Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
13. júl 2009

alex, ja sa aj snazim stahovat, ale toto uz veru nejde.... 😀 moje problematicke partie su zadok a stehna...brucho som nemala velke.... takze si to uz ludia zacinaju vsimat... moj problem je aj to, ze nosievam obtiahnutejsie tricka....kde sa to tazko schova..... no kriza, nekriza...musim ist na nakupy.... 😀 ale ved toto je pekne, takze to budeme ukazovat s radostou, no nie?
inak mne dost vadi, ked tehulka nosi brucho vonku....ze ma nejake male/uzke/ kratke tricko a to brusko jej na polovicu trci.... nie kazky ma chut sa na to pozerat.....

alex
13. júl 2009

mne sa to tiež nepáči a ja celkovo mám radšej dlhšie tričká. A v tomto teple sú naj šaty. Včera som si dala tie moje nové žlté a bolo mi v nich super, nikde to netlačí, no paráda...

zusika
autor
13. júl 2009

ze alex....to je uplne super vynalez... 😉

alex
13. júl 2009

hej, hej. Škoda, že do práce si ich nemôžem dať, veľmi zvýrazňujú bruško a o mne to ešte nevedia.
Uff, aj toho sa veľmi bojím, ako to oznámim šéfovi... 😖

zusika
autor
13. júl 2009

no u nas v praci sa to nejako ocakava, som totiz "uz na rade" .... 😀 ale sef sa asi zblazni, lebo teraz mame trosku problem s personalnym obsadenim niektorych pozicii.... chcem to povedat az v auguste alebo az po mojej dovolenke v polovici septembra....no a kedze sa chcem ist uz niekedy v novembri na PN.... tak sef bude mat na spamatanie sa dva mesiace 😀 ale ja si to vychutnam.... nehovorim ze som nenahraditelna, ale dost veci by tam bezo mna padlo "na hubu" .... on len podpisuje ani nema predstavu co.... ale ma 4 deti, takze myslim ze bude mat pochopenie.... v septembri sa vrati z materskej moja kolegyna....a par mesiacov na to odidem ja..takze zase budeme v neuplnom stave.... 🙂 no ake mne je to uz dost jedno....ja sa nebudem tymto zaoberat..... nech riesia ini....
no a saty, tak zalez velmi od strihu....

alex
13. júl 2009

no ja som len pred mesiacom nastúpila, myslím že šéf je spokojný, bolo tu predomnou pár kočiek a tie boli naozaj neschopné a to doslova, tak si myslím, že ho to trošku zamrzí, ale čo už. Nemyslím si, že sem ťažko niekoho nájde, lebo naozaj je to jednoduchá práca, tak s tým by nemal byť problém. Ja by som tu rada zostala až kým mi neskončí zmluva. Ale aby nepovedal, že som sviňa, poviem mu to ešte pred koncom skúšobnej a uvidíme ako sa zachová.

zusika
autor
13. júl 2009

pokial si zmierena s tym ze sa moze stat aj to ze o pracu prides...tak rob ako myslis......len niekedy treba byt alibista a kopat iba sama za seba....dnes je tvrda doba....

zusika
autor
13. júl 2009

a aj to, neviem ako ti to vychadza....ale hovortit nieco este v prvom trimestri podla mna - je este riskantne.... ja aj preto chcem pockat, aby som si bola ista, ze je vsetko OK

zusika
autor
13. júl 2009

dnes sa chystam robit ten zucanin recept....tuniakove gulky... som si kupila uz aj taku hotovu omacku...rajconovu - taku taliansku...a mam makarony...juj, dufam, ze sa mi to podari..... 😎

martinaj
13. júl 2009

alex, aj ked si pred mesiacom nastupila, tehotnu zenu nesmie vyhodit aj ked je v skusobnej dobe.... mam to zistene.... 😉 ale este mu to nevrav urcite.....

alex
13. júl 2009

no k lekárovi idem 10.8. a to budem 11+5, ak povie, že je všetko ok, tak potom poviem v práci. To už budem končiť tretí mesiac. Skúšobná mi končí 9.9.. Ja si myslím, že si ma tu nechá šéf ešte tie tri mesiace ho nezabijú a aspoň mu zaučím človeka, ale beriem aj alternatívu, že mi povie, že už nemusím ani chodiť. Čo už, ale ja chcem byť férová a dúfam, že aj on bude.

zucana
13. júl 2009

caute baby.no ja prave rozmyslam, ze co chce za mnou sefka dojst domov s robotou a som na PN ze jej slusne poviem ze sa na to necitim, lebo sa mi ani nechce rozmyslat nad tymi vecami a mat este aj zodpovednost...co by ste robili na mojom mieste?ako jej to vysvetlit?nepaci sa mi aj ten jej celkovy pristup.ved som uz pisala.
no a rano som sa velmi vytocila, lebo som si objavila vcera ze mam nieco na dasne, vraj asi trochu opuchnuty slinovy poharik a tak som chcela ist dnes k zubarovi a volam ze jedine do 11 lebo on potom ma dlhu pracu a potom tam nie je takze az zatra tak ja ze ok ze to stiham a potom zistim, ze muz si zobral moje auto a ja to jeho velke hebedo z garaze nedostanem a to som akoze velmi dobry odic vraj aj parker (pre predstavu garaze v centre v malom dome v podzemi s takym pristupom -ze som schopna to iba zaparkovat smerom tam). no ale teraz mi volal ze ked sa chcem ukludnit pojdeme k inemu...tak asi pojdem.
alex odfot saty 😉

zusika
autor
13. júl 2009

ved sama najlepsie vies, aky je...poznas ho....drzim ti palce! aj ja som radsej za otvorenu hru a vylozene karty...lenze ja som v trosku inej situacii...skor to robim kvoli kolegyni ako kvoli mne....lebo tym ze odidem, by sa jej mohla zmenit pracovna napln/pozicia....

alex
13. júl 2009

zucana ja mám tiež niečo na hornom podnebí, trošku ma to tam bolí, také škrabnuté, alebo podráždené, tak ani jesť dobre nemôžem.

Šaty mám v albume 🙂

zucana
13. júl 2009

alex uz som si vsimla saticky aj ja mam take brusko v satach 🙂
zusik drzim aplce ku gulickam a daj potom vediet ako dopadly...

alex
13. júl 2009

zusika no hádam sa ti papanica vydarí. Idem ja pozrieť, aké menu máme my tu v našej reštike pri firme.

alex
13. júl 2009

no nie je to žiadna sláva, asi budem hladná... Mne strašne nechutí teraz mäso, normálne ma pri pomyslení naň napína.

zusika
autor
13. júl 2009

alex, ved ty mas uz ze ake pekne brusko?!? v 7tt.... pekne rastiete..... tak to na mne nie je v satach az tak vidno...resp. mala som take cierne s velkym farebnym vzorom co odputava pozornost....
zuci, no ja idem na to a jasne ze dam vediet..inak tie gulky robis take male...
no a ta praca....myslim, ze by som jej to vysvetlila znova....ze ty si PN a ze to ma asi nejaky dovod..inak by si bola v praci.... skus sa z toho nejako vykrutit....

alex
13. júl 2009

zusi, normálne nemám až také veľké bruško, resp. to bruško som mala také aj pred tehu, akurát vtedy som bola taká napapaná, napitá a nafučaná a bolo väčšie ako bežne.

zucana
13. júl 2009

hej alex take male...mozu vyt aj mini a bude ich viac...
v praci skusim hentak... a dam vediet potom ako som sa vyzula z toho...

ivet123
13. júl 2009

Ahojte baby, tak nemam dobre spravy,a le vy sa tym nezatazujte, babatko sa nevyvija, takze MA, buduci tyzden ma vycistia. Prajem krasne tehulkovanie 😉

zusika
autor
13. júl 2009

ivet ☹ citime s tebou! vela sil prajem....a velmi skoro zelam //.....
ja sa na dnes s vami lucim.....zajtra sa ozvem.... ahojte.....

lienka2
13. júl 2009

ivet, to ma mrzi ☹ prajem vela sil.. ozaj chcem sa opytat, mali ste uz srdiecko?

martinaj
13. júl 2009

ivet to mi je moc luto 😢
ja idem do poradne v stredu, tak som strasne zvedava, lebo bola som v 5+2tt a to este srdiecko nebilo ....
tak snad bude vsetko OK 😵

ivush
13. júl 2009

Ach, ďalšie smutné správy ☹ to mi je ľúto.....

Ale tak aspoň ja trošku prispejem pozitívnymi správičkami, dnes som bola na UZV a naše druhé baby má tabuľkových 27mm a dobre sa mu vodí 😉 🙂 horšie sa vodí môjmu žalúdku, no, ale ja pevne verím, že do cca 2tt sa i ten upokojí 🙂 😅

zucana
13. júl 2009

ivet je mi to luto..
ja prave varim polievku a k druhemu zubarovi by som mala ist o 17:30 ale rozmyslam ze pockam uz do zajtra k tomu co poznam...som nerozhodna ale za ten den sa snad s dasnami nic nezmeni nie?

alex
13. júl 2009

ivet 😢

julietka
13. júl 2009

ivet to mi je strasne luto..za posledny tyzden je tu akosi viacej tych horsich sprav ☹
ivetka tak ti prajem aby ste sa z toho psychicky pozbierali a co najskor nabrali vela sil do dalsieho snazilkovania 🙂 drz sa..

alex
13. júl 2009

kočky ja kým to bábo nebudem držať v náručí, dovtedy sa budem báť... 😔

zucana
13. júl 2009

alex to aj ja...a hlavne ked mam tiez taku skusenost za sebou...som jak sprosta...chory clovek bojko sa bojim o vsetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre