Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
11. dec 2009

Olif mne sa paci ta prva, ta zelena 😅 ja som zatazena na zelenu 😅

zucana
11. dec 2009

mne sa paci ta maminka co dala...taka praktickejsia aj ja taku kupim
baby mam ten monitoe dychu teraz kupit alebo pockat po vianociach ?

olifcek
11. dec 2009

teus tak to je iny obor x;o)

maminka dakujem, ale ja nemam auticko a asi nebudem casto pouzivat vajicko x;o)

maminnka
11. dec 2009

Olif, ona ta zavinovacka je vhodna nie len do autosedacky, ale aj ako taka prechodna do kocika. Taky april je na to ako stvoreny.

teuska
11. dec 2009

Olif aj mne sa to zda strasne vela 😝 Ale doktor sa tvaril normalne. Paneboze kto to porodi, ved mam 54 kg aj s topankami 😅

maminnka
11. dec 2009

vsetky kupujete monitor dychu?

olifcek
11. dec 2009

ja nekupujem...monitor dychu...

no a asi kupime obe deky, vlastne jedno je osuska, druhe take viacucelne x;o))) teda tie, co som tu linky pastla na druhej strane x;o) a ak bude treba, kupime este aj tu zavinovacku...ono, ked mala bude po mne, zblaznit sa pojde uz v perinke...ja od maleho mala nemam rada zviazanie x;o)

teuska
11. dec 2009

maminka ani ja nekupujem monitor dychu

zucana
11. dec 2009

maminka ja viem ze kupuje: zoska, blumka, deda a este neviem kto....
ale ja to beriem aj ako ze je to vysielacka a aj teplomer tam je a dostanem k tomu aj to na tie plienky...takze skor ze 3 v jednom...

andrea2603
11. dec 2009

baby, vy ste zase od rána toho popísali, ale už sa teším na MD, že budem mať viac času na koníka 🙂 , ale až o mesiac a dúfam, že nebudem rodiť nejak veľmi skoro, nech si užijem pár týždňov doma - sama.

teus, to je malý Herkules 😉 , pekná váha.

maminnka
11. dec 2009

uff, som si vydychla, ze som jedina, kto nebude mat ten monitor... pri prvom sme nemali, tak som teraz nad tym ani nerozmyslala...

zucana
11. dec 2009

ja by som o nom ani napr.nevedela keby nebolo konika... 😉

olifcek
11. dec 2009

ja by som o vela veciach nevedela, nebyt konika a vas na nom 😅

zucana
11. dec 2009

baby co papate zelezo je treba nejak cakat nejaky cas a az potom jest napr.ovocie? lebo som si dala banan...

matesl
11. dec 2009

ahojte 🙂

pri zeleze treba cakat iba 2 hodky po tabletke s mliecnymi vyrobkami...aspon tak mi bolo povedane 😵

maculik
11. dec 2009

ani ja nekupujem monitor
zuci, praveze zelezo sa ma papat s vit.C, aby sa lepsie vstrebalo, neviem teda, ci je konkretne aj v banane, ale je to ovocie, takze urcite to nevadi 🙂

Adelka nakoniec spala do 15,45 , potom som si ju este dala na seba na postel a spali sme spolu dalsiu pol hodku 🙂

olifcek
11. dec 2009

macu spachtosky jedne...x;o) a ako vlastne mala znaca cestovanie? x;o)

matesl ale, ze Ta tu aj vidiet x;o)

zucana
11. dec 2009

dik baby zapijam to pom.dzusom tak to je cecko a vacsinou cakam 2 hodky len teraz som sa pozabudla 😉
maci supis aspon si si trosku oddychla...ja tu tiez klipkam ocami akurat zacal nekonecny pribeh.muzik pride az o pol deviatej a postavime stromcek ....
matesl vitaj ty si tu nova ? 😉

zucana
11. dec 2009

uz neviem ako lezat..vravi sa ze nalavo najlepsie ale mala ma tam na lavom boku tak tlaci....ale nechcem na pravom aby sa nepretocila nejako..na chrbte ma to uz nebavi...olif chuda ty to ako riesis?

maculik
11. dec 2009

olif, no znasa to zvycajne dobre, ale dnes chytila asi pol hodku pred koncom letu zachvat revu, lebo nechcela uz na mne sediet, ale nemohla som ju odputat, lebo uz svietilo, ze mame byt priputani. Normalne sa odo mna natahovala za takym mladym chlapom, co sedel cez ulicku, asi jej pripominal Vladka alebo co, no ale toto nikdy nerobila. Ale bolo to aj z unavy, takto histerci, ked je velmi unavena.
Ale inak je zlatunka, vcera cestu do BA prespala, aj dnes na letisko. A u mojich krstnych, ktorych videla prvykrat, sa uz po par minutkach hrala ako doma a ani za mnou nepistala, ked som isla na wecko.

zuci, mne sa na lavom zle lezi, vacsinou lezim chvilu na chrbte a potom na pravom. Ale tiez si neviem predstavit, aka by som bola dolamana, keby musim lezat stale, mam dost takto 😝

maculik
11. dec 2009

inak, mam dnes chut na vanu, mozem si dat, ked si nedam horucu vodu a len na 10min, nie?

olifcek
11. dec 2009

zuci pocas dna na lavom boku, v noci na pravom, sem-tam chrbat. ak uz ale nevladzem na lavom, tak si prehodin vankus na opacnu stranu postele, a lezim uz na pravom boku 🙂

matka331
11. dec 2009

zuci ja aj ked papam zelezo tak necakaam dve hodky je tovelmi zle mala by som cakat??a banany milujem zjem ich aj 4-5 na den 😀 😀 😀

zucana
11. dec 2009

maci daj di 😉 teraz uz mozme ale nie moc dlho...mati no ja cakavam ale tak zle to nie je...

zucana
11. dec 2009

ozaj a zusika je kde?

matka331
11. dec 2009

http://dsc.discovery.com/news/media/fetalcrying...
baby ste citali forum v tehotenstve ze jedna tam pocula v 32tt plakat svoje babetko v brusku???

maculik
11. dec 2009

matka, to je nejaka blbost, ze pocula, ci? 😕 😅 To video sa mi este zda vierohodne, ale predsa pocut, to sa mi zda divne...

maculik
11. dec 2009

No, idem dat malej veceru, aj ked pojeda tu ciste cestoviny a pomedzi to hrozno, tak neviem, ci bude este jest. Ale skusim aspon kiri. A potom okupat ju a mliecko a buvat.

matesl
11. dec 2009

olifcek....ja ked po leziacky tukam este veci do prace, tak vas si tu uz len citam a mam vzdy co robit docitat 😀
ale je to hrozne super vidiet, ze aj vas obcas nieco pichce, zaboli, clovek sa hned ukludni, ze to je asi v poho v tehu 😅

Zuci...uz som sa asi raz ozvala 😉 ale ciiiitam vas pravidelne, len tiez lezim kvoli krcku, a uz ani neviem na ktoru stranu sa mam otocit...lakte uz zodrane co sa o ne stale opieram ked pisem do notebooku a ja sa doma este snazim pracovat, tak tukam veci do roboty 🙄

olifcek
11. dec 2009

macu hech a ako reagoval ten mladik? xoD

kludne si taku vanu dopraj x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre