Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
30. jún 2009

zoska, co je na tej otazke, normalna.....
no my patrime asi k tym stastnym - tuk, tuk, tuk..... v aprily sme zacali, ale este sme to brali tak light...a v maji hned bum a bolo to..... 🙂

kakatka1
30. jún 2009

No my sme teraz zazili tak trosku sok, nakolko som otehotnela hned na prvy a jediny krat, pri Simkovi to trvalo 9 mesiacov.

cukruska1920
30. jún 2009

dievcata vy ste deti stasteny... ja po tej mojej zlej skusenosti mam velky strach

zoska
30. jún 2009

cukru neboj dobre bude uz si 11tt, hadam to nazranitelnejsie obdobie je uz za tebou...
zusi- ja len ze pre niekoho to moze byt neprijemna otazka ak sa snazil dlho za podpory liekov a tak... teda ja take poznam a neradi o tom hovoria...tak aby som sa nikoho nedotkla 🤐

blumka
30. jún 2009

cukru...byva mi zle a to pravidelne vecer ked idem spat..predvcerom sa so mnou vsetko krutilo skoro som ani do postele nestihla prist..no a potom rano...samozrejme ked vstanem, musim ist rychlo jest na chvilu to prejde a potom mi je znova zle...a tak dokolecka..niekedy sa aj v noci zobudim na to ako mi je zle...ale nie je to taka typicka zaludocna nevolnost..neviem to ani popisat...pri prvom tehu mi nic nebolo do toho 4. mesiaca a potom znova pohoda...unavena som ale bola rovnako, akurat ze teraz si nemozem pospat kedy sa mi zachce 😅
zoska, nam sa Terezka zadarila na druhy krat a toto babo hned na prvy sup..
zusika a kde si to kupila? manzel mi minule nenapadne ukazoval prazdnu flasticku 😀

kakatka1
30. jún 2009

Nesmies mysliet na nic zle, aj ked verim ze je to tazke a ten strach a obavy nas obcas riadne pohltia. Ja vtedy rychlo zacnem mysliet na nieco pekne, alebo sa niecim zamestnam, co odputa moje cernoty. Neboj vsetko dobre dopadne a v roku 2010 budes mat babo pri sebe. Niektore veci neovplyvnis a co sa ma stat sa stane. 😉

blumka
30. jún 2009

cukru, neboj...tentokrat to potiahnes az do konca..a v deviatom mesiaci ked budes fucat ako lokomotiva sa nebudes vediet dockat kedy ti to brucho konecne splasne 😉

cukruska1920
30. jún 2009

zosi...praveze niesom....kon mi to nejak blbo ukazuje... ked som bola v piatok u lekara tak babo zodpovedalo 8tydznu... tak neviem...

blumka
30. jún 2009

tie kalkulacky su na jedno kopyto..mne napr. na tehotensvto. academy.sk ukazuju termin porodu 18.2, tu 16.2 a vraj najvyssia pravdepodobnost otehotnenia bola 28.5 aj ked viem ze ovulku som mala 30.5...no su to len kalkulacky, to co vidi doktor je lepsie...

cukruska1920
30. jún 2009

blumi...to je pravda...dufam ze ked k nemu pojdem nabuduce tak uz bude vediet presne aj datum porodu...

riamim
30. jún 2009

Cukru, ak to je taký rozdiel, zmeň si v nastaveniach priemernú dĺžku cyklu a skočí to na menej tt.
Ale tých 11 je celkom pekných, ja by som si ich nechala. 🙂

cukruska1920
30. jún 2009

ria...a to aku priemernu dlzku si tam mam dat? necham si to tam a o dva tyzdne idem k dokymu tak potom si to upravim

riamim
30. jún 2009

Vlastne to je blbosť, to má vplyv len na predpokladaný dátum pôrodu. Tak nič.

cukruska1920
30. jún 2009

aj tak je to len statistika...presne to aj tak najlepsie povie doktor...

riamim
30. jún 2009

Veď hej.
Do tej našej tabuľky si viem nejako pripísať údaje, alebo to môže robiť len olifcek?

cukruska1920
30. jún 2009

to moze len ona..posli jej udaje cez IP a ona ich tam dopise

zoska
30. jún 2009

nie nie kocky mozte si dopisovt udaje aj vy...tak ako v exceli to funguje...ak mate ten link od olif tak sa prihlaste a doplnte si udaje

oriesok1.
30. jún 2009

Ahojte buduce maminky🙂 pridavam sa k vam🙂)

zucana
30. jún 2009

cafte baby tak sa hlasim....
tak baby prisli sme ukazali krv a potom hned na sono...najprv hovori ze vyzera ze sme pozadu ale potom maly oriesok normalne preskocil na druhu stranu a mal 22,5 mm a sme presne ako podla konika 9tt a 2 dni...srdiecko bije a 17.idem na geneticke testy a 30.jula na kontrolu k mojmu dokymu tak ak bude vsetko ok tak budem velmo velmo statna....
cukrus takze neboj mozno bol len schuleny a nabuduce sa uz omera lepsie a dozenie to 😉
termin mam 3.2. podla doktora...
oriesok vitaj nastav si v nastaveniach terminy .... a oriesok tak volame to nase v brusku ....preco ty oriesok ?

zucana
30. jún 2009

dodala som si aj foto 😎

ivush
30. jún 2009

ahojte kočky, tak sem konečne i píšem, posledné dni som vás ako-tak bleskovo čítala, len som nestíhala akosi písať 🙂 Tie, ktoré už máte doma jedno šidielko, tak viete o čom píšem 😉 Celé dni trávime vonku na ihriskách a tak 😉

Inak aj ja mám desné nevoľnosti, ktoré prichádzajú a odchádzajú počas celého dňa - proste kedykoľvek 😝 😝 Som z toho trošku "vyšišvorená" keďže pri prvom som nič také nepoznala no a teraz je to ešte o to ťažšie, že si len tak kedykoľvek neľahnem a pod. 🙂 No nevadí....najviac mi asi robí problém nakupovanie, v obchode mi je úúúúplne nevoľno, dnes som chcela kúpiť nejaké ovocie na trhu no prešla som pár stánkov a otočila som sa na opätku lebo by som sa tam asi zložila 😅 😅

Tak pekný deň dievčatá, neskôr podvečer sa zastavím 🙂

oriesok1.
30. jún 2009

Ahojte 02/10 maminky🙂) pridavam sa k vam..stastna prestastna🙂)

oriesok1.
30. jún 2009

jáááj, pridalo ma dvakrat🙂))

silta
30. jún 2009

vitaj oriesok 🙂

zucana
30. jún 2009

oriesok a odkial si? napis nieco o sebe a o tehotenstve a silta ty si sa stratila predtym?

lienka2
30. jún 2009

ahojte,
tak ja som dnes 1x po troch tyzdnoch PN v robote a uz mam dost 😅 rano bola trocha nevolnost ale zatial v pohode.. nestiham vas citat co ste vsetko popisali, nechapem kedy to stihate 😀

cukruska1920
30. jún 2009

zuci... tak gratulujem.... ja to mam cele nejake divne... babo bolo velkostou na 8tt...uvidim ako to bude teraz ked pojdem buduci stvrtok

riamim
30. jún 2009

Cukru a kedy ideš znova na kontrolu?
Ja idem zajtra, ale asi mi bude len brať krv.

zusika
autor
30. jún 2009

ahojte nove buduce mamicky!!! 🙂
blumka...este k tomu parfemu...mne ho doniesla jedna kocka z rakuska...je to akoze Tester - ale je to uplne rovnake balenie aj vona samozrejme, len skatulku to malo cisto bielu.... no ide o obsah..preto ta cena 🙂

cukruska1920
30. jún 2009

ria...9.7 idem na sono a pre knizku plus odbery

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre