Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
22. nov 2009

leni,
takze uz mas fotky 😉 pozeram, ze ani ty nemas prilis velke brusko..take malicke milucke 🙂

mojmu chlapovi konecne klesla teplota pod 38 tak si zacina vyskakovat....trikrat sa ho pytam, ci nieje hladny, ci si cosi neda a stale ze nie nie, a ked si konecne sdnem na zadok tak zahlasi, ze by si dal vianocku s masielkom a tvari sa ako neviniatko 😠
ale je mi ho luto, lebo uz zahlasil ze zajtra nejde do prace a ostane este lezat...tak mu fakt neni dobre, klasicka chripka...ja len dufam ze sa to na mna nenalepi 😒
spime uz tyzden kazdy inde, vetram, prezliekla som periny, dezinfikujem klucky, kupila som antibakterialne mydlo...uz sa citim ako v nemocnici 😅

olifka...tebe zajtra pride muzik, sa tesis uz zejo? 😉

maculik
22. nov 2009

Ahojte kocky, tak dnes som nejako nestihala, bola som do 3 s malou sama a akosi som sa necitila dobre. Takze potom, ked dosiel manzel, tak sme na chvilku boli vonku a uz sa jej venoval az doteraz, ja som lezala. Teraz sa kupu.

Zoska, super, ze je Ti uz lepsie. Mnam, a vianocku s maslom a prask.cukrom by som si dala aj ja 😵

Mne pisala kolegyna, ze 2 kolegovia uz maju pras.chripku, takze idem v stredu povedat na poradni dr, nech mi da papier, ze nechcem ist od 1.12.naspat do prace, nech to tiez nechytim.

zucana
22. nov 2009

zosi a my co mame velke tak nemame velike milunke bruska? 😀 😝
zosi no hlavne ze je tebe uz lepsie...mozno to chytil od teba a ty uz to nechytis 😉
ja dufam,ze zajtra uz tu nadchu mat nebudem....som si aj zoparkrat kychla take silne...chuda vikinka
maculik no ty tam uz ani nepras prosim ta do tej roboty....
ach ti muzi....
my dojedame...mame v chladnicke milion zbytkov...ja som si dala polievocku z piatka hovadziu ... a este mame ...slane kolace s tuniakom a rajcinami, rizoto, cestoviny s olivami a rajcinami, spenat...zo vsetkeho po porcii tak idem urobit bufetove stoly.... 😀
ale taku vianocku bych si mooooc dala

zoska
22. nov 2009

zuci vy mate krasne poriadne tehu bruska ako sa patri... 😀
ja mam male, ze mi nik neveri ze uz som v siedmom mesiaci, tak sa tesim, ze niesom jedina 🙂
muz ma teploty a silnu nadchu, takze je to asi chripka,ja som mala zapal priedusiek bez teploty, takze to chytil asi v tej kodani ked tam zmokol

maci, ty pekne lezkaj najviac ako sa ti popri malej da, a do tej prace by som nesla na tvojom mieste!

lenica81
22. nov 2009

zuci, jasne ze mate mile velike bruska... 😉 moje podla mna narastie este dost intenzivne... takze musim mazat a mazat... aby sa mi to nevypomstilo... 😠

macu, nechod do tej roboty... rizikove... sme my ale pripady, musime si tak davat pozor, ale ze ostatni neberu na ostatnych ohlad... u nas v praci tiez viaceri kaslu, kychaju a tak sa to tam siri v tom otvorenom priestore... 🙄

ja som dnes bola obedovat s kamoskou vonku, spala vcera u mna po tom vykone na vinnej ceste... 😀 rano sme vstali okolo 9tej a zaspali naspat okolo obeda... tak ked sme sa zobudili okolo pol tretej, sme vyrazili do restiky... fakt sa mi nechcelo varit... a taku porciu som uz davno nespraskala... 😎 a teraz sa mi podarilo dopiect ten kolacik, tak cakam kym vychladne, aby sa mi nechytil zaludka... ale tie jablcka tu vonaju bozsky... skoda, ze nemozeme skoricu... ☹ to by uz len bolo posusnanicko... ale vezmem nieco do prace, lebo keby som ho zjedla cely, tak by som bola teda asi dost pazrava... 😀

zosi, chlapi ked maju akukolvek chorobu, tak v podstate zomieraju, ten moj ma len trosku teplotu a necha sa obskakovat... a ked som ja chora, niezeby ma neobskakoval, ale sak aj sama si ten caj uvarit viem... a lezat cele dni v posteli tiez nie je ziadna slava...

zucana
22. nov 2009

zosi ked ma nadchu tak to prechladol...nie? aj ked teplota...to uz moze byt spojene...
no hlavne sa drzkaj.... 😉
inak moja mamca tiez vraj nemala ziadne brucho ked ma cakala

zoska
22. nov 2009

no s tou skoricou...ja ju nejak neriesim...jablckovy kolas si neviem predstavit bez nej... ja myslim ze aby mi to nejak uskodilo by som musela spraskat velmi vela vyslovene skoricovych kolacov alebo susienok...ale take tie stipky co idu do medovnickov, strudle alebo na kapucini neriesim 😉

inak idem piect asi o tyzden, alebo o 2 tyzdne medovnicky 😉 juuj sa tesim ako to tu bude vonat...potom este pred vianocami urobim linecke kolieska a burizonove gulicky...od maminy budu vanilkove rozky a šuhajdy a dco posle aj stara mama ...mnamky

leni j tiez sa bojim ci sa to este nerozbehne a neurobia sa strie tak natieram,ale nie poctivo 😒

zucana
22. nov 2009

nedrazdite s kolacikmi babce ja som uz dnes mala 2 a chcela som sa vecer postit ale asi to nevydrzim....

zoska
22. nov 2009

zuci, ty si pisala, ze mamina ti dojde na vánoce do IT...takze budes mat kolaciky tiez..urcite ti dovezu krabicu 😉
ale mne sa zacina vracat chut do jedla a tiez furt snorim co by som zozrala 😀

deda
22. nov 2009

Zoska dakujem za link na ten monitor dychu,taky som chcela a u nas v trnave stal v akcii 150eur a tam bol za 122eur,tak som si objednala aj ja ten angelcare ac-301 ako ty,dufam že budem spokojna.už sa neviem dočkať ked príde.dala som si to na dobierku, tak som zvedava kedy pride..

zucana
22. nov 2009

aj ja rozmyslam nad tymto...tu v IT stoji online 150 eur tiez...a je super ze ti k tomu daju aj to na plienky....
este preverim kolko stoji v obchode a pak ho objednam 😉
jj mamina donese habadej kolacov potom vam napisem zoznam 😀

lenica81
22. nov 2009

medovnicky budem piect aj ja tak do 2 tyzdnov, beriem rodinke ako cast darceku... 😉 este tento rok nebudeme sami na vianoce, ale na buduci rok to poriesime uz ako malinka rodinka... 😎

zuci, tak si daj nieco sladke...

ten monitor dychu... ja stale vaham... vsetky si ho obstaravate... sice kazdy hovori, ze je to len pre ten dobry pocit... asi si ho dame kupit na vianoce... 😒

zoska
22. nov 2009

deda tak to je fajn, este aj tisicku usetris 🙂
nas stal 4600sk a dali nam k nemu akze gratis kos na plienky 😀 ale rozculovat sa teraz nad cenou uz nema zmysel,tak kaslem na to...
dufam, ze budes spokojna, tak ako my 😉

deda
22. nov 2009

moja sestra ma tiež monitor dychu a jej pomohol pri malej,raz jej prestala dychať v noci ked bola malinka,ani nechcem pomyslieť čo by bolo keby ho nemala,na tomto sa neoplati šetriť, ved povedzme si pravdu leni, že tie peniaze človek minie aj na ine hovadiny ani nevie ako...mi to mame tiež ako vianočne od mojich rodičou,nechceli nam kupovať nejake blbosti,tak sa ma opytali čo potrebujem......

deda
22. nov 2009

aj mi by sme mali k nemu dostať ten kôš na plienky, ty si si ho kupovala v obchode alebo cez net na dobierku?kolko trvalo kym ti prišiel?

zoska
22. nov 2009

my sme kupovali v obchode 😉

zucana
22. nov 2009

no deda tak pak povedz ked ti pride...aj ja budem objednavat asi cez net...a daj vediet ako je velky ten kos oki ? 😉 🙂
no tak som sidala hrusku ale nestacilo tak som to zavrsila keksikmi...a teraz vypinam comp a jdu lezkat a kukat teplu a este sa naparim...
pekny vecer babce

lenica81
22. nov 2009

tak s tym monitorom pockam na mangela... dojde v piatok a poradime sa...

deda, pravda, odkedy mame tie eurace, nejako rychlo sa dokazu rozkotulat... 😎

deda
22. nov 2009

tak ja sa lučim,idem pozerať superstar,stale chodim cikať,pomoc 😒

zoska
22. nov 2009

ja tiez vypinam 🙂

zuci neviem ci ded dostane taky kos ako mam ja , ale ak hej tak sa klada z dvoch casti...vysoky je asi 50-60cm ked sa posklada, je to v krabici 30*30*40cm

pekný vecer vsetkym 😉

zoska
22. nov 2009

ded = deda 😉

lenica81
22. nov 2009

tak sa majte... dobru noc... ja este idem studovat nejake clanky... 😉

blumka
22. nov 2009

ahojteee...kukam ze ticha domacnost sa asi prenasa vzduchom...aj u nas je tak kadejako...ani neviem preco, mam akusi depkavu naladu, prenasam to na kazdeho, vsetko ma stve a rozculuje...
zuci, macu, keby ste videli v akych bojovych podmienkach byvam ja...uz som z toho bola vcera tak na nervy ze som s placom zaspala...nevladzem chodit velmi ma bolia kosti, terezka je ako cert, nikto mi nic s nou nepomoze az kym nie so u nasich....uz mam z toho nervy...
ale radsej sa idem ukludnit, lebo ma porazi

olifcek
22. nov 2009

Nam na izbe nejde od vcera vecera tepla voda, hech, parada. A jo, drahy je uz v lietadle smer Pha-Ke. Tak sa uz tesim na zajtrajsok, ked sa konecne zvitame

blumka
22. nov 2009

olif, ked sa dari, tak sa dari, ze? 😉 no ale hlavne ze zajtra pride drahy... 😉

olifcek
22. nov 2009

Baby, asi vam tu napisem moju postovu adresu a pockam si na balicky s kolacikmi. neodporucaju mi stat ani sediet, pokial to nieje nutne...fnuk.

olifcek
22. nov 2009

Blum, ze? Ale co vas tu citam, vy mate ine trable 😒

blumka
22. nov 2009

olif, to su len nase hormony 😉 ... bude lepsie...

olifcek
22. nov 2009

Len snad to tak i vase polovicky vnimaju a niesu palicati x;o)

hajdylca
23. nov 2009

ahojte, pridavam sa do klubu depkujucich 😒 vcera som zistila, ze sa mi zacinaju robit strigi uz aj na brusku a to sa natieram kazdy vecer... viem, ze mozem byt rada, ze sme zdravi.. ale aj tak som bola z toho vecer mimo, revala som ako tur... a tiez sa miestami citim nepochopena... snad sa tym cim skor zmeni... pekny den vsetkym 🙂 a este krajsi tyzden 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre