Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
21. jan 2010

garonka mne kamoška dala také niečo/idem pozrieť ako sa tovolá/, myslím že sa to používa pri úniku moču. Je to skôr taká malá pamperska pre dospelých ale pripevňuješ na nohavičky a to je dosť velké, to určite použijem

garonka
21. jan 2010

granado ja mam naokolo take susedy 😀 naša skôr s metlou bucha do steny no sa teším ako bude maly revať tak sa henta bude modliť aj zdravas a nepomôže jej to 😀

garonka
21. jan 2010

to i svokra asi take ma čo davala svojej mame a aj vložky Tena ma tie su veľke len kuknem aky material maju lepšie su tie vatove nie ako alwaysky

alex
21. jan 2010

granado tie hartman vložky po pôrode sa mi zdali byť maličké a aj som ich pozerala, kamoška ich má a sú materiálovo porovnateľné s tými Lidiami, alebo teda tými Tesco popôrodnými.

garonka
21. jan 2010

a vonku na chodbe mam na črepniku pripnuty detsky alarm lebo mi niektora mila pani preklada kvety a zapipal zatiaľ len raz 😀

granado
21. jan 2010

vyhrabala som si celú tašku do porodky, ale našla som ju. Molimed maxi. perfektná vec. Ak chcete popýtajte sa v zdravotn.potrebách, ono väčšinou je to na predpis pre babky ale hádam aj normálne predajú

garonka
21. jan 2010

alex ake su tie tesco? normalne na balíku je napisane tesco vložky?

garonka
21. jan 2010

granado ta značka mi niečo hovorí aj svokry sa opytam či nema keďže svojej mame take veci davala

alex
21. jan 2010

no tak my máme v pohode susedov, moc ich nepočujem, aj keď oproti si robia skoro každý deň disco a to majú dve decká, nejakú tretiačku a prváka tuším, ale ja to nevnímam, možno keby boli nad alebo pod nami, tak to viac počuť.

granado
21. jan 2010

no inak moja skúsenosť z prvého porodu. Kúpila som si alwaysky veď predsa to najkvalitnejšie pre seba nie no a skoro ma šlak trafil ako ma škriabali a prilepili sa . Hneď som volala manžela nech mi prinesie tie najväčšie a najmäkšie takže aj on sa pobavil, lebo neviem od kial by to on mal vedieť 😀 . Teraz som už poučená a mám iba to najmäkšie čo som zohnala. 😉

granado
21. jan 2010

no pod nami je tá čo mi buchala a nad nami mladá holka čo strieda/teda teraz už ani nie/ ale rada striedala priatelov. Baby to bolo iné rošošo. Ako by som to mala v telke pustené 😅

alex
21. jan 2010

garon, tie vložky majú v deckom oddelení ako plienky, je to také ružové balenie, 12ks a je tam napísané Maternity towels x12 a značka je to Tesco Mum´s Care.

garonka
21. jan 2010

ah jaj no ja by som radšej brala tie vložky s kridelkami ale na zozname čo mam doniesť do nemocky mam zvyraznene červenou fixou, že alwaysky v žiadnom prípade, a tie vatove su kratke ale popozeram tesko nejake dlhe a ak nie mam podložky pod seba super lepiace 😀

garonka
21. jan 2010

alex ďakujeeeeeeem som si poznačila tak draheho vyšlem na lov vložiek 😀
a to mi treba aj vložky do poprsenky tie mate ake?

granado to si mala pestro 😀

granado
21. jan 2010

a inak mám aj tie popôrodné tesco ale tie až potom neskor, keď miniem ti babkovské, lebo tie su omnoho väčšie/to je úplne na celý spodok /od brucha až nad zadok/ neviem ako to mám inak napísať 😅

alex
21. jan 2010

granado, tak to takú susedu by som teda nechcela 🙂

no tie Tesco sú dosť dlhé a mäkučké, tak uvidíme, ak by som nebola spokojná, tak kúpime iné.

granado
21. jan 2010

aj vložky do podprdy reba lebo ked sa to pustí tak to teče. 😉 Ja som dostala chico ale inak sa dajú zohnať všeliaké .

alex
21. jan 2010

granado som pozerala na nete obrázky tých molimed maxi a teda naozaj musia byť super.

granado
21. jan 2010

no veď vravím vždy môžete manžela vyslať na lov vložiek, nech sa zabavý 😀 čo už s takou susedou, vysťahovať ju nemôžem 😠

alex
21. jan 2010

do podprdy mám Johnson.

granado
21. jan 2010

to naozaj sú a aké mäkučké, žiadne always aj s krídelkami, až mi je zle keď si na to spomeniem 😒

alex
21. jan 2010

no kočky idem do postele, ráno ma čaká poradňa, tak pa pa a dobrú nocku! 🙂

granado
21. jan 2010

inak neviem ako je to teraz, ale keď som ja rodila, nemali sme mať nohavičky. Ja som si to teda nevedela predstaviť ako mám teda tú vložku udržať takže ja som si teda nohavičky dávala, ale to ste mali vidieť ten fukot pred vizitou 😀 😀 😀

garonka
21. jan 2010

ja mam skoro všetko do pôrodky len ešte vložky dokupiť a tie vankušiky do podprdy aj som chicco videla ale su moc drahe, a moja mama len žasne ak jej vravím že drahy mi bežne kupoval tampony, vložky tak pred niekoľkymi rokmi to bolo tabu 😕

granado
21. jan 2010

tak prajem dobrú nocku. Ja mám uplne prehodený rytmus. Ja dospávam keď mám malého v školke.

garonka
21. jan 2010

alex dobru nockuuuuuuuu a zajtra sa hlas ako bolo na poradni 😉

garonka
21. jan 2010

granado a to ako mame tu vložku udržať? keď nohavičky nedovolia? ja čítam zoznam že zo zdravotnickych potrieb byť môžu oni maju na mysli tie sexy sieťovane gate 😀

granado
21. jan 2010

ja viem že sú zbytočne drahé, ja som ich tiež iba dostala od kamošky čo porodila v dec. dvojky, len tá nechcela kojiť tak mi ich darovala. Potom budem kupovať úplne tie najlacnejšie, lebo mne keď to tieklo tak som často menila.

granado
21. jan 2010

no aj nám sa rozum pozastavoval ale nakoniec všetky sme si ich navliekli. Nech ma majú radi. J a som si pokúpila také bavlnené po 1 € a hneď sa ich tam budem aj zbavovať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre