Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. dec 2009

blumi a to zato posielali pacientky zo sace do ke do nemocnice aj mna stamad chceli prelozit ale primar zakazal, aby ma tam mal pod kontrolou ale kamosku prelozili hned hrozil jej predcasny pôrod, ah jaj
vsetky drzime s tebou 😉

matka331
17. dec 2009

blumka tak drziim prsteky aby vsetko dobre dopadlo...
olif mozno to nebola plodovaa vodaa....dufam ze to bude ok
baby akej farby je plodova voda?

janielah
17. dec 2009

babky, ja preto som sa pytala, lebo som si vsimla, ze ma po veceroch smedi a niekedy pred zaspavanim aj hlava boli...tak som si vcera vecer u maminky zmerala cukor a hla.....7,9 ...
na gluk.teste bolo tiez vsetko v poriadku, tak preto som taka vystrasena...na poradni mi uz krv nebrali, dalsiu mam az 4. januara, tak teraz neviem, ze co...ved keby ma to samu nenapadlo, tak ani nezistim... ☹

zucana
17. dec 2009

blumi to mi je luto moja...budem drzat palce....neboj pustia ta...a mala je s kym?

olifcek
17. dec 2009

blum viem, ze len v novej je...

takze personal nic moc?

blumka
17. dec 2009

ak si ma tu nechaju az do porodu tak budem musiet tu rodit ale ak nie, tak sa tu isto nevratim...nereze mi to tu...doktori su ako partizani, nic nepovedia, kym sa nespytas a aj ked sa spytam mam pocit ze nepovedia vsetko...sestricky su ok, aspon ze to...aj na izbe je sranda ale od zajtra asi budem sama...

martulanr
17. dec 2009

jani ja som stale smednaaa a hladnaaa 😉
inak dnes sa ma kamoska pytala ci cakam dvojicky 😉

blumka pustia ta domkov neboj 🙂

olifcek
17. dec 2009

no, obliekam sa...dvihla som sa na malu, a tieklo zomna... cela vlozka je premocena...necham si ju...

blum, asi sa skoro uvidime...chjo

blumka
17. dec 2009

mala je s ockom..a mam pocit, ze sa ma lepsie ako pri mne 😀 chodia kade-tade, manzel ju bral aj do kancelarie na stretnutie s klientom, ked ju nemoze brat tak je u znamej, ktora si kvoli nam vybrala dovolenku...ale som rada, ze mam take spolocenske dieta, vobec za mnou neplace...obcas sa pyta kde je mama, ale aj ked ma boli pozriet, plakala som ja, lebo som ju videla po tyzdni a ona ma len stiskala a manzel ju naucil povedat, ze "lubim ta, mamka" tak bodaj by som nerevala 😵
olif, ja neviem aki su lekari v Saci ale tu napr mame takeho izboveho lekara, co dnes na velkej vizite este aj s prednostom riesili ze pustia moju spolubyvajuci dnes domov a on jej nakoniec zabudol vypisat papiere...a to nas je tu dokopy 13..a dve mali ist domov...

alex
17. dec 2009

Ahojte, tak my už máme doma kočík, dnes sme ho boli kúpiť 😵

Blumi držím palce, aby bolo všetko ok a bola si na Vianoce doma! 🙂

blumka
17. dec 2009

olif a ty co? 😕 😕 nestiham vas citat dozadu...

olifcek
17. dec 2009

sesterka pride po mna...obliekam sa...nech ma radsej kuknu...

boze, a mna tak boli hlava uz dnes z tolkeho rozrusenia...ale bolesti nemam ziadne, tak snad...

garonka
17. dec 2009

alex ten čo je v albume ? 😵 je paradny 😵

garonka
17. dec 2009

olif mojenko nebojaj drzkam prstiky a daj nam vediet

selyma
17. dec 2009

Olif, drz sa a daj o sebe vediet, maslim na teba

selyma
17. dec 2009

Myslim tam malo byt 🙂

maminnka
17. dec 2009

Olif, aj ja na Teba myslim.... drzim palce!!!

matka331
17. dec 2009

olif drz sa ....aj ja na teba budem mysliet

zucana
17. dec 2009

olif drzim palce neboj vsetko bude dobre...malinka je uz velka...mozno budete spolu s blumkou na izbe...
jani podla mna staci nejest sladke...si na hornej hranici...blbe pred vianocami....

martulanr
17. dec 2009

Olif supaj na urgent

maminnka
17. dec 2009

blumi, Tebe tiez drzim palce, aby ta pustili domov, apson na Vianoce.... ja to tiez neznasam, ked doktori nic nepovedia, clvoek si pripada ako kus nabytku :( nebud smutna, ja myslim, ze ta fakt pustia!

matka331
17. dec 2009

janka aj ja idem 4 januara na poradnu....
baby teraz davali v spravach monitor dychu v ponozkach normalne malickee ponozticky a ktomu je displej a tie pozticky zaznamenavaju dych aj tlkotsrdiecka ...poculi ste uz niktoaao tom?

zucana
17. dec 2009

alex super ze mate uz kocik...aj my uz mame len skladat neviem kedy budeme...

martulanr
17. dec 2009

blumka az mi slzicka vyhrkla aj moj muz by mohol naucit maleho 😀

alex
17. dec 2009

olif drž sa! 😔

garonka
17. dec 2009

matka kde to bolo? ja mam jojku zapnutu

zuci a aky kočiarik mate?

zucana
17. dec 2009

blumka ake krasne...malinka tete zlata...
gari mam ho aj v albume...casualplay vintage 2 cerveny

blumka
17. dec 2009

martula, ved som revala ako tur...manzel sa smial, ze sa bal ze bude plakat Terezka a ona sa stale len rehoce :D..ale som kludna, zvladaju to perfektne

zucana
17. dec 2009

blumi aspon sa nemusis trapit ze je smutna a manzel je fakt super 😉

blumka
17. dec 2009

no ved to zuci...najhorsie je ze je aj karantena, takze ani navsetvy nie su dovolene, ale manzel ma nejakeho kamarata co tu ma znameho doktora takze on nam povoli taku kratku aj s Terezkou...tak prisli teraz v utorok...tyzden som ju nevidela, ale som teraz kludnejsia, ked viem ze neplace za mnou a je spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre