Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
21. dec 2009

olif len sa pekne uc 🙂 mala ma paradne vlasy 🙂 taka tmavula a veru ze je dost velka, aspon na fotkach 🙂

mne este zostava vyprat nejake veci, joj tesim sa, pridu nasi na sviatky, mamicka sa postara 🙂

blumka
21. dec 2009

HURAAAA...pan primar ma prepusta 😀 len neviem ci izbovy lekar na mna nezabudne ako pri mojej spolubyvajucej...ale uz mi to je aj jedno, ci dnes ci zajtra, na Vianoce som domaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

olifcek
21. dec 2009

Blum super ;o) idem ja na wc a paq za malou, drzte palce. Popytam sa ako jej viem byt napomocna malickej

blumka
21. dec 2009

olifcek len poamlicky 😉 a pozdrav malicku od nas 😵

blumka
21. dec 2009

no akurat tu bola stanicna sestra...tak ja teda PADAAAAAAAAAAAAM 😀 😀 no teda, musim pockat na manzela do tretej a potom padam ale padam dnes...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

garonka
21. dec 2009

blumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii huraaaaaaaaaaaaaaaaa ja som to vedela, že ťa dnes pustia taky ciťak som mala 😵 😵 😵 😵 no Terezka sa bude veľmi tešiť a užijete si Vianoce rodinka spolu to je užasne 😉

blumka
21. dec 2009

juuuj, garonka veru...hlavne kvoli malej sa tesim...ja by som aj zvladla to lezanie ale luto mi bolo pri predstave ze nebudem na vianoce s Terezkou

zucana
21. dec 2009

aj ja som to vedela ved si uz oki 😉 super !!!!

garonka
21. dec 2009

blumi to ti verím ja by som tiež bola smutna na Vianoce bez dieťaťa síce da sa to prežiť ale ten smutok musí byť hrozny 😕 tak sa baľ domov a rychlo z tej nemocky preč 😀

garonka
21. dec 2009

zuci ty maš super intuíciu 😵

zucana
21. dec 2009

blumka musi byt taka happy...kvoli terezke...
inak ja asi budem bez tej slov.telky lebo zas snezi a na streche by sa chlapec asi sklzol dole ☹ to vzdy ked sa tesim tak nic z toho....

alex
21. dec 2009

Ahojte kočky,
ja som dnes posledný deň v práci, juchúúú. Ale zajtra musím vybavovať, takže aj tak skoré vstávanie ma neminie. A máme zajtra firemný obed, tak toho sa ešte zúčastním. Ale potom už budem len oddychovať.

Blumi super, že ideš domov!!! 🙂

garonka
21. dec 2009

zuci a nemate nejaku dlhu palicu? my sme u mamy vyšli na povalu a cez okno odhrnuli sneh zo satelitu

martulanr
21. dec 2009

Blumka super ze ta pustaju domkov 🙂

zucana
21. dec 2009

juj gari to musi dat nejaku novu antenu takze palicou to asi tazko....

blumka
21. dec 2009

manzel dal malu spinkat, neter ostala pri nej a on uz padi autom po kosickych cestach za mnou 😀 tak sa tesiiiiiiiiiiiim, ze az porodim.. 😀 😀 😀 no dufam, ze nie 😀 😀

garonka
21. dec 2009

jaaaaaaj no škoda, keby ten sneh zo strechy nejak opadol ale i tak ak tam mate mrazík aby nebola šmykľava 😒

garonka
21. dec 2009

blumik zadrž 😀 😀 😀 😀

olifcek
21. dec 2009

Bola som za malickou. Aj mi ju dali na ruky. Rozopli sme koselu a prilozili ju telickom ku mne. Tak silno a spokojne sa ku mne pritlacila a hajala dalej. Je velmi malicka no skutocne peknucka a asi fakt cely tato x;o) joj, ci mi slzy vyhrkli. Dufam, ze bude dobre...

olifcek
21. dec 2009

Kojit ju este nemozem a zatial ani nemam cim. Malicka zacina vraj zltnut, tak snad ak to bude zltacka, neuberie jej na sile...ked som odchadzala, uz jej brali krv, musela som rychlo prec, zacala totiz plakat...sestricka mi vravela, nech kludne chodim, ze babo potrebuje citit maminu a polaskat...

olifcek
21. dec 2009

Dufam, ze to cele dobre dopadne...

zucana
21. dec 2009

neboj olif vsetko bude dobre len musis byt trosku trpezliva...kazdy den o krocik vpred...mojej tete sa mala narodila v 7mesiaci mala aj trosku problemy a vsetko dobre dopadlo...teraz mala 2 roky a je vacsia jak vsetky deti v skolke 😉 a sinter

zusika
autor
21. dec 2009

ahojte... kombinacia koledy (prave teraz ticha noc) a vase spravycky...to nie je dobra kombinacia pre precitlivelu tehulku... furt mam slzy na krajicku....
Olif, tisko zavidim,ze uz mozes malicku vidiet a citit... viem, ze by to bolo krajsie aj bez tych stresov...ale snad ma chapes.... ja sa uz nasho synceka neviem dockat, ale on sa musi rozhodnut kedy bude chciet byt s nami...tak ako tvoja Olivia.... je rozkosna...

Blumka, aj z teba sa tesim...
vidite, vsetko krasne vychadza... zeby to caro vianoc?

matesl
21. dec 2009

neboj Olifcek,

kolegyna mala dvojicky narodene v 32tt a mali problemy s dychanim a teraz su strasni sintri.
malicku budu opalovat a bude dobre.
no isto ta spoznala, tlkot tvojho srdiecka pozna velmi dobre 😉 bud s nou tak casto ako mozes...potrebuje ta citi 😵

garonka
21. dec 2009

olif moja hlavne, že je malinka oki, neboj chce to len trpezlivosť nam sa to ľahko hovorí ale všetky ti držíme prstíky a sme s tebou 😉 a je veľmi dobre, že môžeš za Olivkou chodievať stále 😉

zusika
autor
21. dec 2009

presne tak.... ked ste uz presli taku dlhu cestu,tak teraz mysli iba pozitivne... vsetko chce cas 😉 a hlavne vela lasky

supi
21. dec 2009

maminky co to znamena skratka v tehu knizke CS? Ake mate pri nej cislo? Ja tak mam 5, predtym som mala 1. Som si to az teraz vsimla ze tam take nieco mam 😅

zusika
autor
21. dec 2009

fiha..a ja tam take nieco ani nemam

zucana
21. dec 2009

myslim ze to je cervikalne skore

zucana
21. dec 2009

cs je cervikalne skore a informuje o stave krcka maternice - o pripravenosti na porod (na konci tehu) a o hroziacom predcasnom porode
vygoogli si CS v tehotenskej knizke...alebo CS v tehotenstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre