj tým sa im posilňuje imunita, aby v školskom veku už boli odolnejšie. Samozrejme sa to netýka nejakých častých a vážnejších chorôb.

kakatka1
23. sep 2009

No svokruse, to je ina dimenzia 😅 Granado, som vedela ze dievcatko 😵 , velka gratulacia aj od nas.

ewelyne
23. sep 2009

no, inak poznam par bab, co sa nikdy nemylia, oni to proste vedia a vidia, ze uz aj zacinajuce sa brusko a jeho obrysy naznacuju co to bude... jedna ma tak stretla 2 tyzdne pred porodom a pytala sa ma, ci dnes rodim, a ja ze cosi, nie, az za dva tyzdne...no a vecer sme utekali do nemocky 😕

zucana
23. sep 2009

cafte baby....granado tak ja idem kuknut na foto ze asi sa to da vycitat a tam nic nevidno 😀
ale gratulujem...nam tiez ukazoval ciarocky akoze pysky a az dvakrat tak sa asi nemylil ....
inak prajem ti to....ja som to tu uz pisala ze moja svokra na makko lebo ma 2 synov tak vnucka vysnivana a svokor nastvany.....
no a este som pisala aj davnejsie o vztahoch so svagrom...ze zle....ale zo slusnosti ma muz poprosil nech mu zavolam a mu to oficialne oznamim....a on normlane doteraz (a pritom sa s muzom uz videl parkart odvtedy) svojmu bratovi nezablahozelal......to ma tak vytocilo vcera....ze sa vika aj rozkopkala.... 😠
blumi no tie co maju prveho chlapca to maju lahsie tesit sa na babu 😉 ty mas potom este jednu sancu alebo dve 😀 ale prajem aby ti to vyslo ted....no a ja mam potom este jednu sancu 😎
hlavne nech su ale zdravucke nase bambole 😅

ewelyne
23. sep 2009

zucana, nic si z toho nerob, jeho brat je asi kus pomimo.... stava sa aj horsie, ale dokaze to nasrat to chapem, aj moj darling ma jedneho takeho brata a o svagrine ani nehovorim.... a mozno je nastvany, ze ste ho predbehli? 😀

granado
23. sep 2009

Zuzanca presne si to vystihla, aj u nás je to tak. A viem si predstaviť ako obe/matka aj s dcerou /budú ohrnať nos že to ešte zatial nie je isté a že uveria až keď sa to narodí ale aj tak ja si tú radosť nenechám pokaziť. Ja viem že určite je švagrina sklamaná že sa jej to nepodarilo ale veď nejde o život, alebo žeby ano? 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre