Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
8. dec 2009

aby ste si nemysleli, ze som mudra ako bicykel, hehe, pred prvym tehotenstvom som mala preeesneee take iste otazky a nejasnosti ako vy 😉 😉 😉

garonka
8. dec 2009

loginka ja mam ešte po sebe 27 ročny prekrasne zachovaly ako novy a moja mamina ho kupila neviem načo keď som sa narodila v juni ale v novembri vraj bola zima tak ma do neho guľala 😀 krasny modry a kožušinka novučička nova 😵

alex
8. dec 2009

maminnka, ja si tiež myslím, že s tou krvou to bude tak, ako si napísala, ale nechápem načo jej brali protilátky, keď mám krv +. Veď to sa berie len pri -, nie?

Garonka no frišký sú...

Logi my kúpime originál x-lander ku kočíku a potom na ďalšiu zimu už väčší do šporťáku.

garonka
8. dec 2009

maminka ja som rada ak si tu môžeme poradiť si aj skusenejšia ako ja ja som zas stale v niečom nesvoja tak sa radšej pytam pytam 🙂

maminnka
8. dec 2009

strasne vam (v dobrom!!) zavidim, ako vypekate, pripravujete bytiky na Vianoce.... mne na to nevystava cas... aj teraz sem odbieham popri vareni vecere 😀 mame spenatik so zemiakovym pyre a voslkym okom, mnamky!

zucana
8. dec 2009

logi ja som kupovala do mojho casualplay....ten je bez kozusinky...aj ked tie stare su nadherne ale tu to moc nevyuzijem az buduci rok na hory ked pojdeme
😉 maminka mne nerobili na ziadne protilatky...iba Rh faktor pozitiv...

maminnka
8. dec 2009

Alex, gynekologovia casto beru tu krv aj vtedy, ak zena povie ze ma Rh pozit., pre istotu. Jednoducho ak by sa mylila, lebo mnohe to ani nevedia, aku maju krvnu skupinu...

maminnka
8. dec 2009

a moj fusak je Kaiser Iglu.

garonka
8. dec 2009

mami ja mam len v byte mikulašške papuče a v každej izbe vianočne sviečky a v obyvaku adventny veniec ale môj podareny synovec mi z neho povyberal sušeny pomaranč 😕 a stromček bude asi deň pred vianocami ale minuleho roku som už mala na Mikulaša 😀

maminnka
8. dec 2009

Zucana, ak si Rh pozitiv, protilatky Ti nemozu vzniknut, preto Ta dalej netestovali.

garonka
8. dec 2009

ale kupime aj fusak bez kožušinky nech sa nam babo neroztopí lebo vanička v kočíku je vystužena, no uvidím ako mi mamina zababuši babo ta už teraz vymyšľa čo a ako bude 😀

alex
8. dec 2009

no u nás zatiaľ žiadna výzdoba. Už máme konečne vystierkované a vymaľované, už aj novú sedačku doviezli. Tak chvalabohu sme to všetko do Vianoc stihli. Stromček sa u nás stavia večer pred Štedrým dňom až.

garonka
8. dec 2009

a preto ani mne nebrali krv len naposledy na syfilis či čo

zoska
8. dec 2009

ahojte...tak medovnicky dopecene ozdobene 🙂 musim si oddychnut teraz, lebo mam dost...este treba kuchynu uprtat ☹

ja mam fusak od svagrinej paperovy... http://www.odenwaelder.de/kataloge/katalog_2009-2/

alex
8. dec 2009

zoska pekný fusačik 🙂

zoska
8. dec 2009

vyzera byt riadne teply, tak uvidim aka bude zima, ked zacneme chodit vonku...

maminnka
8. dec 2009

konecne som si vytvorila album, ale zatial som tam dala iba nas kocik 🙂

garonka
8. dec 2009

zoska aky rozkošny fusačik 😵 😵 😵 😵 prekrasny je 😵
ja ľutujem, že som medovníky napiekla do Vianoc ich zjem a potom nebudeme mať nič 😀

zoska
8. dec 2009

ja som tiez uz prejedena 😀 stale ochutnavam ci su dobre... poleva mi vytekala zo sacku, tak som prsty oblizovala 😝
ale uz som presladena

garonka
8. dec 2009

zoska super link a da sa super listovať 🙂

alex
8. dec 2009

maminka pekný kočík, to je aká značka?

garonka
8. dec 2009

tak kuk na moje medovníčky kym mi ich admini nevymažu 🙂 mňaaaaaaaaaaaaaam

maminka super kočík vyzera taky šikovny 😵

maminnka
8. dec 2009

Zoska, krasny fusak 🙂

alex
8. dec 2009

garonka peknučké si urobila 🙂

maminnka
8. dec 2009

Garonka, no teda, zena, paradne medovnicky, klobuk dolu 🙂 a preco by ich mali vymazat?

maminnka
8. dec 2009

Alex, kocik je znacka Teutonia Cosmo

alex
8. dec 2009

no ja som teraz pozerala a musíme ísť už objednať kočárik, majú akciu a v cene je koplet kočík + taška + ruksak a ešte aj deku dávajú k nemu a aj s fusakom nás výjde 500 Eur.

zucana
8. dec 2009

zosi pekny fusak...
ja mam tento
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
mnaaam medovnicky...neprovokujte ma ☹
ja mam vyzdovene uz...a stromcek cez vikend 😉

zucana
8. dec 2009

alex a aky kocik ?
gari posli par aj mojmu chrustikovi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre