Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. jún 2009

dobre rano

vevoncek
29. jún 2009

no veď ani ja som neprečítala všetko čo ste popísali ale veď to sa ani nedá je toho strašne veľa

zusika
autor
29. jún 2009

ahojky maminky!!!
vitam dalsie nove tehulky!!!
olif, poslala som ti mail...tak som zvedava na tabulku 🙂
kocky, mozem zacat s neprijemnou temou? otazka hlavne na tie, co maju za sebou MA.. ☹ je to vzdy sprevadzane krvacanim, alebo aj nemusi? ze co ma vedie k tejto otazke? ja pevne dufam, ze som iba prechladla a v piatok ma boleli strasne krize a potom vecer uz cele brusko, vajecniky - no ale uplne strasne, az som plakala od bolesti aj od strachu ze sa nieco stalo.... celu noc som nemohla spat, strasna bolest.... v sobotu to boli uz len take ubolene dozvuky....citila som len pravy vajecnik...no a vcera aj dnes je uz dobre, nic neboli....a mam aj tielko..... viem ze som strasne sprosta a musim si davat pozor (tielko neznasam!!) ...no ale podstatne je ze nekrvacam ani nespinim....ziadny takyto priznak nemam...aj ako hovorim uz je mi terat dobre..len ako mam vediet ci aj mimi je OK? na utz. tak skoro nejdem, 6.7. na odbery - tam by to aj z krvi zistili, keby nieco nebolo OK? no mam naozaj strach... ☹ aj ked to zas nechcem zvelicovat.... Poradite???

olifcek
29. jún 2009

loginka: tabulku uvidis, ked mi posles svoj mailik, na ktory Ti pride link, cez ktory si vies menit udaje v tabulke podla aktualnosti x;o)

ale svietia mi 4 nove posty, tak idem pozriet x;o)

olifcek
29. jún 2009

zusika: zavolaj lekarovi, ten si Ta urcite hned zavola na prehliadku, nenechaj to plavat. pravdepodobne to bolo sposobene len roztahovanim maternice, ale ja niesom lekar. dnes, ked som bola na krv, bola tam jedna vystrasena pani, ktora mala cosi podobne, co opisujes. hned ju vzala sestricka ku lekarovi, od ktoreho sami zdalo, ze uz spa spokojnejsie. sestricka jej ale povedala, ze nemala cakat, ze mala zajst do nemocnice...

idem na ten mailik, a hned Ti pride link na tabulku x;o)

mimi
29. jún 2009

vy ste teda sikulky, uz aj tabuklu ste urobili! 😉
ja idem tiez zajtra k doktorovi, tak som zvedava, ci je vsetko v poriadku. Baby, uzivate dajake vitaminy?

olifcek
29. jún 2009

a jo, uz mam tehotensku knizkuuuuuuu

mimi
29. jún 2009

olifcek, gratulujem!!!

zusika
autor
29. jún 2009

tabulka je super...olif, napisala som ti tam aj spraviclu - resp. taky napad este ..ale hodim to aj sem...ze este co by tam mohlo byt.... aj ked je to super aj samo o sebe 🙂
mozno nieco ohladne porodnice, ci porodu... kde bude mamicka rodit a pripadne ci zvazuje nejaky alternativny porod a tak... klasicky/cisarsky rez/ do vody a pod.

zusika
autor
29. jún 2009

ze knizku, oliiiif, to he super...uz v 8tt?? blahozelam a aj trosku zavidim..... a nedes ma... aj tak tam budem volat dnes tam sa asi spytam.....

olifcek
29. jún 2009

wow, fajn napad veru x;o))) pridam, ale najskor si skocim do bufetu kupit cosi na pitie a malu papu x;o)

silta
29. jún 2009

olifcek gratulujem ja si idem pre knizku zajtra
blumka veru nebolo casu pisat vtedy a teraz to tiez bude len tak a veru vyslo nam to znova na februar tiez sa citim horsie ako prve tehu aj som spinila takze uzivam duphaston a velmi som sa bala aj sa bojim tak ked ide mala spat tak lezim aj ja

vejinka
29. jún 2009

ahojte babulky sorac ze vam sem zasa leziem..ale neda mi nereagovat zusika ja som mala nieco velmi podobne v tom tyzdni priblizne ako ty...a nabehla som po troh dnoch doktorovi z velkym placom ze sa bojim o male lebo ma hrozne bnoli brucho vajecniky.a tak prve co sa pytal je ci som neprechladl..a ci nosim tielko a ja ze hej ved vtedy bol februar a stale som ronila slzy hned na to mi povedal ze pozrie drobca a pritom na sono som mala ist o tyzden nato ale necakal ani minutu a urobil mi vnutorny ultrazvuk a povedal ze je vsetko v poriadku vtedy som prvy krat videla aj bit srdiecko malemu..a zasa som uz len plakala..ale tentokrat od radosti ze je v poriadku takze na tvojom mieste by som necala a sla k doktorovi ..ak ma sono o to lepsie ak nie rovno by som sla do nemocky 😉 a neboj sa ..neviem co sposobuje tu ukrutnu bolest ale je lepsie ked pojdes hned a necakas

zusika
autor
29. jún 2009

vejinka dakujem!!! tiez myslim ze je to z prechladnutia no uz tie bolesti nemam..vtedy ma aj krize boleli, no vsetko... zavolam tam a uvidim aka bude reakcia....

olifcek
29. jún 2009

silta: dakujem x;o)

knizku asi daju hned ako dostanete prvy termin poradne x;o)

olifcek
29. jún 2009

vejinka: Ty nas maly anjel 😉

silta
29. jún 2009

olifcek zajtra idem aj na prvu poradnu lebo doki bude mat dovolenku 3 tyzdne 😉

olifcek
29. jún 2009

silta: mne dnes robili prvy odber krvi, na prvych 10 testov, glg, tak snad nebude nejake prekvapko, chi

alex
29. jún 2009

ahojte kočky,
no sono mi doky nerobil, vlasne nič, len sme pokecali. Dal mi termín 25.2.2010 +- 2týždne.
Sestrička mi zobrala 6 skúmaviek krvi 😖 hádam bude všetko ok. Zajtra si idem poobede pre knižku a dohodneme sa aj na poradni a ultrazvuku 😵

silta
29. jún 2009

mne brali krv v stredu a tiez sa obavam ako dopadnu.......

olifcek
29. jún 2009

ja som zistila, ze podla vnutorneho ultrazvuku, ked som tam bola 24.06., som bola v siestom tyzdni a siestom dni, podla konika uz 8 tyzden x;O)

ale sedi to, nakolko presne viem, kedy sme mimino splodili, chiii 😉

zusika
autor
29. jún 2009

volala som s doktorou, ze by to malo byt ok....ze ked nespinim a ani teraz nemam bolesti, tak by to nemalo nic byt...iba to prechladnutie... mi odlahlo, zlata je.... 🙂

ako to tak presne vies, olif? ja sa to zrejme nedozviem, kedze sme isli kazdy den.... 😀

kakatka1
29. jún 2009

Tabulka super, akurat sa mi stale nedaju menit udaje, ale ved preskumam este. S tou tehu knizkou je to rozne, zalezi od dokyho. Ja som tiez dostala hned ako bola zistena akcia srdiecka, ale kamoska napr. dostala az po 12 tt.

olifcek
29. jún 2009

zusika: lebooo, uplne so vsetkym sme sli den pred plodnymi dnami ...a paq az o 10 dni, chi, a to uz boli neplodne, chi...medzitym sme sa hrajkali inac, chi 😉

olifcek
29. jún 2009

kakatka: skusaj, prava mas x;o))

lienka2
29. jún 2009

ahojte,
som sa vratila prave od lekara a na usg vsetko ok 🙂 na dalsi az o dva tyzdne, ci uz bude srdiecko.. ale ziadne odbery mi este nerobili 😒

olifcek
29. jún 2009

lienka2: super x;o) posli mi mailika, pride Ti link na tabulku, kde si vies upravovat data podla aktualnosti 😉

alex
29. jún 2009

lienka no vidíš, ja mám zase odbery za sebou a UZV ešte nie. Ale už sa neviem dočkať 😉

sunny27
29. jún 2009

Ahojte kočky rada by som sa k Vám pridala ... máme už povrdené srdiečko a po tehu knižku ideme až 10. júla ...

alex
29. jún 2009

sunny vitaj medzi nami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre