Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
18. okt 2010

@laxity my este nesedime vobec.. sam si nesadne a ked ho ja posadim tak sa ani neudrzi.. zato stale stoji a beha okolo gauca veselo 🙂 pre neho je sedenie asi moc nudne 😀

zucana
18. okt 2010

@garonka nam nespi ani cez den a ani v noci ako tebe 😉
inak kolk ovam deni krat spadnu na zem pocas lozenia a chodenia lebo ja som pri viki ale zachytavam ale niekedy to proste nevyjde a buch... 😖

kika58
18. okt 2010

@garonka ani my nesedime sami ani zdaleka na nozky sa berie ale len tak ze ked ju mam na rukach tak nie do sedu ale do stoja 😅
@laxity vobec nie ste posledne to skor my , aj ked sme narodene 7.3. aj tak sa povazujeme za februarovcatko 😵 😵 😵

laxity
18. okt 2010

@garonka tak ty potom ušetríš moja 😀

laxity
18. okt 2010

@kika58 tak na to, že ste 7.3 ste pekne šikovné 🙂 ...naozaj 🙂

@garonka inak aj Naty má super polohu...niečo ako Tobi nôžky prekrížené vykrivená nabok a ruka hore...no úžasná total veget 😀

@zucana mne zatiaľ nepadla ani raz 🙂

laxity
18. okt 2010

@lienka2 Lukáškovi prajem všetko najlepšie k dnešným meninkám 🙂 , tak to máš pravdu pre ňho sedenie je ozaj nudné 😀 , keď on už takto behá

kika58
18. okt 2010

@zucana mne este Ivka nepada lebo ani este nechodi a to ziadno, len tak po hlavicke ze sa odraza cez nozicky a zadok a tak cestuje inak to este neobjavila 😀 no a manzel kupil take dvierka aby nam raz nepadla po schodoch lebo byvame na poschodi a mame to otvorene schodiste, lenze potrebujeme nieco sirsie takze nech Ivanka s tym lezenim este chvilku pocka pokial nevymyslime nieco nove 😕

avaka
18. okt 2010

@laxity ,my si obcas sadneme ,ale nie je to este samozrejmost,skor tak na boku zostane...

@lienka2 ,ja olej do hotoveho,ked nezabudnem.. 😅
a tiez pojdeme von,tusim sa aj slniecko derie cez mraky 😵

garonka
18. okt 2010

@laxity sa mi ho dufam podari cvaknuť lebo mi ta poloha pripada akoby bol na telocviku 😀

hlavne, že sa s hračkami viac bavím ja to priznam lebo ja som take nemala 😅

kika58
18. okt 2010

@laxity dakujeme snazime sa vas vsetky dobehnut 😵 😵 a viem ze kazde babo je inaksie tak preto nehistercim ze nevie este to a tamto, vidim ze niektore veci sa naucime za jeden den, ked na to pride cas 😵 😵
a Ivankina specialita je mi brat vankus, on spinka tak ze ho cely obima 😅

kika58
18. okt 2010

@laxity dakujeme snazime sa vas vsetky dobehnut 😵 😵 a viem ze kazde babo je inaksie tak preto nehistercim ze nevie este to a tamto, vidim ze niektore veci sa naucime za jeden den, ked na to pride cas 😵 😵
a Ivankina specialita je mi brat vankus, on spinka tak ze ho cely obima 😅

lienka2
18. okt 2010

@laxity dakujeme 🙂
@zucana nam Luky zo zaciatku padal kazdu chvilu, teraz uz ide pri gauci celkom isto, len obcas sa zabudne a pusti sa a rovnovahu este neudrzi, tak pada dozadu.. no nie vzdy sa podari chytit.. 😔 ale uz teraz ked sa pokusa sam zliezt zo stoja tak vidim ze pusti jednu rucku a natahuje ku zemi a az tak pusti druhu, tak dufam ze sa coskoro nauci aj padat slusne 😅

garonka
18. okt 2010

@lienka2 aj my sa s Tobim pripajame ku gratulacii k Lukaškovi 😵 😵 😵

blumka
18. okt 2010

@kika58 ja zacnem tehulkovat o dva roky 😀
@laxity ani juli nesedi...teda uz si parkrat sadla sama ale to asi bola nahoda lebo je toho velmi malo...
@zucana mne juli pada dost casto ked niekde sedi na patach a drzi sa frajerka jednou rukou a durhou chce nieco zobrat, velarkat sa uz stalo ze urobila vyvrtku ze spadla na chrbatik cez tu ruku co sa drzi, velakrat buchla aj hlavou...no ja za nou som malokedy, nestiham byt naraz na viacerych miestach takze sa spolieham na to ze coskoro zisti ze ked sa bude tatko drzat ze pada a nauci sa

blumka
18. okt 2010

@lienka2 aj od nas vsetko najlepsie llukaskovi 😉

lienka2
18. okt 2010

@garonka
@blumka odkazem mu ked vstane 🙂
@blumka, ale kym sa to naucia tie deticky su cele dobuchane 😔 mne je to vzdy tak luto ked zleti a ja ho nechytim.. ja viem, ze to patri k detstvu a ze sa musi naucit ze ma davat pozor, len mi pride velmi malicky na to aby to pochopil 😔

avaka
18. okt 2010

@lienka2 ,este aj my vsetko na Lukaskovi 🙂

laxity
18. okt 2010

@blumka a inak ani Naty si dnes ešte nesadla...takže asi tiež len náhoda 😕

kika58
18. okt 2010

@blumka no my by sme mozno takto o rok zase chceli skusit ale co bude dovtedy 😀 😀

@lienka2 vsetko naj malemu loptosovi, hlavne zdravicko a malo padov 😵

blumka
18. okt 2010

@lienka2 no aj mne je luto ale uz pri druhej to beriem inak ako pri terezke 😀 akoze ked vidim ze to je pre nu nebezpecne tak skocim ked mozem v momente ale velakrat sa stane ze ona sa odplazi od detskej a tam sa stvera po taburetke a nocnom stoliku a ja som napr na wc a uz len buch pocujem...

lienka2
18. okt 2010

@blumka to sa aj mne stalo..a potom sme plakali obaja 😔 hoci mam casto pocit, ze neplace lebo ho to boli, ale ze sa zlakol..

blumka
18. okt 2010

@lienka2 no ja uz neplacem ked sa juli tresne 😅 teda zalezi ako..ked mi spadla z postele to hej, ale takto nie, len mi je to luto ked ona placka..ale som si napr. vsimla ako reaguje..velakrat si uz privrela prsty do zasuviek a bolo vidno ze ju to zabolelo, lebo zmrastila celo ale sa pozrela na nas a my nic tak ani ona nic..len somrychlo vybrala prsteky a hrala sa dalej...a to iste pri tereze, ked ju zacnu hned vsetci lutovat ta reve ako tur

blumka
18. okt 2010

@lienka2 ale napr. minule ked mi volali zo skolky ze mam rpist pre terezku lebo ze sa povracala tak som zacala revat a nevedela osm ci mam bezat alebo budit juli alebo co..nakoniec sal pre nu svokra 😅

lienka2
18. okt 2010

@blumka toto aj ja tak robim, sa tvarim ze sa nic nestalo a rychlo sa ho snazim zabavit, aby dlho neplakal.. 🙂

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 naaahodou...oliv sa po zadocku i posuuuva, hehehe, ako chobotnicka x;oDDD

@kika58 ja sa nechystam...kd Oliv bude mat tri roky, potom poviem mm, ci sa na dalsie citim...x;o)

maculik
18. okt 2010

@laxity co siii, nie ste posledni, my este nesedime ani zdaleka. Ked som ho raz skusila posadit, tak sa zvalil, tak uz to neriesim, posadi sa, ked bude mat chut. akurat v kociku vie sediet, to sa pritiahne z lahu a tak mu je dobre. Len to nerada vidim, tak ho radsej supnem na brucho, otvorim priezor a nech spozoruje tak 🙂

@lienka2 aj my sa pripajame a prajeme Lukaskovi krasny meninovy den - aj ked prenho asi bude ako kazdy iny 😀

Adelka pred chvilou zaspala, Petrik je hore od 12, tak sa idem s nim hrat a potom papat.

my von dnes neviem, ci pojdeme, uvidim, aka sa Adelka zobudi. Ak nebude mat teplotu, tak mozno na 15-20min vybehneme aspon sa prevetrat tuto pred dom.

zuzulka255
18. okt 2010

@laxity : aj teku zeleninku davam len tu tekvicu som neskusala lebo tu sa kupiť neda ale možno v tescu,musim pozrieť 🙂 no a skusim aj tie vločky a pohanku,lebo to sme tiež ete nepapali 😀
@garonka moja naposledy papa okolo 18tej niekedy sa podari sice aj neskor 😀 hajat ide o 21,30h a presmi mi celu noc a rano papame okolo 8...podla mna je to ok sak keby su hladny alebo smedny sa zobudia nie?

olifcek
18. okt 2010

@zuzulka255 da s akupit...v hypernove, tescu, kauflande...x;)

zuzulka255
18. okt 2010

@olifcek ja byvam na dedine 😀

olifcek
18. okt 2010

@zuzulka255 jaaaaaj, tak pestovat

@garonka Oliv sa mi teraz zabava s vrchnacikom od vyzivy x;oDD kotula si to, bucha s tym...

supi
18. okt 2010

Ahojte, prisla som k vam nakuknut a pozdravit vas 🙂

my tiez este nesedime ale zato uz sa postavime v postielke, o stol...o hocico naco mala dociahne sa chyti a postavi...

zubov ma 5, robime papá na povel 😀 , a máme 2 jasne slovicka: baba a tata

a my s manzelom zaciname rozmyslat nad druhyn babatkom... je tu uz niektora tehu alebo planuje dalsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre