Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
15. okt 2009

Ahojte. Ja tiež už nespím. Už mám 2 hod. práce za sebou, ešte ostáva 6 hod. a šup domov 🙂 .
alex, trošku som dočítala včerajšok. Tak stretko vyšlo a bola zábava-to je fajn 😵 .

andrea2603
15. okt 2009

Bude aj fotečka zo stretka v niektorom vašom albume?

mmaarrttiinnaa
15. okt 2009

dobre ranko ja som hore uz od pol 5 vyprevadila som draheho do prace dcerku do skoly a sadla som ku kniham o jednej idem do skoly teraz som si urobila velku prestavku ha ha 🙂

martinaj
15. okt 2009

no baby sup sem s fotkami, sme zvedave 🙂

alex
15. okt 2009

andrea, fííí, ja mám za sebou len hodinku a už sa mi nechce.

Zusika fotila, takže hádam čoskoro pridá foto.

lolka
15. okt 2009

dobre ranko 😉
stretko bolo veeeeeeelmi fajn, dufam,ze si ho este ako bruskate zopakujeme 🙂
ja som si vcera vecer vylozila moje opuchnute haksne, tak aj dobre, ze uz som nesla do toho H&M. no co, nabuduce si to vynahradim 😀
zusi, cakame na fotecky 😵

martinaj
15. okt 2009

takze niesom sama komu puchnu nohy 😅

blumka
15. okt 2009

jani, ja obcas idem do tej temy, kuknut ako sa tam babam dari...ale dufam, ze u komarika to bude len plany poplach

loginka
15. okt 2009

kukuk 😉
vcera bolo super, take bruchate stretko, ved dufam, ze este zopakneme! supi a co si taka hanbloska 😉

ja som bola potom nejaka grogy, o pol 9 v posteli, boleli krize, opuchnute nohy - no ja som nejaka padavka 😒
akurat som pocula draheho kricat gooool aj som sa zabavila, ze akym sposobom padol, ale noc som mala hroznu, furt som sa budila asi cestovna horucka 🙂

co sa stalo kamarikovi? joj ved dufam, ze vsetko ok

lolka
15. okt 2009

logi, ja som bola tiez nejaka zlomena. doma som sa hned hodila do sprchy a potom uz len lezkala. no co, uz sme dvaja a vy logi - traja 😀

komarik, dufam, ze bude vsetko ok, drzim palce.

zusika
autor
15. okt 2009

ahojte.... hram sa s fotkami...coskoro budu na MK...dam vediet
vcera sa mi pacilo s vami!! 😉

februarovky2010
15. okt 2009

tak už sme na MK - https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
dufam, ze sa fotky budu pacit...snaha bola... 😉

martinaj
15. okt 2009

jej peknucke fotky aj bruska 😵 kolko vas bolo 🙂

zucana
15. okt 2009

cafte baby takze asi nam ta krava zakliala byt lebo sa nam pokazila voda v kuchyni a natiekla do suflika ktory sa neda zatvarat a kedze moj muz to nie je schopny odmontovat lebo to je speci velky suflik musime cakat na schiffini ludi ktori uz 2 dni nechodia...
no a vcera ked som zatvarala v spalni terazove dvere tak sa jeden pant odlomil a dvere polkou na mna...tak kricim na muza a ked prisiel tak aj druhy pant a na neho padli cele a cele sa vylomili...takze sme spali v obyvacke uzasne sme sa vyspali a nevie sa dovolat oknarom...
inak vyzerate supis na foto aj ja chcem ........ 😅
komarik ma mrzi...neviete ci bola na 3D alebo normalnom ? lebo ved kto tu pisal hajycka tusim ze z morfa sa downov neda moc vycitat.ja som pred morfom podpisovala taky papier ze morfo je spolahlivy na 70%
😖

maculik
15. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
Tak som po 3dnoch oddychu spat v praci, trochu sice nevyspana, lebo Adelka zase v noci buntosila kvoli zubkom, ale da sa.
Vcera som mala poradnu, tak vsetko ok, dokonca doky prepol na chvilu aj na 4D, tak som krasne videla tvaricku, ak sa podari, dam foto.
Dalsiu kontrolu uz budem mat v Nem, kedze to vychadza o 3-4t ten cukor, no a to tu uz nebudem ☹ Ale hadam aj tam sa o mna budu tak dobre starat, ako tu, len este musim zavolat dr, ci ma vezme.

Idem vas pomaly docitat, ale mam vela prace, tak to asi potrva.

zusika
autor
15. okt 2009

Zuci...tak to ma mrzi...ze sa vam tak nedari, ale vies ako to byva...zly zaciatok.... dobry koniec... raz sa tam budete citit dobre, ako doma... neboj.... na zaciatku vychytate vsetky muchy a bude to...aj ked je to urcite neprijemne.....
a dakujeme 😉

loginka
15. okt 2009

zusi, perfis 🙂 pochvala aj malemu Riskovi - nasmu fotografovi 😉

zusika
autor
15. okt 2009

dobre foto urobil, ze??

inak moje nakupne trofeje uz mam aj ja v albume....

a uz idem aj ja nieco dnes zacat robit 🤐

maculik
15. okt 2009

jeej, pozrela som foto zo stretka, teda vam to riadne sekne 🙂 🙂 Ake je to super, ze si vas teraz vieme predstavit tak nazivo, aj ked sme tam neboli 😉 Ako bolo?

olifcek
15. okt 2009

komarik drz sa...i ja som si tym presla veru....kvoli zlym triplom....ale nastastie 3D tvrdi, ze je vsetko OK, i stitna, ktora mi vysla zla, vyzera, ze je dobra, ale itak beriem lieky, pre istotu, lebo vraj stitka je v tehu bezne, ze je zvysena az vysoka hodnota...

fakt pekne fotecky baby x;o)

maculik
15. okt 2009

zusi, na tych foto v tvojom albume mas pekne topy. Odkial?

Inak kocky z BA, nepoznate nejake dobre kadernictvo, kludne aj drahsie (aj tak to nebude drahsie, nez tu 😝 , kde by som sa mohla o 3t objednat? Take, kde vedia, co komu pristane a poradit aj s ucesom. Lebo chcem si dat zmenit vlasy, uz to mam otrasne, a tu mi to uz parkrat s prepacenim dodrbkali....

petuskaxfun
15. okt 2009

Ahojte jeejeee ake mame pocasicko svetove u nas,len skoda,ze teda ked uz snezi,ze neostava ten sniiezik aj na zemi,by sa maly tesil 🙂 fotecky mate pekne,bolo vidiet ze ste sa bavili 😉

zusika
autor
15. okt 2009

Maculik dakujem.... ale to mam jeden a ten isty - Street One - zaka zavinovacka - ak myslis tie posledne fotky...
ale povodne je to maminine, tak mi to pozicala teraz - ze mne sa to viac hodi.... 😀

a petuska - za mna vravim, ze sme sa bavili..... mala som pocit, ze sa pozname uz dlho.... vsetko su strasne sympaticke babulky... 😉

zoska
15. okt 2009

cafte 🙂
uz som pokukala fotos, no kočky ste všetky, seklo vam to spolu 😉

komarik mala ist na 4D, idem si precitat co sa stalo... 😕 som ju tu cakala, kedy sa dojde pochvalit co cakaju, lebo uz mala konecne vediet pohlavie...

alex
15. okt 2009

zusika super foto 🙂 ja som sa tiež dobre bavila a už sa teším na ďalšie stretko.

cukruska1920
15. okt 2009

kukuk...ahojte... ako sa dari? ja uz uz dostanem druhu mrchu a idem na vysetrenia...konecne sa to niekam pohne 😕 ale okrem toho mam blby den...dnes je rok od prveho potratu... 😝

lolka
15. okt 2009

zusi, supis fotecky 😉

andrea2603
15. okt 2009

Pekné fotky, dievčatá. 😉 .
Zucana, to je smola. Ale keď sa začne kaziť, tak všetko do radu. Nám za posledné 2-3 mesiace: kvapkalo zo sprchy, pokazila sa práčka, kľúčka na balkóne, vypínač svetla v spálni a včera "bonus"-počítač je v ......

zuzulik
15. okt 2009

dobre ranko 😵 😀 😵
no fotecky kraaasne, vsetkym vam to velmi slusi 😵 , iste ste sa mali krasne, juj skoda,ze som s vami nebola...

inak u nas v Prahe snezi 😀 😀

alex
15. okt 2009

cukru ahojky, držím palce. A aké vyšetrenia sa chystáš absolvovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre