Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
8. jan 2010

zosiiiiiiiiii heeeeej no aj ja mam z Maderny nejakych 20 € nas vyšiel a je vieš aky super teply? no maly bude v tom ako frajer ako pôjde domov z pôrodky 😵 už sa len schovam pred mamou nech nehučí do mňa lebo ona nerada by videla maleho v autosedačke 😕

zucana
8. jan 2010

zosi aj ja mam tie chicco veci na vlasky a krasu 😉 a tiez mame ten fusak emitex...cerveny...kolko vas vysiel?
ja som nasla na nete v zlave za 20 eur....
inak dajte vediet potom ohladne tych vloziek ja som totu uz tiez pozerala na konikovi tu reklamu a celom sa mi pozdavali

garonka
8. jan 2010

olif olif hura konečne idete domenko no klop klop aby sme nezakríkli, malička je veľka bojovníčka a robí všetko preto aby ste šli domov skôr 😉 😉

garonka
8. jan 2010

zuci tu v KE v maderne za 20 € a našla som ešte jeden na nete ten stal 15€ ale bol len v letnej verzii 😉

deda
8. jan 2010

Zoska ani neviem nejak som sa sem nedostala, nebolo kedy alebo sa mi nechcelo?v poslednej dobe sa mi nič nechce...a to mam isť neska do mesta vyzdvihnuť tortu pre mužíka k narodeninám,inak posledna dni mi dosť tvrdne brucho, prestala som brať magnezium lebo že sa to ma len do 36 tyždňa,pozerala som aj tvoj album,aj u nas nakupi finišujú,ašte digitálny teplomer...

garonka
8. jan 2010

a celkom dobre do toho fusaku vojde babo a krasne sa tam da nahuľať mam vyskušane 😀

zoska
8. jan 2010

aj mna vyjde 20 eur+ necele 2 ecka postovne 🙂

gari ale ved babtko ak sa vezie v aute musi byt v autosedacke...vo vanicke moze byt len pokial je specialne upravena na prevoz dietata v aute a to ma len par drahsich kocikov pokial viem...tak to mamči vysvetli, že ci chce pokutu platit...to by bola riadna palka asi aj 200eur

ewelyne
8. jan 2010

zuci, dufam ze macu sa spyta tej kamosky na tie vlozky, ale ked porodim skor a odskusam, dam vediet 😉

zucana
8. jan 2010

aj ja mam z maderny 😀 samoska ma caka este v BA ale kamos by ho mal doniest 😎
olif supis 😉

zoska
8. jan 2010

no vidis olif... tak problemik uz nieje 😉 🙂

gari ved pozeram, ze mas vyskusane 😀 ja n 😀 mam na com skusat 😀

garonka
8. jan 2010

zuci a ake to bude zlate babo v tom 😀 😀 😀
môj mm sa za hlavu chytal čo vystrájam, no tak som len chcela vedieť ako to vyzera 😀

garonka
8. jan 2010

jaj omyl zosiiii 😀

ewelyne
8. jan 2010

baby a tie deky resp. zavinovacky do autosedacky mate ake??? 😉

babky a tesim sa, buduci tyzden nam pride kociarik, polrocny este v zaruke aj s blockom 🙂
som zohnala ten co som chcela gesslein F6 a stal nas necelych 400 Euro 😵 😵

zoska
8. jan 2010

ewe kukni do mojho lbumu posledny obrazok 😉 a v garokinom albume to mas aj s nazornou ukažkou 😀

garonka
8. jan 2010

zosi mamina to pochopí snaď no dufam, ja ju beriem tak, že žila v inej dobe a ja určite bez autosedačky z pôrodky domov nepôjdem a 200 € fuha odkiaľ naškrabať? a myslím že naša vanička ani tie popruhy nema

raa2
8. jan 2010

ewelyne dobre si kukla, na tehu nic tam nemaju v tom HMku :( Ani v avione ani v Auparku 😢

zoska
8. jan 2010

garon neboj pochopi... ved v dnesnej dobe uz kazde babo ktore ide autom domkov je autosedacke a este som nepocula ze by tych par minut dakomu ublizilo...
a maculik myslim ze pisala ze niekde sa dokonca musis preukazat pri odchode ze mas autosedacku, inak ta ani nepustia.... 🙂

ewe dobra kupa 😉

garonka
8. jan 2010

ewe to je fusak Emitex fajne zatepleny by som povedala na material flís je užasne jemny a v aute sa da pekne babo rozbaliť 😉

http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

olifcek
8. jan 2010

ja mam zase info, ze z porodnice sa moze ist vo vanicke len...ak mame spravu z nemocky, ani pokuta by nemala byt...tak uz neviem

zucana
8. jan 2010

no prave som ich objednala...aby este dosli kym porodim 😀

maculik
8. jan 2010

olif, este mi napadlo, v tom H&M maju v tychto malinkych veciach take tie body, co sa zapinaju aj naboku, takze vlastne to nemusis pretahovat cez hlavicku. Ja som pri Adelke asi 6t pouz.len tie, pritom ona bola dost baba, ale mi to pripadalo take lahsie s nou manipulovat 🙂 Tak ked tak nech ti pozru aj take, je to velmi pohodlne.

a kedy dostanes Olivku na izbu?

zoska, to super pristup od tety- a ona tam naco sedi? 😠 To ty mas za nu robit jej robotu?

zoska
8. jan 2010

olif tak potom neviem... 😕 ale blumka pisala ze to s tou spravou z nemocnice nejak neplati...
tak ja uz som radsej ticho, aby som tu nevyvolavala omyly 🤐
treba si to riadne overit, co sa moze a co nie 😉

ewelyne
8. jan 2010

zuci, tie vlozky si si objednala?
😉

zoska, gari, dikes, idem objednat 😀 😀 😵

olifcek, odkial mas take info??? policajtom prepustacia sprava nic nepovie a este si zgustnu... 😖
zakon je zakon a neriskovala by som s takym malym mimi... hocico sa moze stat ako tu uz blumka raz pisala...

zoska
8. jan 2010

maculik...no teta tam sedi asi na to aby hovorila ludom ze si maju veci zistit sami...uz neriesim radsej... zaplatim viac a preplatok mi vratia, ja ich kaslem

no muzik mi dojde po 2 dnoch tak sa nanho tesim...idem trosku poupratovat 🙂
volal a pytal sa ci nejdeme na nakupy ze su vypredaje 😀 horsi je jak zenska

zuci o akych vlozkach sa bavite? o poporodnych?

blumka
8. jan 2010

olifka, tu info o tom ze mozes ist z nemocky bez autosedacky tu niektora kocka davala akoze jej to povedal nejaky policajt..ale to je len jeho postreh, nic take neexistuje..
a ak ti sestricky na porodnici povedali ze babo moze ist domov len vo vanicke, tak potom nevedia co hovoria...
budem sa opakovat, nejde o pokutu, ide o zivot vasho dietata...jedno prudsie zabrzdenie, smyk a babatku sa zlomia vazy vo vanicke ...neriskujte

ewelyne
8. jan 2010

zoska, vidis a mna to ani nenapadlo, v podstate od desiateho idem na MD a som zaplatila mesacny sek 😠
😠 a to som sa pytala tej tety ze co a ako... kurnajz... tak len nech mi ta materska pekne vyjde... sa to aspon vrati...

raa2
8. jan 2010

no baby ja vam neviem, my asi vo vajicku vezmeme babetik z porodnice, sice by som ho mohla aj vo vanicke z kociku vziat, ale sa mi zda vajicko praktickejsie na tu chvilku ako trepat vanu z kociara...Neviem, asi sa rozhodnem az potom ked ta situacia pride a nakazem potom co mi ma muzicek priniest....

zoska
8. jan 2010

ewe uz si platila za januar dopredu?
ja platim spatne takze za tych jedenast januarovych dni pojde platba az vo februari...

blumka
8. jan 2010

😅 ja som taky horlivy zastanca autosedaciek...nikoho sa nechcem dotknut, tak to prosim vas tak neberte...len ma vytacaju tie stare nazory...hlavne myslite na to ze vy ste zodpovedne za svoje babatka, nie policajti, alebo sestricky alebo ini ludia

ewelyne
8. jan 2010

zoska, tie liecive anionove vlozky, je tu na Mk aj reklama, mne ich doniesla kamoska, ze su super po porode... tak uvidime. aj macu pisala, ze jej kamoska ma 😉 tak cakam info macu, ked sa opytas 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre