Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
17. nov 2009

Na medovníčky sa aj ja veľmi teším a andrejka keď robíš medovníčky nechávaš cesto aj 24 hodín stáť,alebo máš nejaký iný recept?

andrea2603
17. nov 2009

ja mám recept, že večer urobiť cesto, v noci odležať na chladnom mieste a ráno sa môže začať s pečením, ale už sa mi stalo, že som piekla až na ten ďaľší deň a pohodička, boli výborné.

olifcek
17. nov 2009

kati no oliv sa hybala, ale teraz, co mi je smutno, je tisko. mozno ale len spinka,. lebo mam pocit, ze dost buntosila v noci a cely den...uz som si aj zacala mysliet, ze je tam nejaka cat women 😵
cakala som, ze to dolahne skor...sama v novom byte...tehotna...dva tyzdne je na mna fakt vela. a potom este to lietanie, brrrr...

hm...ja moc nepeciem, ale snad tento rok predsa cosi urobim. mamka ruru umyla, takze by sa mi hnusit nemala, ja si tu este itak raz premyjem, tak...a mozno urobim aj medivnicky...je to narocne?

ale milujem linecke kolaciky, mnam...

zucana
17. nov 2009

olif nebud smutna...viem si to predstavit...
ocuj andrejka je fakt dobra ta pekarnicka? a co sa v tom este da robit...rozmyslam,ze bych to memine na vianoce dala...ona vypeka o sto sest 😉

alex
17. nov 2009

Ahojte kočky,
tak som počítala čo ste popísali. Ja som dnes makala, strhávala som tapety a manželík stierkoval, ešte toľko roboty tu je. Ale cítim už, že už nemám toľko energie ako pred tehu... Potom som si pozrela telku a teraz trošku tu nakúkam.
Mužík išiel na nočnú, tak dnes spinkáme sami. Chudáčik od 10 do 16 makal doma a teraz 12-tka v práci.

olifcek
17. nov 2009

adi krasne su tie vecicky, co robis svojimi rukami, wow...inspirujuce veru

zuci jj, snazim sa ale dnes mi to nejde, nechapem...

alex ahojky x;o) super, ze ste tak sikovnucki...manzelik sa namaka dnes no...ale ved...zajtra trosku pospinka x;o)) 

a kde je ewe? oni nesli len na vikendik na vychod? x;O)

a co janielah? x;O)

zucana
17. nov 2009

chudak alex a co robi?
inak moj muz mi doniesol nadhernu kyticu bielych ruzi s kvetmi pomarancovnika lebo ze dnes su 2 roky co som prisla do IT kvoli nemu...tak som ju ukazovala mamci cez skype tu krasnu kyticu a ona sa rozplakala...ze 2 roky som uz prec....

alex
17. nov 2009

no bude spinkať a keď vstane tak zase bude makať. Ale baví ho to, tak aspoň to je dobré.
Ja sa teším, keď už to bude všetko hotové a upratané.

andrea2603
17. nov 2009

olif, nedeľa je tu čo nevidieť, ani sa nenazdáš.
zuci ja tam hlavne dávam vymiesiť a nakysnúť cesto, pečiem chlieb, hlavne celozrnný+všelijaké semiačka pridám. Boli k nej priložené aj recepty na rôzne chleby, zvyknem kúpiť aj takú múku, už hotovú zmes v lidl, kde sa pridá len voda.

alex
17. nov 2009

Zuci pracuje ako tlačiar. Je to nepretržitá prevádzka, takže víkend, týždeň, sviatok, deň, noc, stále sa pracuje. Robí dva dni dennú od 6 do 18 a potom dva dni nočnú od 18 do 6 a potom má 4 dni voľno. No dnes išiel na nadčas, za kolegu.

martulanr
17. nov 2009

ahojte
posledne 3 dni mam zravu nemoc vsetko co predomnou neujde ziem ☹

olifcek
17. nov 2009

zuci wow, to je ake kraaaasne...vidiet, ze Ta velmi lubi...

a moj mily ma dnes narodky...mozno preto mi je takto...

alex je super, ze je tak zrucny x;O) verim ale, ze sa tesis, az bude po x;o) jednak kvoli vysledku a jednak kvoli pokoju x;o)

adi kiez by, kiez by x;O) ono, zajtra idem rano na krv kvoli stitnej, paq do prace, potom do poradne, paq do prace, vo stvrtok po praci na predporodnu pripravu, paq tu uz bude pomalicky piatok, sobota a nedela, kedy budem mat strach z lietania draheho a paq ulava, ked ho uz o polnoci objimem...

kolko asi stoji taka pekarnicka? x;o)

inak mycka...sa nam nezmestiiiiiii, hech...x;O)

olifcek
17. nov 2009

martu jaj, si mi pripomenula, ze chcem vahu najst x;o) nech sa rano odvazim x;o)

andrea2603
17. nov 2009

olif díky 🙂
zuci, maminke určite chýbaš, no čo asi robiť, keď si si drahého našla až v IT, len si trošku poplakať, ale je super, že je internet a aspoň tak sa môžte vidieť a počuť 🙂

alex
17. nov 2009

No ja stále čosi papám. A veľa sladkého, ale zatiaľ mám +6 kíl, tak to nie je až také hrozné. No mala by som sa začať krotiť, predsa len idú Vianoce, tak to budú zase samé koláče a dobroty...

martulanr
17. nov 2009

olif mas toho na zajtra dooosť 😉

ja idem buduci tyzden na sono v 30tt sice v 30 som teraz ale neva este nemam poriadne stanoveny termín pôrodu co ma znepokojuje lebo buduci mesiac mi konci materskaaa ☹

alex
17. nov 2009

zuci, manželík ako ťa krásne prekvapil 😵 a verím, že maminke je smutno, ale našťastie dnes je možnosť cestovať a počuť sa kedykoľvek, takže to nie je až také zlé.

andrea2603
17. nov 2009

olif, ja mám zn.orava za 2.400,-- Sk s pred vyše roka, ale dostať už aj za 1000,- -1200,--Sk. Bože tie eurá,ešte vždy myslím v Sk.

martulanr
17. nov 2009

no vahu som skusala vcera 😀 este sa rucicka netoci dookola tak pohodaaa 😀

andrea2603
17. nov 2009

martu, keď ti skončí RD, tak druhý deň nastúp na MD,tých 8 týždňov určite splníš. Ja keď som sa môjho gyn. pytala na presný dátum nástupu na MD tých 6 týždňov, tak mi povedal,že to sa dohodneme, trochu sa dá hýbať s tými termínmi pôrodu.

alex
17. nov 2009

no ja keď si pomyslím, že mám pred sebou ešte celý december, január a skoro celý február, tak na priberanie ešte naozaj veľa času. A to ešte je len polka novembra...

martulanr, však ty už zachvíľku pôjdeš na druhú materskú, nemusíš sa báť, ja rodím až koncom februára a nástup mám už 1.1.2010, tak ty to do mesiaca určite stihneš.

alex
17. nov 2009

ja idem teraz 26. na poradňu, tak sa tiež popýtam na ten presný termín nástupu.

olifcek
17. nov 2009

baby ako ste mohli tak malo pribrat? ja mam navyse uz 12kg a to sa ani nahodou neprejedam a sladkeho papam malinko...uvidim, kolko mi vaha ukaze rano, teraz mam iste aspon 1kg viac, takze to mozno teda nebude tych 12kg, ale itak...

martu popytaj sa lekara poriadne, safla....ci teraz uz budu vediet urcit? x;o)

adi i ja stale preratavam, lepsie sa mi takto orientuje stale x;o)))) 

supi
17. nov 2009

Maminky pomoooc, mam na vas urgentnu otazku 😕
Zajtra rano mam cukor testy a povedali mi ze sa mozem este navecerat ale nic sladke ani ovocie a tak, a ja sprosta 😖 som sa zabudla a teraz som zjedla jogur activiu cerealnu.
Je to pruser??????

olifcek
17. nov 2009

supi mne napriklad nezakazali vecer jest sladke, a ani ovocie...neboj bude dobre x;O)

loginka
17. nov 2009

zucana aka romantika 🙂 zuci, je jasne ze niekedy je taky odlahceny pristup (od mamy) aj dobry, urcite nechce aby si sa stresovala
olif, nesmut, mas tu nas 😉
dnes sa mi zdalo o maminych jablkovych kolacikoch s penou, mlm 😝

ja som precitala z Twilight len 3 casti, dufam, ze dostanem 4 pod stromcek, lebo z pocitaca sa mi nechce citat
a manzel mi objednal knizku o dvojickach na Vianoce a ja jemu tiez jednu, tak sme vybaveni 🙂

alex
17. nov 2009

olif, ja som síce veľa nepribrala, ale nezačínala som ani na váhe 55 kíl, takže som happy. Lebo ja keby som pribrala 20 kíl, čo však ešte stále môžem, tak by som skončila na 90, ufff, dúfam že nie...

alex
17. nov 2009

logi inak gratulujem mužíkovi k novej práci.

martulanr
17. nov 2009

mne materska konci 10,12 potom budem musiet ist na PN na tyzden a potom na matersku nevieme presne kedy sme zamiešali drobca mam tam 3 tyzdne rozdiel a podla PM by som mala rodit 21.1.2010 potom tam mam ze normalny termin pôrodu od 07.01.2010 - 04.02.2010
a podla veľkosti bábatka na 03.02.2010 co som bola na 3/4D
a to chcem dat maleho od januara do škôlky asi ho tam zaveziem a pôjdem rodit 😀

zucana
17. nov 2009

supi nestresuj mne tiez vobec nezakazali jest sladke a jedla som a jogurt je nic....
iank olif ja som tiez pribrala nejakych 12 kg...baby menej lebo su o 4 tyzdne 3 pozadu a akurat teraz sa to nabaluje 😉
ja teraz pozeram tie pekarnicky aj za 50 eur a taka moulinex pekna 70...
a andy aj na sladke veci sa tam da robit cesto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre