Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. nov 2009

maci sorry 😀
prave si davam kakauko MILKA vyborne 😉 maci vyskusaj 😝

katina2209
17. nov 2009

ja som mala teraz vajíčkové rezance s kyslou uhorkou a alex včera sme dojedli kapustnicu no ja sa bojím postaviť na váhu ale za posledný mesiac som pribrala 3 kg dokopy 9 kg vraj 3 kg za mesiac sú v norme pri prvom som mala 14 navyše som zvedavá koľko teraz 🙂 pozerám ordináciu akurát je reklama tak že napíšem 🙂

maculik
17. nov 2009

zuci, nepokusaj s novou chutou 😀 Ale zase, to je len kakauko, tak to by som mohla. Inak mi robieva Vladko, ale ked nie je doma, ja sama si ho neviem tak dobre urobit, tak radsej si ho odpustim. Ale toto by mohla byt nahrada 😉

kati, ja pozeram Panelak a ten Barta je taky sexi 😵

zucana
17. nov 2009

inak maci na slovensku asi to choco fresh nie je...

zucana
17. nov 2009

no vola sa to milka slurp ...das 2 lyzivcky a mleko a je to 😀 aj vitaminky su

loginka
17. nov 2009

mliecko na vecer si davam vzdy, ale teraz som citala na magnezku co beriem, ze sa nemaju 2 hodky miecne vyrobky, takze uz si nedam 😒 musim zmenit rezim
ja som priberala prudsie na zaciatku sa mi zda, teraz menej

maculik
17. nov 2009

zuci, neviem veru, ale hlavne, ze je tu 😉

logi, to fakt? Ja som si akurat dnes kupila magnezko, mam brat rano a vecer, a rano papam jogurt, tak dobre vediet, ze si to mam dat az potom.

martulanr
17. nov 2009

priznavam neodolala som zjedla som šalát z cinskej kapusty a kukurice 😀 to bude noc

alex
17. nov 2009

no ja už pôjdem aj do postele... Nechce sa mi už sedieť za compom.

pa pa a dobrú nocku

martulanr
17. nov 2009

alex dobruuu noc vypinam aj ja pc 😔

olifcek
17. nov 2009

kati no mne sestricka vravela, ze 4kg by bolo zle...bud prejedanie sa, alebo ukladanie vody...

martu no snad Ta nebude moc naduvat z tej kapusty x;o)

asi si urobim kakao, ste ma ,,nakazili,, . ale zo studeneho mlieka, ja teple neluuubim

baby, ktore ste sli hajinkat, bru nocku a sladke sny

inak...namiesto OP mam teraz taky papier A4, mam to nosit sebou, ci kaslat na to? x;)

hajdylca
17. nov 2009

kocky aj mne ste "nakazili" prave tlacim chlebik s cibulkou (vo vajicku sa mi nechcelo robit), ale celozrny 😀 a s mlieckom, tiez len studene ako olif, teple je blee 😝 😝
inak ja by som tu A4 poskladala, vies aj OP by si mala mat stale pri sebe, ale pockaj Ty mas este povodny OP nie?
to mas len to potvrdenie s tym IDckom co si mozes pozriet cez net??

maculik
17. nov 2009

hajdy, to aky povodny OP? Su nejake nove? 😕 Ak hej, treba ich vymenit, ci co?

ja mlieko nemam rada samotne ani studene, ani teple, ale s kakaom ho horuce vypijem. Len musi byt vela kakaa a aj trosku cukru 🙂

blumka
17. nov 2009

baby, ja ked tu pridem, vy stale len jete 😀 😀
olif, ja som tiez tento mesiac pribrala 3 kg, ale to preto ze som veeeela papkala...ale uz mam zavazok, ze sa nesmiem tolko prejedat 😉

hajdylca
17. nov 2009

macul olif sa vydavala, a menila adresu TP tak preto menila OP

maculik
17. nov 2009

jaaaj, som zabudla 😉

hajdylca
17. nov 2009

nie su ziadne nove OP- teda su, len nie je potrebne ich menit-pokym neprestanu platit...
blum tak asi chodis v spravnom case 🙂

olifcek
17. nov 2009

hajdy to sa da kukat cez net? no bola som si vybavovat v pondelok papiere kvoli priezvisku a bydlisku, takze nemam OP, mam len ziadost o vydanie OP x;o) ale ID tam nevidim nikde...hmmm

inak aj ja papam stale len celozrnny...lubi,m od Vamexu ten extra celozrnny x;o) mnam

blumi ale ja som sa neprejedala, tka nechapem, preco som minuly mesiac tolko pribrala, fnuk...

jj, tak macu, ako pise hajdy x;O)

olifcek
17. nov 2009

jj v tie nove su ale hrozne...a ani som nevidela fotku, hech...tak snad nebudem vyzerat ako one...

blumka
17. nov 2009

olif, naberas vodu 😉 to je normalne..nic s tym neurobis, po porode to pojde dolu rychlejsie ako moje tuky 😉

olifcek
17. nov 2009

blum no uvidime ako mi bude spalovat, hech...x;)

hajdylca
17. nov 2009

olif a nemas tam ani nejake cislo?
tu je link kde by si si to mala vediet overit...
http://www.minv.sk/?zistenie-stavu-spracovania-...

neboj foto bude ok, ja som tiez bala, ale na vodicaku celkom "normalne" a hlavne je ciernobiela 🙂

supi
17. nov 2009

Tak dakujem, neviem teda preco mi tak zdoraznovali ze posledne jedlo mozem veceru a nesmie byt sladka.
Tak dobru noc 😵

olifcek
17. nov 2009

hajdy jeeej, dakujem x;O))) jj, ciernobiela, ale itak to moze byt horor x;o)))

maculik
17. nov 2009

tak ja sa lucim, idem buvat, asi zase nebude bohvieaka noc, Adelka sa zase budi. A okolo pol3 musim vstat a zbehnut dole vyplatit taxi a privitat sestru s frajerom. tak dobru noc vsetkym 🙂

olifcek
17. nov 2009

maculik juuj, uz davno si mala buvat, ked tak skoro vstavas....

sladke snenie

maculik
17. nov 2009

olif, ved hej, len este chystam spanie a robila som im veceru, lebo sa mi zda, ze polievka bude asi malo. Aj ked tusim, ze druhe jest nebudu, ale nedalo mi to 😅
Tak papa

zucana
17. nov 2009

maci to o kolkej chodia lietadla?
no idem aj ja o chvilu spat...kazdy vecer citam knihu o tehu a teraz uz peca o babetko...ty brdo to bude tazke 😨

katina2209
17. nov 2009

Tak aj ja sa lúčim dúfam,že dnes niečo pospím i keď veľké šance tomu nedávam ☹ Dobrú noc a zajtra do práce

maculik
17. nov 2009

zuci, prilet maju o 11 do Hahnu, o pol1 bus do Koblenzu, tam su o pol2 a odtial im ide vlak sem az o pol5, tak im zaplatim taxi. Isiel by pre nich Vladko, ale nie je doma.
no, vypinam uz naozaj, vsetko som dokoncila, zuby umyte, postel caka 🙂

a neboj, tazke to bude len na zaciatku, potom si uz zvyknes. Aj ked napr. raz za cas to na mna dolahlo, hlavne z unavy. Ale nie velmi casto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre