Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
19. dec 2009

blumka no to mi bolo jasneeee 🙂 ved ja sa bojiim ze budem rodit sekciou lebo malicka este eneni otocenaa a v knizke mama napisane PKP a vo vysvetlivkach to znamenaa porod koncom panvovym tak duufam ze sa este otocii

blumka
19. dec 2009

matka, malicka sa moze otocit aj tesne pred porodom..kazdym dnom to ma sice tazsie ale nadej umiera posledna..cvic macacie chrbty to pomaha a lez co najviac na lavom boku...
aj moja je otocena KP takze ja sa uz zmierujem s cisarakom...lebo mi uz aj doktor povedal, ze po tych mojich komplikaciach pri prvom porode a este aj ked bude KP ze si tu na slovensku asi ziadny lekar nezoberie u mna na zodpovednost prirodzeny porod...
inak nie vzdy KP znamena cisarak...u chlapcov asi vzdy ale u dievcat nemusi

matka331
19. dec 2009

blumka tak dufam ze sa naam babetka otocia tak ako majuu 🙂

blumka
19. dec 2009

ja si vzdy poviem ze vsetko zle je na nieco dobre a nic sa nedeje bez priciny...takze ak sa neotoci asi je pre mna lepsi ten cisarak...no co, my to neovplyvnime..bude ako ma byt

matka331
19. dec 2009

tak blumka mas pravdu...

andrea2603
19. dec 2009

Idem ja už do posteli. Dobrú noc.
tak som pozrela na dátum, že keď by Olif porodila, tak celkom pekný dátum nar. si Olivka vybrala 😉

sisiska
19. dec 2009

olif,
necitala som to uplne cele, takze sorry, ak niekde o tom pises, ale preco ti davaju tie antibiotika? nasli ti v kultivacii streptokoka alebo preventivne?

sisiska
19. dec 2009

inak, baby, ako je to s tou kultivaciou na streptokoka? robi sa povinne? v ktorom tyzdni vlastne?

sisiska
19. dec 2009

aha, az teraz citam, ze olif uz asi rodi...tak drzim palce

mmaarrttiinnaa
19. dec 2009

konecne som na chvilku zavitala a co nevidim olif moja silno vam drzim prsteky len nech ste v poriadku 😉

sisi u nas v po robia kazdej vyter na streptokoka v 36tt

matka331
19. dec 2009

ja si mysliim ze teraz kazdaaa jedna mysli na olif ...ona by takisto na naaas myslela...baby a kazda jedna sapovinne pomodlit za olif aj za malickuu,,,

zucana
19. dec 2009

ok mati.....

maminnka
19. dec 2009

myslim na ne, na obe...

kakatka1
19. dec 2009

No co este nic nove o Olif nevieme? Moc na ne myslime.

lucia411
19. dec 2009

Nieco nove s olif? 😕 chodim, kukam cely den...drzime palceky

matka331
19. dec 2009

nie je nic novee o olif aleked blumka pisala o pol siedmej ze jej dali klistyr a ze ju chystaju na cisaraak tak uz to ma asi za sebou a mala oli je uz na svete nie??

matka331
19. dec 2009

moj milacikvas pozdravuje...ze s vami travim viac casu ako sniiim 😀 😀 😀 😀

zucana
19. dec 2009

napodobne 😉 aj ten moj .....

zusika
autor
19. dec 2009

ahojte....
no co to tu citam?
Olif, takze ty nas ides vsetky predbehnut?? Velmi silno vam obom/trom drzim palceky...hlavne nech vsetko dobre dopadne a nech ste zdrave.... Zvladnete to, neboj!! Myslim na vas.... budete mat neobycajne krasne sviatky.... a ano....strelci su deti stasteny.. vsetko im vacsinou vychadza tak ako si zelaju... 😉 takze to bude OK...

Blumka, aj tebe drzim palce, nech si cim skor doma s rodinkou....

Logi..teba som sa uz davno chcela spytat... takze syncek bude Dominik? som rada,ze ten nas nebude jediny,akeho poznam... a co dievcatko?ake meno?

Alex..aj ja som zvedava na fotky? budu aj na FB?

ja som tento vikend sama - drahy isiel na pansku jazdu - s mojimi kamosmi...pekne to ma vymyslene...
ale ja som si zato napiekla medovniky a vianocny kolac a aj pobalila vsetky darceky.... takze mi nestihlo byt ani smutno...pride zajtra poobede....

prajem vam dobru nocku....!!

alex
19. dec 2009

Aj ja veľmi myslím na Olif , dúfam, že nám dá tato skoro vedieť, keď už bude Olivka na svete.

Zusika foto budú aj na FB, ale až neskôr. Ak chceš, pošlem ti mailom.

olifcek
19. dec 2009

otecko: ahojte, tak olif i miniolif to maju uspesne za sebou. porod bol nakoniec cisarskym, lebo krcok sa volajako nemohol poddat. malicka ma 43 cm, 1980 g (velkost ako v 34. tyzdni) a nadychla sa sama - bez pristrojov. je to maly drobcek a preto musi ist do inkubatoru a bude na infuznej strave. pre istotu dostava aj antibiotika, ale na jis nemusela, comu sa velmi tesime. personal v nemocnici si mamicka velmi chvali, neda nan dopustit. vravela, ze kiez by prvykrat nemusela chodit do.. no ved viete do ktorej. aj preto dufame, ze bude vsetko v poriadku. dalsim plusom je to, ze olif este ucinkuje utisovacka a tak bolesti zatial neciti. snad sa jej podari zaspat este predtym, ako odozneje. inak vraj bol porod velmi rychly, ale to Vam urcite oli napise viac, ked sa dospi a naberie sily.

tak nam drzte palce a dobru noc prajem

alex
19. dec 2009

Ďakujeme za info 🙂
Gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka obom! 😵

matka331
19. dec 2009

aj ja gratulujem ....a prajem vela zdravicka..a tesime sa s vami 🙂 🙂

zusika
autor
19. dec 2009

Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam k dcerke a oficialne vitam v nasich radoch prve babatko!!!
Normalne sa z toho tesim, hlavne preto, ze vsetko prebehlo hladko.... rodicia, drzte sa!!!
ziada sa mi skriknut.... stastne a veseleeeee!!! 😀

alex
19. dec 2009

dúfam, že Olif potom pridá aj fotečku malej princezničky. Jééééj, tak sa to spustilo, už máme 4 februárové bábätká. Aj keď trošku skôr, ale všetky zdravučké, čo je super!

zusika
autor
19. dec 2009

ake 4? to tie "trojky"co ste sa tu o nich bavili?

ewelyne
19. dec 2009

supis 😉

gratulujeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s vami 🙂 najkrajsia dnesna novinka 🙂
juuuj ze to maju za sebou 🙂
otecko, uz si ich videl?

zusika, uz stvrte 🙂 marhulka v USA ma 6 dnove tojky 🙂 kuk FCB

olifcek
19. dec 2009

maminu som videl, malicku nie - zrovna jej davali infuziu, tak snad zajtra.

zusika
autor
19. dec 2009

jaaaj...tak to nemam v merku....ale olif je 1. nasa stalica....a prve februarciatko narodene v SR...

ale blahozelam aj marhulke 😉

alex
19. dec 2009

olif drží prvenstvo medzi SVK bábätkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre