Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
19. feb 2010

a inak, tie sopliky su ok, to maju takito drobci casto, to zahlienenie akoby niekde vzadu. Pokial nemaju upchaty nostek, netecie im z nosteka a pod, tak sa netreba trapit 🙂

olifcek
19. feb 2010

mne pride v pondelok svokricka a asi ostane do piatku x;o) tak som zvedavaaaa...zatial mame vztah fajny, no deli nas par kilakov, no..cca 400km 😉

zucana
19. feb 2010

maci takze ani netahat sopliky ?ked netecu?

olifcek
19. feb 2010

zuci my ideme v pondelok, tak i tam sa opytam a dam vediet x;o)

macu faaakt? take to mame...netecie, ale pocujem, ze niekde vzadu to je a hodne x;o( ale uz nam 2x i tieklo za ten tyzden z nosteka...ale odsalo sa, dali kvapky a uz bre je...

takz fakt sa netreba trapit?

olifcek
19. feb 2010

blumka ma asi opat malicku na prsnicku, ked tu nie je x;o)

zuzulik
19. feb 2010

ahojte baby 😉
juj mate to ale niektore trapenia so spinkanim, papanim, prdikmi a pod ...dufam, ze to budem zvladat 😉 😕

inak my v nedelu nastupujeme do porodnice a v pondelok rano nas caka CR, male je stale zadocok a ma uz minimum plodovej vody...takze sa este 3x vyspime a mame babatko, jupiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

zucana
19. feb 2010

na mne mala spi lebo jedla tak pisem ale za 10 min ide na balkon...a kukam film ze chihuahua z beverly hills 😀

maculik
19. feb 2010

ja kukam Profesionalov v archive joj 🙂
olif, zuci, ked netecie, tak netreba vytahovat, aj tak sa to vtedy poriadne neda. Jedine ak to chrchle aj v nose, ale to malokedy. Oni kvoli tomu mozu trosku aj chrapkat alebo tak akoby trosku chrcat v noci, ale to je tieto prve mesiace normalne.

zuzulik
19. feb 2010

matesl: no ja by som sa na take keci ohladom numerologie vykaslala, nase male sa narodi tiez 22.2. a pre nas to bude ten najkrajsi datum 😉 😉
inak na pondelok drzim palce!!!!!!!!!a nenechaj sa zdeptat maminou 😉

blumka
19. feb 2010

olif, tu som 😀 mala je vedla v postielke...ona cez den je anjelik..len sa napapka a uz spinka..to vecer o siedmej zacina 😝
ale som si aj trosku dnes pospala...spali sme vsetky tri spolu 😵

selyma
19. feb 2010

Ej ha, ti muzi su dnes nejaki divni. Macu, aj ja by som plakala.Necudujem sa.

A mi rodicky co? Nic? vsetko asi zacne buduci tyzden. Matesl pondelok, lenica a ja utorok, ... Ked ovsem do vtedy vydrzime. Dnes ma moj dr.tak prehmatal tam dole dost bolelo. Uvidime, ci neporusal nieco. Ja tak neznasam take prehliadky, ani ked som nebola tehotna.

Olif, kociarik je pekny. To je trojkomb.?

lenica81
19. feb 2010

matesl, ano, maminku vzali hned na 2. den do porodky, lebo z nicoho nic opuchla a vysoky krvny tlak... 😔 nebezpecny stav pre matku aj dieta... drzim palce...

blumka
19. feb 2010

leni, mas dobru hlasku v pase...Vcera cakame chlapceka...to akoby som terezku pocula...ked sa jej spytam kto ku nam pride tak mi povie "Vcera pride Luky" 😀 😀 😀 😀

lenica81
19. feb 2010

no ved to... keby sa to skor zmenilo na mam 1 dieta... 😉

blumka
19. feb 2010

aj to bude, nebooj... 😉
ja som rada ze to mam za sebou, to brucho uz mi dost vadilo, ale akurat dnes sme sa bavili s muzom o dalsom dietati, ze on si voperuje moju maternicu a vynosi ho, tak som mu pekne krasne povedala ze ja si vynosim aj 10 deti, len nech to on potom odkoji 😀 😀 😀

lenica81
19. feb 2010

zuzulik, tak aj tebe vela stastia na ten pondelok... 😉

sely, mozno hviezdy alebo cisla nie su naklonene... matesl... prepac... a neber to zle od mamy... odo mna tiez chcu, ze ten a ten datum, lebo je pekny a bla bla... je to jedno... aky clovek je, taky ma zivot... no nie... 😅

blumka
19. feb 2010

macu, skus nechat muzovi obe deti a chod von ako ti kazal 😀 😀

olifcek
19. feb 2010

macu hmm...dikesko x;o) tak uz neriesim sopliky, malicka je teda iste v pohodenke x;o)

blumi mne malicka v noci pekne spinka, ale dnes i pocas dna a to MIMO MNA, normalne nechapem, ale tesiiiim...snad nezacala sekat dobrotu, lebo mame nosic x;o)))

sely dakujem x;o) a ano, je to trojkombinacia veru...mna fakt pred tyzdnom ocaril a kukala som nanho a kukala a dnes kupila x;o)

blumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hehehe...s tym kojenim, pecka 😀 😀

zuzulik
19. feb 2010

lenicka dakujem 😵

zuzulik
19. feb 2010

olif to si od malinkej dostala ako odmenu za Tvoju 2-mesacnu starostlivost 😵

mimochodom gratulujem, rastie ako z vody 😵

olifcek
19. feb 2010

zuzulik, dakujem krasne...velmi sa tesim, ze uz mame vecicky, ktore su nam kratke...bohuzial, niektore ani neoblecie, lebo su jej siroke...hech..ale neva 🙂

zuzulik
19. feb 2010

tak to je uplne super 😉 😉 😉 nech Vam rastie do krasy 😵

zucana
19. feb 2010

a my mame dnes mesiac tak si robim svieckovu na smotane a muzovi steak na veceru 😉
a som zvedava na vecerne vazenie 😅

zuzulik
19. feb 2010

zucana : aj vam vsetko najlepsie 😵
ten cas tak rychlo leti, len teraz sa narodili a uz su z nich male slecny 😵

andrema
19. feb 2010

matesl,
no co sa tyka problemov,tak mam strasne zvysene biele krvinky a opuchy noh,ale tlak ok...

zucana
19. feb 2010

zvysene bielel krvinky znamenaju zapal ...
boli sme pol hodku na balkone...samoska z talianskej strany som si vypocula ake je ocasie a zima...je tu plus 5 stupnov...

matka331
19. feb 2010

olif aj my sme vcera kupili kociarika takyy isty ako tvoj len inej farby ... 🙂 🙂 olif a kolko uz malicka vazi??

olifcek
19. feb 2010

matka sup do albumiku, nech kukneeem 😵

vies, ze neviem? okolo 3kg...prave papkaaaa, tak ju skusim odvazit neskor 😉

zucana
19. feb 2010

zuzulik dik 🙂 aj nasa papala ale len 10 min zasa a mala zelenu kaku dokelu...ale predtym oranzovu...musim jej fakt davat kazde 3 hodky uz...od zajtra dokelu...

olifcek
19. feb 2010

zuci, moja olivka papa a kazdu polhodku a kaka je horcicovaaaa...po noci je zelensia...chi...a zelena moze byt aj z cajov na kojenieeee 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre