Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. nov 2009

deda

no všimla som si že rodiť budeme rovnako 🙂 a Tomaško je krasne meno aj môj synovec sa tak vola volame ho Tomi je to dieťa ako anjel 😀
inač ja mam strie i na stehnach no vôbec som sa nenatierala, v nemocke som ležala 3 týždne tam ma poriadne vykrmili lebo keď som prišla domov a pozrela do zrkadla na bruško a tie strie tam krasne svietili skoro som odpadla 😀 a nechty mi rastu ako blaznive krasne dlhe a pevne len vlasy ma zlostia 🙂

olif

Tomašu je primar na gynde a Richnavsky pre tehotne, no je to naš znamy odrodil aj švagrinu, aj mamu i babku operoval a v prvom trimestri ako mi haproval tlak ma držal v nemocke 3 týždne keby nebolo jeho preložili by ma do fakultnej tu do KE a on ma radšej mal pod dozorom skratka ma tam držal 😀 lebo na gynde je malokedy miesto 😉

zoska
28. nov 2009

tak aspon viem nabuduce, ze gynekologia v nemocnici ma vlastnu pohotovost... doteraz som nad takymi vecami neuvazovala...
bola som aj na porodnickom oddeleni...tam je to krásne, steny su vymalovane na oranzovo a zlto, dvere na izbach su drevene s peknymi chromovymi kluckami, postelne pradlo farebne...no citila som sa tam super...ale zato na klasickej gynde o posch. vyssie to bol des...opadavajuca omietka, zatecene steny, vsetko dvadssatrocne...no depresia cista

zuci ty si uzi segru 😉 o kolkej ju ocakavas?

zucana
28. nov 2009

muzik uz siel po nu....prileti o 18:55 a tu budu za pol hodku max....ide jej urobit prekvapko a ide po nu na svokrovom porsche 😀
inak segra ze snad nebudes na konikovi ked tam budem 😕
garonka aky si mavala tlak lebo ja stale 130/80 a naposledy 140/80 ale ze este sme v limite...

garonka
28. nov 2009

zuci

nezľakni sa 😀 ja som na začiatku mala tlak 160/100 a 170/90 potom sa mi upravil a teraz ho mam idealny 120/80 alebo 130/80 beriem magne B6 a pijem i vodu Magnezia

zucana
28. nov 2009

juuj no esteze sa to upravilo...
ja som mala uuplne na zaciatku 120/70 a potom vzdy 130/80 a minule 140/80 tak snad sa to nezvysi...
inak idem aj ku kardiologovi na kontrolu pre istotu 10.12.
4.12. k ocnemu....
a potom snad uz len gyndak 😉

hajdylca
28. nov 2009

zoska ja si myslim, ze vobec nikto sa Ti tu necuduje...
ja po prve ani neviem, ci by som musela ist do Ba, alebo DS, a ked do Ba, ze do ktorej a kam...
a zachvat placu by som asi chytila hned ako by som zbadala krv... to iste bolo ked som zbadala hned na zaciatku..

zuci ake mas krasne sny.. i ja mala, ze som bola doma z porodnice - moja mami u nas a mi doniesla drobca, ze aby som ho nakrmila, ja som jej poriadne nerozumela lebo som este spala, a tak som odbalila, ze ho mam asi prebalit, a ten tyzdnovy mrnusik mi zacal po manzelskej postielke lozit- utekat- a krical : baby ona mi nechce dat jest.....
no potom som sa zobudila...
a dnes neviem, co sa mi snivalo, ale vraj som aj rozpravala, ze nie a potom som sa ztrhla a otocila na opacnu stranu- niekomu vo sne asi chrbtom....

garon myslim, ze ak by si sa aj natierala by sa Ti spravili, ja sa natieram stale- sice teda raz za den- nie 2 ako sa pise... a mam ich uz uuuplne vsade 😠 😠 😠

zoska
28. nov 2009

baby vy mate za sny 😀 😀

jj hajdy strie su svine... ja mam na bokoch od siestich rokov, co som velmi narastla (17cm za rok)
ja sa tiez natieram, ale ak mi zacne brusko nejak viacej rast, tak sa mi asi urobia, lebo na to mam geneticke predispozicie

olifcek
28. nov 2009

maminka takze si na PN aaaa, bola si aj v nemocnici na infuzie? alebo Ta zasivali? A JOOO, VITAJ MEDZI NAMI 😉

zuci nooo, tak to fakt nie je vela...hmmm....

adi jj, dufam, lebo ozaj odpocivam, vela lezim, ale sem tam i sedim, co snad nie je chybou, ale potrebujem popretahovat hnaty, nech mi je lepsie...ale neupratujem, nic nerobim, ani nechodim inde ako na wc a do sprsky...tak si prajem, aby to uz bolo ok...

zoska podla mna by sme kazda chytili paniku...

olifcek
28. nov 2009

garonka no on je primarom JISky x;o)) ten Tvoj, aspon tak mi to bolo prezentovane, ale nevidim do toho, a je mi to i jedno x;o)) hlavne nech nas dobre odrodia ked bude treba 😎

zoska
28. nov 2009

no olif asi hej... len chcela by som byt taka, ze sa nezostresujem, lebo som si este viac ublizila asi, este ze mi tlak nemerali, bo by si ma tam nechali asi 😅
ked som s tebou hovorila, tak som bola este relativne o.k., mozog pracoval na plne obratky a potom som sa zosypala...zacala som si namyslat ze som necitila pohyby...no proste som spanikarla ☹

ale fakt je ze, reci ako neboj sa, ukludni sa sa minuli ucinku...to mi mama vravela do telefonu, ked mi volala ze kam mam ist presne...potom sa mi aj ona priznala, ze sa rozrevala ked zlozila...
no snad uz dost bolo zloty a uz bude len vsetko u nas vsetkych v poriadku 🙂

zucana
28. nov 2009

no mne sa ten sen snival preto,lebo vikinka celu noc kopkala a citila som je nozicku a tak a tak sa to prenieslo do sna 😀
inak segra je uz na ceste za 10 minut je tu ;)
a baby tak ked to neni vela tak dufam,ze fakt pridete raz 😎
alebo aftom viacere 😅

zoska
28. nov 2009

zuci, ak pojdeme dakedy na dovcu do IT tak sa zastavim 🙂 slubujem, cestne pionierske 😀

olifcek
28. nov 2009

zosi jj, posobila si velmi rozvazne x;o) ja ludom v nudzi ani nehovorim, ze ukludni sa, nepanikar...lebo su to hluposti, a nemozem od cloveka chciet, aby sa citil inak, nez sa prave citi...som ale rada, ze je vsetko ok x;o)

olifcek
28. nov 2009

zuci, no ak bude baby zadara, tak pouvazujeme, bo zase dat 100 eur na hlavu....i ked zase, je to spiatocne...ved uvidiiiime x;o)

ja mam ale strach z l;ietania, glg

hajdylca
28. nov 2009

zosi vsak zuci nam vybavi nejake fajne ubytko a tam budeme vsetky dovolenkovat 🙂 🙂 a tie strie si navzajom obdivovat na plazi 😀

maminnka
28. nov 2009

olif, v nemocke som nebola, moj Dr. povedal, ze t oje na druhorodicku este OK, uvidim v pondelok, idem zasa do poradne. A nie som ani na PN, akurat nemam nic tazke dvihat... nuz ale ako... maly ma takmer 40tky horucky, nevladze ani chodit, musim ho nosit :(

zoska
28. nov 2009

hajdy 😀

zuci tak ze pozdravujeme segru 😉 a pekne sa povenuj a pritom na nas nezabudni 🙂

hajdylca
28. nov 2009

mamina tak to mas veru teraz tazke... dufam, ze sa Ti drobec cim skor vylieci, teda aspon nech mu rychlo ustupia tie teploty...

zuci tak ako pise zoska pekne sa povenuj sestre, nech nie je potom nahnevana, ze ona ide taku dialku a Ty stale konujes 😀 😀 inak kolko ma vlastne rokov ?? (sorry za zvedavost 😉 )

andrea2603
28. nov 2009

dievčatá, aj ja sa hlásim na zájazd do Talianska 🙂

maminka, ja mám CS 3, ale neotváram sa - našťastie.

zoska
28. nov 2009

baby prajem vam pekny sobotny vecer, idem sa povenovat manzelovi, uz prisiel z posilky 😉

zoska
28. nov 2009

hajdy zucina segra ma 21 ak sa dobre pamatam 😉 😀

hajdylca
28. nov 2009

zosi dik, mne sa aj zdalo, ze tu uz raz hovorila... len som si nevedela spomenut 😒 😒 pekny vecer 😀

maminnka
28. nov 2009

hajdy, je to o to tazsie, ze sme zajtra mali ist do Brna na vystupenie Bob the builder, na ktore sa maly uz niekolko mesiacov tesil a nevedel sa dockat. A dnes, den pred predstavenim, takuto horucku dostal :( syn je nestastny, place, ze on chce ist do Brna 😖

hajdylca
28. nov 2009

mami no tak to musis mat naozaj tazke, takemu drobcovi sa ani vysvetlit neda... mrzi ma to... tak nech mu teplota rychlo klesne..
bob uz viac vystupeni nebude mat??

maminnka
28. nov 2009

hajdy, nejake este ano buduci tyzden, ale listky su uz davno vypredane... u nas nic, len v CR

maminnka
28. nov 2009

andrea, mas len skrateny a zmaknuty krcok?

selyma
28. nov 2009

Aj ja chcem privitat nove mamky tehuky.Vitajte 😉
anrejka, ja mam take iste CS, a nepamatam sa nic o otvarani, takze asi v poho

andrea2603
28. nov 2009

krčok nemám ani skrátený, len keď som sa opýtala gyn., že prečo mám CS3, keď sa neotváram a ani bábo sa netlačí dole, tak on , že ten krčok už mám predsa len iný ako prvorodičky, voľačo si už zažil 😉

hajdylca
28. nov 2009

juuj mami no to ma mrzi...

selyma ja ani netusim ake mam j CS.... snad dobre ked mi doky nic nevravel, ze?

garonka
28. nov 2009

hajdy

a niektore kremy su nanič 😠 😠 😠 hlavne že stoja kopec prachov 😠 mne nezaberaju ani oleje skratka nič, no a dnes kuk robia sa mi aj na boku na brušku tak sa koža pekelne naťahuje

olif

no tak som myslela že je tam primarom 😀 len som zvedava ako sa bude ku mne spravať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre