Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. dec 2009

granado no, manzel chcel kupit elektricku, ale som povedala, ze staci taka rucna za 500sk, kupil mi rucnu za 1000sk, znacka MAM. fajna je, len musim dat nizsi tlak, nech nepridem o palce x;o) ak by som musela odsavat nejak dlho, tak tu elektricku predsa len kupime, to je jasne x;o)

tuto mam
http://wwww.mimibazar.sk/foto.php?id=6367839
s dvoma flaskami, tou, na ktorej je pumpa a tou najmensou x;o)

jo, malicka musi pribrat a udrzat si teplotu....zatial sa vyhrieva x;o)

blumka
31. dec 2009

olif, ja ti poradim vela pit..aj 3-4 litre denne, aj pocas odsavania, rozmyslaj nad malickou (aj ked asi rozmyslas stale, ze?), vinea pomaha ale si ju odbublinkuj, zaprazane polievky tiez mozem odporucit, a viem aj ze mne rucnou odsavackou neslo nikdy tolko ako elektrickou...a skus odsavat aj kazdu hodinu alebo proste o jedno dve odsavani viac, cim viac budes stimulovat tym viac sa mliecko urobi...aj ked najlepsie by bolo aby stimulovala malicka
kati, ja som zacala trosku krvacat, tak si ma nechali v nemocke 2 tyzdne...mam zmaknuty krcok, tak musim lezat

a ja som strasne dobra a som rybka 😀 😀 😀

granado
31. dec 2009

Olif presne to bola tá zátka, no ale to sestrička by mohla vedieť. Ale ona odchádza aj 2 týždne pred pôrodom takže to bolo v poho, akurát ťa to už upozornilo že to nebude dlho trvať. Ja niekedy neviem či som si cvrkla alebo čio sa deje. Alebo sa potím tam dole? Zatial si robím srandu ale neviem ja veru čo je to odtekanie pl.vody, mne ju praskli až v nemocke. Snáď na to prídem 🙂

olifcek
31. dec 2009

granado ja si viem presne vybavit ako o sebe davala vediet, ked bol cas papania a oni jej nedali, lebo cakali na mna, chi..to jej bol inkubator maly, jak po nom lietala, hehe a kricala x;o) bola tak zlatunka..x;o)

blumik jj, odbublinkuvavam vineu x;o) ale neviem, kolko jej mozem naraz vypit x;o) a veru, rozmyslam nad nou casto, ale skusim cielene pri odsavani, to nie je zly napad x;)

jj, malicku mi davaju 2x denne teraz, mala som ju o pol desiatej a dostanem ju i o 17.45 x;o)cnemozeme stale, aby sme ju neunavovali x;o)

olifcek
31. dec 2009

no mne to ide i s rucnou, len to trva, lebo to strieka takymi tenkymi prudikmi...ale na pravej je to uz hrubsi prudik ;) malicku si ale prikladam zatial len na lavy x;o) ked to uz budeme mat nacvicene, budem ju davat na pravy a paq striedat...nevyhodou mojej odsavacky je, ze je modra..nevidiet vzdy dobre, ci mliecko ide...;o)

blumka
31. dec 2009

olif, ked bude vinea bez bubliniek, tak nemyslim zeby uskodilo ked by si aj liter vypila...

deda
31. dec 2009

ahojte,tak mne posledne dni opuchaju nohy, doteraz som nemala s tym problem ale teraz si pripadanm jak velryba, a maly ma dost tlači na spodok....inak všetkym vam prajem štastny novy rok 2010 a hlavne zdrave detičky....to je najhlavnejšie....

zucana
31. dec 2009

baby jak robite cibolovo zemiakovy salat???

granado
31. dec 2009

zucana teraz nijak lebo iba pomyslenie naň mi vypálilo dieru do hrude 😀 😀 😀 😀 😀 aaaaale som vtipná čo? Začína mi v tej postielke asi dosť švitoriť

zuzulik
31. dec 2009

babulky ahojte 😵 prajem Vam pekne prezitie Silvestra a svetko dobre v roku 2010 😵 😵 😵 verim, ze tento rok bude jeden z tych najkrajsich a nezabudnutelnych 😵 😉

deda
31. dec 2009

granado aj mne sa stava že mam taky vlhky fliačik na nohavičkach tak si davam slipku, minule sme sa boli prejst s mužom a už ako sme išli domou tak sa mi chcelo strašne cikať a začalo mi tvrdnuť brucho a ešte ma boleli križe mi tam vyražala bolesť až to palilo,a už pred domom som mala pocit že mi odteka voda, ale to mi bud cvrklo alebo iba vytok....ale vam poviem že som sa inak zlakla

olifcek
31. dec 2009

deda presne viem ako si sa zlakla...

deda
31. dec 2009

neviem si ani predstaviť ako si sa citila ty olif

lolka
31. dec 2009

Babenky, prajem Vám krasneho Silvestra a v Novom roku 2010 vsetko len to najlepsie 🙂 prinesie nam vela, vela radosti a urcite bude nezabudnutelny 😵
majte sa krasne o neopite sa 😀 😀

olifcek
31. dec 2009

...uz na to nemyslim..radsej...x;)

zuzu no neviem, ci tento rok cosi prekona...

pouzijem mail mojho manzelika x;o) verim, ze by sa nenahneval

ahoj lasi,

tak som spravil prehlad toho, co vsetko sme toho roku stihli. som
zvedavy, ci sa nam dakedy este podari mat nabitejsi program. ved na
zaciatku roka sme boli len parik, ktory este spolu ani nebyval (k 1.
1.) a na konci uz sme kompletna rodinka aj s babom a byvanim 🙂 nie
je to uzasne?

pusinky posiela,

jose

januar - prihlasujeme sa na tanecnu; zvykame si na novu menu; k novemu
mobilu objednavame externy GPS modul a stavaju sa tak z nas naozajstni
geocacheri; stahujeme sa do podnajmu na podhradovu, aby sme vyskusali,
ako nam to poklape v spolocnej domacnosti

februar - na ceste z volejbalu odchytime fretku a stravime s nou jeden
nezabudnutelny vikend
(http://www.abclinuxu.cz/blog/Joseho_blog/2009/3...)

marec - posledna hodina tanecnej, oli sa uz nevedela dockat 🙂

april - robime si "mapovaci" vylet do presova; spolocna tura na Velky
Milic; jose sa ucastni nocneho pochodu Krompachy - Presov

maj - tura na Tri chotare (magnezitka); ucastnime sa firemnej akcie -
chata na Zemplinskej sirave

jun - zasnuby; zistujeme, ze sme traja 🙂

jul - dovolenka: Bojnice, Nove Mesto nad Vahom, Piestany; v Trnave
objednavame svadobne prstene; jose na tyzden na sluzobke vo
Svajciarsku

august - jose dalsi tyzden sluzobky vo Svajciarsku; hladame byt a
sucasne vybavujeme hypoteku, aby nam ju schvalili este pred svadbou

september - svadba; schvaluju nam hypoteku

oktober - preberame kluce od noveho byvania; kupujeme nabytok a
postupne zariadujeme

november - stahujeme sa do vlastneho bytu na Wuppertalskej; jose na 2
tyzdne na sluzobke vo Svajciarsku; oli na takmer tyzden v nemocnici v
Saci kvoli komplikaciam - nastupuje na rizikove tehotenstvo

december - v 7. tt sa nam 19. decembra o 19:50 narodi olivia; oli i
minoli zostavaju do konca roku v nemocnici

olifcek
31. dec 2009

no, nemilovali by ste takeho muza? x;)

granado
31. dec 2009

Olifček ale ten sumár keď som celý prečítala, tak si o vás mysslím že ste velmi štastný ludia. Neviem komu sa toto všetko podarí v jednom roku 😉

olifcek
31. dec 2009

granado veru veru, stastni ako blsky...len...uz chceme byt spoluuuu x;o)

olifcek
31. dec 2009

granado novy rok proste musi niecim zacat...a to tym, ze si v januari prinesieme domov Olivku x;o) a uvidime, co bude pocas celeho roka x;o)

granado
31. dec 2009

Neboj januar bude riadny mazec. A čo bude počas celého roka, no sranda bude, už nikdy si nepovieš že sa nudíš, to mi ver 😉

blumka
31. dec 2009

olif, ale to pekne napisal 😉

olifcek
31. dec 2009

granado ja viem, ze sa nudit nebudeme, ani teraz sa nenudim, nestiham, mam pocit, hech...

blum, ze? x;o)

zucana
31. dec 2009

pekne olif 🙂
ja som akurat odisla z kuchyne a je tam muz...ani sa tam radsej nepozeram lebo by ma slahlo 😀

blumka
31. dec 2009

a ja si lezim, sedim na gauci a kamosi uz navarili veceru, narobili chlebicky a ocka, mamina upiekla kolacik, uz kamoska prestiera stol, ocino s maminou sa hraju s Tete...ale sa maaaaam 😀

zucana
31. dec 2009

moj si otvara musle a moc mu to nejde 😕
ma ich 13 a otvorenych ma 5 😉

olifcek
31. dec 2009

no a ja o 23.45 nanesiem malej mliecko, lebo uz nema...o 20.00 odsavam, aby mala na 21.00 a paq papa o polnoci, paq o tretej, paq o siestej, hehe...pomoooooc x;o)

zucana
31. dec 2009

oif tak vidis aj ty budes mat pekneho silvestra ....
inak sa musim pochvalit ze sa mi super vydarila ta kapustnica 😉 aj vy robite kapustnicu silvestrovsku? inak klobasku som vybrala ale cela kapustnica je klobaskova navonena 😅

garonka
31. dec 2009

guľky želám vám všetkým krásneho silvestra a krásny vstup do noveho roka, papajte, hladkajte bruška, a huraaaaaaa rok 2010 kedy sa nam pokladiky narodia 😉

olif, z emailika od tvojho draheho citíť lásku a nehu, no klobuk dolu maš úžasneho manžela a ste najšťastnejší ľudia pod slnkom 😉 ste krásna rodinka mala Oli, ty a drahy 😉

garonka
31. dec 2009

zuci klobasku už môžeme 😉 ja si dnes dam konečne trocha šalatu a lososa mňam 😀
a kašľať na pečeň.testy a hotovo 😅

zucana
31. dec 2009

ja som urobila ten cibulovy...maminka napisala dobry recept 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre