Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
2. nov 2009

zusika, ten matrac vyzera super a je aj za dobru cenu 😉
tiez by som niekam vypadla na mini dovcu, ale vidim to len na tu matersku 😀

maculik
2. nov 2009

lolka, ved aj to je dovolenka 😀 😀 😀

zucana
2. nov 2009

baby no vas docitat ani obed nestihnem urobit 😀
megg ja mam rada budapest boli sme v takom niecom podobnom min.rok na silvestra...
inak megg ten cumel s tym vakom sa da kde zohnat???
boze musim sa spytat mojho kedy ma posle ku kardiologovi....vy ste boli uz vsetky resp. kedy sa chodi?
zusi ty brdo tak napinavo si to pisala ze ma skoro suplo...nerob stresy 😅 juj som rada ze vsetko dobre dopadlo...mozno dobry postrech pre matku co sa chce chystat do Prahy...
inak to bolo do vcera slnko 17-20 stupnov dnes prsi a 10...zapla som kurenie 😒
francuzke by som aj ja spravila...len trubu este nemame...

zuzulik
2. nov 2009

lolka, pekny kociarik 😉
zusi: uz hladam matrace, dufam, ze najdem tiez za taku rozumnu cenu 😵

katina2209
2. nov 2009

ahojky všetky babule, mne sa dnes nič v práci nechce a to že som nebola dva dni v práci musím poriadne veľa toho dohnať, dnes zase hororové sny ak to neprejde tak pôjdem pomaly na psychiatriu taká som unavená veľmi som toho nenaspala...
zusika to je hrozné čo si písala, inak mňa minule tak pichalo podbruško že som sa nemohla ani pohnúť a potom mi to do pol hodky prešlo no ale nebolo mi všetko jedno to mám z toho že som štvrtok,piatok doma upratovala ako najatá...

lenica81
2. nov 2009

loli, sympaticky kocik... aj ta farba je velmi pekna, ci uz prakticka, to neviem... ale skus zistit, ci sa da potah dat dole a oprat... u niektorych to ide... 😅

ja matrac tiez mam vyhliadnuty, kombinacia bud kokos a molitan, alebo ta 3kombinacia, ktoru zusika tiez ma...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

cumel s vackom maju na predeti.sk... co som si vsimla...

a co sa tyka kardiologa... ja zatial o nicom neviem, tak sa dnes doca opytam... bola som iba na zaciatku na EKG... ☹

co sa tyka cestovania, tak sa chystam buduci tyzden letiet... iba do KE... ale uvidime, ako to dopadne, hlavne nech dopadneme na zem... v poriadku... 😀 a naspat idem 6hodin vlakom... to bude vacsia otrava...

zusika
autor
2. nov 2009

kocky, hlavne noste so sebou stale tehuknizku a flasu vody....
zuci, a tu Prahu este naozaj zvaz.... a ak sa tam aj vyberies, velmi sa nenachod.... vsetko iba tak light.... ja som uz zaviedla rezim "Take it easy" s vylozenymi nozkami..... a ani drahy mi nedovoli nic robit.... hoci stale mame rozrobenu tu detsku izbu.....ale uz tento tyzden to dokoncime... 🙂 uz su nalakovane parkety a vyzeraju super.... tak uz len nech to vyzrie a ideme ukladat nabytok.....a ja sa budem potom zabavat ukladanim veciciek..... 🙂
no iba zlahka 😀

mmaarrttiinnaa
2. nov 2009

ahojte kočky zusi strasny zazitok ja aj ked som zdravotnik jak by som stresovala

idem si ja uz dat obedik 🙂 🙂

zusika
autor
2. nov 2009

ja mam dnes obed s kamaratkou - prisla na skok domov z IT....takze vas na dnes opustam.... aj ked vonku taaaaak fuci ze sa mi tam vobec nechce ☹
pa zajtra....

lolka
2. nov 2009

lenica, tak na ten potah sa opytam, neviem na stranke to nemaju popisane 😕 kamoska si ho velmi chvaly, ze je lahky, skladny, dobre sa s nim manipuluje....tak som zvedava 🙂

zuzulik, a vy ake faro pre drobca pozerate ? mate uz nejaky tip?

zuzulik, pa a dobru chut 😉
ja uz som po obede, dala som si spenat, ale bol presoleny 😒

maculik
2. nov 2009

ja som tiez uz spapala polievku, Adelka buva, ja idem umyt dlazky a oddychnut, kym sa zobudi 🙂 A papat cokoladku, klasika po obede 😵

deda
2. nov 2009

Caute baby,kolko ste zatial pribrali?ja 6kg,hovorim si že obmedzim sladke,ale nejak mi to nejde...mali ma zobudi aj o pol štvrtej rano,tak kope a bubnuje,že musim stať s postele a dat si nejaky jogurt a piškoty pripadne banan inak by som nezaspala...nezbednik

loginka
2. nov 2009

cafte,
dnes som mala poradnu a dr ma celkom ukludnila, ze to vyzera celkom dobre aj zo spodu, sice krcek trosku makksi, ale malo byto byt v pohode a jedna placenta je nizsie ale zatial v poriadku, drobci boli dole hlavickami a mali ich pri sebe 🙂
ale ked ma videla, ako "skvelo" sa pohybujem , ze co budem robit potom, no ja netusim.. 🙄
a mam nejaku bielkovinu v moci, tak mam doniest moc a aj prist na tu glukozu - tento piatok
a pribrala som cca 13 kil

zusika, si ma vysokovala, chvaaaaalabozku to dobre dopadlo, a mas aj poucenie pre seba, ono ta to mohlo aj dost vycerpat tie nakupy a cesta plus ked si malo pila, ale uz je dobre, oni doktori aj dost vystrasia, ved poznaju rozne pripady
ja si beriem vsade flasu vody, a nieco na zahryznutie, nikdy nevies

aj ja sa tesim na skrinu co sme si objednali a na ukladanie uz opratych a vyzehlenych veciciek
skoda, ze tie deti nebavi obliekanie, lebo ja by som uz teraz najradsej oblekala babatka - no ako babiky 🙂

zucana
2. nov 2009

deda ja uz 9 kil....
a mala tiez kope rano o 6stej a musim si dat kinder mliecny rez ... 🙂
neobmedzuj nic potom to zhodime neboj ....su zeny co priberaju omnoho ale omnoho viac 😲 😉

zoska
2. nov 2009

ahojte ,
ja som do skoly dnes nedosla kvoli spriecenemu kamionu na sturci, tak som sla aspon na sud pokukat nejake pojednavania a uz som doma...
na obedik mam kuriatko zo vcera, zajtra urobim spagety 😉

zusi- nastastie vsetko dobre dopadlo, ale teda tie stresy museli byt hrozné... ja ako som odpadla 2 razy tak tehu knizku, flasu vody a fit tycinky nosim v taske stale 😉

inak ja som pribrala takmer 6kg, zda sa mi to akurat, az na to ze to mam rozlozene po celom tele a na bruchu najmenej 😠 takze kamarat mi minule povedal ze mi riť narastla a ja na to ze hadam moze ked som v siestom mesiaci a on mi neveril 😅 fasa

weronyca
2. nov 2009

Ahoj Zuzka, no nakukla som k vam februarovym... kocky nestresujte s kilami.. ja som pribrala uz 14kg... a urcite este priberiem.. a pritom ani neviem ako priberam lebo jem tak ako cely zivot🙂 vela🙂) to je asi tym ,,pohybom"..

drzte sa a kludne priberajte.. 🙂

zucana
2. nov 2009

logi supis pravy 🙂 mas aj foto?
bielkovinu som mala aj ja ....skus viac pit a uvidis ze v piatok uz tam nebude 😉
zosi ty bud rada ze si nedosla aspon na teba nik nekaslal 😀

loginka
2. nov 2009

nemam nove foto 😢 ale inak pijem dost aspon si myslim, tak skusim pridat

zucana
2. nov 2009

nazdis verci nakukaj nakukaj 😉 ved aj ja nakukam 😵
no veru to lebo sa nehybeme ale potom baby nebojte sa az sil nebudeme mat jak sa nabehame a ja viac ked mame 2 poschodia... 😠

katina2209
2. nov 2009

ja som pribrala zatiaľ 8 kíl tak uvidíme finálne číslo čo budeme písať vo februári 🙂 aj vám sa tak nič nechce?

zucana
2. nov 2009

no mne teda az moc sa nic nechce...a to mam dnes robit poriadky vo vikinej izbe...

katina2209
2. nov 2009

a to kardiologické vyšetrenie je povinné,lebo ja som ešte na ničom takom nebola iba pred operáciou nevedela som,že aj v tehotenstve treba...

zoska
2. nov 2009

ved mne to az tak neva ze som do skoly nedosla 😀
inak mna kila netrapia, len ma mrzi ze brusko pod hrubym svetrom ani nevidiet, ale inak v poho

logi, tak fajn, ze to vyzera o.k.
a zelezo ti nezlepsilo stav ani trochu? ten karpalny tunel mala stara mama, ale len na 1 ruke ale bola z toho hotova a velmi ju to bolelo...tak snad sa ti stav zhorsovat nebude postupom casu...drzim palce

katina2209
2. nov 2009

zucanka a čo si dnes varila? ty si taká dobrá kuchárka a každý deň vyváraš 🙂

zucana
2. nov 2009

kati robila som rajcinovu s mozzarelou a taku panvicu na masle ze opekane zemiaky s telacimi kusami cervenou paprikou cibulkou a majorankou 😉 a vsetko je uz zjedene lebo tu panvicu som robila vcera vecer a dnes na veceru dame asi pizzu mam celkom chut 😎 vy ste co mali?

lenica81
2. nov 2009

☹ zuci, tak ty ako vyvaras... nam sa vcera nechcelo do tej zimy, tak sme mali zbytky zo soboty... 😅

zoska... to mi ani nehovor, lebo mi sa chystame s muzom v stredu na schwechat pre sestru a v piatok na vychod na oslavu... a mame este letne gumy... lebo tie nase su prave tam... 😕

ja mam pre istotu zaseknuty nerv na zadku... 😀 teda niekde v bedrovom klbe... a ked viac chodim alebo nejako blbo sa postavim a pohnem, tak ma to tam pichne, ze vidim vsetkych svatych... uz som skusala to rozcvicit... aj mangel mi to pomasiroval... kedze teraz nejako nemozeme na masaz... ale neviem, ci nepojdem k lekarke nech ma posle na fyzio... lebo ked sa to len bude zhorsovat... ako budem okolo maleho potom pobehovat...

andrea2603
2. nov 2009

Ahojte, ja som si urobila malú pauzu v práci a dočítala som vás. Dnes ste sa rozpísali 😉 .
zusika, tak to si zažila riadnu drámu, no dúfajme, že naposledy.

Mali by sme si tu dať takú aspoň maličkú prísahu, že v nemocnici nás páni doktory uvidia až vo februári 2010, prípadne pristúpime aj na január 🙂 . Čo vy na to?

Ja nevarím. Manžel s dcérkou odcestovali v sobotu k svokre a prídu zajtra večer. A syn ten zas včera večer išiel spať k mojej mamine. Tak si užívam chvíľky pre seba. Ale včera večer som si už aj poplakala, lebo mi tá moja Lenka tak strašneeeeeeeeeeee chýbala.

Ja mám 7 kg navyše a večer vždy o kilo viac ako ráno 😒

maculik
2. nov 2009

zuci, mnam, to znie dobre 🙂
leni, tak ja mam nieco podobne, na lavej strane hore na zadku mam asi nieco zacviknute a ked chodim alebo sa postavim, tak to hrozne boli.... 😒

zoska
2. nov 2009

leni smerom swechat by som sa neobavala... na sturci hlasili poladovicu uz od rana, predsalen je to horsky prechod a rano bolo este k tomu -2st.
ale to vacsinou tam nejaky turecky kamionista v slapkach a na letnych gumach urobi takuto hovadinu...

no ale zimne gumy uz cim skor prezuvajte 😉

deda
2. nov 2009

ja idem na poradnu na bubuci pondelok,tak uvidime kolko kil pribudlo,a budu mi robit ten glukozovy test,sestre ho robili minuli tyžden a nemala dobre vysledky,dufam že ja ho budem mat ok lebo dieta sa mi zrovna nechce držať,a bez sladkeho si to ani neviem predstaviť. ja som nebola na žiadnom ekg,ani mi doktorka nič take nespominala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre