Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. nov 2009

😉 olif ja to tak vidim ze ta o chvilu aj domov pustia

zuzulik
20. nov 2009

ahojte babenky 😵
tie co uz mate kupeny V-max ako sa Vam pozdava polohovanie chrbatika na sportovej casti?

inak aj som si prave urobila pecene gastany a si tu pochutnavam, mnamkyyyyyyyy 😵

olifcek
20. nov 2009

Povedal, ze je to dost na hrane, ale...a ja, ze ci sa mozem liecit i doma a on, ze no jasne. Chi, tak som zvedava, ci pojdem v pondelok doom

alex
20. nov 2009

olif tak vidíš, nie je to také hrozné a možno už budeš čoskoro doma 😉

loginka
20. nov 2009

olif no tak nech pekne drzi a ty mozes ist dom
a aky by si mala krcek mat?

zucana
20. nov 2009

zusika sikulacky vy uz mate izbicku ... 🙂
ja sa tesim na 4.12. tiez donesu nabytok a v pondelok pride elktrikar a este jeden co nam navrta veci 😎

katina2209
20. nov 2009

Najkrajšie by bolo keby snežilo na vianoce to je taká pekná atmoška keď pozrieme cez okno a stromček už sa celkom teším 🙂

zucana
20. nov 2009

tu uz predavaju v ikea stromckey 😀

alex
20. nov 2009

ja sa tiež teším na Vianoce, to je super taká atmoška. Stromček, koláčiky a rozprávky 😵

zucana
20. nov 2009

alex ja sa tiez tesim...len tu to neni take ako u nas...tu neni taka atmoska...tu nemaju ani rozpravky...a ani kolaciky...take jak my...a este aj vianoce su 25.na obed a je sa obycajna morka...
takze ja 24.12. si robim slovenske vianoce 😀 vyprazana ryba so salatom a krachova polefka tento rok 😉

zucana
20. nov 2009

krachova je hrachova 😀
a aj darceky si dame 24.12. lebo tu az 25.12. na obed a ziadna atmoska...
juuuj jak chcem vianocne trhy 😠

alex
20. nov 2009

Zuci, však ty si urobíš krásne Vianoce s mužíkom 😵 a potom budeš mať ešte jedny talianské 😉

petuskaxfun
20. nov 2009

no neviem ze ci sa to v 3.trimestri posuva ale mne to zapisala do knizky v 28t.t.prvy mam v lnizke 5.2.a ten druhy 25.1.tak ja neviem 😒 Ahoj Katina diky za opytanie no som dookola prechladnuta,teda teraz uz len hrdlo stale boli,zvysil sa mi tlak comu nechapem lebo ja furt nizky mam cely zivot.AAAA ty ako sa mas ako sa citis co nove??? 😉 jaaaj a inak kapustnicku by som si dala aj hned

petuskaxfun
20. nov 2009

ano ano alex ma pravdu zuci ty sa mas ty budes mat vlastne 2krat Vianoce chichi

zucana
20. nov 2009

no len tie druhe nie su ako tie nase ☹ radsej tie nase a poriadne...
to keby ste videli moju svokru prvy rok ked som kupila velky stromcek....ona totiz ani stromcek nema....
zato moja mamca ta vianoce miluje....vypeka od konca novembra (cize pomaly uz zacina) a na stromceku si tiez potrpi aj na peknej vyzdobe....
tak snad mi kusok vianoc prinesie...pridu totiz hned 25. asi 🙂

lenica81
20. nov 2009

zuci, a to tam ani trhy nemavaju... to je otrava... inak sak mi si tiez nemozme dat, co by sme chceli... este aj o tej ciganskej budem tuho rozmyslat, ci je dost prepecena... ale loksicky a strudlicky... mnam... 🙂

ja budem tohto roku u svokrovcov... minuleho roku sme boli u nasich a moj muz povedal ze uz nikdy viac... trochu sa to zopsulo...

mnam kapustnica... uz sa teraz tesim na tu pravu vianocnu... mnam... ale svokra vraj robi nejaku inu a k tomu este i hrachovu... tak uvidime... 😅

olif, drz sa, dnes to uz nevyzera tak zle, vsak pravda... 😉 a vlastne aky ma ten krcok byt... mne doktor iba sahne a povie, ze je vsetko ok... 😀

zucana
20. nov 2009

leni nic...trhy su akurat v Bolzane- 3 hodiny odtialto min.rok sme boli...tu nic akurat obochy ozdobene....a nameste s gastanmi...a vysvietene a trhy take ze nic....
min.rok sme 24.boli tiez tu...urobila som hribovu, hrachovu a rybu so salatom a pak 25.12. tu a 26.12. blava....vianoce este raz... 😀
preminuly sme boli 24.12. Blava a potom 25.12.sme leteli do IT...

olifcek
20. nov 2009

Baby, krcok by mal mat cca 32mm. Ono, aj toto, co mam ja, sa da, problemom je, ze za 1cm sa skratil o 1cm...toto nie je bre, preto ho musia vysledovat, ci sa neskracuje, a aby sa neskracoval, musim len lezat, chodit minimalne, najlepsie len na wc

blumka
20. nov 2009

ahojkyyy..vy uz o vianociach? no teeeda...ale ja sa tiez uz veeelmi tesim...nakoniec ideme k nasim na Oravu, tak siiiiiiiilno budem verit, ze nasnezi aspon tam a Terezka si uzije sneh do sytosti 😉
olif, tak lezkaj, strikuj a davaj na seba pozor 😉 😀

katina2209
20. nov 2009

no ja petuska dá sa až na tie lonové kosti v noci vôbec nespím a nepomáha ani magne B6
a vianoce sú super a teraz budem mať možno čas aj na prípravy pracujem do 15.12.
inak som zvedavá či budeš v januári možno ešte aj zucanku predbehneš 🙂

zucana
20. nov 2009

veru veru petuska nas vsetky predbehen 😀
no idem sa ja pomaly obliekat...este vytiahnut penaze musime ist....
segra ze: a nech mi spravi fotku za tie prachy 😀

olifcek
20. nov 2009

Nie za 1cm 1cm ale za 1mesiac 1cm x;o) lezaniu az do porodu sa nevyhnem, to je jasne, ale je sanca, ze tu fakt nebudem dlhsie ako tyzden a pojdem dom, kde sa drahy o nas s radostou postara....

zucana
20. nov 2009

supis olif ...tesim s tebou 🙂

katina2209
20. nov 2009

no to by ti mohol zuci

petuskaxfun
20. nov 2009

olifcek drzim aj ja prsteky nech si cim skor doma 😉 kati bolia ta lon.kosti no teda to ja zatim nepocitujem alle vsak uvidime to ked sa ti tak rozsiruju aspon budes mat lahsi porod 🙂 ci????no ja osobne si myslim ze toho 25-teho to este nebude uvidime v utorok mam uzv tak sa tesim a som zvedos 😲 inak ta glukoza sa dala a pichali ma len 2krat no len to cakanie a pikoska bola tam aj Zlatka z markizy hehe takze u nas to musime asi vsetky povinne podstupit

petuskaxfun
20. nov 2009

zucankaa a kolko zase budes platit??????

olifcek
20. nov 2009

Baby len aby som ja nebola prva. Termin mam 10.2., ale uz od 22.1 mam byt v strehu. Ja verim, ze olif pekne dorastie a pride vo februari

zucana
20. nov 2009

peti a ake mala brucho? lebo mne mamca vzdy povie ze ona nema ziadne brucho a ty pozri ake brusacko uz mas 😀
no muzik meska....fasa nemame ani svokrine auto tak som zvedava kde s tym jeho hebedom zaparkujeme lebo moj doktoricek ma ordinaciu v centre kde sa neda parkovat...

zucana
20. nov 2009

no peti ako obvykle...150
inak sa ideme popytat na ten porod ci ma bude rodit on a ak ano tak za kolko...takze podam infosky
juj uz mi zacina zas lepit....

selyma
20. nov 2009

Ahojte babky. Prosila by som o radu, ale asi viem, co mi odpoviete. Vsimla som si totiz, ze ked som v meste, tak mi tvrdne brusko a mam aj nejaky vytok vtedy. Asi by som mala ist k lekarke, lebo poradnu mam az o 3 tyzdne, ale neviem, ci je to vobec potrebne, ci to nie je zbytocne. Brusko mi tvrdne ale neboli. Ked pridem domov, tak uz netvrdne a akoby sa nic nedialo. Nemate s tym skusenost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre