Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. júl 2009

ivush " ako alex pise, ja ja ja x;o)

alex
3. júl 2009

tu je tabuľka odomňa, je rozdelená na dve časti 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alex
3. júl 2009

inak kočky je nás požehnane 😵

zusika
autor
3. júl 2009

ved teda zachranujeme nasu populaciu!! 🙂 a ze sa zenam nechce rodit a mat deti...no nech ti statistici kuknu na konika

alex
3. júl 2009

zusika tak tak...
Ak by schválili ten rodičovský tých 8900, vôbec by som sa nenahnevala 😀 Nečudujem sa, že mnohí nemajú deti, lebo si to finančne nemôžu dovoliť a tá almužna 180eur, je na zaplakanie.

zusika
autor
3. júl 2009

☹ no to je ta odvratena stranka veci, ale nam ide o dieta nie o peniaze.... budeme zit z lasky ... ved aj socialne slabsie rodiny dokazu vychovavat deti pekne a slusne...deti nechodia sice vyznackovane a nastylovane ako z casopisov, ale aj tak mozu byt krasne a rodicia stastni, takze my to urcite zvladneme....
ale ano, padnut z urciteho prijmu doslova "na hubu" ...to bude boliet.... ☹

olifcek
3. júl 2009

baby, a ja som dnes v praci posledny den pred dovolenkou....x;O) povodne sme chceli pochodit hrady, turistikovat, pozriet sa do polska, rakuska a prahy, ale tak...nakolko mi lekar nastolil maximalny telesny klud....nasa dovca bude priblizne taktato :

nedela 5. 7. - cesta a prichod do bojnic, ubytovanie
pondel 6. 7. - zoo, solna jaskyna, prip. prievidza
utorok 7. 7. - zbojnicky zamok
streda 8. 7. - odhlasenie z ubytovania, cesta do nmnv
stvrto 9. 7. - nmnv
piatok 10. 7. - nmnv - pesi vylet na zelenu vodu
sobota 11. 7. - piestany - park, kup. ostrov
nedela 12. 7. - piestany + stefanikova mohyla vylet
pondel 13. 7. - nmnv
utorok 14. 7. - navrat do ke (+ gugu)
streda 15. 7. - kosicka zoo, stare mesto, hradova, ...
?????? ??? 7. - gugu navrat domov

do bojnic chcem ist uz roky a teraz to vysloooo
nmnv - Nove Mesto Nad Vahom - tam byvaju draheho rodicia a sestra, i dedko
piestany - tam byva draheho babka a teta
gugu - je draheho sestra x;o)

do prace pridem 20.07., hech

blumka
3. júl 2009

olif a moja dovolenka: 5.7 prichod na Oravu, vylozenie noh, spanie, lezanie a 27.7 navrat do KE 😀

alex
3. júl 2009

no to sú teda plány 😉

zucana
3. júl 2009

baby no vy mate plany 🙂
olif no ty budes vidiet dobry zverinec 😲 a ze tykat a co ine? to bol taky trulo....
bojnice je moja laska inak....
a co sa tyka brucha ja nemam problem s vyprazdnovanim 😉
priznaky mam prsia a poobede take naduvanie akoze mi je zle ale nedokazem blvat takze nic z toho...ked som mala 15 som omylom vypila z avivaze a celu ruku mi strcilli do krku aby som sa to anist....

zusika
autor
3. júl 2009

olif, ale ved to je super!!!! to sa mozeme aj vidiet v PN... 🙂 tiez sa chystam tam ist kuk - mam to asi 20min....
je tam krasne....no a aj bojnice..... ale to si asi myslela Bojnicky a nie zbojnicky zamok.. 🙂 byvaju tam dost velke fronty

olifcek
3. júl 2009

x;o) do bojnic som chcela ist odkedy u nas vysielali prave v bojniciach natoceny film, len neviem, ako sa volal, ale hrala tam opica menom DODO x;o)

olinka6226
3. júl 2009

baby v bojniciach na zamku a v zoo som bola teraz v aprili. zamok, ten som potom velmi lutovala, lebo prehliadka trvala asi 1,5h vnutri bola neskutocna kosa a stale sme chodili po schodoch hore. ako zamok je krasny, len som sa tam vlacila s malym a ochorel mi tam. takze zamok odporucam, ale pripravte sa psychicky na velku zimu a narocne stupanie. fakt som mala co robit.

zusika
autor
3. júl 2009

veru to mas pravdu oli..a ten film - to bol serial Safari!!!! klasika....bolo to uzasne!!! 🙂 ale uz neviem ci to boli bojnice....

zucana
3. júl 2009

oli v juli tam nebude zima 🙂 praveze prijemne a je to nadherny zamok
mama sa tam vydavala aj ked manzelstvo jej nevyslo 😒

blumka
3. júl 2009

kone a stado opic, safari !!!...moj oblubeny serial z detstva 😀

zusika
autor
3. júl 2009

a koho nie, blumka.... tusim aj teraz cez prazdniny rano chodi na STV

olinka6226
3. júl 2009

joj to by som nepovedala nikdy ze to nie je pekny zamok, je nadherny s uzasnou historiou len mi dal zabrat a ta kosa... ale bolo super. to som chcela povedat ze pripravte sa na fyzicku narocnost. a kosa tam bude mozno aj v juli - my sme mali vonku v apirli okolo 28stupnov fakt bolo krasne. ale mury su hrube. tak si pre pripad vezmi sveter. ked nebude treba nic sa nestane a ak bude aspon neprechladnes.

zusika
autor
3. júl 2009

no a si predstavte ze my sme tam boli na Valentina - v kabatoch a ciapkach.... maju pekny valentinsky program, bolo to mile... 🙂 sami zalubenci tam boli..vsade laska.... aaaaachchch......

cukruska1920
3. júl 2009

Baby ani nechodte von...je tam peklo....ja som teraz prisla a mam vyplazeny jazyk az po zem 😝 som mala chut na kacicu po domacky z cinskej tak som si bola dat...mnam mnam

olinka6226
3. júl 2009

ja si akurat varim cestoviny s pestom... mne je dnes dost tazko a divne... a to mam este dost prace.

olifcek
3. júl 2009

Zusika: konecne viem, ako sa ten serial volal, normalne si nik v mojom okoli nevedel spomenut, ts...

zucana : dakujem x;O) tesim, tesim

cukru: no, mam sa vyhybat telesnej aktivite, tak snad...chjo ☹

blumka: joooo, slova z uvidu filmuuuuu...ci konca? x;o) chi

cukruska1920
3. júl 2009

ofi..a preco ??

olifcek
3. júl 2009

cukru: lebo som spinila. lekar sice nic nevidel, ale dal mi lieky a odporucal telesny pokoj, i milovanicko neodporucil, ze zakazat nemoze, ale neodporuca...po kontrolu...i lieky prespisal...

cukruska1920
3. júl 2009

ofi...aha...a co beries duphaston?? ja tiez...ale preventivne..nespinila som chvalabohu 😝 a co sa tyka toho milovania mi sme ani neskusali lebo v prvom trimestri to moze narobit zlotu... a kvoli miminku stoji zato drzat celibat 😀

zusika
autor
3. júl 2009

faaakt cukru, celibat??? no nehovorim ze mame teraz pravidelny sex, ale mame.... ved davame pozor...

cukruska1920
3. júl 2009

zusi...no mi sme netoto odkedy som objavila // cize od 21.5 😀

zusika
autor
3. júl 2009

oooouuuuu.... ja mam sice aj dost chut ale kym sa dostanem do postele tak napolovicu uz spim 🤐

blumka
3. júl 2009

zusika, ak si v poriadku a mas tehu bez komplikacii tak sex nemusi uskodit 🙂

cukruska1920
3. júl 2009

zusi...no mi nechceme riskovat kedze som potratila takze radsej sex nepraktizujeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre