Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
5. jan 2010

maminnka super clanok, som sa nasmiala

olifcek
5. jan 2010

aj ja som uz dnes adke gratulovalaaa, ale si nik nevsimol, joooj x;o)

suzon78
5. jan 2010

mami pekný článok...pekne to tá babenka napísala a hlavne koniec, že príliš máličko vytrpela pre takýto nádherný výsledok 😉 mne dnes doktorka povedala, že sa nemám báť a že hlavne nemám začať z tých bolestí hysterčiť, že potom sa pôrod skomplikuje, že treba na to myslieť, že tie bolesti vedú k jedinému cieľu k vytúženému bábätku na ktoré sa tak dlho teším 🙂

blumka
5. jan 2010

suzon, ved vam to tu stale opakujem 😀 😀 😀
baby, ja som mala otrasny porod...natrapila som sa, ale proste vedela som ze inak sa neda...po porode ma chytila depka aj to som prezila a teraz si neviem bez mojho pokladika predstavit zivot...a poviem vam pravdu, aj den po porode som vedela ze este deti chcem mat...aj keby to malo byt zasa take otrasne 😉

andrea2603
5. jan 2010

dievčatá, ďakujem 🙂

Môj začiatok 1.pôrodu:
prišla som v deň termínu ku gyn., práve mala službu v nemocnici, o 14.00, pozrela ma, ostala jej na rukavičke moja hlien.zátka 🙂 , nastavila ten prístroj a kontrakcie pravidelné, že manžel nech uteká domov pre veci, že ja hneď na sálu, do polnoci to určite bude. Vôbec som jej neverila, veď mi nič nebolo. Tak som tam do 18.00 trapošila, ešte o 17.00 mi aj večeru doniesli - makové slíže, priamo na pôrodnici som ich zjedla, čo som bola fakt hladná. Stále som nechápala, čo tam vlastne robím? A keď toto je pôrod,tak fakt super. Potom zmena, po 18.00 mi niečo dali, lebo že malý je ešte vysoko a je veľký, tak nech to ide rýchlejšie a vtedy tie bolesti začali, našťastie malý bol o 21.15 vonku 😵

andrea2603
5. jan 2010

olif, tebe extra ďakujem 🙂 , že si bola prvá, len dnes v práci rušno, nestíhala som ani čítať vás.

suzon78
5. jan 2010

blumi budem si to opakovať stááále 😉 🙂 idem sa ja vystrieť, lebo ma bolí chrbátik z celého dňa, dlho som bola na nohách a som slabá ako lečo, čo len stále ležím a zase ma to ťahá do postele 😖 tak papa zajtra guľky....

blumka
5. jan 2010

suzon tak si oddychni...papa

garonka
5. jan 2010

Andrejka všetko naj naj k meninkaaaaaaaaam 😉 😉 😉 😉

andrea2603
5. jan 2010

ja si spomínam ,ako som na tom stole po pôrode ležala, na "litre" sĺz, ale boli to slzy šťastia, ktoré som vôbec nevedela zadržať a ani nechcela. Obrovské emócie 😵

zucana
5. jan 2010

vsetko naj andy aj odo mna 😉

andrea2603
5. jan 2010

garonka, zucana, ďakujem 🙂

garonka
5. jan 2010

baby vam išiel koník? mne asi dve hodky nie a to každý deň mi tak pomaly ťaháááááá a furt hlasi že na koníku je technicka porucha, ja chytam absťaky 😀

blumka
5. jan 2010

mne nesiel teraz asi pred polhodkou na 10 minut...asi sa daco opravuje

maminnka
5. jan 2010

garon, aj mne to sem tam vypadne, ale taha vacsinou dost rychlo

garonka
5. jan 2010

blumi tebe aspoň 10 min mne 2 hodky normalne som chytala absťaky 😀
Tete už haja? spinka celu noc? ja som naposledy mala tu neterku ta sa každu hodinu budila, raz cikať, raz sa poďme rozprávať a na tretíraz chcela domov 😕

blumka
5. jan 2010

hej, spinka uz celu noc. ... ale pri zaspavani uz zacina vymyslat..stale ku sebe niekoho vola, potom hlada svojho macka, potom ze chce dat este ockovi pusu, potom sa musi opytat dolezitu vec, ze kde je dedko a babka a tak dookola...ale ked uz zaspi tak spinka do rana...obcas sa zobudi okolo piatej siestej, opyta sa kde je mama a ze chce mliecko, ale kym jej ho manzel spravi, tak znova zaspi 😀 😀

olifcek
5. jan 2010

ked vidim tie vysoke cisla pri vasich ,,menach,, chi...o chvilu to vsetko prepukne x;o)

malicka inak dnes podla vyvoja zacina 37t x;O) ked bola v brusku, vychadzalo by to na 35t x;o) teraz, keby este bola v brusku, by uz len priberala a to dost rychlo, tak snad jej to takto pojde i na ,,susi,, na svete x;)

blumka
5. jan 2010

olifka, urcite...ved doteraz jej to slo velmi dobre 😉

garonka
5. jan 2010

je podarena 😀 ja som synovcovi a neteri nad ranom ak spali u babky robila kakao, a pokym som prišla chrapali obaja kym to kakao vychladlo v celom dome vreskot kakaukooooooooooooooooo 😀
a ta mala sa teší na babo neustale vola či už bol u nas bocian 😀

matesl
5. jan 2010

ahojte dievcata,

este som vas nedocitala, ale k rannej teme...dnesna noc bola aj u mna priiiiserna, aj maly bol nejaky roztahovacny, o 2 som este kukala na hodiny a o 7 zas, a medzi tym asi 6x wc....pomoooc som taka unavena z toho.

boli sme este dnes kuknut kociky, tak mi v jednej predajni doslo mdlo...zalialo ma teplo a tocaaaky som mala...ale potom to preslo....mavate to aj vy??????

garonka
5. jan 2010

olif mala už ma 2 kilečka a bude priberať naďalej 😵 😵 😵
ja radšej na číslo nepozeram, pôrodu sa bojím a ani tašku nemam zbalenu 😎

andrea2603
5. jan 2010

olif, ja sa ináč celkom teším, keď to prepukne, že ako,ktorá pôjdeme 🙂

blumka
5. jan 2010

deti su take zlate, take bezprostredne..to je na nich najkrajsie...
mne dnes terezka nedovolila zist z gauca, povedala ze som jej babeko a doniesla si ku gaucu lyzicku a kadejake hracky z ktorych si spravila akoze kuchynu a akoze mi varila a krmila ma a davala mi pit...potom ma cesala detskou vidlickou 😀, ked som chcela ist na zachod, tak zacala jacat, ze "mamka, ne stojit (stat), mamka pinkat"..tak sa manzel smial ze mam dobru kontrolu 😀

blumka
5. jan 2010

ja sa tiez tesim, ked to vypukne a kazdy den sa tu objavia nove babatka

garonka
5. jan 2010

matesl ja som mala dnes taky zavrat ako som šla s havom vonku neviem prečo zrazu sa mi zatočila hlava, sa mi ťažko dychalo chvíľu som sadla ale vonku som mala pocit že mi je lepšie, neviem či tlak sa zvyšil či znižil nechapala som, ale babo tlačí na pľuca

andrea2603
5. jan 2010

gari, nedostatok kyslíka? Ja bežne fučím, pľúca mám hádam nacapnuté niekde v krku 😀 .

garonka
5. jan 2010

Adi asi tak tak 😀 a to ja som sa najprv obliekla ešte i šal si dala a tak som sa obula ani zohnuť ani sadnuť pre tu panvovu kosť ako bolí no radšej by som v papučiach všade chodila 😀

alex
5. jan 2010

andrejka všetko naj k meninám!
Tak som vás teraz dočítala. Inak ja som túto noc spala ako bábo, síce sme išli s mužíkom spať dosť neskoro, pozerali sme ten obchod s bielym mäsom a potom ešte aj na discovery niečo, ale celkom rýchlo som si našla vhodnú polohu a spala som celú noc a vstávala som až 12:40 😅

garonka
5. jan 2010

alex no hura hura ako skončil ten film? lebo aj ja som ho pozerala a poslednu pol hodinku pred koncom o jednej som zaspala 🙄 tu baby asi ten film nepozerali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre