Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. dec 2009

deda tak odpocivaj x;o)

martulanr
3. dec 2009

deda a do coho si to pobalila lebo je toho dost ja budem musiet brat asi kufor lebo pri prvom som isla s troma taaškami dost neprakticke ☹

martulanr
3. dec 2009

este som sa chcela spytat ci vam netvrdnu prsia lebo ja ich mavam obcas ako kamen potom len masírujem

zucana
3. dec 2009

cafte
tak som spat...kupila som muzikovi na vanoce taku teplakovu supravu adidas lebo ked ho vidim stale v tej jednej co sa rozpadava...
a bola som pozriet aj este 2 detske obchody chicco a prenatal ale ceny ze dakujem pekne...a odniesla som matersku do roboty....a bola v bille a kupila si dobroty...
teraz som si dala zemiacky s mortadellou a muzikovi este ryzu s kuracim na grile....vecer robim svieckovu ale on bude mat steak...
inak aj na predporodnej vraveli o sexe....ze od 36 tt sa odporuca nechraneny cize so spermiami lebo prave tie stimuluju ten spominany hormon....
my napriklad nesexujeme uz 7 mesiacov takze som asi vsetky predbehla a poviem vam ze ja mam taku chut ze bych ...acch a to nehovorim o muzikovi...
a prsia mi netvrdnu 😅

olifcek
3. dec 2009

martu tak mne veru prsia netvrdnu...snad ani nebudu 😕

zuci jj, ja obdivujem, ze ste vydrzali x;o) ja sa tejto lekarky popytam, ci mozeme i sexikovat 😅 ak povie, ze je to plne bezpecne, tak nech manzelik zdrhaaaaa 😀 😀

martulanr
3. dec 2009

sexikovat mozeteee kludneee 😀

zucana
3. dec 2009

olif mrzi ma to ale isto neodporuci ☹

lienka2
3. dec 2009

olif, sex urcite nie.. ja mam krcok zasity a tiez nemozeme.. 😒

olifcek
3. dec 2009

ja viem, ze nemozem..,nepovedali to sice priamo, ale zdoraznovali, ze maximalne mozne telesne setrenie...njn...ked sme uz raz mali toto, tak i povedali, ze nesexikovat, ale paq sme uz mohli, ale to bol krcok v pohodenke, no...ja viem, ze by som ho sexikom mohla skratit...

boze, ja mam taku chut na zmrzku...hech...

olifcek
3. dec 2009
lienka2
3. dec 2009

olif, nielen skratit.. ale hlavne podrazdit.. aby si nedopadla ako po vysetreni u lekara, ze si spinila.. uz ked sme doteraz vydrzali, tak to zvladneme, no nie? 🙂

olifcek
3. dec 2009

inak, v knizke mam ceruzkou pisany TP na 12.2., ale uz je to podla velkosti babatka posunute na 6.2., chii...len nech primerane rastie a hlavne, sa fajne vyvija...super je, ze uz v 8 mesiaci su malicki vyvinuti, a posledny mesiac len naberaju tuciiiq..

olifcek
3. dec 2009

lienka jj, hlavne nespinit, ved by ma od strachu porazilo... 😕

selyma
3. dec 2009

Ahojte babky, no tak ja neviem, vcera bola kamoska a povedala, ze to si mam kupit aj flasku na caj, ze to budem davat aj pit. ALe samozrejme, ze ked citam, tak pri dojceni netreba caj. Tak co je teda spravne. Ja som taka medzi vsetkymi stratena, nemam to vyskusane, tak neviem, ci je a co nie je pravda, co treba a co nie. Nakoniec sa necham uhovorit na nieco, co je nespravne a potom to budem lutovat.

olifcek
3. dec 2009

selyma ja co som citala a pocula, tak v mliecku maju babatka uplne vsetko a to i po pol roku veku babatka x;o)

martulanr
3. dec 2009

selyma neboj to je taka obava ale to ta prejde hlavne sa nestresovat

olifcek
3. dec 2009

wow, uz mi pise v albumiqu, ze 65 dni do porodu, glg...x;o))

zoska
3. dec 2009

ahojte...ty brdo som vas docitala konecne, dnes sa cinite 😀

ja po poradni vsetko o.k., aj cukor aj celkovy krvny obraz.... ze keby sa zase opakovalo krvacanie tak mam zatelefonovat 😉
ale ja som taka ťava...na jedinu vec som sa chcela opytat a to som zabudla..predporodna priprava...skusim najst na nete 😝

selyma
3. dec 2009

Dakujem 🙂

olifcek
3. dec 2009

zosi gratulujem

stamion
3. dec 2009

ahojte mamičky, tak konečne som našla mamičky čo maju termin vo februari ako ja, najde sa medzi vami aj mamina nad 35 rokov? Ako to prezivate? Ja som uz pribrala 11 kg, ale vobec to na mne akosi nieje vidno, a vase vahy su v norme doposial?

lenica81
3. dec 2009

caute, dnes sa fakt cinite...

gratulujem k vysledkom, olif, nedrazdi krcok... 😉 tu chvilu vydrzite, i ked zucanka je rekorderka... 😎 vraj ked uz chcete babo zo seba vypudit, je to velmi dobry trik si to rozdat... 😉

co sa tyka veciciek, ja som si uz kupila aj flase, ale zas ked mi ich nebude treba, bude lepsie... nech si male dava zo mna...

vitaj stamion...

maminnka
3. dec 2009

kojene deticky nepotrebuju pit nic ine ako mliecko... niekedy v lete, ked su obrovske horucavy, tak mozno trochu prevarenej vody, ale inak voobec nic 🙂 predne mliecko je temera sama "voda" 🙂 na cajik mozete celkom zabudnut.

zoska, vyborne vysledky 🙂

aj ja som dnes bola v poradni, vsetko OK, akurat princezna si tam krasne sedi, ziadne ze dole hlavou... ale tak este ma cas sa otocit...

olifcek
3. dec 2009

vitaj stamion

zoska
3. dec 2009

olif tak si pridala aj ty fotky nejake 😉 este by to chcelo brusko ukazat 🙂

stamion ahoj, myslim ze sa tu najdu aj mamicky po 30tke 😉 ja k nim sice nepatrim, ale to snad nevadi 😀

selyma, ja kupim len jednu flasku, ak by bolo treba v nemocke, alebo ked budem musiet mliecko nechat niekedy babatku, ak pojdem npr k dr....sama uvidis ako sa ti rozbehne kojenie...flasky dokupis podla potreby hocikedy a malym babatkam sa cajik nedava 😉

maminnka...moja princezna je tiez otocena koncom panvovym ale jednu rucicku ma asi zeseknu tu pod rebrom...lebo ma tam uz par dni nieco tlaci...

olifcek
3. dec 2009

zosi jo viem c;o)) len musim zohnat fotak, do ktoreho sa mi brusko zmesti 😀 😀 😀

lenica81
3. dec 2009

kto ste v dovere, vraj odtial v ramci balicka pre mamicky a novorodeniatka dostanete flasku... kolegynka dostala a v podstate inu zatial ani nepouziva... a mozno budete mat sikovne deticky ako je napr. moj muz a naucia sa z hrnceka rovno pit... 😀

maminnka
3. dec 2009

zoska, tak hadam sa tie nase princezne este vcas otocia 🙂

blumka
3. dec 2009

ahojky, ja som bola dnes na poradni..vsetko je v najlepsom poriadku aj cukor 😉 .....dalsia poradna bude 14.1...ked som si uvedomila ten termin, tak vo mne hrklo, ze prepanajana ved to bude uz len mesiac do porodu 😅 😕 😀
selyma, myslim ze do pol roka je flasa uplne zbytocna ak budes kojit, kazde jedno podanie flase tvojmu babatku moze ohrozit kojenie..su deti ktore vedia striedat flasu a prsnik, su deti ktorych dopletie aj cumlik, tak ze uz potom prsnik nechcu.Podla mna su caj alebo voda do pol roka uplne zbytocne, ked je babo smadne vypije len predne mliecko, ked je hladne, taha dlhsie ze sa dostane aj k zadnemu a napapka sa. iba ho zbytocne budes miast flaskou, na ktoru si babatka zvykaju velmi lahko potom je aj problem oducit...vraj dietatko uz v roku by nemalo kvoli dobremu chrupu mat flasu, no z vlastnej skusenosti aj z okolia vidim, ze este aj dvojrocne piju z flase lebo ine odmietaju. Ja sama som Terezke zrusila rannu a vecernu flasu len pred tyzdnom, odvtedy mi odmieta mlieko...proste si mlieko spojila s tou flasou...ale jednoducho nemoze ju uz mat..uz je podla mna na flasku velka 😉

lenica81
3. dec 2009

blumi, dobre vychovne metody, 😉 a potom vrazat do strojceka co... to by boli ine palky... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre