Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
30. dec 2009

inak som citala ze babo sa posledny mesiac hybe menej lebo ma menej miesta...ale tak na moju to neplati...rastie zejo ?? 😕

suzon78
30. dec 2009

zuci aj ja som to čítala, že už to nie sú žiadne kopance, len také mrvenie a preťahovanie...moja dnes bola záhadne ticho a teraz večer takú dobrú pol hodku robila riadny bengál až som sa bála či jej niečo nie je...teraz je už zase tíško 😉

zucana
30. dec 2009

aj moja bola v 34tt kludna...ale teraz nieze kopance ale take tlacenie a vytalca nozicky a ritku a bubnuje.... 😅
a tlaci na rebra a zaludok 🙄

janielah
30. dec 2009

babky moje, tak som za nim isla ja nakoniec a skoncilo sa to tak, ako prevazne u nas vzdy...ze sa akoze nic nestalo a hladi ma po nose, ze nic sa nestalo...
tak uz to neriesim, aj tak mi je uz teraz smutno, ze pojde na sviatky zass do roboty do zenskeho kolektivu este aj...

s maminou perieme uz druhu pracku mini veciciek...je to sranda...

suzon78
30. dec 2009

zuci má málo miesta, tak sa pučí a naťahuje 😉

suzon78
30. dec 2009

jani tak som rada, že už to máš OKI domka 🙂 , hlavne, že máte jeden druhého a tretí zázrak na ceste 😉

hajdylca
30. dec 2009

caume,
ja len na skos, lebo musim pisat pracu ☹

dnes som bola v tej rizikovej poradni kvoli tomu co som mala tlak zvyseny, tak vsetko je v poriadku, tlak som mala len 130/80, az ak by bol nad 95 ten spodny je zle, maly ma uz 2527 gramov, zodpoveda presne 35 tyzdnu- ja som dnes v 34t 6dn, takze mu vraj nic nechyba 🙂
a bol na mna velmi mily lekar, a sestricka este zlatsia, ak budem chodit k tomuto lekarovi, mozno si ho i zazmluvnim, este sa musim rozhodnut 🙂

pekny vecer

janulik netrap sa, hlavne ze uz netrucuje sam 🙂

janielah
30. dec 2009

take ste zlatunke, dakujem vam babky moje.

zucana
30. dec 2009

hajdy supis jani supis
🙂

lenk30
30. dec 2009

babule, upútala ma vaša téma.............tak trochu som si zaspomínala na minulý rok a vianoce s bruškom. Už sa vám to blíži, tak vám prajem, nech vám to tu všetkým dobre dopadne a tešíte sa z februárových čertíkov ako ja 🙂

matesl
30. dec 2009

ahojte babulky,

Jani ja to mam doma podobne...nie casto, ale ak mame vymenu nazorov, muz ostane ticho, mna ide porazit, je mi do placu, ale on sa tvari, ze nic, az sa postupne zacneme spolu zas bavit...ale nikdy neprisiel, ze prepac...nechcel som...ale to im ide asi tazko z pusy...radsej si pockaju kym to nejak do stratena prejde 😖

zucana
30. dec 2009

moj veru chodi casto prepac nechcel som 😀

alex
30. dec 2009

no my sa tiež hádavame, najmä pre prkotinky, ale my sme taký taliani, ja kričím, aj mužík kričí... ale väčšinou vyhrávam 😀 ale tichá domácnosť u nás ešte nebola, my si to pekne vykričíme a potom je všetko ok.

matesl
30. dec 2009

zuci, tak to mas dobre naucene 😉

ale zas ked sa tak niekedy bavime, sam povie, ze vela krat si az potom uvedomi, ze nieco presvihol... a ja si na to vzdy spomeniem a beriem to tak, ze je ticho, lebo nad tym premysla 😀

si tak predstavujem maleho chlapca jak nieco vyvedie...a snazi sa zahovorit 😀 len doma to mam vo velkom, myslim, ze oni neradi riesia problemy....

zucana
31. dec 2009

dobre ranko..kde ste vsetky?dospavate kvoli dnesnej noci aby ste vydrzali?
my sme boli rano nakupit morske priserky a mm isiel este nieco vybavit.
inak cim som blizsie k porodu tym sa opat zacinam viac strachovat ako napr. ten herpses...musim zaklopat zatial som ho nedostala...no a dnes sme boli v aute a chodil tam taky bezdomovec a mm ze daj mu drobne a tak mi otvoril okienko a som mu dala...a potom som sa zacala bat ze ci som od neho nieco nemohla chytit ked by mal...nekaslal ani nekychal...ale tak vzduchom....proste mi zasa zacina hrabat...
inak tu prsi e hmla je takze pocasie onicom...a ani spat sa mi nechce...
😕

zucana
31. dec 2009

inak som pozerala facebook aj ta co porodila trojicky tak tam dala foto synceka ze je na tom zle...a ze chudne...ze sa boji...chuda... ☹

maminnka
31. dec 2009

Zuci, kde na FB si to videla?

maculik
31. dec 2009

Ahojte, ako prezivate posledny tohtorocny den? 🙂
ja lezim, popritom varim polievku (kapustnica nebude, nezohnali sme tu kyslu kapustu, fnuk ☹ a Vladko s malou isli do porodnice skusit konecne dostat od nich nejake info, lebo tu je hrozny system niecoho sa dopatrat 😠 Zlaty Luxemburg, ach jo, keby mozem, hned idem znovu rodit tam...

Ale inak ok, ako lezim, tak mam trosku menej tlaky tam dole, ale brucho stale tvrde a boli. Takze sa snazim byt len v posteli.

zucana
31. dec 2009

http://www.facebook.com/janka.fajkusova?v=feed&...
neviem ci to otvoris...
ked tak chod cezo mna...len mi napis tvoje meno do IP a ja si ta pridam...je to pri foto napisane...

matesl
31. dec 2009

zuci,

no vcera sa vseeetci odtialto vyparili 😅

a neboj, herpes ti uz teraz neublizi, mne na to dr dal b-komplex a klasika zovirax...a povedal nech nestresujem....tak bud v poho.

aj ja uz mam zo vsetkeho strach...vcera zas u nas v spravach davali, niekde v cudzine, tehotna v nemocnici prestala dychat a vsetko, uz bola studena, babo z nej rychlo vybrali a ona potom ozila...no a nehaluz potom z toho...lekari si to nevedia vysvetlit...a ja potom tiez uz nad kadecim rozmyslam.... 😨

zucana
31. dec 2009

ja an ten herpes uz kaslem...ale dnes ma zasa nastrasil ten bezdomovec...ja som uz vadna alebo co...

maculik
31. dec 2009

a vcera ste vecer dobru temu rozoberali, musim suhlasit, ze chlapi su uz taki 😀

blumka
31. dec 2009

ahojteee
maculik, ja tiez dnes budem len a len lezat...vcera som mala taky strach, velmi mi stvrdlo brucho, mala mi tlacila velmi dolu... 😖
ja radsej neppozeram spravy ani nic,, lebo by som hned chaosila

maminnka
31. dec 2009

Zuci, dakujem, videla som... chuda maminka a chlapcek... prajem im obom vela sily, by to chlapcek zvladol!!! V ktorom tt sa narodili deticky?

blumka
31. dec 2009

zuci a ja ta mam na fb a nikde to nevidim

maminnka
31. dec 2009

Matesl, to som aj ja pozerala v spravach o tej "mrtvej" rodicke, to je doslova strasidelne. A to ja tiez spravy nepozeram, ani neviem ako som sa k tomu vcera dostala :( asi mam malo stresov.

maculik
31. dec 2009

blumka, ja tak zase nad ranom, dostala som nejake krce a brucho ako kamen, ale chvilu som to predychala a bolo lepsie. Dnes je to ok, zatial.
kocky, poslete mi kontakty na FB do IP? Ze by som si vas pridala.

Mne ten link od zuci isiel otvorit, boze, aki su malinki.... Myslim, ze sa narodili v 28. ci 29.tt, tak nejako si pisala, nie?

maminnka
31. dec 2009

maculik, blumi: dievcata, oddychujte, vydrzte este aspon par tyzdnov!

Olif, ako? Pytala si sa, ci manzel aspon na par hodin mohol byt s Tebou dnes? Podarilo sa?

zucana
31. dec 2009

neviem v ktorom tyzdni....skusme to vystudovat ze kedy boli robene foto 😉
blumi no dala som tam link..nejde ti to cez to?
to proste ides na vcerajsok ked pridala fotky...

blumka
31. dec 2009

aha, zuci, uz som to nasla..nehladala som medzi fotkami ale som myslela ze pise na stenu... chudatko male...nech sa drzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre