Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
29. sep 2009

logi tak dobru chut 🙂
ja som posledny tyzden zacala strasne jest 😠 uz 2 dni si robievam banany v cokolode so slahackou 😝

olifcek
29. sep 2009

marti no nie zle x;o) chi

logi bru chut veru

alex
29. sep 2009

martinaj ja tiež veľa papám a najmä sladkosti.
Moje dnešné menu: jogurt, 4x palaciny a kapust. polievka, 1 jabĺčko, 1 mila rez, 1 horalka, teraz som papala restovanú kuraciu pečienku s chlebíkom a až teraz som si uvedomila, že pečienku by som nemala, ale nebolo jej veľa, tak hádam neuškodí. No a medzi tým pár cukríkov a určite si dám k telke ešte hrozienko.

blumka
29. sep 2009

olif, akoze to co mas za lekara, ked ty mu povies ze si velmi ospala a on ta posle ku psychlogovi? sak si tehotna, jasne ze si unavena a ospala..niekto je viac, niekto menej...podla mna by si si mala oddychnut aspon par dni..sprav si napr. predlzeny vikend..v poslednej dobe toho bolo isto na teba dost...pripravy, svatba, minuly vikend akcia v praci...to by bolo dost aj pre netehotne...

a ked uz tolko cvicite a plavate, ja som si dnes kupila fitloptu...ale nafuknem ju az v KE 😉

martinaj
29. sep 2009

alex, mnam pecienka 😝 😝 😝 hned mi sliny vyleteli...
ale ja som pocula, ze pecienka by sa v tehu nemala koli vit.A.... preto ju teraz nerobievam.... myslite, ze mozem?

blumka
29. sep 2009

matka, ked si daj jednu porciu nic sa nestane 😉 nie je dobra prave preto co pises ale raz za cas ti neublizi...mnam aj ja by som si dala 😀

alex
29. sep 2009

vy ste také akčné, mne sa nič nechce. Ja prídem domov a ležím a pozerám telku, alebo som pri compe. Ale sľubujem, že keď budem po amnio fit, tak začnem aj ja chodiť na cvičenia.

blumka
29. sep 2009

Matka, kukam, ze Veronika je v podobnom veku ako moja Tete, co jej idete kupit na Vianoce a na narodeninky?

blumka
29. sep 2009

alex, asi preto, ze ta vystavi robota, nie? Aj ked sice mam doma maleho certa co dava obcas zabrat ale som stale pan svojho casu a mozem si predsa len obcas lahnut na 5 minut, kym si Terezka nieco robi...je to ine ako sediet niekde v kancelarii tych 8 hodin..to je podla mna pre tehulku horsie ako byt doma s prvym dietatkom...
ja mam strasne rada fitlopty..dobre sa mi na tom sedi aj pri pc aj ked kukam telku tak som aj rada ze som si ju uz konecne kupila a budem mat svoju...

alex
29. sep 2009

martinaj chystáte sa aj fotiť bruško k Zuzke?

alex
29. sep 2009

blumi, v práci nemám toho veľa, práve to, že sa musím často tváriť, že mám robotu a pri tom sa nudím a to je niekedy horiše ako pracovať... Ale ja som tak aj zvyknutá, bývame so svokrovcami a tak nemusím nič robiť, navarené je, opraté tiež, ja sa starám len o naše izbičky a to robím cez víkend, takže mám pokoj.

olifcek
29. sep 2009

blumik hehe...asi ma skusenosti s tym, co radil x;O) ja som mu ale odpisala, ze v sukromi mi je uzasne, ze si nemam na co stazovat, ale, ze uz v praci ozaj nevladzem...21.10 idem do poradne, tak s nim hodim rec x;o) je to zlaty lekar, len no...nebol este tehotny, hehe 😉

blum ale dakujem za to, ze si sa ma zastala x;O) aspon viem, ze niesom divna

alex no ja som dnes bola prvy krat a je to take cvicenie...nic narocne...take, akurat pre tehulky, si myslim x;O)

drahy mi asi prinesie z prace od kolegu fit loptu, hehe...ten kolega sa to zajtra dozvie...x;O)) no uznajte, na co su mu fit lopta aj fajne kreslo? nech si vyberie, hehe

blumka
29. sep 2009

alex, no niekedy je horsia nuda ako kopec prace...to ja neznasam, ked musim niekde byt a nudim sa...tolko vela inych veci by sa dalo stihnut, ze? 😀
olif...akoze chapem aj lekara z jednej strany, ako mudr. musi mysliet na vsetko, ale take mi to prislo...no mozno preto, ze tu s nami viac kecas o sovjom sukromi ako s nim, takze vieme ze si stastnaaaaa 😀

olifcek
29. sep 2009

jo, praca...ja jej mam nejak moc x;o( a opat ide uzavierka, chjo...sice rychlejsie ubehne cas, ale...no stressovat sa nemienim, ak sa cosi nestihne, tak sa nestihne x;o) ked maju ini cas, preco by som sa ja mala kvoli nim potrhat, ze jo? x;O)

olifcek
29. sep 2009

blumi jj, on nema vsetky infosky, hehe 😉

blumka
29. sep 2009

no olif, este aby si sa kvoli praci stresovala 😉 ..

komarik
29. sep 2009

ahojte, tak mi sme boli dnes na kontrole. Konečne sme chceli vedieť pohlavie ale naše malé na nás kašľalo a ukazovalo nám svoju prdel. Ani sa nepohlo, ale keď sme vyšli z ambulancie tak mi išlo brucho rozkopať. Musela som mu dohovoriť že takto sa nesmie správať.

olifcek
29. sep 2009

moja sefka si stale mysli, ze ja nemam stres. vies, nestazujem si skoro nikdy na nic, radsej drzim pusu a krok a makam...stazovanie sa mi nepomoze, no nie? ale odkedy som tehu, tak si to tak nepripustam. ak sa cosi nestihne, tak nie kvoli mne...x;o)

martinaj
29. sep 2009

blumka, no neviem ale asi nejaku stavebnicu alebo take nieco, mozno tabulu na kleslenie, nieco take zabavno naucne 🙂
alex, rozmyslali sme nad tym, ale asi az potom s mimim, s bruskom asi nie 🙂

andrea2603
29. sep 2009

Ahojte. dievčatá, až vám závidím tú chuť do jedla. mne chutí len tak po troške a sladké minimum, dokonca ani čaj si nemôžem osladiť, čo pred tehot. som si do šálky dala aj 2 lyžičky.

olifcek
29. sep 2009

komarik tak snad posluchlo, hehe

zoska
29. sep 2009

baby ani nehovorte o jedeni...ja som posledne dni ako odtrhnuta z retaze...dnes tiez...robila som si tekvicove placky na veceru, hned za tym som mal fit tycinku a pomaranc a teraz tlacim uz druhu porciu karamelovej zmrzliny 😝
za posledne 2 tyzdne mam hore 2 kila (celkovo som pribrala zatial cca 4- 4,5kg) takze polovica vahy prisla v posled. tyzdnoch....no ani sa necudujem 🙄

inak s tou unavou olif... to mna by rovno k psychitrovi museli poslat...ja som ako mechom udreta furt...vcera som bola do vecera v skole a dnes som vstavala o desiatej a cely den len lezim a jem...
skolu mam len 2 dni a zvysne dni v tyzdni nerobim nic a aj tak musim oddychovat 😉

olifcek
29. sep 2009

andrea to poznam, hech. ja sice caj nesladim, a ani sladke moc nemusim, no az donedavna som sladke vobec nemohla, hned mi z toho bolo veeelmi zle...ani len sladene vody, ci len vodu s bylinkami som nemohla, hech...ale uz je lepsie, sem tam uz mozem.x;o)

zoska
29. sep 2009

komarik , no tak dufam je moje bbo sa ukaze, lebo j uz som taka zvedavaaa...
takze ides na 3D ci si pockas na usg v 30tt?

olifcek
29. sep 2009

zoska dakujem i za Tvoje pismenka. fakt je prijemne byt tu s vami. clovek hned vie, ze je skutocne v poriadku, len ho proste male dost vycerpava...male a praca...njn...

niekedy mam ale fakt pocit, ze zaspim, ze uz nijak nedokazem mat oci otvorene...

napriklad sobota, skoro celu som prespala, v nedelu sme vstavali o 6.00 kvoli futbalu, domov sme prisli okolo 15.0 a ja som uz len spala az do pondelka, takmer vkuse...no a v pondelok som prisla do prace na 9.0, a uz o 14.0 som bola velmi unavena a pisala lekarovi mailika...

alex
29. sep 2009

No ja som predtým pracovala v stresujúcom prostredí a ozaj sa to nedá porovnať.
Komarik no toto, tak to nebude žiadny exibicionista, či ako sa to píše... Náš sa tiež furt prdelkou ukazoval, ale sme ho trošku pošťuchali a potom mu to tam vybehlo 🙂

martinaj
29. sep 2009

nam Verca cele tehu ukazovala prdelku a chrbatik 😀 dufam, ze toto sa nam buduci tyzden ukaze 🙂

olifcek
29. sep 2009

jj, i olivka rada zadockom lezi, ale necha sa rychlo prehovorit, hehe...teda lekarom x;o) asi chapala, ze je to dolezite pre jej maminu

andrea2603
29. sep 2009

olif, ja si tiež myslím, že sa to ešte upraví, to sa asi ešte môj žalúdok spamätáva z tých pár týždňov nevolnosti ☹ .

alex
29. sep 2009

olif nerob si vrásky, každá tehotenstvo prežívame inak a ty si mala toho ozaj v poslednej dobe dosť, takže sa niet čo čudovať. Takže oddychovať a užívať manželíka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre