Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
18. dec 2009

inak ten posvovy zapal....oslabuje vak a este v takom pripade hlavne ked ma niekto skrateny krcok...lebo ten je vyplneny tou zatkou ktora chrani od zapalov a pokial je mala...tak just ju mali preliecit....

zucana
18. dec 2009

blumi asi ti robili S-CRP a mala si zvysene...nevim ...

zucana
18. dec 2009

C- reaktívny proteín (CRP)

blumka
18. dec 2009

hej zuci to...ale to je len taky spolocny nazov, nespecifikuje to ziadny konkretny zapal len ukazuje ze je alebo nie je...no som z toho vol...ale snad kvoli tomu ma tu nemozu drzzt...sak lieky mozem brat aj doma

zucana
18. dec 2009

presne to je nejaky zapal v tele..tu sa to vola creatina a robia to aj tu ...mne kazdy mesiac...ked ti to klesne tak neni dovod ta tam drzat... 😉

matka331
18. dec 2009

ahojte ..olif drz sa naam ..ja som sa tak isto pomodlila za teba aj za malickuu aby ste boli v poriadku....
ja som bola u mojej doky kvoli tym prietokaam a ona ma upokojila vraj to ennei vobec takee zlee...zee normaje 3.65 a ja mam 3.50 a ze to je preto elbo som pred tehotenstvom fajcila....ale ze sa tomusii sledovat aby tonebolo horsie....

blumka
18. dec 2009

ked som prisla mala som zvysene o dost, preliecili ma antibiotikami, vcera robili odber znova, mam zvysene trosicku, takze uvidime co povedia v pondelok alebo v utoroi po dalsom odbere

olifcek
18. dec 2009

olivka sa narodi pravdepodobne az zajtra, olif este dostane tretiu davku kortokoidov a budeme dufat, ze sa pluca stihnu dostatocne vyvinut. kiez by ten jej doktor venoval vysledkom vysetreni poriadnu pozornost..

blumka
18. dec 2009

drzime palce, nech vydrzi aj viac dni

matka331
18. dec 2009

tak sa este pomodlime aby tie pluca sa stihli vyvinut ,chudak olif co musi teraz prezivat ...az mi je do placu som trosku precitlivenaaa...

zucana
18. dec 2009

super olif nech sa drzka....vsetky verime ze budu v poriadku
a o aky zapal sa jednalo? z kvi alebo steru?

blumka
18. dec 2009

ja verim ze olivia bude v poriadku, je to uz velke dievcatko, olif zacala omsy mesiac, vsetko bude v poriadku a olif bude mat krasne vianocen babatko

garonka
18. dec 2009

ja jedno nechapem jej doktora každý ho vychvaľuje do nebies aky to super doktor a on ju tak zanedba 😠 😠

olifka zajtra na teba myslím a moc držím prstíky 😉 budete mať krasny vianočny darček 😉

martinaj
18. dec 2009

olif drzte sa a potiahnite to co najdlhsie

zucana
18. dec 2009

mati ja som si tiez poplakala ☹
ale oli vravela ze tieto vianoce nebudu take lebo chuda sa nemoze postarat o nic a takto dostane najkrajsi darcek pod stromcek aj s muzickom

renatkas
18. dec 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, neviete ake su priemerne hodnoty prietokov v 30tt?

ja mam zevraj hranicne hodnoty S/D 3,73 a RI:0,73, neviete kolko je norma?

matka331
18. dec 2009

zuci mas pravdu ..dostanu ten najkrajsi vianocny darcek ....a neviete ako bude rodi olif ?c klasicky alebo cisarskymm no duufam ze malickaaa olivia vydrziii co najdlhsie v maminkinom brusku

blumka
18. dec 2009

viem si predstavit ako sa tam chudatko teraz citi...ja som tam lezala taka stratena, sama, okolo mna zeny rodili a ja som sa modlila ze ja este mam cas ☹

blumka
18. dec 2009

matka myslim ze ak nebudu ziane komplikacie moze aj prirodzene...daju jej vyvolavacku

zucana
18. dec 2009

mylim ze klasicky zavisi aky ma zapal....

ewelyne
18. dec 2009

ranko babce, ani ja so nemohla noci spat... teraz som dospavala...
a pisala som olif, ze ako, tak ona pisala, ze asi dnes vecer a ze okolo 14:00 dostane tu poslednu davku kortikoidov... a primar, jej hned zrusil dobru naladu,lebo asi sa mu zdala byt v pohode, ze co je taka vesela, ze babtko bude musiet ist do inkubatora, ze ma zvysene hento a tamto a tak... no pochopite? niezeby ju podporili, ze vsetko ok, ale ked vidia, ze ste v pohode zmiereny so situaciou ktoru uz nezmenite, tak vas just musia dostat do inej nalady.... 😠

baby som sa zobudila s bolavym hrdlom, ani hltat nemozem a to mi vece rnebolo uplne nic... nechapem...
a mala ma zo mna boxer vreco, v noci nechce spat...
😉

blumka
18. dec 2009

ewe, o tom cely cas hovorim o lekaroch odbornikoch 😒
ale je v podstatne jasne ze olivia pojde do inkubatora, je este malicka ale viem ze tu je jedna baba co porodila v 28 tyzdni babatko je uz asi mesiac v inkubatore ale je v poriadku, len cakaju nech dorastie...Olivia bude v poriadku...je to statocne dievcatko a ma peknu vahu...

zucana
18. dec 2009

chuda olif...ved vedela ze pojde do inkubatora...ale strasit ju ze co je a co nie je ok...pocuj a aky mala ten zapal nespytas sa?
a daj si med na hrdlo 😉

martinaj
18. dec 2009

no ja som mala v utorok prietoky PI 0,98 RI 0,53 a S/D 2,12 😖 vobec tomu nerozumiem

loginka
18. dec 2009

jaj ake dramaticke, ja som mala taky sen o plodovej vode, ze mi ju mali doplnat, no asi preco?
olifcek, neboj sa , super, ze mala ma uz vahu aku ma, a vsetko sa zvladne, drzim moc palce!!!!!!!!!!!!odkazte jej!!!!!!
no pekne sa uvidite s blumkou, aj tebe drzim silno palce!

kocky som teraz vystrasena, lebo na tej diabetologii mi zistili tu krv v moci, co moze indikovat zapal, viac neviem, mam sa plasit a utekat k dr? ale staci pockat do stredy, kedy mam poradnu?

zucana
18. dec 2009

logi nestresuj sa nie vzdy to musi byt zapal.skus vydrzat ved by ti na diabetologii povedali ze utekajte do nemocky....ale ked sa moc bojis chod...alebo zavolaj dokymu teraz a spytaj sa co mas robit
logi inak ty si kolko kil pribrala?

lienka2
18. dec 2009

logi zavolaj radsej doktorovi a uvidis co ti povie 🙂

a olifku pozdravujem aj ja, skoda ze jej nedali ten pesar.. mozno by vydrzala dlhsie 😖

blumka
18. dec 2009

jej, mne dnes zacal 32. tyzden 😅 este aspon 6 vydrzat

loginka
18. dec 2009

no ved asi zavolam...
ja mam teraz cca 68 co je asi 16plus, ty kolko?

zucana
18. dec 2009

baby a s lolkou neviete co jee?nemam jej pisat smsku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre