Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
22. dec 2009

Zuci..no pokial len tak vynimocne..tak sa to da...

maculik
22. dec 2009

zuci, podla mna ti staci uz len ta obycajna. A napr.ja casto pouzivam uz len tie nepremokave podlozky, prestriem si to na postel a je to. A tie su prakticke mat stale v taske, ked ides von, aby si mohla malu hocikde prebalit.

zucana
22. dec 2009

maci take uz mam 😉 mamca kupila 🙂

maminnka
22. dec 2009

Maculik, suhlas, tak som to robila aj ja, aj teraz planujem. Kupila som este tu s pevnou podlozkou preto, ze prebalovaci pult ako taky som zrusila, zaberal mi velmi vela miesta.

maculik
22. dec 2009

mami, ja tiez nemam prebal.pult, najprv som mala tu pevnu podlozku na takej polici, ale po asi 3mes som to zrusila a mala som ju na pracke a na posteli, proste kde bolo treba. A teraz ju uz nepouzivam, len tie nepremokave, tato bude teraz pre maleho 🙂

inak, vo stvrtok sa manzel dozvie, co cakame 😵

blumka
22. dec 2009

ahojteeeeeeeee....
co noveho?
cukru, drziiiiiiiiim palceeeeeeeee....velmi... 😵
zuci, my mame v obyvacke 21-22, niekedy aj viac kedze to mame spojene s kuchytnou, takze ked sa vari sa varime aj my, ale v spalni mame 18...som citala v nejakom casopise, ze pre dospeleho je idealna teplota na spanie 14-16 stupnov a pre dieta 18-20...no tak my mame zlaty stred 😅 ..ale uz sme spali aj pri 17 a nikto sa nestazoval..ani terezka..a mozno preto je ona taky maly otuzilcek..po mamke 😀 😀

zusika
autor
22. dec 2009

jeee maci, to on stale nevie??
ako to dokazes tajit??? nevsimol si ziadne oblecenie pre chlapca? ci to kamuflujes?

maculik
22. dec 2009

zusi, nevie, nechcel to vediet, ale som ho prehovorila, ze uz to nevydrzim 😀
Doteraz to bolo v pohode, maleho volam drobec (aj Adelku sme tak volali, ta bola prekvapenie pre nas oboch) a oblecko som este nekupovala, teda len jedny neutralne dupky, zvysok som si nechavala po Vianociach, ked uz budeme prestahovani a ako-tak skrinovo zorganizovani 😉 Nieco mam po Adelke (neutralne, kedze sme nevedeli, co to je), ale len trosku, lebo pri nej som vela nekupovala, kedze som mala pozicane.

No som aj ja zvedava, ci nieco tusi alebo ho to uplne prekvapi. Vsetci su presvedceni, ze kedze mam uplne ine tehu, nez pri malej, tak je to chlapec, tentokrat teda maju pravdu, lebo pri Adelke sa vsetci mylili 😀

blumi, to som aj ja citala o tej teplote a teda je to aj prijemnejsie spat v trosku chladnejsom vzduchu.
A ty sa ako citis?

matelko1
22. dec 2009

maculik uz si to mohla az do porodu zatajit,ked tak dlho si vydrzala nepovedat manzelovi co cakate. 😅
my sme od 19 tt vedeli co cakame,ked sme boli na 3D/4D utz.

maminnka
22. dec 2009

Maculik, ty to mas verene na MK a on to este nevie? Ale myslim, ze bude raaad, mat parik je krasne, aj nam to vyslo. Dufam, hehehe... lebo by inak chlapca muselo chodit komplet v ruzovom 🙂

maculik
22. dec 2009

matelko, no ved uvidime, co mi povie pod stromcekom, s tymto suhlasil asi pred mesiacom, ale ak povie, ze uz to nechce vediet, tak v pohode, ved mena vyberame aj tak dvojmo 😉 Lebo nevie to ani rodina, len segra 🙂
ja to viem od 16.tt, takze sa celkom drzim s tym neprerieknutim 😎

loginka
22. dec 2009

caves, vitaj matelko 😉
mne naznacila dr pohlavie v 16tt a potom sa to potvrdilo na morfo aj 3D
macu klobuk dolu, ja musim manzelovi hned vsetko vyrapotat, ja by som to asi nevydrzala 🙂

inak ja nemozem spat pod 20 st. ptom ma boli hlava, sople, ja mam tak 22-23 v spalni, ale sople mam aj tak stale a velakrat sa mi spusta krv, minule v noci a to som ani nesmrkala, len som nieco zacitila a lialo sa to 😒
2 dni ma boli brucho tam kde sa natahuje Laura, je to take natahovacie, ako keby ma rezalo, ale dost to boli, potvorka

ja budem mat tiez tu Ikeovu a este mam pevnu na postielku ci na stol, hadam staci, tie jednorazove nemam, jaj este take od kocika

maminnka
22. dec 2009

my mame v byte 26 stupnov a to je prosim pekne, vypnute kurenie... stale len vetram, neda sa tam spat, suchy a prekureny byt :(

maculik
22. dec 2009

maminka, on nastastie na konika nechodi 😀 (teda akurat minule chcel vediet, ako si ho spoznala, tak som mu musela ukazat, ktoru fotku tam mam, ale inak nic) a okrem mojej segry zo znamych tiez nikto, tak mu to nema kto vykecat, chi chi - teda ak mu to nepovies ty, chi chi 😉

maculik
22. dec 2009

Uf, prave som zmastila 3 kinderka, to som mala mat aj na zajtra 😅
Baby, ja sa tu s vami vykecavam a miesto toho som mala spat. Boze, tato zavislost 😀

maminnka
22. dec 2009

maculik a netrval na tom, aby si tie fotky s nim dala prec? hehe, a mozes sa spolahnut, ze ja mu to nepoviem 🙂

loginka
22. dec 2009

maminka, to byvate v akom pasme, ze mate 26 bez kurenia?

maculik
22. dec 2009

noo, ja som mu ukazala len jednu 😀

maminnka
22. dec 2009

Logi... my sme v strede domu a tak pod nasimi podlahami ide vykurovacie potrubie, mame vlastne nechcene podlahove kurenie okolo celeho bytu. Vypnut sa to neda. Kurenie zapiname az ked je tak cca -15 stupnov. Je to nefer kvoli susedom, ale co mam robit? Ved 26 stupnov je brutalne teplo, keby som zapla radiatory, tak tu mame Saharu.

loginka
22. dec 2009

ved aj ja sa uz chystam na siestu..
ja som si musela dat jeden jablkovy kolac, och teraz mam taku chut na sladke, to sa neda

maculik
22. dec 2009

logi, to deticky, nie ty 😉 😀

garonka
22. dec 2009

baby kuk na link tu si môžte priebežne vypočítať vahu babenka 😉

http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

blumka
22. dec 2009

macu, dakujem za opytanie, mam sa fajn...ale priznam sa uz nelezim tak ako by som lezala v nemocke ☹ pri Tete sa fakt neda..ale zajtra pridu nasi tak znova budem poslusna..
my ked sme naposledy mali v byte 26 tak nam terezka ochorela tak, ze nemohla ani spat ani nespat..a musela brat antibiotika..vonku bolo pod nulou a vnutri 26, brutalne zmeny teplot a z toho su potom ludia chori..ja by som v takom teple nemohla fungovat.
aj v nemocke bolo strasne teplo, nedali sa nam tam otvorit okna, nemohli sme si vyvetrat, bol tam nenormalne suchy vzduch..fuj...2 tyzdne som tam vobec nespala..ale zato, tuto noc som spala ako zabita od desiatej do pol osmej rana a este by som aj dlhsie keby sa terezka nezobudila 😀

maculik
22. dec 2009

blumka, to poznam, ved aj ja mam lezat a neda sa ☹ Aj ked je manzel doma, tak stale nieco je...

blumka
22. dec 2009

ja mam 14 kg naviac...som zvedava kde skoncim... 😅

blumka
22. dec 2009

macu, ved to...aj ked uz nemusim aspon malu dvihat, nejako jej staci vysvetlenie ze mamka nemoze...asi si za tie dva tyzdne zvykla...no ale stale ma niekde vola, alebo sa s nou treba hrat a poleziacky sa neda 😅 ...ale aj snazim sa aspon neupratujem a ine take cinnosti ktore som robila predtym...v kupelni je uzasny bordel ale radsej sa tam nepozeram 😀

maculik
22. dec 2009

ja mam +13,2kg, akurat som sa vazila 🙂
Pri malej som mala +16 😅

garonka
22. dec 2009

ja mam +8 zatiaľ kym som cez víkend neschudla 😅 mi to žaludok nedovolil normalne jesť tak si v novom roku zas vypočujem, že priberam máááááááálo 😀

blumka
22. dec 2009

macu ja som v prvom mala +22 😅 😅

maculik
22. dec 2009

blumka, tak to uz nedobehnes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre