Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

luci79
21. apr 2009

...mohla by si si prist tieto dni zivo pripomenut.... 😀 😀 poleno niekde zozenieme a ty mozes haaaaaaaadzat 😀

ddmoxy
21. apr 2009

ahojte.no jane,ze su super tie fotky.a hlavne tie kde nie som;) super bolo dnes.akurat som dobehla z mojej nocnej jazdy🙂 som proste dobra!!!len nevidim velmi 🙂 a svetla som mala zapnute!!!- to je pre Luci- stale si na mna najde nejaku poznamku🙂🙂 uz sa tesim na dalsie stretko.a dufam ze bude fotit zase deni🙂

deni_v22
21. apr 2009

tak to som rada, ze sa fotky pacili, pretoze ja vobec neviem fotit 🙂
..viaze sa k tomu jedna prihoda este z cias, ked este neboli digitalne fotaky az tak rozsirene , mali sme take klasicke - 36 obrazkovy film... boli sme este s partiou z vysky na cyklistickom vylete - super akcia, tyzden sme jazdili po vychodnom Slov. spali sme stale u nejakeho spoluziaka doma, lebo kazdy bol odnekial a posledny den akcie, kamos mal vo fotaku poslednych par zaberov ak ze reku nech ho cvaknem, lebo skoro vsetko fotil a nie je na fotkach....branila som sa, ze ja vobec neviem fotit a on uz kracal do vody sa okupat a zakrical, ze je to easy, "ako pre opicky", ze len jeden gombik staci stlacit.... No a ja som stlacila....
bol to akurat gombik na otvorenie fotaka 😕 este ze ten aparat bol natolko inteligentny, ze najprv navinul film az potom otvoril ..inak by sme prisli o cenne zabery...

takze takto si ja rozumiem s fotakmi 😉 ale kazdopadne, ddmoxy, aj nabuduce pockam, kym dojes, az potom cvaknem 😉
a s jazdou vecer sa netrap, to vraj vsetky zeny horsie vidia za sera...to si zvyknes...sa tesiim, ze si taka bojovnicka a snaziis sa 🙂 o chvilu budes jazdit ako Schumacher 😉

luci79
22. apr 2009

ddmoxy, a oci si mala otvorene 😀 😀 😀 ...vidis, zase som na teba nieco nasla 😀

ddmoxy
22. apr 2009

luci 😠

luci79
22. apr 2009

ddmoxy.... 😀
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

luci79
22. apr 2009

Deni, ja maaaaaam taku radost...kuk do mojho albumu 😉

deni_v22
22. apr 2009

luci, tusila som, ze ciapka 😉 este pred nakuknutim ...no supersky je 😵 a asi aj Jakubkovi sa paci, lebo sa tak zlato usmieva v nej 😵 😵

andyika
autor
22. apr 2009

ahojte
tak vidim, ze sa vam stretko vydarilo, 😉 a deticky su zlate....no samozrejme aj vy vyzerate dobre 😀

luci, ta ciapocka je fantasticka, odkial ju mas?????aj ja by som ju chcela pre viktorka.

inac musim sa pochvalit, maly mi vecer vzdy krasne zaspinka , takze som vyspata. akurat v kociku poobede nie moc, tak dnes sme skusili spat spolu poobede a spali sme 2 hod. tak to asi tak budem robit, pretpze ked mi spinkal len 30 min, tak uz bol ku veceru taky unaveny a mala som co robit aby mi nezaspinkal pred kupanim.
no ale neviem co sa stlo v noci, viki sa zobudza kazde 2 hod!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠niekedy papka len malo a hned zaspi....

a dala som mu ochutnat uz jablcko, ale len 1 lyzickou a vobec nechcel, vypluval....no ku koncu uz prehltol. no a k mrkve som sa este nedostala, aj ked viem ze som mala zacat s nou.tak ju vyskusam zajtra.

luci79
22. apr 2009

Ahoj Andyika, objednavala som to cez MB...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6418...M... je velmi zlata a dobra predavajuca... 🙂
Pridala som dalsiu novu ciapocku do albumu 😵

luci79
22. apr 2009

co sa deje, ze je tu takto mrtvo uz niekolko dni ☹ ???????????

luci79
22. apr 2009

Andyika, krasne fotky si priadala...Viktorko je zlatunky a samozrejme aj maminka a ocinko 😵

ddmoxy
22. apr 2009

asi je kazdy taky lenivy ako ja🙂 ale aspon ty si ako vcielka.a nezabudnem ti,ze si ma vycapila na facebook!!!pockaj bude vojna🙂🙂🙂

luci79
22. apr 2009

ale, nebud nervna, to ti nepristane... 😵

deni_v22
22. apr 2009

andy, si sa ani nepriznala, ze mas nove fotecky v albume... Viktorko je zlatucky 😵 no k tebe mam pripomienku - to sa smie v 15-tich mat dieta a manzela? 😝 😉 😅

dadka28
23. apr 2009

ahojte kocky..
pozeram ze su tu nejake natahovacky 😎 Vcera som vobec nemala casu zapnut ani pc,maly bol "velmi dobry"..tak som sa motala kolo neho,ale aspon rychlo som pozmyvala byt..uz nejak nemame slniecko,este ze sme vystihli pocko.
V noci,ci to je uz rano,nam vstal o 4.15,nadhera,ale pripisujem tomu ze poobede spal len pol hodku..po tej nasej Anicke,nam vstal az o polhod co sme odisli z Anicky,prespinkal to krasne-3hodinky.

dadka28
23. apr 2009

Luci no ako ste dosli od skolky,neplackal uz Jakubko.maly vyzera ako raper 😀 je zlatucky

dadka28
23. apr 2009

jaaaj ta to si pekne sama pisem...

andyika
autor
23. apr 2009

ahojte
dakujem za pochvaly 🙂
a deni k tym 15 tim pridaj este 10 rokov a manzelovi 12 😀 😀 😀 😀 takze uz nie sme deti 😀 😀 😀 to len tak mlado vyzerame 😉 🙂 ale uz som sa s tym stretla viac krat, ze si mysleli ze ci mam 18?????????????

luci dik za link, asi aj ja nieco objednam.
na druhy tyzden ideme na svadbu, tak som dnes malemu usila motylik ku koseli, budeme zladeny 🙂 cierno zlto 😉 potom ho pofotim 😉

a zabudla som, ze mu uz kazdy den davam nieco ochutnat, co papkame my, napr dnes som mu dala trochu piskotky, len take omrvinky, a tak ich papkal...vcera mu svokra dala zemiacik, tiez mu chutnal.a najlepsie bolo,ked chytil hranolku do ruky a ju olyzal, no hned som mu ho vzala z ruky a on normalne bol urazeny ze som mu ju zobrala!

a este neviete mi poradit, viki ma zapareniny v azahybe nozicky, zasypabvam mu ho puderom, no neviem, co by urychloilo hojenie. nemate skusenosti???mam ho kupat????

dadka28
23. apr 2009

Andy,mne pomohol velmi sudocrem..ale to je individualne-niekomu je to dobre,niekomu nie..ale nam to pomohlo na 100%.Vidim ze je tu fakt mrtvo...jaaj ja sa neviem dockat tiez tych prikrmov,som velmi zvedava ci ich bude maly papkat tak ako mliecko xi

dadka28
23. apr 2009

co ste vsetky usli do inej temy..?teraz mam casu a vy sa skryvate!!!no tak uz aj ja bezim,okupat maleho a hajde spinkat..tak caute,dobre sme pokecali 😠

luci79
23. apr 2009

ahojte,
tak mam za sebou fajne busy day 🙂 ...rano prechadzka, potom som behala do skolky ku 'svokre' pozriet deticky, aj Dadkinu mamku, trocha sme aj pokecali 🙂 , no a potom domov ku rodicom pomahat stahovat nabytok, skrabat este stare tapety a omietku....Teraz som sa vratila a som mrtva 🙄 . Jakub sa napapal a zaspal tak rychlo, ze som nestihla ani dobru noc ku mu zazelat 😅 ... spinka tvrdo a myslim, ze taktiez takto zaspim... No zajtra uz od rana idem ku rodicom znova pomahat...No co by som neurobila pre moju milovanu sestru, musim jej prichistat hniezdocko lasky pre trvaly pobyt na SVK 😵 😵 😵

Andyika, nam tiez velmi pomaha Sudocrem, je to asi to naj na zapareninky a zatial som sa stretla len s pozitivnymi nazormi nan.... 😉

Dadka, vidim, ze ty tu datlujes sama na tom konovi 😀 😀 😀 ...nikto s tebou nechce kecat? Ako sa ma Matusko?????? 😵

Deni, dobierka ma dojst do styroch pracovnych dnoch 😵 😵tesujem sa ako mala 😀 😀 😀

Ddmoxi, kde si? Si sa nejako vyparila...nepocula som o Tebe uz druhy den... Inac dakujem za komplimenty na FB 😵 😵 😵

Dobru nocku...

luci79
23. apr 2009

...pozeram, ze u mna zauradoval skriatok pravopis...ze prichistat 😅 boze....ale urcite chapando, ne? prichystat 😵

ddmoxy
23. apr 2009

Luci....tiez som dajaka rozlietana🙂 dnes bolo toho dost a uz som taka unavena:(takze sestru uz mas definitivne spat?to je super.inak uz mam manducu od dnes🙂nestihli sme vyskusat,tak sa tesim na zajtra. Musim pobojovat s tymi popruhmi.som zvedava kto vyhra🙂 kedy zase kocikujeme???dufam,ze uz bude len pekne.

ddmoxy
23. apr 2009

nikto novy sa uz neprida na kocikovanie???

dadka28
23. apr 2009

Luci,hej mama mi vravela ze ste kecali..co bonzovala??jooj tak to utekaj spinkat,viem co to je,snad sestricka bude povdacna 😉
Ddmoxy si kupila manducu?ved malu nenosis po rukach ci?budete chodit po horach den-noc 😀 ?pana beka,tebe chyba asi to pivko,co si si dala na Anicke co? 😝 ked volas na kocikovanie...xi xi

dadka28
23. apr 2009

a pozeram panelak..pozerate ho?no sice malokedy vyjde na nho casu ale snazim sa 🙂

dadka28
23. apr 2009

a este sa musim pochvalit,ze Matusko dnes spinkal cez den asi 4x:2,5hod, polhod, 2hod, 1hod15min..nechapacka,keby to bolo tak stale aaaaach

deni_v22
23. apr 2009

ahojte, ja som dnes malej narusila rezim 😕 o piatej poobede sme sa vybrali do Optimy a prisli sme o 8 ...jasne, ze tam spala, potom vecer nechcela zaspat... no ale aspon som nakupila par veci, co na sidlisku nemaju 😉

dadka, nerob klebety, ddmoxy pivo nepila 😉

ddmoxy, tiez som sa prvy den nevedela sama priputat do manducy, ale potom to uz slo...chce to len cvik... buduce stretko mozme hodit manducove.. 😵

inak Dianka uz druhy den v kociari place...vcera som ju na rukach niesla z vychadzky, dnes v Optime detto...az ked uz ma totalne boleli ruky, tak som ju polozila do kociara a nejak uhojdala k spanku....

netmona
23. apr 2009

😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre